2.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chcete se taky některá vdávat v tento den? :-D
Profilova fotka
miney, tak si to tam uzij. :-) Ja o vikendu tvorila jmenovky a stitky na vysluzky. :-) Tak jsem zase o kousek dal. :-) A zitra zase do prace. Fnuk ... Nechce se mi uz ted. :-( Jinak mame to za 27 dni!!!!!! x-) Tesite se? :-)
Ahoj holky, jsem tu poprve, a koukam, ze je tu vytvorene tema s datem nasi svatby. Jak jste na tom s pripravama? My ted silime, do ted jsme nejak nic moc neresili a najednou uz je to za pr dni tady. Tesite se? :-)
Profilova fotka
ja se tesim. :-) Vetsinu veci mame, tak jsem rada. Uz jen zkouska liceni, ucesu, .... zajet domluvit dort. Takove doladovani. :-)
Profilova fotka
AHOJDA HOLKY, ja jesli kuli necemu silim tak kuli pocasi, pritel chtel zahradni slavnost tak sem na to pristoupila a ted s nervuju..>] no klasika...:)))) ale jinak ted ladim tabuli svatebni, delame sit o vsetko sami, tak nakupuju a vymyslim...:) nemate nejaky zpravy o tom pocasku? tak se mejte...ahojda a dobrou..:)
Profilova fotka
jandul, my mame vsechno pod strechou. Venku je to parada, ale ja bych taky mela strach z pocasi. :-N Pocasi jeste nesleduji. Mamka rikala, ze ma byt do konce cervence 30C. Tak snad jeste vydrzi krasne i pro nas ...
my mame taky vsechno pod strechou. uz mame objednane dorty, kytice, mam zamluveny saty, objednany prstynky... jenom porad premyslim, na co jsme zapomneli... :-)
Tak holky už jen 26 dní. To to letí. :-N Ale už mám objednané kytí. Začínám být trochu nervozní ....
Tak uz se nam to kvapem blizi. Vcera mi postou dorazila korunka do vlasu a dneska jdu na zkousku ucesu. Jak jste na tom vy? :-)
tak ja asi korunku mit nebudu, nejdrive jsem ji chtela ale nesehnala jsem zadnou hezkou a i tak budu mit zavoj a asi kytku do vlasu, tak aby to nebylo prepatlany!!! jinak my to mame taky vse pod strechou ale doufam, ze bude taky hezky at mame hezky fotecky a hlavne at se muzeme vsude pohybovat bez destniku... :)
ja mam tuhle http://www.mimishop.cz/sperkyprorados... a jak jste nateseny? me uz se o tom i zda. je mi uplne jasny, ze celej obrad nebudu puslouchat a pak se bojim, ze prosvihnu rict to "ano" :-D :-D :-D
hezka korunka, ja uz se taky moc tesim :) jeste chci ty letajici lampiony, tak na ne ted koukam ;)
Profilova fotka
Ahoj holky! Já slyšela, že srpen má být chladný a deštivý.... ale snad to nebude pravda. I když třicítky být nemusí, stačilo by kolem 23-25 st., ale hlavně ať NEPRŠÍ!! :-N
Článek se načítá
Profilova fotka
Jinak už se taky moc těším a hlavně taky pak na líbánky! Už se těším až vypadnu z práce a z toho každodenního stereotypu a budeme si užívat u moříčka :-)
Profilova fotka
Holky, chci se zeptat, máte popůlnoční šaty? Případně, kde jste si je pořídily? Já byla celou dobu přesvědčená, že chci být do rána ve svatebních, ale začínám se bát, aby se nezničily. Tak bych si pro jistotu koupila nějaké pěkné na převlečení.... Jen pro jistotu...
ahojky, tak ja jsem take byla presvedcena, ze to vydrzim az do rana, ale zacinam se bat, ze nebudou pohodlene a tezke,....takze jsem si poridila populnocni satky, ale mam je tady z anj, jeste musim sehnat botky :) no s tim pocasim si musime pockat, bohuzel to nejde domluvit :) ja taky nechci 30citky ale kolem tech 25 by bylo idealni :)
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
katyaviky, ja mam saty na prevleceni taky nachystane. Uvidim, podle situace si je oblecu nebo ne. A kam jedete na libanky? x-) mody, to je sila! Musite to zvladnout ...! Takove komplikace ... Desne. ]-( ]-( ]-( Snad to dokazete. Mamku neres, urcite stejne vydrzi dyl. ;-)
je mody, tak to je na pr....! tak shanejte at vam vse vyjde a muzete se vzit!!! drzim pesti, my uz snad mame vse! ty jo brat si cizince to je mazec co! vse dobre dopadne! jeste porad mame 23 dnu :)
Profilova fotka
Tuli, rádi bysme jeli do Řecka na Lefkadu, ale uvidíme... A kde jsi teda koupila ty šatky?
recko je nadherny!!! mame na krete znamy :)
Profilova fotka
Ahoj holky má některá z vás venkovní obřad =-). Já ano a začínám být trošku nervózní z počastí pa Semi :-)
no my nastesti ne :) my to mame v kapli, ale fotky chci mit venku, ale kdyz bude prset, tak vim, ze vse bude ok. no to je o nervy to mit jenom venku, ze! ale neboj, urcite bude hezky pocasi :)))
Profilova fotka
sem - my to taky plánujem venku, ale pokud bude hnusně, sami nám nabídli další dvě varianty ;-) akorát by mi bylo hodně líto těch fotek... :-(
no snad nebude prset cely den, tak fotky se kdyztak udelaj pozdejc :)
Profilova fotka
taky možnost :-) se přece nějak vymyslí, nebudeme klesat na mysli ;-) ještě budem koukat, jaký bude sluníčko :-) dneska odpoledne jdu objednat kytičky huráá
Taky mam nachystany saty na prevleceni. Ale teda nevedela jsem, zese jim rika populnocni? =-) To jako ze driv se nemam prevlikat?? No, my mame taky vsechno pod strechou, ale fotit jsme se chteli venku. Tak doufam, ze nebude prset. Holky a uz mate vsechno nachystane? Ja vcera konecne sehnala ruzove svice, tak jsem koupila jeste ruzovou stuhu a vecer jsem z ni udelala takove ozdobne kyticky s koralkama, ze s nima ty svice ozdobime. Bavi me delat takove drobe ozdubky :-)
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj NEVĚSTY :-), tak se nám to krátí že? htěla jsem se zeptat co máte za kyti a kolik Vás asi bude stát
Profilova fotka
ahoj katy, ja budu mit kaly a hortenzie. Svatebni kyti vyjde cca na 700,-. A co Ty?
Profilova fotka
No já právě byla včera na kyti, chci bílé lílie - mám v albu - a celkem jsem se zhrozila - mámpočítat 2000,-

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?