2.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chcete se taky některá vdávat v tento den? :-D
Profilova fotka
ahojda holky, taky sem tu uz dlouho nebyla...takze vsechny zdravim...:) fakt se nam to krati, my tento patek rozvazime kolacky, to uz jsem si rikala ze jde do tuhyho...snad nam vyjde pocasko, slysela sem ruzne predpovedi, jedna lepsi, druha horsi...:) kazdopadne se tesim na ten den a taky na to, az bude po vsem..t.ydle stresy pred tim me nejak moc nebavi...:) tak snad to vse klapne dobre a uz si pak budem jen uzivat...:)
nazdarek, tak segra s rodicema budou taky rozvazet kolacky o vikendu :) ja bych si je tak dala ;)
Profilova fotka
vy už je budete deni rozvážet? my je dáme do výslužek po svatbě a jinak je rozneseme den předem:)
no u nas na vesnici se vetsinou rozvazi 2 tydny predem, protoze pak je jeste strileni tyden pred svatbou na vesnici :)
Profilova fotka
jejejej co střílíte to je děsivé:(...tak mám kalkulaci květin a jsem docela v šoku no, musím to trošku zkrouhnout, kolik platíte za kytky?
ne to se tak rika, na ty vesnici ( u nas je strasne malicka) se pozvou sousedi a popije se :)
Profilova fotka
my to máme taky 2/8/2008, utíká to jako voda... koláčky přivezou ve čtvrtek ráno 2 dny před svatbou, budou už v košíčkách; něco do práce, sousedům a tak a něco taky na zobání doma :-D počasí je neřád, na předpovědi delší než na 3 dny se nespoléhejme, to je jako hrát Sportku... já bych bral cokoliv mimo deště..... dokonce raději spíše zataženo než 35 stupňů... i na focení je ostré sluníčko nic moc...
Profilova fotka
eimee, taky to budeme delat jako vy. Jsou ruzne zvyky. :-) eimee, kolik Ti rekli za kytky? :-. Moje svatebni bude stat 700,-. Jeste na stoly, na auto, korsaz, k obradu, pro maminky, svedkyni a druzicky. ;-)
Profilova fotka
tuli tak to máš krásné já mám svatební asi za 2100 ale mám tak kaly čajové růže a orchideje což je drahá kytí, no celkově byla původní kalkulace asi 7000 což nedám tak to zkrouháváme na 5 tis ale je to husté...oproti původnímu rozpočtu vše tak narostlo:) také to tak máte?
Profilova fotka
eimee, my radeji puvodni rozpocet nedelali. :-) Tak to je celkem palka za Tvou kyti, ale je to jen jednou, tak at to stoji za to. x-) Za 14 dnu uz se budeme chystat! x-) Dnes bych svatbu brala, vypada to na krasny den! Ja chci taky takovy slunickovy! Dnes mam rozlucku, tak alespon vyjde ta. Vcera u nas byly mamky a doladovaly detaily atd. Jakmile se dostaly k vysluzkam, tak jsem byla tak pul hodky mimo. :-D To je fakt jejich tema ty zakusky a kolacky. :-D :-D :-D
ahoj holky, tuli uzij si rozlucku. my mame posledni vikend v anglii jako single :) jedeme kupovat boty, markoj kosili,.... tak jsem zvedava, dneska se to uz musi vse dosehnat ;) nasi v cr dneska rozvazi kolacky :) ja uz se tak tesim do cr, letim pristi patek :) hura hele tady ta nevesta ma super kyticku z karafiatu!!! http://www.beremese.cz/album/view.php...
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky já mám rozlučku na dvakrát jednou u nás v lounech ta byla v sobotu a pak zítra tady v plzni:) no tuli to mi povídej výslužky a koláčky :) my máme deni poslední týden u nás doma v plzni příští týden už budeme v lounech a pořád řeším kde spát v neděli po svatbě do plzně do svého se nedostaneme a kde tedy spát...? mody mám skoro stejný rozpočet na kytičky no už jsem to rozdýchala a jsem na ně zvědavá:) co vám ještě chybí?
ahoj holky, ja uz letim v patek do cr ;) uz se moc tesim :)no spani a svatba. my jsme chteli spat na zamku, ale nakonec vsichni nasi znami si plati hotely v praze takze bychom byli na zamku samy a to nechceme, takze s nima zustaneme v praze taky asi at pak muzeme jeste vsichni potkat a rozloucit se :( ach jo, tolika planovani. musime jeste vsem rozeslat email nez odjedem, od kud jede autobus, v kolik co a jak,... no snad bude pocasi hezky :) ja uz se tak tesim na kolacky, mamka a tety pecou trubicky, laskonky,...mnam ty miluju :))) jeste taky musime vybrat dort. dneska jedu jeste koupit ty silonky a nejakou sponu do vlasu ....
jo a to jeste marka mamka ceka porad na ty viza, ani nevime, zda se to stihne, takze nas to pekne stve, ze tam mozna ani nebude :( ona ma strasne rada zamky a Zbiroh by se ji strasne libil a ted to vypada, ze tam ani nebude moc byt ;(
Profilova fotka
já si včera koupil ještě na poslední chvíli nakonec nové boty a dneska přišla z Anglie přes internet objednaná figurka na dort plus nějaké drobnosti na odpolední párty, dám to do alba... vyšlo to přes internet na zlomek ceny a i ten výběr je asi tak tisíckrát větší než tady, doporučuji
no ja vim ;) ja ted cekam na guest book, maji ho udelat s nasi fotkou, tak jsem zvedava. ja ani figurku na dort nemam :) kde to mate?
Profilova fotka
ahoj nevesty a zenichu!! (konecne tu mame i jednoho chlapa) ;-) tak jaky byl u nas vikend?? My se cely vikend odhodlavali k zasedacimu poradku... no a myslite ze jsme neco udelali? samozrejme nic! vzdyt je jeste mooore casu :-D
Profilova fotka
"u vas" samozrejme :-D :-D me uz samyma nervama preskakuji pismenka :-D
no tak to my jsme prave zasedaci poradek o vikendu udelali, to byla fuska, jsme ted asi na 97 lidech jestli se nepletu a u kazdyho kulatyho stolu muze sedet max 8 lidi, ale zvladli jsme to. v cele nas bude sedet taky 8 :)
Profilova fotka
Ahoj holky tak se to krátí já dokončuji svatební noviny a jsem z toho docela na hlavu, neboť se nám rozbila tiskárna a nakonec vše budu tisknout černo-bíle v práci, ale původně to mělo být barevné, ale to už nestíhám. Jinak mám za sebou jednu rozlučku a to s kolegyněmi z práce a dostala jsem úžasný dort (no koukněte do alba stojí to za to :-D ) no a už finišuji s pečením cukroví, neboť každý den trávím u trouby a peču, peču a zas jen peču. Koláčky budu vyzvedávat ve středu a celý den budeme plnit krabičky a ve čtvrtek (příští čtvrtek 31.7.2008) to budeme rozvážet no a pak už naplníme krabičky na výlužky do restaurace a během čtvrtka až pátka to pomalu už navozíme do restauračky. No plánuju si to hezky tak jsem zvědavá o kolik se vychýlím od plánů :-) . Zuzalinko: v půjčovně byly super ženský a nechali mne fotit dokonce samy řekli ať se vyfotím a v klidu se doma kouknu na fotky a podle toho se rozhodnu. Jedina půjčovna kde to bylo tragický byla Pronuptie v Ústí nad Labem.
Profilova fotka
na hostině budeme mít 21 lidí a stoly máme do pomysleného "T" s tím, že v čele budeme jen my dva; stoly budou široké myslím 1,6m; bude tam tak dostatek prostoru na tu nádhernou výzdobu jež jsem vymyslel a naplánoval, snad se to bude líbit :)
Profilova fotka
jo, zkoušel jsem na zahradě odpálit jednu konfetovou ruční rachejtli, je to šílený :) tu nejsilnější :) konfety padaly z větší výšky než jak je vysoký zdejší pětipatrový barák :-D
je tak to je dobry s tema konfetama ;) no pro me bude vse napeceny az prijedu dom - mamka porad taky pece :) uz se tesim a co tva nevesta? to delas vic ty nez ona? videl jsi jeji saty?
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj holky tak se nám to pomalu blíží ;-)
Profilova fotka
Ahoj Katy, jojo blizi az hruuuza =-) Sem, tak to je neskutecny dort :-D Takovej primo k nakousnuti :-D :-D Mody, jsem na tom stejne jako ty - ani zasedak ani hudbu ani auta nemame poresene :-S no co uz :-N
Profilova fotka
Ahoj Hani, no já taky nemám asi všechno a taky mi to příjde nekonečný ;-), ale už dostávám dárečky a to se mi líbí :-D :-D :-D
Profilova fotka
Sem, dortík fakt úžasnej :-D
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?