2.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chcete se taky některá vdávat v tento den? :-D
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
mody, mrkla jsem na oznamko. Je moc pekne, chvalim. :-) x-)
Profilova fotka
Holky za měsíc:) to už budu parádně nervozní:)
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
je to neuvěřitelné, dneska ráno jsem otevřela oči a vyděsila se že už jen měsíc a sranda je že nemáme ještě ani vyřízené papíry na matrice, tam musím zajít příští týden, no snad s tím nebude problém když je obřad v kostele - doufám:) chci si nechat vyčistit zásnubní prstýnek nemáte zkušenost s čištěním v klenoty aurum?
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahojky, všechny zdravím a přidávám se k tomuto datu. Už jenom měsíc. :-D My jsme byli na matrice v červnu a tam nám paní řekla, že si máme přijít v červenci, že to má nějakou platnost, tak se chystáme příští týden a potom ještě musíme zavolat knězi, abychom se domluvili, kdy vyplnit papíry tam.
Profilova fotka
My uz mame na matrice papiry vypsane celkem davno ... Holky, kolik Vam toho jeste chybi? Ja mam jeste spoustu ukolu. ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, přesně tak, už jen měsíc, nám chybí 2 důkežité věci - Vojtovi oblek a svědek:-) a pořád si říká, že je dost času:-) jináč ještě pár maličkostí... tak uvidíme, v pátek jedu na chalupu, budu tam 14 dní, tak to ještě všechno dovyřídim a doobjednám, a pak už jsem čekání na velý den D:-) taky se vám o tom už zdá? Já už měla 3x noční můru, že jsem dostala špatný šaty...
Profilova fotka
miney, ja mela zatim jeden svatebni sen ... ale desnyyy!!! Nam ve snu neprijel fotograf ani kameraman. ;-( ;-( ;-( A co ten svedek? Proc schazi? :-.
Profilova fotka
Holky já sny o svatbě zatím dobrý, ale je to tím že Pavel letí zítra do koreji tak se mi zdá o letadlech a měním práci takže spíš o tom no...:( ale chybí mi už jen drobnosti jako punčošky atd a pak všechno napéct, v sobotu jdu na zkoušku ke kadeřnici a v pondělí na líčení mám týden dovolenou tak to všechno stíhnu doufám:) mody to máte také veselo ještě že si beru čecha...to už bych nestihla
Dobré ráno, já se pořád chystám na objednání kytek a nějak se k tomu pořád nemůžu dostat, není čas. :-| Musím ještě miláčkovi sehnat košili - nevíte jestli je lepší jít do obchodu s konfekcí nebo ji koupit ve svatebním salonu? Eimee, ty budeš mít punčochy? Vy ostatní také? Já si říkala, že půjdu bez nich, že stejně bude teplo a už bych pak bílý nevyužila. Teď jsem na vážkách.... :-S Jo a pořád mi zbývá zamluvit někde ten stůl v restauraci, v neděli jedeme omrknout další, tak doufám, že to klapne. :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ladenko budu mít punčochy alespon po dobu co budu mít botky na podpatku protože jinak by byli puchýře, ale tělové do bílých bych nešla...no neboj já jdu zamluvit kytky až příští týden,:) a také objednat dorty a spoustu dalších věcí:) my kupovali košili u Luggiho a je moc krásná jen se přítel ejště nedostal k tomu jí vyzkoušet:) tak doufám, že mu bude:)
U nás to dopadne taky tak, zkusí si ji až naostro. :-D Dortiky budu objednávat také, dva takové malé, ale to stačí týden předem a jiné sladkosti mít nebudeme. Ještě o těch punčoškách popřemýšlím, ale nejraději bych šla bez nich, ale zase nevím, jak bude na holé noze vypadat podvazek.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak sem se dnes osmelila a pridavam se k tematu...:)zatim sem jen tak brouzdala a koukala na alba a tak, ale v teto diskuzi nemuzu byt necinna...:) je to des jak to leti...posledni mesic...:)
Jandul ty máš svatbu přímo v JC?
Profilova fotka
Ahoj, no na Hrube Skale, spise receno Doubravice...ty taky nekde v okoli?
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Jo já přímo v jičínské obřadní síni.
Profilova fotka
jee no tak to je bozi...a odkud mas saty a vsechno...? no proste to sem rada...:))) v kolik to mate? Holky ja mam nejvetsi strach z pocasi, my to mame takovy netradicni na zahrade, jesli bude prset tak bude vse zkazene...ale sli sme do toho rizika....nemate nejak zpravy o pocasi..? ja vim je to jeste brzo...
Šaty mám z JC z pronuptie. Šaty miami, jestli se chceš mrknout na netu, ale ve skutečnosti možná vypadají lépe. A obřad máme od jedné. Počasí se bojím kvůli fotkám, musíme doufat, že nebude pršet. ;-)
Profilova fotka
nevim proč Vojta si s vybráním svědka tak otálí, prostě se nějak nemůže rozhodnout... Jináč nám ještě chybí kytka, květinov výzdoba, mě botičky, vývazky, nějaký bukroví, napíct koláče, koupit krabičky... no, nezdá se to, ale je toho ještě dost.... chjo, snad se to všechno stihne...
ahoj holky, tak ja budu mit taky puncosky, chtela jsem telovy ale segra rika at si koupim neco mezi bilyma a telovyma,t ak ja teda nevim :) he hehe taky nechci mit puchyre!!! tedka jedu pro prstynky, tak doufam, ze maji dneska otevrino ;) holky nebojte, jeste porad mame mesic na zarizovani ;) my taky jeste vse nemame :)
Profilova fotka
Tak co deni prstýnky? punčošky tělové s bílým?
Profilova fotka
eimee takové se dělají?? to by bylo super - vím, že jsem "kdysi" sháněla tělové s černou, ale nebyly :-S juj, tak to by bylo super
Profilova fotka
nevím ptám se na to deni?:) ale já chci jen tělové, podvazek bílý a pak punčošky sundám až se přezuju
Profilova fotka
tak sorry
no ze nejsou takovy bily neco mezi, jsem je tu videla, ale nevim, jestli je sezenu :))) prstynky uz mam v tasce, mise hotova :)
Profilova fotka
a jaké jsou?
Profilova fotka
eimee, uvazuji o San Patrick - Pissa. :-) Jsou podobne hodne puvodnim ... Ale nejsem jeste rozhodnuta. :-D :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?