2.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chcete se taky některá vdávat v tento den? :-D
Ahoj nevěsty, tak zatím to vypadá, že i já se budu vdávat 2.8.2008, místo obřadu i hostiny už je zamluvené, tak snad všechno vyjde. :-)
Profilova fotka
Jeee to mě děsíte, my ještě termín v kostele nemáme,náš par farář má dovolenou asi do 7. října tak hned 8. zamlouvám:) hostinu tu už máme relativně zamluvenou, pokud se nám tam bude líbit, zatím jsem to viděla jen na netu a domlouvala podmínky, ale mooc se nám to líbí. Tak musím pospíšit, také se bojím, že tento den bude nášlap všude:) je zkrátka pěkné:) a bude se krásně manžílkům pamatovat:) :-D :-D :-D x-)
Profilova fotka
Ladi ahojky, tak to jsem ráda, že už je u vás taky zamluveno :-D A shodou okolností na stejný den jako já :-D Já ti tak závidím, že to budeš mít tak jednoduchý :-) Já teď už akorát vymýšlím pozvánky ke svatební tabuli, jinak mám všechno vymyšlený. Udělali mi trošku čáru přes rozpočet v restauraci, páč mi řekli ať přijdu až v lednu a přitom bych už potřebovala znát nějaký přibližný kalkulace, tak snad je nějak uženu :-D Se mnou jde vybírat šaty mamka přespříští víkend, chtěla jsem aby šel ještě můj nejlepší kámoš, ale nějak to neprošlo, což mě docela štve :-( Však víš, jak mi do toho furt naši pindají, ale jsem už neústupná, páč jinak by mi z toho hráblo :-D Omlouvám se za to zpoždění z odpovědí, ale měla jsem teď takový fofry, že jsem úplně zapomněla mrknout do diskuze :-( Koukej pak do alba dát fotečky ze zkoušky šatů, ať se můžu mrknout, jak ti to sekne. Nebo ty vlastně nemůžeš mi teď došlo, tak jedině bez hlavy a nebo na mailík což? :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, budu se taky vdávat (snad :-D ) 2.8.2008. Myslím, že je to fakt pěkný datum. Termín už mám zamluvený, ale byli překvapený, že volám tak brzo. Jistota je jistota. Říkám si, že je to ještě daleko, ale čím dřív začnu, tím líp. S jakými přípravami začínáte? Já teď přemýšlím o barvě, abych mohla začít nakupovat drobnosti.
Marci, fotečky dodám, třeba na chvíli, ale dodám neboj. Ty už jdeš vybírat šatečky teď? Není to brzo? No každopádně se těším na tvé foto, už aby byl alespoň leden. :-)
Ahoj holky, tak já se taky stanu vdanou paní v tento den....jinak je to údajně ideální datum pro svatbu, pokud teda věříte na čísla a tak. Místo už máme zamluvené, ale zatím nic neřeším, začnu v lednu....zdá se mi, že času mám dost :-)
Ahoj holky (budouci pani:)), take jsme vybrali tento den pro nasi svatbu.moc se mi to libi, lehke na zapamatovani :-D uz je to zamluvene, tak snad vse vyjde:) moc tesim! kde to mate vy jestli se muzu zeptat?my to mame na zamku Zbiroh. zatim jsem jeste nezkousela zadny satky,...vidim to tak na prosinec, snad bude otevreno mezi vanocema!
Profilova fotka
Ahojky, to jsem ráda že numerologicky je datum dobré:) chtěla jsem nejprve 8.8.2008 ale pak jsem se rozmyslela :) my budeme mít obřad v Kostele sv. Mikuláše v Lounech a poté se přesuneme na zámeček Teplá snad to vše vyjde ještě nemám na 100%zamluvené ale myslím že to vyjde.šatky bych chtěla jet nějaké zkusit příští víkend tak se snad zadaří víc než poprvé v andělském sv. studiu. Máte s nimi někdo lepší zkušenosti?
Ahojky, ja jsem zatim jeste zadne saty nezkousela. taky jsem premyslela o andelskem sv studiu, maji moc hezke stranky,...takze nedoporucujes??? ja jdu zkouset teprve v prosinci,...doufam, ze si neco vyberu, ze najdu nejaky dobry salon!
Ahojky, tak včera jsme oznámili miláčkovýmu svědkovi, že bude svatba a že má tu čest. Ten blbec absolutně nepochopil, že svatba bude na tajno a celý den měl před dalšími 6 lidmi přihlouplé narážky, z kterých něco určo vytušili, jinak by museli být uplně blbí, fakt. A to jsem na něj furt mrkala a dělala ksichty ať je sticha. Ani tvrdý: "Prosím tě, už drž hubu." nepomohlo. Pak jel s námi sám v autě, a já mu říkám, že to asi nepochopil, i přesto že jsme mu říkali, ať to nikde neříká, že to ví jen on, ale že bude svatba tajná, tak že nám to pěkně zavařil. Na čež měl blbý dotazy proč a jak. Tak se vysvětlovalo na novo. Teď o víkendu mi přijede kamarádka - svědkyně, tak je celej natěšenej jak se bude seznamovat. Doufám, že zase něco plácne. Jestli to kvůli němu nevyjde, tak ho zaškrtim.
Profilova fotka
Holky, tak uz i my mame zamluveny tento pekny datum. x-) Ted obhlizime mista, kde by se nam libila svatebni hostina. V restauracich maji ted zamluvena nektera data v dubnu, pry chodime brzo. Coz je dobre, alespon muzeme vybirat. :-) Jinak uz mi prisly prvni dekorace ... Nejak jsem neodolala neco objednat. ;-)
eimee>> Jé, my to taky nejprve plánovali na 8.8.08, ale pak jsem si to rozmyslela a všechno přeorganizovala. Druhého je mnohem lepší ;-) Teda ty už jsi zkoušela šaty? No já to zatím nehrotím, chci jít až v lednu, ale jak to tady sleduju, tak všichny chcete jít ještě letos! No asi se taky hecnu :-) ladenka>> Teda to je inteligent :-D ... ale tak znáte chlapy, někdy to prostě nechápou. Přeju teda hodně štěstíčka, aby se to podařilo utajit! :-x tuliberka>> Teda to se divím, že Vám řekli, že se staráte moc brzo, já jsem to tak tak stihla objednat v červeci! A to mi pak provozní řekla, že kdybch volala o tři dny pozdějc, tak mám smůlu! Tak na výběru zapracujte ať jste spokojení ;-)
Článek se načítá
Ravie, naštěstí na víkend domů nepřijel, takže alespoň tak. Ale s kamarádkou (svědkyní) jsem se domluvila, že přijede v lednu a pomůže mi vybrat šaty. Původně měl jít miláček, ale on si představoval, že přijdu do prvního salonu, vezmu první šaty z leva a tím to hasne. A to bych si to neužila. :-) Svědkyně je smířená s tím, že klidně projezdíme několik salonů, než natrefíme na ty pravé. :-)
Profilova fotka
Ahoj všem také jsem se rozhodla pro termín 2.8.2008. Tento termín jsem vybrala už brzo, ale když jsem minulý týden přišla na matriku překvapilo mě, že už nemám moc na výběr časy v 11: 00 a 11:30 hod už byly zabrané. Další věc je, že chci svatbu venku a matrikáři nám to umožní až jako posledním tak je vlastně jedno jaký den to bude, neboť pokud chci kdekoliv jinde než v obřadní síni tak to bude nejdříve ve 13:00 hod. Po dlouhých diskuzích před matrikáři stejně teda zvítězil termín 2.8.2008 na Ptačích schodech v Teplicích tak hlavně ať neprší. :-)
Ladenka>> To ses rozhodla dobře, jít na šaty s kámoškou...víš, že ženich tě v nich má vidět až v den "D" a padnout z toho na zadek :-) Taky vezmu kámošku a asi i mamku a projeme pár salonů, akorát se bojím své nerozhodnosti, to bude horor :-D Tipuju, že s vašim kamrádem bude ještě hodně sarndy a určitě hodí do placu ještě nějakou tu perlu :-)
Ravie ... miláček měl jít se mnou z toho důvodu, že je svatba na tajno, a svědkyně ode mě bydlí řádný kus cesty a má práci, z které se moc uvolnit nemůže. No a nikdo jiný o tom neví a doufám vědět nebude, tak proto. ;-) Stejně v den D se on bude připravovat v obýváku a já v ložnici, a pochybuju, že bychom se neviděli. :-) Jen nestraš, doufám, že to ten pitomec pochopil a bude držet jazyk za zuby. :-) Jen se bojím ... kámoška má dost odlišný vkus a styl oblékání, tudíž se bojím, jak se na šatech shodneme. Každopádně budu chtít aby fotila jako o život, a mohla jsem se vidět, jak v tom vypadám. :-)
Ladenka>> Tak je fakt, že když to máte na tajno, bude těžké spáchat to odděleně... No z toho, že se neshodnu s poradkyněma na výběru mám taky obavy, protože vkus se nám taky řádně liší a švagrová, kterou bych tam chtěla mít, bydlí taky mega daleko, takže se nejspíš nezúčastní toho slavného výběru :-( Ty jo a jak moc na tajno to máte? Jakože to předem neřeknete už vůbec nikomu jo? Nad tím jsme taky uvažovali, jenže přítelovi rodiče by to nerozchodili, jednou jsme jim to naznačili a oni z toho měsíc nespali :-)))
Ravie, jak moc natajno, to zatím sami nevíme. Ale já bych chtěla úplně, miláček váhá. Našim bych jenom řekla, že bychom se v létě (žádný přesný termín) chtěli vzít a jen sami, uvidíme reakce, ale myslím, že těm to bude jedno. Potom bychom je pozvali na večeři. A tchýni bych neříkala vůbec nic, se svatbou určitě souhlasit nebude, když vidím jak se chová, a navíc větší drbnu neznám, takže pochybuju, že kdyby o tom věděla, že by to bylo tajné a určitě by nesouhlasila. A hlavně kvůli ní to chci natajno, nechci aby nám svatbu zkazila. :-p
Ladenka, aha tak to jo, jestli je tchyně taková, tak je to pro vás asi lepší...no u nás to taky nebude bez komplikací, protože se půlka rodiny nesnáší (naši jsou rozvedení) takže pozdvižení, ale tak rozhodli jsme se, že si to od nikoho nenecháme zkazit, jestli má s tím někdo problém, tak tam chodit nemusí ]-( doufám, že pak z toho nebudu mít trauma...prosim tě a proč s tím tchyně nechce souhlasit??To snad ani není normální, ne ?! =-)
Ravie, tchýně s naším vztahem nesouhlasí od úplného začátku, a to jsme spolu téměř osm let. Takže si dovedeš představit, co už jsem si s ní užila. Psala jsem toho dost, tady v diskuzi o tchýních. U nás naštěstí rozvod není, ale opravdu chceme vyloučit jakékoliv možné možnosti kazičů. :-) Tak jsme se rozhodli takhle, a navíc miláček není moc pro okázalé akce, a tou svatba na vesnici vždycky je, a proto si také myslím, že i kdyby náhodou tchýně se svatbou souhlasila - spíš by ji nic jiného nezbylo - tak by nesouhlasila s tím, že je to natajno bez ceremonií. Takhle když by se to dozvěděla až po, už by s tím nemohla nic udělat. :-D :-p Plánujeme obřad, focení, oběd v restauraci a oslava ve čtyřech až do rána. :-D
Profilova fotka
Ahojte holky, po dlouhé době jsem zase zavítala :-D Laděnko ten váš svěděk je ale pěknej trouba :-D Doufejme, že to dostatečně pochopil po zdlouhavém vysvětlování a bude už ticho :-) Nebo mi ho sem pošli a já mu to vysvětlim a bude :-D :-D :-D Jak to tak čtu, tak tchýně je u vás absolutně dokonalej kazič. Znám to moc dobře, mě tchýně nemohla vystát 4 roky, ale od tý doby, co bydlim sama, tak nějak obrátila až se mi to zdá podezřelý :-D Včera mi dokonce napsala Marcelko, no já zírala a absolutně nestíhala. Buď se s tim už smířila nebo něco šije :-D Šaty už jsou vybraný a zaplacená záloha. Málem mě vezli v zinkáči nohama napřed když mi řekli tu cenu a ještě k tomu nic není (závoj, boty, šperky a podprsenku si musim koupit - u bot chápu, ale to ostatní všude jinde půjčují), aspoň že mi zdarma upraví korzet, jinak by mi hráblo :-D Minulý týden jsem dodělala návrhy na oznámko a na jmenovky a převčírem jsem udělala pozvánky na party a ke svatební tabuli, takže to mám komplet. Svatební tabule bude nakonec zelenobílá, takže písek, svíčky a ubrousky už jsou doma a teď už chybí jen skleněné svícny a ty asi koupim v Ikee :-) Ravie - tak to jsme na tom podobně. U nás jsou rozvedení babička s dědou, tak si taky lámu hlavu kam je posadit, aby byli od sebe co nejdál a nejlépe na sebe vůbec neviděli. Jenže u stolu do U to jde trošku blbě :-D
Profilova fotka
Jéééé Laděnko, teď jsem mrkla do tvého alba a zjistila, že se vdáváš i ve stejnou hodinu jako já. A kde že to máte? My v Kostelci n. Č. l. v Kapli sv. Vojtěcha :-)
Profilova fotka
deni.p no ne že bych nedoporučovala, myslím že slečna byla dost otrávená z nedělní služby a chtěla se nás dost rychle zbavit, fakt síla 8-( byla strašně neochotná, že šatky na sezonu 08 mi nemůže dát vyzkoušet že ještě neví co bude na půjčení a co na prodej, myslím že třeba v prosinci to bude lepší ale....ted jsem našla že šatky od Pronovias mají v Kleinod - je to svatební obchod na chodově tak chci zajet tam. ale ty mé tam stejně nemají 8-( 8-(
ahoj holky, koukam ze nas je vic a vic :) eimee:fakt jsem prekvapena s tim andelskym studiem, protoze mi podle web site pripadali nej profesionalnejsi, ale dokud tam nezajdes sama, tak asi nikdy nevis!nasla jsem jeste na netu salon Bella (v hradci kralove) take maji pronovis,...tak mozna zkusim je. premyslela jsem ze si uz vyzkousim nejaky saty tady v anglii, ale fakt nemam cas, takze to necham az na prosinec.pripada mi ze vsichni jsou uz docela pripraveni a ja jeste fakt nemam nic rozmyslenyho, teda krome toho, ze mame zamluveny obrad/hostinu.jinak nevim jakou chci kytku, jakou barvu, jaky saty,....ale to snad prijde. premyslela jsem o takove ruzovo vinove,...tak uvidim:) co uz mate holky zarizeny? s dekoraci snad nebudou problemy, protoze to budou delat na prani na zamku. akorat musim najit bublifuky,...
Profilova fotka
Ahojky deni.p do toho hradce k. bych zajela ale je to bohužel daleko:(já mám zatím jen představy, zamluvený mám kostel a hostinu, vím jaké šaty, do jakých barev vše ladit ale víc je zatím jen v hlavě:)
tak to jsme na tom eimee podobne.Ale myslim, ze mame dost casu:)to zvladneme!delas si vyzdobu sama?ja mam taky predstavu, takze to jenom musim predat organizatorum a snad to vyjde tak jak si preju!nejvic to bude asi utikat az po vanocich, ale to uz snad budu mit skoro vybrany saty!na internetu jsem videla par hezky satu (maggie sottero a pronovias,...ale je to jen preci obrazek :) chci mit korzet bez raminek a uplne vypasovane a pak od puly stehen asi rozsirene do delsi vlecky. barvu bilou, tak jsem zvedava, co najdu :)
Profilova fotka
Jé ty máš organizátory? Já si to vše nějak organizuju sama hrozně mě to baví, naštěstí mám kolem sebe lidi, které to také baví, tak máme zábavu - na rok:) výzdobu budu dělat sama, chci vše smetanovo zlaté tak nějaké ubrusy pak chci takovou tu nevím zda se tomu dá říct stužka ale takovou lesklou průhlednou látku do pruhu namuchlat asi do pulky stolů, chtěla bych svíčky a kytky. jídla moc na stůl nechci, budou tam rautové stoly tak stůl můžu nazdobit:) už máte vybrané oznámení? já našla krásné mají i Menu, kartičky na zasedací pořádek vše v mých barvách - paráda:) Pronovias má podle mě ted nejhezčí šaty co jsou tady k sehnání! Pohádkové. Ale je pravda že fotka je jen fotka. Já ty mé když viděla, tak jsem byla ráda že je budu mít šité protože jsou také celé z krajky a ta byla taková nevím jak nazvat no překýčená:) takže koupím nějakou hezkou a budou Pronovias šatičky Nacar:) ale to asi dělá hodně nevěst:)Je to úžasné tenhle rok:) vždycky když mám v práci otravu, což je často tak sjem tady a vymýšlím a vymýšlím:)
Asi bych to bez organizatoru nezvladla, nemam cas - delam chartered accountant (asi neco jako doktorat v cr),takze zkousky v prosinci a pak jeste v cervny pred svatbou a ktomu bydlime v anglii,takze by to bylo moc litani do cr!hledam si sve predstavy a pak jim to dam udelat,takze to snad bude ok:)dneska jsem nasla super vyzdobu na stoly, takze mam inspiraci.jak uz jsem rikala, tak bude vse asi do ruzova-vinova, take se mi libi kdyz je to do smetanova, kamoska to tak mela a hezky, ale protoze mam svetle hnede-blond vlasy, tak chci trosku vyraznejsi barvu, libi se mi vyrazna ruzova.na pronovias jsem taky koukala,fakt nadhera.oznameni zatim nemam. maji mi poslat navrh ze zamku nebo si najdu neco sama.kdepak jsi je nasla ty(teda jestli se muzu zeptat?).takze tve satky se uz siji???tak to je super!jak dlouho to bude trvat?
a kolik lidi zvete?tak to si silkulka, kdyz si vse delas sama :)
Marci tak to je bezva. To na sebe můžeme navzájem myslet. :-D :-D I když to budeme mít obě asi jiné starosti. :-D :-D My se včera nadobro rozhodli, že to bude 100% tajné. Vědí o tom jen svědci už nyní. Včera jsme o tom s miláčkovým svědkem mluvili u večer u kafe. Těší se na tu svatbu snad víc než miláček. :-S Včera jsme také probrali náš čtyřčlenný rozpočet. A i tak to nebude zas tak malá suma. A probrali jsme jak to bude asi probíhat. Můžete mi některá povědět, jestli se ti vaši na svatbu těší. Já mám z toho takové rozporuplné pocity. Včera jsme zrovna měli o tom debatu. Mám pocit jak když ho do toho tlačím. Pořád má takové ty chlapské silácké řeči o svatbě a mě to docela mrzí. 8-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?