2.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chcete se taky některá vdávat v tento den? :-D
Profilova fotka
my byli na svatebni ceste. x-) x-) x-) Parada.
je uplne zavidim tuli :) taky jsem o obede neco hledala, ale opet nam to nejak nevychazi a nevime kam jet. v pulce zari jeste prijede segra a konce mesicu nemuzu kvuli praci,....ja chci tak nekam vypadnout! do tepla!!!
jo holky koupila jsem satky na tu svatbu na plazi, jenom z krajky, uple a malinkou krajkovou vleckou :)cekam az mi prijdou, tak jsem zvedava, jestli mi budou :) jsou od pronoviasu :)
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
je tak tobe svatba nestacila vid :) tak takovy zopakovanicko bez satu :) to zni dobre ;) uzijte si to! a jaka byla svatebka?
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
to ja se taky tesim na video urcite tam budou veci o kterych ani nevim :) ale jinak mi pripada, ze jsem si to uzila a ze to ani tak strasne rychle neuteklo, myslela jsem ze to bude horsi :) mas ty novy fotecky ty kolaze moc hezky :) v cem jsi to delala?
Profilova fotka
tuli kdepak jste byli na líbánkách? mody souhlasím, také až když jsem viděla fotky a video mi došlo že mám po svatbě, včera to bylo měsíc, to taaak strašně letí:( ještě že se ted mořím v nové práci jinak bych pěkně smutnila:) také bych udělala posvatební party:)super nápad:)
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
no jo eimee, jak to jde v praci? to je tvuj prvni tyden ne? ja bych taky tak nekam jela na hory mody :) dej vedet az neco najdete :) no pan fotograf je sikulka :)
Profilova fotka
nene už jsem tu čtvrtý a fakt husté:( není nad němce:(
Profilova fotka
ahoooj eimee, byli jsme na Madeire. x-) Nebyla to takova ta lezici dovca u more, ale pekne aktivni. Koupani bylo az navecer, ale fakt super. Meli jsme auto celou dobu. Moc se nam tam libilo. Radi bysme se tam nekdy vratili. Na oslavu 20 nebo 30-teho vyroci svatby. :-D Tak jsme si to rekli, tak uvidime ... ;-)
Článek se načítá
ty jo eimee to leti :) no aspon se nenudis :) je tuli to je krasny za 20 nebo 30 let :) he he he. mas nejake fotecky? a co jste delali behem dne tuil?
Profilova fotka
je tuli to je pěkně také jsem chtěla na madeiru jaká je? přijdej fotky z líbánek? my máme samé každý zvlášt - škoda:(
eimee to je vzdycky tak! protoze kdyz jedete 2 tak se foti kazdy zvlast, my mame taky malo fotek dohromady :( to je skoda!
Profilova fotka
no to mi povídej pořád je prohlížím a hledám nějakou pěknou společnou a máme asi 3 z celé dovolené a to 2 na samospoušt takže moc pěkné_:(já bych šla domů nebaví mě to tu aaach jo:(
he he he na samospoust ;) no to musi byt fakt krasny :) ja bych sla taky domu!!! a ted mam jeste k tomu hlad ;)
Profilova fotka
no, vsak jo, my mame taky vetsinu fotek jeden a pak druhy. ;-) Jinak nasi diskuzi posunuji dopredu. :-D
Profilova fotka
hmmm, udelame si treba poradi, ze kazdy den nektera neco napise. At nam to tady neumre. :-D :-D :-D Jejda, ja se ted nejak nudim, tak vzmzslim kraviny ... :-D :-D :-D
Profilova fotka
a jeste pletu y a z a z a y. :-D :-D :-D Jen pro vysvetleni. :-D
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
mody, jak to dopadlo v ten patek? Ja se mam uz zase stejne, prace, skola, ... Ale je fajn byt vdana. Libi se mi to. :-) holky, chystate se nektera na sraz se srpnovkama? x-)
ahoj holky, tak srazik mi urco nevyjde, mam to trosku z ruky :( je mody tak doufam, ze vse dobre dopadlo, jeste ze ja taj v anj nemusim nic takovyho absolvovat. mne jenom staci menit doklady, v listopadu asi poletim do cr musim vyzvednout obcanku a dat udelat pas abych ho mezi vanocema mohla vyzvednout :) pristi vikend jedeme do Rima, tak se moc tesim :) tuli ty se nam fakt pekne nudis. no ja jsem taky porad v jednom kole, takze zadna zmena krome toho prijmeni. taky se mi libi byt vdana :) nekdy je sranda jak lidi koukaj, ze reknu manzel,...nikdo neceka, ze uz jsem vdana :)
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj Deni,mladé paní a slečny :-) Deni, hodně mě ispirovala tvoje svatba a tak jsem se rozhodla( tedy mi jsme se rozhodli :) ) že jí budeme mít také na Zbirohu. Má me už zarezervované datum ato 17.7.2009 a s paní Páchovou ladíme a ladíme... hostinu budeme mít v erbovém sále, projížďka v kočáře mě úplně dostala :) a vše ostatní také. Pokud ti to nebude vadit, ráda bychchtěla znát tvojí zkušenost a vše kolem 8-) můj mailík je alexx.t@seznam.cz Měj se krásně a děkuju
Profilova fotka
Ahojky jak se všem vede? Já se vyhřívám na sluníčku...stále nemáme vyvolané fotky v albumech 8-( ale ted jsem si v německu koupila další a je nááádherný, nevěděla jsem který..a jelikož fotek máme fakt dost tak potřebujeme tři:) nevím co koupit manželovi k narozeninám má 30tiny a já fakt nevím poradte:)
nazdarek, ja uz tu chvili nebyla :) jak je germanko :) libi se ti to tam? 30tiny tak to bude veliky ale tezky vyber darku :) co nejaky fotak nebo hezky hodinky?
Profilova fotka
Ahojky no našla jsem to ozdě:) jojo v německu je fajn ale doma to je nej:) vždycky se taaak těším na manžílka.:) nevím, hodinky má před svatbou nové a foták nechce už jsme o něm mluvili:( uf 8-( jak se vede? jak bylo v římě?
Profilova fotka
Me nejmilejsi nevestinky!!! Gratuluji Vam vsem k dnesnim 3 mesicnimu vyrociiiiiii!!!!! x-) x-) x-) x-) x-) Fiiiiha, utika to! :-) Preji Vam at je dnesni den kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasny!!! :-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Profilova fotka
Holky, tady to nějak vázne :-( a je to docela škoda, ne :-S

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?