2.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chcete se taky některá vdávat v tento den? :-D
prstynky jsou jenom obyc - bez kaminku hladke a vevnitr je to vyrito ale moc se mi libi, takovy jednoduchy :) jeste si tam musim zanest na cisteni zasnubni - to mame v cene :))at ta stara platina vypada jako ten snubni :)) je tak to tuli musim kouknout jak vypadaji :) a do kdy se musis rozhodnout?
Profilova fotka
deni, jeste premyslim ... Do pondeli to chci rozlousknout. :-)
Profilova fotka
juuuu, Vy mate prstynky!!!! x-) x-) x-)
Profilova fotka
pokud by je chtela akutne jina nevesta, tak mi zavolaji ze salonu. Mate bile zlato? :-)
a nemas na ne nejaky odkaz? bych je zkoukla :) jo jo uz je mame doma, uz jsem si ho zkousela a suepr sedne :)uz se tesim az budu mit dva,...hele jak to delate se zasnubnim? das si ho na druhou ruku na svatbu nebo si ho vuec neberes???
Profilova fotka
jsou na strankach Belly ... Nebo i tady: http://www.svatby-vanesa.cz/san_patri...
tak uz pridam prstynky :) jdu stahnout fotky, ale nejsou moc videt :(
Profilova fotka
jeeeee, tak to se tesim, pokocham se. x-)
Profilova fotka
a Vy jste je meli objednane? Nejak mi to uniklo ...
tuli ty jsou nadherny, jsou podobny tem tvym ale teda na obrazku vypadaji snad jeste lepe nez ty stary :)) tak to ti nezavidim :) to jsem zvedava, ktery to vyhrajou :) nemas svoji fotku v satkach???
Profilova fotka
musela bych je zmensit ... Vydrzis?
jo jo uz jsem tam dala prstynky, ale nejdou moc vyfotit :(
Článek se načítá
prstynky jsme objednavali pred mesicem :) presne skoro na den :)
jest pridam mamku,...akorat si ji predstav bez teh ponozek :) he hehe ale ty satky a na vrch to bily sacko nebo ji koupime bilou pashminu pres ramena ;)
Profilova fotka
juuu, krasne! Jednoduche, vkusne, to se musi libit kazdemu. Jak je Ti velikost? :-)
Profilova fotka
mamcin model na svatbu? :-)
velikost prstynku super, mam J a ty? jo a mamka uz je pridana, ale pak ji smazu, tak az juknes, tak dej vedet :)
Profilova fotka
deni, tak je to na chvili v albicku ... :-S
Profilova fotka
prstynky? Radkuv je mu super, ja stale nevim, jestli by muj nebyl lepsi mensi ... Ale je to jak kdy ... Vyzkousim, kdyztak po svatbe necham zmensit ... ;-) Ale treba nekdy priberu ... :-)
Profilova fotka
mamince to slusi x-) Bude kocka. :-) Urcite se tom modylku citi dobre, jde to poznat. :-)
tuli tak do tech bych sla !!! urcite se mi libi jeste vic nez ty predchozi, ty jo fakt ti to slusi!!!!
Profilova fotka
deni, vazne? :-N Ja porad nevim ...
no zkus si prstynek az ti bude zima, to mas nejtensi prsty tak aby ti nespadl kdyz zakvedlas rukou :))) muj sedi uplne presne, to zase mark ho ma taky vetsi, ja se bojim, aby ho pak neztratil :) no snad ne! a tloustnout nebudeme, jasny :) takze spis zmensit :) jo mamka nejdrive vybirala takovy typicky hrozny vystrelky a pak jsme ji vybrali tohle a nejdrive ze ne...ale pak ji to fakt sluselo, udelalo ji to takovou zivejsi :) takze nakonec vyhral tento :)
Profilova fotka
jejda, s prstynky to neni jednoduche ... Provedu Tvuj test. :-)
Profilova fotka
ano, ty ozivilo ji to. Fakt ji to slusi. Chvalim Vas vyber. x-) Vyrid ji to. :-)
he he he, ted jsem te ukazovala segre a pry ti musim rict, ze fakt vypadas jako dobre :) no tak ja jdu balit, zitra letime na ten tajny vikend, porad nevim kam, akorat vim ze musim zbalit plavky, satky a nejaky hezky veci na leto :) tak radsi jdu at vymyslim co na sebe :)
Profilova fotka
deni, tak diky moc za nazor. :-) Jsi zlaticko. Mej se pekne! :-)
to by mi mamka dala kdyby vedela, ze jsem ji sem dala s tema jejima ponoztickama ;) he hehe tak zatim pa kdyztak sem jeste kouknu a po vikendu napisu :)
Profilova fotka
paaaaaaaa!!!!!!! A uzij si ten vikend! ;-)
Profilova fotka
Holky, tak se jdu rozloučit, jedem s Kiki na 14 dní na chalupu dozařídit takový ty maličkosti, pak ještě jednou přijedem do Prahy na týden a pak pojedem na chalupu s mou svědkyní, no a další víkend už je svatba- božínku, já mám strach, že to všechno nestihnem :-S Tak se mějte krásně, stresujte se míň než já:-) papa za 14 dní:-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?