2.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chcete se taky některá vdávat v tento den? :-D
ahoj nova nevestinko, vitam, vybrala jsi si krasne datum jako my vsichni tady :) je a kdy jste se zasnoubili? tak to vasi jeste nevedi,....tak to mas na case jim to oznamit :) a co satky, uz jsi byla koukat nebo teprve jedes,....tak hodne stesti ;)
tak už je to 100% 2/8/08 v Poděbradech v 13hodin :-)
hodku prede mnou? v podebradech na radnici nebo zamek nebo venku??? tak ty uz bude hodku pani nez ja se budu vdavat :)
deni.p: na radnici :-( zámek je obsazen :-| až 16/8 v 11 tam bylo volno :-S a kde to máš ty??
no jo, tak to neva, aspon to budete mit asi lehci na zarizeni ne??? no my to mame na Zbirohu (zamek)
Profilova fotka
ahojky holky! deni, s perlami jsi spokojena? :-) Vypadaji super.
jo jo perly jsou super a ve skutecnosti vypadaji jeste lepe :)))) super kup za ty penizky a ty naucnicky jsou taky super (to byla sada :))
Profilova fotka
tak to je fajn, uspesny ulovek. Me dnes prisla taky bizu. :-)
deni: lehčí to je, ale je to takové nic moc proti zámku, ještě oddávají v Havířském kostelíku, ale zatím se mi nepodařilo zjistit víc.... :-(
Profilova fotka
Ahoj holky, trošku se nám to komplikuje - nesehnali jsne ubytování pro mojí svědkyni s manželem a dcerkou, tak jí budu muset říct, ať se nezlobí, ale že to prostě z "provozních důvodů" nejde - snad pochopí, že je pro mě důležitější rodina - se mi do toho vysvětlování nechce - budu terčem pomluv a tak...ach jo...proč to nemůže být tak, jak si člověk vysní - že? :-| Jsme museli slevit i z počtu hostů - zatim jsme se zastavili na 18...no, ale mě to tak nějak ani neva....chtěla jsem něco menšího...
Profilova fotka
Miney to je normální, já mám zase vše tak že cokoliv chci tak se nezadaří. prstýnky se ztratí, farář zapomene datum, křtiny zruší, no prostě všechno spojené se smůlou a o to víc vše zařizuju abych nepřemýšlela nad tím že se nedaří. Ona to pochopí, také asi některé lidi nepozvu a pak mě pomluví, ale to je život:) budeš tam mít ty které jsou nejdůležitější!
Profilova fotka
eimee: jj, já vim...a tohle už byla druhá volba - protože ta, kterou bych opravdu chtěla, nemohla, bude mít v době mojí svatby měsíční mimčo, a cestu z Varů do Jeseníků by asi nezvládli - mají z toho strach...takže tohle byla jen taková záchrana, takže mě to ani nijak netíží...asi to teď vyznělo ošklivě, ale stejně jako tahle, co budu odvolávat mi to může odsvědčit moje sestra a nebo bratránkova manželka... A ubytování po svatebčanech..no, právě, že už tak budem ubytovávat pár lidí, plus ještě 8 lidí na penzionu + naše svat. noc...což je 10... ostatní, co bydlí blízko (Vojty rodina je tamodsud) pojedou domů...nedá se hold nic dělat...
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak jakpak se mame? ;-) My jsme si udelali o vikendu krasny vylet do Lednice a rovnou jsme omrkli dve svatby na Janove hrade :-) Naprosta pohadka a parada!! Uplne se ted nemuzu dockat az bude konecne 2.8. :-N :-D
Profilova fotka
juu, hannelle, tak to jste meli pekny den. x-) My bychom taky mohli zajet na misto inu, mame to kousek, tak 15km. ;-) A vy tam nekde budete mit i hostinu? :-)
Profilova fotka
Puvodne jsme nechteli, pak jsme se najednou rozhodli, ze bychom udelali i hostinu nekde v okoli, no a nez jsme se rozhoupali, tak uz maji vsude plno... takze zustaneme u brna... Hosty poveze autobus, bude tam pro ne program a obcerstveni, tak to snad zvladnou... x-) x-)
Profilova fotka
Holky kam jedete na svatební cestu? já mám každý měsíc chut letět jinam:) začala sjem na zakynthosu pak rhodos a ted mě lákají kanárské ostrovy ale nevím který z nich...nemáte zkušenost?
Profilova fotka
Eimee, tak to mas taky dobry :-N My pojedeme nejspis na romantiku do Parize a pokud se vyberou nejake penizky tak jeste nekam k mori, ale vuuubec nevim kam :-S Dneska mi dokonce pritel rekl, ze bych si zaslouzila poradnou svatebni cestu, tak sem mu rekla, ze takovym Maledivam se samozrejme nebranim :-D :-D
Profilova fotka
no to je krásné:) já mu vždycky říkala že svatební cesta jedině Bora Bora, no ale jaksi jsem se vdávat chtěla, tak musím na bora bora zapomenout ale byla by to pohádka:)
Profilova fotka
eimee: to dnes celý den řeším já...chtěli bychom taky na nějaký řecký ostrov...Lesbos, Lefkáda...Zakymtos...nevím! taky nemám zkušenost.
Profilova fotka
holky, me taky moc lakaji Kanary. Pariz je romanticka, ale u me vede more. ;-) Nejlepsi by bylo oboji. A kdy se chystate na svatebni cestu? :-) My az tak konec srpna ...
Profilova fotka
No mě ted napadlo nechat to třeba na říjen a přítel by chtěl strašně na kubu, tak letět pak na "lástík" tam, ale to spíš jak na tom budeme finančně. jinak po evropě bychchtěla hned třeba 5.8 abychom byli čerstvě plní dojmů :) Paříž je také můj sen ale ne na svatební cestu, to chci moře. nejraději někde kde se dá surfovat, proto jsem chtlěa Rhodos a zrušila zakynthos (tam je prý děsně klidné moře a to mě nebaví)...tak ted asi budeme rozhodovat:) chtěla bych zkusit surfařský kurz ale bude to asi drahé a asi bych to nemusela přežít:)
Profilova fotka
U me proste vedou Maledivy :-D Ale obavam se, ze budu muset trochu slevit z mych naroku... :-N Taky to ale jeste nemame uplne rozhodle, kam vlastne vyrazime... Nejlepsi by bylo i tam i tam - to bychom pak nemuseli nic resit :-) :-)
Profilova fotka
hannelle, Maledivy jsou nadherne, ale o tech si muzu nechat zdat x-) Seychely by taky nemusely byt marne .... Treba se tam jednou podivam. Snit se musi!
Profilova fotka
Ahoj holky! Vidím, že hodně z vás chce na svatební cestu do Řecka :-) My taky plánujeme Řecko, ale nevíme kam... Láká nás taky Lefkada nebo Rhodos. Naši známí byli na Parze (Parga) a podle fotek je to tam nádherný! Jen je to menší, takže hotel s jídlem sehnat je problém. To je spíš pro toho, kdo si veze svoje jídlo. Ale vaření bych se chtěla na svatební cestě vyvarovat :-D Určitě bysme jeli na Last Minute, takže uvidíme, co bude v nabídce :-)
Profilova fotka
My také právě čekáme na last minute chtěla bych tak týden před svatbou něco zamluvit....ale snít je krásné! také si pořád říkám že se musíme někam podívat, vloni mě přítel zhýčkal Hawai a ted bych hned letěla zase....no ale myslím, že asi Kanárské zvítězí ...
ahoj holky,...eimee tak ja sjem taky porad chtela bora bora ale musime z toho sejit nebot to chce aspon 3 tejny dovcu a ja ji nedostanu :((( takze asi jenom maledivy nebo neco podobnyho na 10 dni ;( na krete ma mark segru, takze tam pojedeme jenom na navstevu, ale je to tam pry nadherny ;)))
Profilova fotka
Ahoj holky - tak už máme náhledy svat. oznámek - už máme i vybráno, takže to jen pošleme k tisku - po tom, co se domluvim s holčinou, která nám to dělalal, aby udělalla ještě pozvání ke stolu a žádanku o svat. dary:-) tady se můžete inspirovat - ale prosím, nekopčit - ty oznámka jsou chráněný autorskýma právama na ty prvky, který na ně byly použitý:-) http://www.baby-cafe.cz/modules.php?n...
Profilova fotka
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, kdy asi tak budete rozesílat oznámení? Myslím, že se to většinou posílá tak měsíc před svatbou, ne? Nebo i dřív?
Holkýýý, už se nám to krátí... :-D :-D :-D
Ahoj všem,my se také bereme 2.8.2008! x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?