2.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chcete se taky některá vdávat v tento den? :-D
Profilova fotka
já bych taky ráda byla celou dobu v šatech...abych je užila! Nebude se mi je chtít sundat! :-( Jen se bojím...že to začnebýt dost divoké...a že by se s nima mohlo něco stát...takže nevim...nevim...no zatim nemám nic na převlečení koupeného, ale koukám se!
koukej koukej :) saty jsou nastesti moje, tak ze je jedno, jak dopadnou i kdyz za tu cenu by bylo dobry, kdyby nebyly moc zniceny :)))
Profilova fotka
no já mám taky maggie sottero a půjčené...takže bych je nerada platila...už to půjčovné je pálka!
no to jo no, maggie sottero jsou drahe, ale ja je nakonec koupila od jedny holciny tady v anj (kc 17tis coz je super originalne staly 52 tis Kc podle kurzu) a jsou jak novy a nemusim je ani upravovat a jeste mi nechala zavoj ;) ale za ty penizky to saru stoji,...ty tvoje jsem si taky zkousela a jsou princeznovsky :)
ahoj holky, jste tu nekdo? jak se dneska vede? vcera jsem zasla na to solarko, ale nechtelo se mi svlekat, tak jsem to jenom zaplatila a dneska se mi znovu nechce svlekat,...tak nevim, kdy tam jako pujdu :-D a vcera jsem byla taky plavat a dneska jsem tak utahana, co bychom pro tu svatbu neudelaly, ze :) uz aby to bylo za nama:)
Profilova fotka
ahoj deni, já byla včera taky na solárku svlékat se mi nechce ale co se dá dělat :-|
no ja pujdu asi zitra, mela jsem jit dneska, ale nechala jsem doma ten krem, takze asi zitra :)jak casto chodis a na kolik minut? mne rekli ze ze zacatku 2 tydny na 6 min a pak zvisit na 8 a pak uvidim, ale maximum 10 min :)
Profilova fotka
Deni ;-) Tak ty taky perlis :-D Teda zaplatit si solarko a pak na nej nechodit - taky dobry :-D :-D Pokud chodim na solco, tak pouzivam kremy vzdycky - jinak by kuze trpela jeste vic a efekt by nebyl zadny... Od svagra jsem dostala dva specialni kremiky na vanoce - takze mam aspon zasobu :-D
Profilova fotka
Eimee - super pradylko!!! To je paradni ulovek, myslim, ze uz ty saty ani nepotrebujes :-N
Profilova fotka
Tuli, tobe taky gratuluju k ulovku - aspon zase nejaky posun ;-)
hanelle to ja ho koupila, jenom jsem byla lina, ale ono tam neni datum, do kdy ho pouzit, koupila jsem hodiny a ty mi budou odecitat, ale oni mysleli, ze jdu hned a ja pry ne, to jeste ne, se mi fakt nechtelo svlekat :))) no to teda eimee, to je dobry napad, to pradlo je super, tak na saty kasli,... :)
Profilova fotka
Ahojky - tak deska mi přišly ty popůlnoční šatičky - vypadají líp než na fotce:-) Jsou moooc pěkný:-) akorád mi tím připadá ještě jedno vyřizování - musim k nim mít ještě nějaký doplňky, aby to ladilo - tzn. botky, bižu a tak:-)
Článek se načítá
ahojky miney, tak to je super, no jo to urcite k tomu potrebujes vse novy - botky, bizu,.....dobra vymluva :) mas je v albicku??? jdu te najit :)
Profilova fotka
Ahojky holky tak sjem tu včera nebyla a máme oblek....jěli jsme kvůli němu včera do prahy ale drahoušek si ho vybral už v pondělí u Luggiho fakt krásný! mám rasdost
je tak ted uz jenom ty, ale nedohodly jsme tady nahodou, ze saty nepotrebujes :)))
ty uz mas preci krasne pradylko, ... ;)
Profilova fotka
eimee...tak šup sem s fotečkou! Od Luggiho jo? hmmm...tak to bude paráda!!!! ;-)
Profilova fotka
jojo je moc krásné šatky teda mít nebudu, ženich už je s tím smířený:) ale oblek máme fakt krásný! také jsem koupila v ikea spustu svíček na stoly a objednávám podvazek a polštářek u tanie! takže začínám být zásobená už mám doma velkou tašku plnou příprav...malý byteček a spousta zásob - nějak se nemůžu vejít...:) co ty deni jk zámek?
Profilova fotka
no jo...jak s tím zámkem...úplně jsem na to zapomněla! Eimee: já má zas dva šuplíky v komodě plné svíček, bot, punčoch...podvazků ....atd :-D
no to ja zadny veci nemam, krome tech krabicek, co jsem si koupila sama, ale jinak vse pripravi tam, jenom jim musim dat predlohy, napady :) prej zenich je smireny, ten bude mit radost, jak ti to slusi :) no jo podvazek musim koupit, ale polstarek maji na zamku, ale ani nevim, jak vypada, kdyztak na to prispendlim jednu kytku v barve me kytky a snad tam budou perlicky ;) zamek je na dobre ceste, vcera jsem napsala ze beru jenom ten zaklad, protoze me uz nebavi vyjednavat, ze neberu exclusivitu, ale mozna neco dohodneme! takze to vypada, ze svatba stale pokracuje, he hehe
Profilova fotka
tak to gratuluji to je super...nám včera farář také sdělil že na termín naší svatby nepojede na dovolenou a má to v kalendáři:)
no tak to mam opravdu radost, ze je farar tak mily :)))
Profilova fotka
no to jo...ne všichni jsou takoví :-D
Profilova fotka
on je hodný, je mu už skoro 70 a má na starosti celý kraj takže se fakt nezastaví chudáček....no minule mému milémui vysvětlovat at si nebere tak zimumřivého člověka jako jsem já:) no fakt drahoušek:)
je tak to je hezky :) takze ty chodis na pripravy,....?a jak dlouho vam bude trvat obrad? my meme jenom civilni ale v kapli a pry asi jenom 20 min :)
Profilova fotka
tuším tak 45 minut ale fakt pohádkový, byla jsem se vloni na jeden podívat a je to boží, hrozně osobní a indiviuální, ne že prijdeš na radnici pátá ten den a jde to jako po másle....takhle farář poznává nás...my jeho:) a pak je to takové pěkné...fakt se těším. jen se mi bude při slibu klepat hlas...
Profilova fotka
eimee..a máte to se mší? my totiž bez...tak snad to bude kratší!
Profilova fotka
jdu něco sníst!
no tak to zni skvele :) my mame obrad ve 2 a az budeme jist tak tam bude ta druha svatba az v 5, takze to je ok :) taky se mi urcite bude klepat hlas ;)
tak svatba bude a mám co zařizovat ]-( termín a restauračka zamluveny, teď už doladit jen ten zbytek a hlavně to šetrně oznámit rodičům :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?