2.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chcete se taky některá vdávat v tento den? :-D
Profilova fotka
Dadi, tak ctvrty mesic jeste jde, to myslim ani nebude moc videt... ;-) Ale fakt se schvalne mrkni klidne uz ted na ruzne satky - tim, ze je dokazi ruzne poupravovat, tak ti treba padnou i nejake "na telo" :-) No kazdopadne super, ze se tak zadarilo :-) :-)
Profilova fotka
Ahoj holky - tak se nám to blíží - my už máme skoro všechno zažízený - chybí jen oblek pro Vojtu - vybrat jídelníček...a to je asi tak všechno - jináč mě nenapadá nic podstatnýho - bez čeho by naše svatba nefungovala... Jooo, vlastně, ještě musim poslat oznámko na vytisknutí...a pak rozeslat...
:-) tak dnes jsem konečně objednala fotografa, jedna věc z krku 8-) už jen prstýnky a šaty ..menu stačí sestavit 3 týdny před... x-)
Profilova fotka
Holky já v sobotu zjistila že jsme bez kameramana sranda že? myslela jsem že to mám závazně zamluvené a on mi řekl že ne že jsem to nepotvrdila, tak shnáníme nového:(
Profilova fotka
tak to je pěkné...a on si mezi tím něco domluvil? Ach jo ta komunikace! :-|
To je tedy dobrý ....já kameru nechci bude stačit, že tam budou běhat příbuzný s kamerouu :-(, ale to jim chci taky zatrhnout ;-)
Profilova fotka
Nám bude natáčet Vojty mamina - a poak to dáme tomu našemu fotografovi jen ke sestříhání a dodání hudby...
Profilova fotka
Eimee - kdyz se dari tak se dari... To aby clovek kazdy mesic pro jistotu vsechno obvolaval a ujistoval se, ze to plati... 8-(
Profilova fotka
eimee: jejej - to je nepříjemný - tak držim pěsti - ještě 3 měsíce - tak snad nějakýho seženete:-)
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
mody: vůbec jí neposlouchej - šaty jsou krááááásný - opravdu - je to jen hloupá jak bych to řekla "závist"?!? A je fajn, že vám zámek obřad nezruší:-)to je dobrá zpráva:-)
Profilova fotka
Mody, tak to je super zpravicka!! Aspon, ze vam to vyslo, protoze hledat ted neco jineho by asi nebylo zrovna ruzovy... A satky jsme ti tu chvalily myslim vsechny, takze se nenech odradit ;-) U me proste stale vedou ty posledni, z tem kazdemu spadne celist =-) :-D A uz vis, ktere si nakonec vezmes?
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
¨Holky budete na svatbě dělat takové věci jako dražit podvazek atd atd? Slyšela jsem názor že je to nevhodné když dávají jako dary penízky...co myslíte?
ahoj holky:) tak nejdrive gratuluji k mimcu a satky urcite najdes :) mody to je super, ze vam to vyslo :) jak rikas, staci poupraveni a sednou super, tak se nenech odradit!zavist a nebo holt ma nekdo jiny vkus, ale nenech si do toho kecat :) jinak eimee, tak to je teda neprijemny s tim kameramanem a pripomnela jsi mi, ze my vlastne taky jeste nemame nic domluvenyho :( uplne mi vypadl z hlavy :( u nas asi nic novyho, musime utnout nas list jenom na 100 lidi, takze par lidi, kteri cekali, ze asi prijdou tak je bohuzel nemuzeme pozvat, protoze se tam fakt vejde jenom 100 lidi + 10 deti :( jinak my podvazek nedrazime - ja hodim kytku svobodnym holkam a mark hodi muj podvazek svabodnym klukum a kdo ho chyti , tak ten par pak spolu tancuje.
Profilova fotka
deni.p : já podvazek dražit budu:-) koupíme 2 jeden si nechám na památku a druhý vydražíme:-)
Profilova fotka
miney tak jsem to plánovala no, tak nevím:( ale zatím nevím vůbec jaký budeme dělat program. kytičku házet nebudu, svobodné kamarádky mají smůlu:( ale nevzdám se jí! také nemám nic nového. jen nám tento týden mají konečně po 4 měsících dorazit prstýnky, snad se mi ještě budou líbit:)
Profilova fotka
Holky nevíte kde sehnat bílou látku takovou tu mlhu na zdobení auta a na stoly? už jsem byla všude ikea kika a nic. dříve je měli všude a ted jen barevní a potřebuju zlatou na stoly a bílou a nikde je nemají:(
eimee ja te vubec nepoznala :) nova fotecka hezka ty jo 4 mesice na prstynky je fakt jako doba, my jeste nebyli ani koukat :( no ja mozna hodim jenom jinou uvidim, jak se mi bude libit kytka :) he he he nebo udelam jednu napodobeninu ale mensi :) s programem taky vubec nevim :(
Profilova fotka
jeee, ja Te taky, eimee, nepoznavam. Pekna fotecka. eimee, jake mate prstynky? deni, me jeden zlatnik ve meste rikal, ze mi prstynky udela i pres noc. Takze jeste mas cas. ;-)
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj holky, nevíte co je lepši na zdobení auta vlizelin, organza nebo tyl?
Profilova fotka
tuli prstýnky máme retofy ale nemají je na internetu:( snad už nám dorazily holky díky:) mody já napřed sháněla to zlaté nikde jsem ho nesehnala tak mám to bílé s bílou stužkou už je mám doma a jsou kráááásnéééé... copak máte nakoupeno nového?
Profilova fotka
Ahoj holky, dlouho tu nikdo nebyl, tak jsem musela lovit az na treti strance :-D Eimee, tak jake jsou prstynky?? Jeste se ti porad libi? ;-)
Profilova fotka
Vcera jsem se konecne rozhoupala a objednala par vecicek na internetu... tak jeste musim namyslet, co vsechno budeme potrebovat a objednat to jeste nekde jinde... Jinak mame konecne objednane prstynky, ale to uz jsem tady asi psala :-)
Profilova fotka
NO hanelle prstýnky stále nedorazili čekáme a čekáme a bojím a bojím! no už aby dorazili. dneska se také chystám naobjednat takové drobnosti na výzdoby aut, stolů atd atd no je toho fakt hodně. no a jaké máte prstýnky hanelle?
Profilova fotka
Jeejda eimee, kdyz se dari tak se dari, co? :-S My jsme si nakonec nechali udelat prstynky primo u zlatnika a vytvori nam takovy "mix" mezi dvema fotkama - mam je v albu myslim jako posledni ;-) Uz se na ne tesim, i kdyz na ne musim dva mesice cekat - zlatnik ma ted more prace, ale za tu cenu se to fakt vyplati :-N
Profilova fotka
Jo a Deni - jak se dari v nove praci? Mas jeste vubec cas na chystani svatby?
Profilova fotka
ahojky holky! me vcera dorazily zase nejake dekorace, doufam, ze to pak prodam, omlouvam si to tim ... :-N prstynky taky cekame, tusim jeste tak 5 tydnu. x-) Uz se tesim, ale mam i trochu obavy, aby byly uplne ok, hlavne velikosti ...
nazdarek holky ;) tak jsem zase po dlouheeeeeeeee dobe tady :) prace je super, ale hodne na uceni a jeste k tomu zkousky ,...takze svatba je tak nejak na poslednim miste :( akorat jsem vcera koupila botky, tak jsem je dala do albicka, na noze vypadj super :) no my jeste na prstynkach vubec nebyli a nevim kdy pujdeme ;) no uz jenom 2 mesice apul !!! a budeme panicky :)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?