2.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chcete se taky některá vdávat v tento den? :-D
Profilova fotka
foolycooly: tak tě u nás vítám - něvěstinko s krááásným datumem:-) hodně stěstí:-) a kde to budete mít?
Děkuji. Budeme to mít v Blansku na zámku. A kde vy?
Profilova fotka
teda...tady se nám to rozrůstá! už vás ani všechyn pořádně neznám :-D
Profilova fotka
Holky za 3 měsíce...to už mi bude tak špatně:)
Profilova fotka
jééé...no jo!!! :-D
holky nestrašte, ještě nemám šaty :-) a už se to tak blížííííííí :-o
Profilova fotka
stepi já také ne:)
EIMEE začínám už pomalu bláznit když si tu čtu jak hodně dopředu mají nevěstinky už pořešené šaty :-S
Profilova fotka
no to zvládneme, a ty si je budeš půjčovat nebo jak?
Profilova fotka
holky, dneska přesně 3 měsíce...trochu jsem už nerv...páč toho taky moc nemám:( no jenom jsem si postěžovala...a jdu zařizovat dál...:))))
eimee budu si je půjčovat... :-) i když chtěla jsem si nechat spíchnout,ale když je to v tom kostelíku tak by to chtělo něco lepšího ;-)
zimofka to to letí, nestíhám zařizovat potřebuji kytky, dorty, šaty a hlavně prstýnky, ale ty snad pořešíme příští pátek ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
tak já mám: prstýnky - už i gravírovaný..:) pak mám domluvený kdo mi udělá dort, zrovna jsem si ho přidala do alba...nevím jestli ho zvládnou , ale je nádhernej...byl byl 3 patrový a světlejší růžová, nahoře tulipány...no k tomu koláčky to taky vím kde.., máme fotografa, mám vybraný šaty...zamluvenej obřad (ještě musíme vyplnit žádosti a zajet to tam ofiko zažádat), vím kde asi budu mít raut a večerní party...mám ozdobičky..vývazky, auta, stoly, židle atd........nemám auto pro nevěstu, nemám kadeřníka (vím kam, ale nemám ho zamluvenýho), nemám kosmetičku, nemám prádlo, boty, šperk...nemáme oblek ani boty (manžel je nestand. postava i noha, tak mám strach :(, nemám kytky, nemám ubytování pro hosty, nemám hudbu....nemám oznámení (jsou vybraná, ale někdo je musí udělat, že a na to je vždy dost času slovy skoromanžílka..., nemáme hotový webovky co už měli dávno bejt, nejsou v podstatě pozvaní hosté...nevíme kdo pujde manžílkovi za svědka...no jestli tě tohle neuklidnilo tak už nic....nemáme skoro nic...:))))
ahoj holky, pekne nam to utika :) taky jsem si na to dneska vzpomnela v tuhle dobu budeme asi v kaplicce uz asi podepisovat (mame to ve 2 hod :)) no ja jsem taky na mrtvem bode, nemam prstynky a fakt nevim, kdy je zaridime ;) saty nastesti mam a oblek si mark pujcuje, takze ok,...zbytek nic moc, snad se to nejak vse dohodne ,porad jeste mame 3 mesice ;)
Profilova fotka
deni zjistila jsem že plašíme, chytla jsem takový záchvat před 14 dny a za tu dobu mi toho tolik přibylo že je to až neskutečné! jen ty penízky lítají:) dělala jsem rozpočet co ještě platit a je to teda pálka!:(
Profilova fotka
holky, i ja dnes myslela na to, ze uz jen tri mesice!!!!! My si dnes objednali prstynky!!!!! x-) x-) x-) Takze malinky posun kupredu. eimee, a co jsi vsechno poridila? :-) Pochlub se. ;-) deni, ja mela ted mrtvy bod 14 dnu. :-D :-D
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Holky, nakoupila jsem si nějakou výzdobu do hotelové restaurace, kde máme hostinu. Vzhledem k prostředí-zdi, závěsy a tak-jsem zvolila světlou oranžovou. Ale svatební kytku rozhodně do oranžova mít nechci. Je to blbý, mít hostinu oranžovou a já + ženich v šampani?? Svatba by měla mít jednu barvu, co?
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
mody, to jsou neprijemne komplikace. Snad vse dobre dopadne. ;-) mihule, ja si taky myslim, ze to nevadi a bude to i tak vse ladit. ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vidim, ze jste to tu zase trochu rozjeli ;-) My mame dve novinky - v patek jsme meli asi nejaky plodny den a objednali si prstynky a ja pak jela objednat dortiky a cukrovi :-) :-) Jee Tuli, vy jste taky objednavali prstynky vcera x-) x-)
Profilova fotka
Mody, to me teda mrzi, takove komplikace okolo obradu jsou vzdycky neprijemne... Akorat ted tri mesice pred svatbou hledat jine misto na obrad bude asi orech :-| Snad se ti to ale jeste podari nejak vymyslet... vsak nechapu, proc byste tam nemohli mit obrad bez obeda... to jinak nejde??
Profilova fotka
mihule, ty barvy vubec nevadi - vzdyt oranzova a champagne k sobe pekne ladi, ne? ;-)
Profilova fotka
Tak jsem se zas vykecala a muzu jit spaaat :-D :-D Dobrou noc vsem! ;-)
Profilova fotka
hannelle, to nam vyslo. Prstynky objednane ve stejny den. ;-) A jake mate?
Ahoj Holky, prosim o radu, taky se mame brat 2.8., skoro vsechno je zarizene, misto, knez, hostina, ubytovani, pro prstynky jdeme zitra, oznameni mame poslat do tiskarny ve stredu... Ale v utery jsme sedozvedeli, ze cekame miminko:-) A co ted??? Posunout rychle svatbu nebo se vdavat s briskem???? Prosiiiim poradte, co byste delali vy. Diky
Profilova fotka
dadenka79: já bych to nerušila, proč? v jakém budeš měsíci? ve 4tém? to nebude ještě tak vidět a když jsi si s tím dala takovou práci , tak by to byla škoda ne? :)
Profilova fotka
dadenka, ja bych to taky nerusila. Pokud vis o tehu teprve chvili, tak brisko skoro nepujde videt. Myslim, ze by sis to vsechno zkomplikovala. ;-) A samozrejme gratuluji, je to krasna novinka! :-)
Profilova fotka
dadenko, tak to je krasna novinka - to moc gratuluju :-) :-) Pokud uz mate vse zarizene a pokud ti nebude vadit vdavat se jako tehu, tak bych to nechala tak, jak mate. V kolikatem budes? Dneska uz delaji vsemozne saty, ktere brisko skvele zakryji ;-)
Ahoj holky, diky za podporu. Budu asi ve ctvrtem mesici :-) Mimco jsme planovali sice jeste pred svatbou, aby nam to vyresilo spolecne bydleni a nemusela jsem v praci davat vypoved a hned sla na materskou, ale ze to vyjde hned na prvni pokus jsmesi teda nemysleli :-) Jedine, co memrzi, ze asi nebudu mit svoje vysnene saty, ale proste ty, do kterych se proste vlezu :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?