17.7.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, tak kdopak má stejné datum svatby? :-)
Ahoj holky, také máme v tento den svatbu a téměř vše je hotové. Potřebuji ještě dodělat jmenovky, svatební noviny, doladit zasedací pořádek, pár věcí v hotelu, NAPÉCT (to bude to nejhorší!) a docvičit náš první tanec. Jak tak koukám, zas tak málo toho ještě není. Už, abych to měla za sebou. Už teď se mi zdají sny, že nic nestíhám...
No nám taky zbývá ještě napéct něco málo a něco málo si necháme upéct u jedné paní.Jinak jmenovky už mám dodělané a jídelní menu ještě taky musím doladit...
Profilova fotka
Jmenovky mám udělané napůl..........potřebuji už je jen nadepsat a nalepit na ně mašli :-) A menu teda taky ještě nemám a o těch svatebních novinách furt přemýšlím.............zase si říkám, je to něco jiného a může to i hosty pobavit........co do nich holky všechno píšete???? Já si něco nastahovala, ale zajímalo by mě čím to ozvláštníte.......Děkuji za inspiraci :-)
Já jmenovky jenom vytisknu, když teda dneska nezapomenu koupit čtvrtky :-) Do svatebních novin jsme dali harmonogram dne, svatební menu, návody na truhličku přání a svatební knihu, nějaké vtipy, obrázky, stránku o nás dvou, výročí svatby, poděkování rodičům atd., nakonec dáme fotky všech zúčastněných jako takovou seznamku, mapku s cestou a parkování na místo obřadu, ještě nevím, jestli tam nedám i zasedací pořádek, ale ten bude asi vyvěšený u vstupu do restaurace, aby se každý mohl hned podívat, kde sedí a nelítal kolem stolu a hledal svojí jmenovku. Chtěla jsem to mít tak do 10 listů, ale asi se mi to nepovede a bude jich trošinku víc. Výtisky budu dávat do rodiny či do dvojic a svážu je mašlí v barvě naší svatby.
Mě se taky líbí svatební noviny ale přítel je nechce tak je dělat nebudem.Svatební menu dáme na stoly...Jinak hostinu máme na myslivecké chatě takže nějaký extra harmonogram odpoledne nemáme.
Profilova fotka
A ty svatební noviny rozdáš až když budeš rozdávat koláčky? 8-)
No, to ještě řeším, ale my dopředu koláčky rozdávat nebudeme - není to ani u nás zvykem. Výslužky těm, kteří nepůjdou na hostinu, rozvezeme den předem a hosté si je odnesou domů z hostiny. Takže noviny dáme asi hned ráno, jak příjdou k nám a budou se zdobit myrtami, aby je měli už od rána, protože tam jsou celkem důležité a užitečné informace. Dávat jim to až na hostině, mi příjde pozdě, když tam umístíme i mapku s cestou na obřad... Takže to nejspíš dostane za úkol "vrchní zdobič" a bude do každé rodiny, či dvojice dávat i noviny.
Profilova fotka
Aha, tak to ju..........no já jeslti budu dělat ty noviny, tak to asi spláchnu s těmi koláčky.......my je budeme péct týden před svatbou, takže to udělám asi tak :)
Taky řešení :) ale aby si pak ty noviny nezapomněli vzít s sebou na svatbu...
Profilova fotka
No........to už bude jejich boj.......lítat tam kolem nich nebudu :-) budu mít dost jiných startostí. Už teď trnu z toho, abych to vše stihla!!!!
To je fakt :) Já mám taky nervy už teď, dokonce i blbý sny...to jsem zvědavá,jak budu jančit 16.7. :)
Už na vás holky taky jde ta depka aby se vše stihlo a aby všechno klaplo?
Článek se načítá
Profilova fotka
já sny mám už teď....jak zaspím a pak nic nestíhám......a nebo že kadeřnici bude ten účes trvat déle a že se nestihnu nalíčit......no takový horory mám :-) Nejhorší to určitě bude den předem....už to vidím!!!!!!!!! :-|
jo, pomalu, ale jistě...mám nervy, že se nic nestihne, že snad ještě nemáme všechno zařízený, přitom to nejdůležitější už máme a jak tak koukám, jde to i na manžu :)
klaire22: úplně to samý se mi taky zdálo :D
No já právě vůbec nevim na kolikátou hod se mám objednat ke kadeřnici a pak kosmetičku.Přítel přijede s rodičema ke mě mezi 9-9:30.
wow...to máte obřad asi brzy viď? to abys vstávala tak v 5, jestli teda budeš spát :) Taky nevím, jak to ještě naplánovat přesně časově. Obřad máme sice až ve dvě, kadeřnici mám za rohem a líčit se budu sama, ale stejně nevím, v kolik k ní jít...
Obřad máme v 11:00.Ale obřad máme v kostele u přítele ve vesnici.Tak oni přijedou k nám a pak pojedem autama na obřad..
Profilova fotka
no, je vidět že nás to stresuje všechny stejně :-) Přítel ten je zatím v pohodě......největší stes má jen z toho obřadu 8-) A pak ze společného tance :-) :-) :-) No já se ke kadeřnici objednám min. už na sedmou.....nejraději bych už na půl sedmou..........pak rychle domů a nalíčit se..........a pak oblékání.....no to bude mazec :-)
klaire22: a v kolik máte obřad?
No přítel je taky v pohodě...No já jsem si říkala abych tak v těch 9hod už byla komplet hotová.Takže asi na 6hod kadeřnici,to počítám 2 hodiny účes,pak honem domu,na 8hod aby mi přišla kosmetička domu a pak honem oblíkat... :-) Už se těším až si celej den a celou noc užiju ty krásný šatičky..
budulinci: Nebudeš se převlékat? Já teda plánuju, že budu taky celý den ve svatebním...je to přeci jen jednou za život (teda doufám) a takový prachy za ty šaty jsem dala, tak co si je neužít :)
Převlékat se nebudu..chci si šatičky užít.Šaty si půjčuješ nebo necháváš šít? :-) Já si půjčuju a i tak je to dost peněz tak si je chci užít naplno... :-)
taky si je půjčuju...a musím v nich vydržet až do rána :) jenom botky na přezutí sháním, nějaký bílý balerínky nebo plátěnky...na svatební tanec...přichystali jsme si takový překvápko a v podpadkách bych to asi nezvládla...
No to já nebudu mít moc vysoký podpatek takže je budu mít taky celý den na nohou..
to já taky nemám moc vysokej, ale v podpadkách moc často nechodím... ještě mě napadlo...pro svědka budete nechávat dělat taky malou voničku, jako má ženich, jen menší, nebo mu dáte myrtu a vývazek? svědkyně dostane kytičku a asi i myrtu s vývazkem, tak jestli svědek taky nemá dostat tuto kytičku...
Mě jde za svědka strejda takže mu dáme jen vývazek s myrtou a přítelovi jde kolega z práce takže tak jen vývazek s myrtou..
Profilova fotka
Já pro svědka taky nemám malou voničku, budu mít pro něho myrtičku s vývazkem.....pro sestřičku (svědkyni) budu mít květinové žezlo a pak kytinky pro maminky a babičky.........Jsem zvědavá na tu svou, jestli bude podle mých představ :-) Jinak obřad máme už v 10:30 :-|
já mu asi udělám větší vývazek, aby byl trošku odlišenej...pro svědkyni (sestřičku) mám kytku na ruku a pro maminky žezla...babičkám kytku dávat nebudeme. Asi dám ale místo myrty buxus, příjde mi, že v tom červencovým vedru víc vydrží a je i víc vidět. Myrta rychle zaschne...ale uvidím ještě.
No myrta to je klasika no...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?