17.7.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, tak kdopak má stejné datum svatby? :-)
Profilova fotka
Jj, hezké.....škoda, že nevidíme origo - ale to si počkáme až na tvoji svatbičku......já dnes objednala vlásky :-D (clip iny) - tak se těším až dorazí a budu mít pořádnou kštici :-D a v pátek jsem si koupila takovou hezounkou korunku do účesu.....snad ji použiju :-)
Holky!!! Přesně za měsíc to vypukne!!! Těšíte se, nebo máte obavy? Já jdu dneska na zkoušku účesu, tak jsem zvědavá, co vymyslíme a jak budu vypadat. Dorazily mi šperky a dneska by mělo dorazit helium na balonky. Sehnala jsem dokonce i celkem levné krabičky na výslužky a pomalu nakupuju na pečení. Ještě se snad stihnu opálit a musím si nabarvit vlasy. No, je toho hafo...Asi nestihneme nacvičit první svatební tanec :( chtěli jsme to jako překvápko, takový srandovní, jenže toho je ted nějak moc i v práci a nějak nestíháme :(
Profilova fotka
to mi snad ani neříkej, že je to za měsíc - mám teď menší peripetie s šaty, narychlo sháním jiné - o tom, že jsem bílá jak stěna ani nemluvím, dobarvit se taky potřebuji, čekám až dorazí clip-iny, líčení naštěstí OK, ale ještě nemám botky a ještě jsme s kamarádkou nezkusili účes a spodní prádlo taky ještě nemám - no hrůza. ;-)
Nj, spodní prádlo...to taky ještě nemám!!! objednávala jsem si z aukra tu silikonovou podprdu, ale je na nic...takže si budu muset koupit normální korzetovou bez ramínek... :/ a spoďáry. Líčení jsem ještě nezkoušela, ale buď to zvládnu sama, nebo se segrou, nechci nic přehnanýho. Budu muset mít brýle, protože čočky mi vadí, tak jsem zvědavá, jak to bude vypadat...
Profilova fotka
Ta podprda je nanic? Tak ještě že jsem si ji neobjednala....taky jsem nad ní přemýšlela......Moc díky za tip ;-) Já zítra razím na nákupy, snad seženu botky a nějaký ty bombarďáky :-D :-D :-D
Ahoj holky tak já už spodní prádlo mám takže o jednu starost míň.Holky chtěla jsem se zeptat.Máte svatbu v kostele nebo na úřadě?My máme v kostele a přemýšlím nad výzdobou kostela.. :-)
Profilova fotka
tak jsem sehnala spodní prádlo, je krásné :-D Jen ještě ty botky :-D My máme svatbu na zámku - takže na úřadě a výzdobu toho obřadního sálu řešit nebudu :-) tak zkus třeba zajít za nějakou floristkou - ta s tím bude mít určitě zkušenost a poradí ti, co se tak dává do kostela za výzdobu ;-)
Ähoj holky,tak už se to blíží že??? :-)
Profilova fotka
to ju.....začínají mi pracovat nervy........... :-S
no...tak to mě teda festově...už nemůžu skoro nic jíst, nesoustředím se a mám děsný sny... :-|
Profilova fotka
taky se mi stahuje žaludek a sny mám taky šílený........dneska jsem se pro změnu oblíkala a připravovala a furt jsem to nemohla dokončit a čas utíkal a utíkal..........to jsou fakt hororový sny :-S
to my holky povídejte taky mám hrozný sny skoro každý den a pokaždý jinej dnes zrovna že malá schodila svatební dort 8-(
Článek se načítá
Profilova fotka
no tak to mě se zdají taky úžasné sny, jednou to bylo teba že už hráli svatební pochod a já měla jít a taťka nikde a já ho hledala a on stál v síni před svatebčany a komandoval je kde mají sedět a jak a já na něj furt volala že už má jít za mnou a on furt nic :-D
Profilova fotka
koukám, že jsme na tom všechny stejně - a ono bude hůř.........na jednu stranu se moc těším a na druhou stranu je mi z toho až úzko.........takový divoký pocity..........spíš mě stresuje ten obřad, pak si myslím, že to ze mě spadne.......... hlavně se nervuji z toho, že tam budu bulet..........to mi taky moc nepřidává........... :-(
Jo joa dnes z toho mýho dnes vypadlo že je tak nervozní že by tu svadbu nejradši zrušil ale ne kvuli tomu že si mě nechce vžít ale spíš ab všechno dopadlo ke spokojenosti ]-(
Profilova fotka
přítel se zatím tváří, že je v pohodě.............já jsem nervní taky z toho že ještě musím doladit pár detailů a furt není čas, protože ještě studuji dálkově vysokou, do toho práce, příprava na svatbu.......ale musím to zvládnout, nejsem jediná, co to takhle má..........dnes musím doladit výzdobu stolů.......a příští týden ještě fotografa. ;-)
Tak to mě se holky žádný sny nezdají...ale taky se nervuju že budu bulet.Přítel je furt v pohodě a já začínám pomalu mít nervy jak to vščechno dopadne.Příští čtvrtek jedu pro koláče a pojedem je rozvést po příbuzenstvu :-) A oznamko nám vytisknout do konce tejdne... :-)
Profilova fotka
my budeme péct týden před svatbou - asi tedy - mamka to tak plánuje..........takže pak bude honička s rozvozem.......oznámka už máme roznešený, dneska jsem koupili botičky pro přítele - ten je zatím teda taky naprosto v pohodě - já ještě čekám, až mi dorazí botky a snad bude taky vše OK.
No mě mají přijít botky tento týden tak jsem taky už natěšená až budu moct jít do svatebního salonu zkusit šatky jestli mi je mají zkrátit nebo ne :-)
Ahoj dámy, nemáte některá zájem o moc šikovnou a příjemnou vizážistku v centru Brna? Vdávám se 17. 7. a byla jsem u ní objednaná na nalíčení, ale na rozlučce se svobodou jsem dostala poukaz na celkovou barevnou typologii a kompletní ošetření pleti i s nalíčením do jednoho salonu, tak jsem se rozhodla využít toho. Proto můj termín 17.7 zůstává volný. Je mi blbý paní vizážistce zavolat a zrušit to potom, jak jsem byla s její prací spokojená a chválila jsem ji, tak kdyby měla některá zájem, pošlu kontakt do IP. Díky
Ahojte baby,tiez mam tento termin a zacinam byt strasne nervozna...stale neviem,aku chcem kyticku a uces,stale menim nazory,stale sa mi o svadbe sniva,mam pocit,ze sa z toho scvoknem...ja viem,ze nejde o ziadnu tragediu,ale tato stranka ma totalne zblbla,uz dva roky tu denne vysedavam a hladam inspiracie... Poradte mi prosim,ako sa mam konecne rozhodnut a uvolnit,sak to je des :-D
Profilova fotka
holky já už mám teda pořádného nerva............fakt že jo...........ta představa, že od téhle soboty je to už jen za 14 dní - no hrůza!!!!!
Profilova fotka
Tak co holky................už máme červenec...........za chvíli to tady máme, ani se nenadějeme 8-)
To jo pomalu začíná nervozita :-)
Profilova fotka
to mi povídej........ :-N
No a jestli bude takový vedro jako je ty poslední dny tak asi padnou všichni na hubu vedrem na svadbě
Profilova fotka
to jo - vyhlídky jsou takové, že tropy, tropy a tropy :-S
Holky, jaká nervozita?? Musíme si to užít ne??? Teda já se docela těším až budu princeznička s krásně učesanýma vláskama, úžasnýma šatičkama a nádhernou kytičkou... A jestli se něco nepovade tak co, jsme lidi a alespoň bude na co vzpomínat :-D.
Profilova fotka
já se také těším, ale zároveň jsem taková nervozní.........ale máš pravdu, když nejde o život, tak jde o.....navíc tohle má být náš nejkrásnější den, tak si ho určitě užijeme, ale stres tam je - alespoň pro mě 8-)
užíííííííííííííííííít holky užííííííííít si to musíme, ne se nervovat. Je to jen jednou tak nervy nechat doma a jen užívat. Od zkrášlování až po večerní radovánky s manžílkama :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?