17.7.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, tak kdopak má stejné datum svatby? :-)
Kde jste holky??? :-)
Tady ale když bylo tak hezky a malá už se taky uzdravuje tak jsme šli na zahrádku 8-)
jj dneska bylo nádherně.Odkud jsi??
Tak jak jdou přípravy holky? :-)
Profilova fotka
Mě přijde, že snad ani nestíhám. Nějak mi nedochází že už to tu je za jeden a půl měsíce......ještě nemám dodělané jmenovky, ani výzdobu na auto - vše tak napůl cesty.........a stoly ty ještě nemám vymyšlené vůbec......a od neděle se mi zdá jeden hororovej sen za druhým - musím to tenhle víkend už rozseknout a vše dodělat.....jinak se asi pořádně nevyspím až do svatby!!!! :-(
No mě taky přijde že nám furt něco chybí zařídit a udělat.Ještě musíme nechat natisknout oznámení,domluvit se s aranžerkou jaký kytky necháme udělat a jak chceme aby vypadaly auta,a ještě musím jítr na zkoušku účesu a a líčení.
Profilova fotka
já naštěstí vše tohle co píšeš už zařízené mám - teda až na ten účes a líčení - tam ti pořád tak váhám......chci se nalíčit sama, protože jaksi mě ani jedna z mých dvou zkoušet líčení naprosto neuspokojily - tak sjem si řekla, že to vezmu do svých rukou - zas tak špatně se nalíčit neumím ;-) ale furt zkouším tohle a pak zase tamto, pak se rozhodnu, projedu beremko - něco mě praští do oka a zase chci pak tohle - no šílený se mnou!!!! u účesu mám jasno v tom, že nechci absolutně žádný drdol nebo výčes - chci rozpuštěné - ale zase nevím zda úplně rozpuštěné - a nebo takovou tu bouli nad čelem a mírně zvlnit - a nebo zda vyžehlit do hladka - no blázinec -jsem šíleně nerozhodná!!!!! :-| :-| :-|
Tak to já bych chtěla nějaký z účesů co mám albu.A líčení nevim jestli mě namaluje kamarádky sestřenice(pěkně líčí)a nebo jestli si mám zamluvit nějakou kosmetičku. :-|
Profilova fotka
Tak jsem omrkla tvoje albíčko :-) No máš jich tam dost - té účesové inspirace - snad si něco vybereš......já tenhle víkend ještě zkusím jedno líčeníčko a pak holt se nějak rozhodnu - jsem z toho už jaksi otrávená. A na účes musím počkat po výplatě - chci si objednat clip-iny, abych měla krásně dlouhé vlásky :-)
Profilova fotka
Ahojky Klaire22. Jen ti chci napsat, že se mi na tobě nejvíc líbí to tvoje líčení hnědé. To ti nejvíc sedí a moc ti sluší! ;-)
Profilova fotka
Jéé, moc děkuji....ještě zkusím jedno a pak se definitivně rozhodnu.....už je pomalu načase, přeci jen se nám to kvapem blíží :-)
Tak jsem holky byla včera u kamarádky na pokec a kecali jsme tak o svatbě a o líčení.A já jsem říkala že nevim ke komu se jít nechat nalíčit.A ona se mi nabídla že mě nalíčí.Tak jsme hned zfoukli zkoušku a paráda.Akorát jsem zapomněla foťák takže nemám fotečku... :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
To já se před chvilkou dolíčila - zkoušela jsem III. hokus pokus a řekla bych, že už mám jasno :-)
A tak jaký budeš mít stíny?Já asi modro-stříbrné.. :-)
Profilova fotka
Mám fotku v albu :-) Budou fialovo-stříbrno-černé......... ;-) Zkrátka výraznější oči...........nic nenápadného :-D
No to já práývě zase chci něco decentního nevýraznýho.Moc se nemalu...
Profilova fotka
Klaire22, tak to třetí líčení vypadá luxusně! ;-) Hlavně ty stříbrné stíny vypadají fakt dobře! I když já jsem se osobně "zamilovala" do toho hnědého líčení ;-) Nicméně se mi na tobě to výrazné líčení líbí! Máš "kukadla jak zrcadla" :-D , tak proč je nezvýraznit! 8-) Budulinci, modro-stříbré líčení zní taky jako super kombinace! ;-) Škoda, že není ta fotečka... :-|
Profilova fotka
Moc děkuji za chválu....mé nejbližší okolí mi tuto třetí variantu taky schválilo jako nejlepší, dokonce i s tím,že jsem prý mohla klidně i přidat, ale asi to nechám tak jak to je. Oči jsou zvýrazněné a o to hlavně jde :-) :-) :-) S těmi kukadly jak zrcadly ses trefila :-) To mi řeklo už víc lidí - a jak říkáš, proč je nezvýraznit :-D Navíc na fotkách vypadá výraznější make-up opravdu moc dobře :-) Pro budulinci - moje švagrová se také příliš nelíčí, ale na svatbu zvolila také výraznější make-up i očka - i když ne tolik jako já (spíš volila do přírodních odstínů a lehce modré)a opravdu to na těch fotkách stálo za to. Kdyžtak se jukněte do jejího alba - má nick tygrik a vdávala se 17.5.2008. Namalovali ji skvěle, byla úplně jiný člověk. Na těch fotkách je ten make-up pak úplně jiný než je ve skutečnosti, proto bych se nebála trošku přidat. Rozhodně nejsem žádný profík, ale líčení mě baví a i mi to pár kosmetiček potvrdilo. Jen se toho nebát ;-) Já jsem ráda, že mám další věc z krku.......dneska jsem s maminkou a sistr dorazila výzdobu na moje auto a konečně jmenovky. Zítra máme v plánu ještě dorazit výzdobu na přítelovo auto, menu a pak ještě jednu ozdobu, až pojedeme už svoji na hostinu ;-) Je toho ještě dost.....a to nemluvím ještě o tom, že furt jsem nerozsekla ty vlasy :-| 17. se kvapem blíží :-|
klaire22:švagrová byla hezky nalíčená...no já jdu v pátek na zkoušku účesu tak jsem zvědavá co mi paní kdeřnice vymyslí za účesu. :-)
No já mám na krátko vlasy tak moc kadeřnici ani zkoušlku neřeším ;-)
Profilova fotka
to máš o starost méně, když máš vlasy krátké ;-) já si po neděli objednám clip-iny a pak se hned domluvím s kamarádkou na zkoušce...spíš mám strach,že to nevydrží celý den. Sama mám vcelku delší vlasy + ty clip iny.....no budou nádherně dlouhé, ale teď aby na nich něco drželo :-|
Ahoj holky tak jdu dnes ke kadeřnici na melírky a v pátek jdu na zkoušku účesu...už se mooooc těšim.Dneska ještě jedu s budoucí tchýní pozeptat se ohledně oznámení a jedu si ještě vybrat spotřebiče do novýho baráčku.Tak mám dneska super den :-)
Profilova fotka
jéé, tak to se máš :-) Já dneska čekám, že mi mají dorazit šatičky, ale furt nic :-S Vy ještě nemáte oznámení? My už ho máme i rozeslané ;-) A jakou máš představu?
No my si necháme natisknout v tiskárně a prý to mají třeba za 2 dny hotové.Takže nemusíme s tím tak chvátat.Ale 1.července budeme rozvážet koláče tak chci i oznámení rozdávat.No chceme nějaký klasické skládané :-) Dám fotečku do alba
Profilova fotka
já mám naše taky v albu - nevímjeslti jsi už koukala - je failkové - má metalický papír a přesto je ozdobný pauzák s fialovou mašličkou - krásný, originální, netuctový - hned jak jsem ho viděla, věděla jsem, že ho chci :) Járovi to naštěstí bylo vcelku jedno, jen mi to odkýval, tak bylo jasno :-D
Tak jsem byla včera u kadeřnice na melírech a zítra jdu na první zkoušku účesu.Tak jsem zvědavá :-) ale těšim se...A taky jsem byla včera na to oznámení tak nám udělají návrh a pošlou během příštího týdne na mejl.A do konce příštího týdne by to bylo hotové...
Profilova fotka
tak ať se zadaří na obou frontách - jak s účesem, tak s oznámkem ;-)
Tak jsem s účesem na výsost spokojená.Kadeřnice byla během půl hodiny hotová,udělala mi to jentak narychlo jestli se mi to bude líbit a moc se mi líbil :-) A 17.července v 6:30 ráno už naostro.Koupila jsem si takový bílý růžičky jako skřipečky tak to bude ještě krásnější :-)
Profilova fotka
A máš fotku???? :-)
No fotečku nemám,ale sehnala jsem nějaký podobný obrázek.... :-) Dám ho do alba

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?