17.7.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, tak kdopak má stejné datum svatby? :-)
1
6
7
Profilova fotka
tak holky zítra všem nám nevěstám držím palce, ať je to ten nejkrásnější den! ;-)
Profilova fotka
Taky holky - užijte si svůj velký den D a pak dejte brzy vědět, jak vám to dopadlo ;-) papa
Profilova fotka
Ahojda holčiny :-) tak jak vám dopadl váš den D? u nás to bylo suprový, po ránu trochu chaos, ale pak se to zklidnilo a bylo to v poho 8-) Byla jsem celá šťastná, že jsem si mohla splnit svůj sen a sejít k ženichovi po schodech, kde na mě čekal s kytičkou v ruce x-)
Profilova fotka
ahojky, u nás ráno taky chaos, byla jsem rychle hotová a pak jsem jen čekala a čekala....hosté přijeli trošku pozdě, takže pak stres, aby se stihl obřad.......pak focení - to bylo hezké, ale bohužel jak pršelo, tak třeba nemám fotky v trávě, což mě moc mrzí.............a po obědě, už to bylo naprosto uvolněné - volná zábava, všichni se bavili, nemělo to chybu :-D jo, tak to je romantika - to já jsem tedy neměla - ale je fakt, že byl ze mě Jára tak moc překvapený, prý mi to moc slušelo.......... :-)
Profilova fotka
no mě nejdřív Tom odvezl ke kadeřnici, tam mě vyzvedla kosmetička, mezitím Tom přivezl mamku a sestru a odjel pro kytky se švagrem. Po nalíčení jsem dozdobila se skorošvagrem auta a už mě oblékaly mamči kamarádky 8-) mezitím Tom přivezl Míšu s mamkou, začali se taky oblíkat a já čekala o patro víš 8-) a pak to bylo moc krásný, opravdu jsem si připadala jako princezna z pohádky na kterou čekal pod schody vysněný princ x-) :-) Tom byl taky překvapený a prej hodně, že mi to slušelo :-) pak už to taky bylo dobrý, jen nerva jsem chytla v obřadní síni, Tom prý taky trochu, ale bylo to úžasný, foceníčko, ikdyž mi měli zase takový horko, že jsem chvílema myslela, že asi zkolabuju, ale zvládla jsem to :-p dám sem odkaz na profil, kde mám jen jednu svatební fotku. Album vytvořím, až budu mít foto od profíka 8-) http://profil.lide.cz/Kralovna.Nefert...
Profilova fotka
Holky my to měli zpestřený neuvěřitelně... hodinu před obřadem za mnou přišla tchyně, že manželovi je zle, volala se sanitka, dostal kapačku, ale obřad byl nejistý... :-( Já s tím předem tak trochu počítala, on mívá párkrát do roka takové stavy, tady to bylo podpořeno nevyspáním, teplem a ještě stresem. Dokotři byli neuvěřitelní, prý by nás tam bývali i odvezli sanitou :-D Naštěstí naše skvělá fotografka se vydala napřed a dojednala na radnici poposunutí obřadu, dokonce by nás bývali oddali i u domu na louce... na obřad jsme dorazili cca o 10 minut déle, museli jsme sedět, ženich bez saka, ještě takovej celej zelenej, ale všichni byli moc vstřícní a dobře to dopadlo. Až do noci jsme pak bez problémů vydrželi. Jo a v pondělí o nás byla zmínka i v novinách :-D Jen já i tchýně jsme po tomhle zážitku byly celý takový zabržděný, strašně jsem se třeba těšila na raut, jenže jsem měla pořád tak sevřený žaludek, že jsem se musela úplně přemáhat, abych něco snědla. Ale jsme svoji a to je hlavní. Docela jsem i ráda, že to máme za sebou, žádná nostalgie mě nechytá, jen mě trošku mrzí, že jsme si to třeba ještě víc neužili, ale tak na dalších svatbách, kam nás třeba někdy pozvou, si to užijeme víc ;-)
Profilova fotka
sarka24: Pane jo, hlavně, že je manžílkovi udělalo nakonec dobře a že vám taky vyšli vstříd. Já vim co nervy dovedou a jak bylo i to vedro a nevyspání, děs... Ale podle fotek to vypadalo moc krásně a obou vám to moc sluší :-) Tak hlavně aby jste byli v pořádku ;-)
Profilova fotka
jéé, já už ani psát neumím :-D mam poprvé gelové nehty a jak jsou delší než je normálně mívám tak se dost poslední dobou uklepávám :-D :-D
Profilova fotka
sarka24: tak to je fakt drsne....ale hlavne ze to dopadlo dobre.......... Já taky vytvořím album, až budu mít profi fotky, nechci tam dávat od přátel ;-) my měli ráno také hektické, pak po focení se to ustálilo, i kyž prý jsme fotili 1,5 hodiny a mě to přišlo chvilinku a hlavně se nemohu zbavit dojmu, že máme málo fotek.........pár póz,které jsem chtěla prostě nemáme - já si na ně totiž v tu chvíli vůbec nevzpomněla..........no hrůza...........ale snad budou jiné a taky hezké.......... no, bez chybičky to rozhodně nebylo, ale bylo to krásné............ale myslím si, že když se vdávala Járova ségra, že jsem si to užila víc - ale to říkají snad všichni - že nejvíc si užiješ na cizí svatbě, na svojí je člověk ve stresu - aby bylo všeho dost, aby se všichni bavili, aby se to povedlo, fotky, oběd, obřad............a asi to fakt tak je, i když nebohu říct, že bych si to neužívala :-)
Profilova fotka
Tomovo sestra taky říkala, že si to užila víc na naší svatbě než na své. A protože byla svědkyní tak říkala, že byla v obřadní síni hodně nervózní za nás :-D Já jsem taky hrozně prožívala zase jejich svatbu, jako kdyby se to týkalo mě a ne jich x-) Měli jsme stejného fotografa jako manžova sestra, ale s náma zase dělal jiné fotky, tak jsem zvědavá, pár jich bude asi stejných, ale pak nás aranžoval jinak 8-)
Profilova fotka
tak to víš, že si snad každý užiju tu cizí - já když byla za svědkyni na svatbě Járovi ségry, tak jsem sice byla lehce nervozní, ale furt jsem si to užívala, teď sice taky, ale zdaleka jsem nebyla tak uvolněná a v pohodě.....až večer, to to z nás obou spadlo - jedlo se a pilo a pak tancovalo a to byla fakt pohoda................ a měli jsme teda úžasný oběd.........mňam, hned bych si ho dala znova :-) a náš fotograf byl teda taky fajn, i kameramanka - oba byli mladý, furt něco vymýšleli, ale i my - pak s náma chodila ségra i švagrová a ještě vymýšleli pózy ony - no sranda :-)
Profilova fotka
jj :-) my měli lehčí obídek, přírodní kuřecí řízek s rýží a oblohou a bohatě to stačilo 8-) vůbec jsem neměla hlad. Nejdřív super rolky pak kotel polévky a nakonec to hlavní ;-) neměla jsem to kam dát :-D :-D už aby byly ty fotky doma x-) opravdu jsem na ně zvědavá 8-)
Článek se načítá
Profilova fotka
my měli kuřecí řízek v trojobalu plněný nivou a česnekem, k tomu americký a zeleninovou oblohu......a nesnědla jsem to......před tím byla rolka s křenem a trošička polévky - nandali jsme si ji fakt trošku, když jsme se měli krmit :-D šetřili jsme se na druhé.......a fakt to nemělo chybu - oběd byl luxusní!!!! 8-) taky se těch fotek nemůžu dočkat :-D
Profilova fotka
tak to jste taky měli dobroučký 8-) že to ale tak rychle uteklo co? :-(
Profilova fotka
to jo, je to hrozný - už máme víc jak týden po svatbě............nechce se mi tomu vůbec věřit............. ;-)
Profilova fotka
tj, hlavně, když se v práci představuju do telefonu, tak je to zvláštní, ale musim se hlídat abych to nespletla :-D
Profilova fotka
já se také neustále hlídám, zazvoní telefon a hned mi blikne hlavou - musím se představit jinak - ještě to nemám vůbec automatické
Profilova fotka
čaute holky x-) tak jak je v manželském svazku? Už se konečně začínám představovat, tak jak mám :-) :-) Pořád čekáme na ty fotečky a nemůžu se jich dočkat, už aby přišly 8-)
Profilova fotka
ahojky, já si na manželský život příjemně zvykám......představování ještě dělá problémky,ale už méně než předtím...... :-) už se těším na fotky ;-)
1
6
7

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?