17.7.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, tak kdopak má stejné datum svatby? :-)
Profilova fotka
každopádně je to dobrý tip ;-) člověk hnedka začne přemýšlet :-D 8-) tak zatím pa já mizím ;-)
neferticek, to se obavam ze uz nestihnes, jedine ze bys byla super zena anebo bys to super odflakla :-D ja jsem na svatebnich novinach delala nekolik tydnu a ted je teprv tisknu a jak jsem je zacala tisknout tak teprv nastaly problemy s kompatibilitou tiskarny, tak jsem to nakonec musela prevadet z Wordu do Acrobatu a tam se zas ztracely nejake fonty, no hruza :-S takze samotny obsah je narocny nez to vsechno das dohromady a pak ta technicka stranka veci taky neni jen tak, aby to trochu vypadalo..
Profilova fotka
ahojda mayo, každopádně děkuju a případně bych mohla někomu zkusit pomoci :-) Pořád jsem přemýšlela a přemýšlela, až jsem to nedomyslela :-( ale nevadí, bude zas něco jinýho. Ještě jednou díky 8-)
Profilova fotka
Minulý týden hlásili na zítřek taky ošklivo a má být snad zatím nejteplejší den léta ;-) Uvidíme příští sobotu....u nás na Liberecku prší i když nikde jinde neprší, takže my to máme vůbec blbý:-) Děláme si srandu, že by Liberec měli přejmenovat na "Místy". Protože vždycky když hlásí: "oblačno až zataženo, místy déšť", tak v Liberci prostě prší :-D
Tak to je na prd jinak mš vzbudilo sluníčko v pět hodin tak tu straším takhle od rána ted pujdu dodělat okna a vyprat záclony dokud není takový vedro ;-)
Profilova fotka
já mám dneska strašnej fofr, musím vše přichystat na zítřejší rozlučku se svobodou......taky přemýšlím, jestli neumyju okna.....ale moc se mi do toho nechce......kdyžtak to udělám až příští týden, budu mít stejně dovolenou.......a je to naštěstí za chvilku....... no vedra jsou teďka fakt pořádný :-(
No my máme dvoupatrový barák tak to tak rychle není proto a když my na to velké francouzké okno přes celý obývák zas hned udělá malá ručičkama otisky tak jsem na to aby mě odvezli do blázince :-D :-D :-D
Profilova fotka
já sice nemám malou dětskou ručičku, ale zas mám kočičí tlapky.....takže ono to vyjde nastejno :-D Ty moje micinky mají pocit, že kdy se mi oběma předníma tlapkama přimlasknou na okno, tak že toho čimčaráka, kterej provokativně přilítne až na balkon, asi chytí........tak to tam mám taky pěkně otlapkané......a záclonu mám každou chvilku samej chlup, jak se mi o ni třou :-S
Profilova fotka
Já mám pro zmenu fenku, která s oblibou sedává na parapetě a kouká přes okno ven. Jen vidí něco podezřelého, tak poštěkává, čímž mi dokonalo poprská okno:-))
Profilova fotka
sranda s těma zviřátkama :-D :-D :-D
Profilova fotka
koukám, že je to mazec s těma mazlíčkama :-) u rodičů máme kocourka a ten taky rád chytá ptáky přes sklo :-D takže taky pár ťapanců tam je :-)
Jo já má taky fenky a jednoho psa ale na okno naštěstí tlapky nedávaj zato malá je horší než celá smečka. :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
tak holky, přesně za týden bude vše vrcholit, nervozita vygraduje......a pak se ráno probereme a věřím tomu, že po nervozitě nebude ani památky, že vše bude ok a budeme si to jen užívat, protože už stejně nic neodhoníme, nedoděláme a nějak to dopadne :-D :-D :-D
Profilova fotka
já včéra ještě sehnala SPZtky na auta.......tak čekám, až mi holčina pošle číslo účtu - ale taky divoký řešit tohle na poslední chvíli.....jsem furt nevěděla, jestli jo, nebo ne.....pak jsem si řekla, že je to drahá zbytečnost - a pak to tady najdu v bazaru za 300,- Kč oboje - jak nevěstu, tak ženicha - tak to ještě na poslední chvíli honím 8-) ale snad dohoním a do pátku to přijde 8-)
Profilova fotka
Jen mě trochu děsíte s těma výslužkama. Já jsem vyrobila svatební minivína a noviny, tak to snad bude hostům postačovat :-) Výslužku si odnesou maximálně toho, co zbyde na rautu....nic extra nepřipravuju. Tak snad mi to projde. Máme jen ke 30 hostům, všichni z rodiny, tak snad nás nepomluví.
Profilova fotka
snad ju.....každý si to udělá po svém.....a když je to víceméně rodina, tak snad vás nesežerou :-) všude je to jinak, někde na nějaké diskuzi jsem četla, že u nich se třeba vůbec neroznáší košíčky s koláčky......jiný kraj, jiný mrav ;-) U nás jo a budeme pak dávat i výslužky, dáme do nich koláčky, mamka ještě objednala roládky, takže to sfoukneme asi takhle ;-)
Profilova fotka
tak ty SPZtky jsem nejdřív chtěla taky, ale nakonec jsme je vynechali :-( věřím, že to stihneš 8-) ale tak zas bude něco jinýho :-) Ale opravdu to letí ;-) moc se těším, hlavně na to, že už v teďka v neděli odjíždíme 8-)
Profilova fotka
snad ju....holčina je naštěstí ochotná, takže snad to dopadne a dorazí to co nejdřív......... 8-)
Profilova fotka
tak to držím palečky ;-)
Profilova fotka
děkuji................. :-D
Profilova fotka
Tak jak finišujete holky? Je to tady za 6 dní!!! Včera jsem byla na poslední zkoušce šatů a taky jsme pekly koláčky a moc jsem si to užila. Už se nemůžu dočkat příští soboty... na včerejšek se mi zdály dvě noční můry, jednak nám naprosto zkazili kytky a zadruhé nám při obřadu nechtěli pustit to, co jsme si vybrali, prý se to nehodí.... :-D No nervíky asi podvědomě pracujou, jinak si to užívám. Jak to máte s dovolenou? Já plánuji volno čtvrtek, pátek a celý následující týden. Doufám, že za ty dva předsvatební dny vše zvládnu.
Profilova fotka
já mám od středy dovču....a nervy teda slušný.........já mám fakt strach, že to nestihnu a že to nebude podle mých představ....to mě drtí asi nejvíc........ noční můry nejsou.....měla jsem jich nejvíc, když bylo měsíc do svatby........... :-D
Profilova fotka
Já mám teda noční můry posledních pár dní, pro dnešek se mi zdálo, že jsem si zapomněla vyzvednout šaty a zjistila to až na obřadě!! :-D Ve středu plánuju malou odpolední rozlučku, tak se aspoň odreaguju. :-D Strašně to uteklo. Když jsme v únoru zamlouvali termín, tak mi to přišlo jako nekonečná doba!
Já mám čtvrtek a pátek volno a v pondělí ještě...Ve čtvrtek budu s kamarádkou zdobit stoly a v pátek budem vše(alkohol,pití,jídlo atd.)vozit na mysliveckou chatu kde máme hostinu.Taky se tak holky těšíte??Já strašně... :-)
Profilova fotka
annaajirka: Taky se moooc těším. Jen mám trošku obavu z tomboly, budete si ji moderovat sami? (pokud ji děláte)
Profilova fotka
já se taky těším, ale přeci nervozita tam je.............. :-D
Profilova fotka
holky jak to vidíte s počasím? Bude hezky? :-S mě stačí dvě tři hodinky bez deště....prosíííím!!! ;-)
Profilova fotka
Krásky tak to na mě dnes ráno nějak dolehlo, za chvili jedeme pro šatičky a pak budu dělat výzdobu sálu a dolaˇ%dovat výzdobu auta, no mě klepne pepin asi.
Profilova fotka
cbabu: Já vylezla z postele ve čtvrt na sedm s bolením břicha:-) Pak jsem šla na borůvky na dort, tak jsem si při své šikovnosti trochu odřela dlaně...a borůvky nemám téměř žádné. Aspoň jsem si ale vyčistila hlavu. Dneska mě čeká uklízení....zítra to ostatní
Já dneska poletuju po bytě a balím. Zítra se stěhuju do hotelu. Psům jsem vyzkoušela šatičky, natrénovala zůstaň, koupila si vějíř a večer jdu na nehty a zítra sem se ještě objednala na masáž. ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?