17.7.2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, tak kdopak má stejné datum svatby? :-)
Profilova fotka
máš pravdu!!!!!!!!!!!!!Pokusím se nervíky nechat doma a užít si to - od zítřka to máme už jen za 14 dní - strašně moc se nám to blíží.............a chvílemi se opravdu těším, když vidím některá krásná alba nevěst.......jojo, snad se to povede podle představ.............. 8-)
Moc rychle to uteklo. Dnes jsem dozaridila video. Tak uz jen dodelat svatebni noviny, web a prepsat harmonogram dne pro svedkyne a ostatni, kteri budou pomahat s organizaci. :-) Uz se tesim a rikam si, ze se budu stresovat do 16.7. a pak at to dopadne, jak ma... Na kazde svatbe svatbe se vzdy neco pokazi ci vznikne nejaka vtipna historka. Verim, ze se nam to vsem vydari dle nasich prani a predstav. :-)
Dnes jsme byli s fotografem na zámku, kde bude svatba a naprosto jsme se shodli. Tak to snad dopadne dobře. No jinak se to fakt blíží no. Je to jednou za život, řekli jsme si, že to pojmeme jako největší oslavu našeho života a hlavně si to užijemeeeeee....":-D
Ahoj holky,taky se vdávám ode dneška za 14 dní.Strašně to utíká...Dneska jsem si sepsala konečně seznam svatebních darů a harmonogram dne :-) Už se mi normálně holky o svatbě zdá.Na večerejšek se mi normálně zdálo že ženich s rodičema nepřijel a žádný příbuzenstvo nepřijelo.Jen jsem tam zůstala já s rodičema.A že jsem se tam rozbrečela, a pak jsem se vzbudila úplně zpocená.To jsou sny že... :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mě to taky čeká...už za 11 dní :-) Finišuju se svatebníma novinama, mám hotovou tombolu, věnec na dveře. Zbývá jen poslední zkouška šatů, zabalit na dovču a bude to:-) Držím všem palce, ať se všechno podaří.
Profilova fotka
Tak co holky..............už jen pár dní............ ;-)
Profilova fotka
ahojda holky, taky se hlásím k tomuto datu ;-) v sobotu si jdu pro šatičky a v neděli odjíždíme do Jánských lázních do penzionu Ludvikova bouda. budeme tam týden dopředu, abych mohla ke kosmetičce a ke kadeřnici 8-) už se na to moc těším a opravdu to rychle letí :-) :-)
ahoj holky, tak já už finišuji s přípravami, včera jsem dodělala jmenovky, krabičky na výslužky - ještě je něčím vyložím. Mám vytisklé svatební noviny - teda chybí mi 3 výtisky - došla barva. Dodělám klobouk a mašle na auto a to by mělo být tak vše. Pak ve čtvrtek koláčky a můžem jít na věc :) Včera jsem byla na poslední zkoušce šatů a už se moc těším, až si je budu moct obléknout a všem ukázat :)
Profilova fotka
já už mám věci na auto hotové, košíčky a vývazky taky.......krabice na výslužky taky.......chybí mi už je jen nadepsat.....na stůl věci taky připraveny a nakoupeny......už jen doladit pár věcí z fotografem, ale to prý příští týden a je to.....tuhle sobotu mám rozlučku se svobodou a ještě pečení koláčků, v neděli je musíme rozvést......a pak už jen v pátek vyzvednout šatiny a už se jen těšit.....doufám, že v sobotu ráno se probudím a budu naprosto v pohodě............
Profilova fotka
dámy jsem v šoku mrkla jsem na dlouhodobou předpověď a od úterý má pršet a ještě ve čtvrtek má být 23 a pršet =-) ta tepolota mi nevadí ale co ten déšť :-S :-o :-o
Profilova fotka
jinak teda mám ještě dodělat ozdoby na auto jinak už snad mám vše. :-|
no to my povídej ale uvidíme tak v neděli znáš to předpověd na týden. Ale toho se bojím aby nepršelo do baráku se my 60 lidí nevejde. 8-(
Článek se načítá
Profilova fotka
jako my to máme v obrovském sále ale nechci se nechat připravit o nádherné fotky venku x-) nesmíme na to myslet, ješět jsem na jiných stránkách našla že má být hezky a kolegyně v práci mi řekla že si mám vybrat které se mi nejvíc líbí :-D A když jsem říkala že bych chtěla aby nepršelo, aby bylo teplo ale ne horko a svítilo sluníčko tak se mi smáli jestli toho nechcu nějak moc :-D 8-)
Profilova fotka
no,kdyby jen tak poprchávalo, tak by mi to ani nevadilo........a těch 23 stupňů by bylo super.....včéra bylo u nás super počásko..........sluníčko, zataženo, sluníčko, zataženo......ideál.......bylo do 25 stupňů.....to bych brala.......mám spíš hrůzu z těch tropů...........kdyby začlo pršet až tak po poledni, tak bych se vůbec nezlobila ;-)
Profilova fotka
jj přesně jak říkáš Klair
Profilova fotka
asi jo.....jsme náročné............počasí zkrátka neporučíme.........ale tropy fakt nechci....... :-|
Profilova fotka
snad bude hezky ;-) ale myslim si, že mi tam budeme mít u penzionu chládek než sjedeme do Trutnova a pak se uvidí 8-) ale taky doufám, že bude hezky slunečno, teplo, akorát a bez deštíku :-) taky se moc těším na focení a bylo by škoda se v tak krásném parku nevyfotit ;-)
Profilova fotka
to jo,jak říkáte..na focení sluníčko............a pak ať padají klidně trakaře :-D :-D :-D
Profilova fotka
jj :-D :-D
Profilova fotka
budete mít holky nějaké hry na večer?????
Profilova fotka
s čím přijde DJ, ale myslím má balonkový tanec, nebo vařečkový tanec, vařejné vejce protahovat nohavicema apod kravinky, u některých je fakt sranda, jo a njelpeší bude karaoke :-D
Profilova fotka
karaoke máme taky.......na to se těším nejvíc.........to bude sranda 8-)
Profilova fotka
O hudbu se postará už můj švagřík :-D a večer spojíme s mým svátkem a narozeninama švagra, který je má v pondělí 8-) takže to bude zajímavý x-) x-) Ještě tam budou dva pejsci, takže o zábavu bude určo postaráno ;-) 8-)
Profilova fotka
no my přemýšleli nad hrama typu - uhodni filmovou hlášku nebo nějaké hovadinky z večerníčků, ale myslím si,že až se bude tancovat.....tak se od tohohle stejně upustí........když bude zábava v plném proudu i bez her, tak je snad ani nevytáhnu :-)
Profilova fotka
já bych klidně nějaké hry uvítala, ale uvidíme jak to roztočíme :-D :-D
Ahojky holky, tak taky nás to čeká toho 17., už se to fakt blíží. Přesně jako cbabu jsem koukala na předpověď a taky se teda trochu bojim bojim:-)). Obřad i oslavu máme venku, ještě jsme tu oslavu udělali u jezera v plážovém stylu, takže jestli bude pršet nevím kam ty lidičky dáme, ale musíme věřit, že to klapne, nic jiného nám nezbývá :-) . Ať už je to tu, to čekání je teď nehorší.-))
Profilova fotka
holky, já vím, že už je to celkem pozdě, ale nemáte některá radu, jak udělat zajímavé svatební noviny? Myslím, myslím nevím dál :-( takže nic nemám :-(
Profilova fotka
já svatební noviny nakonec nedělala.........ale hodně se tam dávají nějaké zajímovosti o vás, vtípky o manželství, výročí svateb, svatební zvyky a pořekadla...........nevím co dál :-(
Profilova fotka
no možná už to dohromady nedám, ale děkuju za inspiraci, každej nápad se počítá :-D ;-) ale pokusim se 8-)
Profilova fotka
bohužel moc neporadím :-( někde jsem ještě viděla i to, že tam dávali vlastně různá znamení, ve kterém jsou - jak klasické, tak pak čínské, podle keltů, pak jaké mají štastná čísla a co znamená i řeč barev.......... 8-) ale asi to jsou už hovadiny :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?