16. duben 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Přidá se někdo? :)
Holky, tak už mám kalkulaci z restaurace a docela mě to překvapilo... no, snad to dámě nějak do kupy ke všeobecné spokojenosti :) Kamarádkám jsem rozeslala odkaz na seznam svatebních darů a všichni se diví, že jich máme tak málo :-D A co vy? Já pořád přemýšlím, co mi ještě chybí a nemůžu na nic přijít :-D
Profilova fotka
Tak my jsem řekli že chceme peníze,protože barček už je vybavenej
@fidajana To jsme na tom stejně. Taky spolu už žijeme, takže máme všechno... Už nám chbíjenom vlastní bydlení a mimčo... :-)
My taky máme všechno (hlavně jeden druhého, že :-D), ale i tak jsem si do seznamu něco navymýšlela :) Pokud by mi někdo chtěl dát mermomocí nějakou věc, tak ať má z čeho vybírat a zase je to památka :) I když asi nejvíc by mě potěšila výhra ve Sportce :-D :-D Jinak předpokládám, že dost lidí nám bude dávat peníze "automaticky" :), ani jsem ten seznam neposílala všem.
Jo... ,,výhra ve sportce" dobrý dar... Mohli by nám dávat... plné losy.. včetně šance... to by šlo... ;-) U nás to taky budou především peníze....
Dneska jsem se při plánování fakt pobavila - táta navrhoval, abych místo posílání oznámení hostům zatelefonovala, Jirka (nastávající) řešil, kde se kupují stuhy na auta (vždycky si vzpomene zařizovat nějakou úplně nepodstatnou věc) a mamka řešila jako obvykle všechno.... jen já jsem se jaksi nedostala ke slovu :-D :-D Začíná to být zajímavé, zatímco já se nějak dostávám do klidu, tak ostatní se začali aktivně zapojovat :-N
Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla :) A vítám nově příchozí :) K těm darům... my spolu už taky bydlíme, takže penízky jsou tou nejlepší volbou, přesto jsem seznam darů taky udělala, jsou v něm věci, které vyloženě nepotřebujeme, ale udělají radost :) A jak říká maroussia, bude to i památka :)
@maroussia @claire_only_one Holky máte pravdu... Taky se pokusím něco vymyslet... Vždyť ono se vždy něco najde... ;-)
Ale já už to vidím, že dostanu to, co jsem si vymyslela fakt "z nouze" a to, co bych teda opravdu přivítala, nikdo nekoupí :-D :-D
ahoj,my taky máme zařízenou domácnost a rádi by jsme taky nějakou korunu navíc,ale když jsme se zmínili o svatbě,hned všichni řekli,že nám dají penízky at si pořídíme co chcem,tak v tom to máme jednodušší :-) Jinak ještě 3 měsíce a je to tady:-) Ted nám řekl kamarád co bude u něj hostina,že co bude nad útratu 10 000 je od něj svatební dar,takže paráda,což neznamená,že si potrháme žaludky,ale tak to on ví :-) Hledám pěknou skleničku na prstýnky,polštářek nechceme.A figurku na dort a máme snad už všechno,svědkyně nám pomáhá s výrobou ozdob na auta a připraví stoly na hostinu,taky užasnej dárek :-) Holky taky jste takový citlivky a bude řvát jako želvy:-)
Mě se právě spíš všichni ptají, jaký chceme dar a jestli máme seznam... Tak jsem jim ho udělala, no :) Já jsem se včera rozhodla, že zainvestuju do oznámka, vybrala jsem moc hezký a cenově přijatelný, akorát jsem zjistila, že jich budu potřebovat víc, než jsem počítala... tak doufám, že mi nakonec nebudou nějaký chybět... No jo, za tři měsíce už budeme vdané, včera jsem si zkoušela prstýnek :-D Už aby to bylo... :-)
Ahojík, my jsme na tom stejně...16.4.2011 ve 13 hod. ;-)
Článek se načítá
@fidajana nápodobně ;-)
Ahoj, Paju, vítám, koukala jsem, žes mi pochválila albíčko - děkuji :-) My to máme ve 12:30 :-)
Tak jsem dneska koupila vývazky :) Mám z nich fakt radost :) Nejradši bych měla už všechno zařízené a nakoupené, ale pořád mě někdo zdržuje :-D :-p :-D
@paju85 Ahoj Paju :) @maroussia Jee, my to máme taky ve 12:30 :)
@claire_only_one Ideální čas, že :) V poledne mi přišlo brzo :-D
@maroussia Já chválím, co se mi líbí, takže album se mi moc líbilo ;-) Mně řijdou odpolední hodiny ke svatbě prostě vhodnější :-)
@claire_only_one Přesně tak, v poledne je přííííliš brzo... :-D Kolem jedné už je mnohem příznivější čas... :-)
Mě se tak líbí :-D :-D Taky jsem si s tím dala práci :) Třeba můj táta byl přesvědčený, že se oddává jen dopoledne :) Zkoušela jsem si napsat harmonogram dne a i tak budu vstávat v 7 :-D :-p :-D
@maroussia To my se dopoledne fotíme, takže v 6 už budu u kadeřnice :-p Naštěstí už se tady boří ty zažité tradice...svatba v 11 dopoledne, apod. :-)
V šest? To by mě zabilo :-D :-D I když si nedělám iluze, že bych klidně spala den před svatbou :) Ale zase je pak ten den delší :) :)
@maroussia No, v šest, ale prý chodí nevěsty i dřív, co se vdávají dopoledne :-) Právě, tak si ten den aspoň řádně vychutnám..a nebo budu v osm večer úplně hotová :-D Každopádně pro krásu se musí něco obětovat :-)
Nejsem si jistá, že by se kadeřnici chtělo vstávat :-D :-D Teď mě tak napadlo, že v našem okolí se někteří lidi (včetně rodičů :-D) diví, že se bereme, když nemusíme a pak si představujou svatbu co nejtradičnější - tzn. to, co bylo obyklé před 30 lety :-D :-D Už mám domluvenou kosmetičku a asi i jinou kadeřnici :-) :-) Teď už jen doladit hostinu a jsem vysmátá (pokud nepočítám přítelovi boty, prádlo, moje boty, oznámka.... :-D )
Ahoj, my máme obřad taky ve 13 hod. Chtěla jsem i později,ale jsme poslední... V kolik budu vstávat, tak to ještě vůbec nevím... Ale asi tak v 7hod... Ještě jsem nebyla zkouškách, takže nevím jak to bude dlouho trvat... :-) Každopádně mít to, co nejpozději byl společný nápad... Jsme se snoubencem sovy.... :-D
V kolik tak plánujete oběd? Mě vychází tak kolem půl třetí... budu mít hlad! :-D :-D Já jsem teda na zkouškách taky nebyla, ale právě počítám třeba kadeřnici tak dvě hoďky... a radši rezervy... Holky! V sobotu jdeme na ochutnávku do restaurace a taky bude velká válečná porada i s přítelovýma rodičema... jsem na to zvědavá :) :)
hih, tak to máme podobný plán... v sobotu jdeme do vybrané restaurace a definitivně potvrdit termín.... potřebuji se s nimi domluvit na vázdobě... A v neděli nás čeká sešlost biologických rodičů(všichni jsou rozvedení)... To bude veselé... Já počítám, že když je obřad ve 13hod, tak abychom po 12 vyrazili z domu... Hm... to abych jela ke kadeřnici nejpozději v 8... pak líčení a strojení... Uff... Ještě, že to máme tak pozdě... :o) A v kolik oběd, tak to nevím... obřad tak do 13:30 pak focení... než přejedeme do restaurace... Tak to asi nejdříve v 15 hod. a v 18 hod to otevřeme pro širší kruh rodiny a kamarády...
Profilova fotka
Tak první zkoušku účesu mám za sebou.Moje barvička je pěkná vypadá to že budu mít vlnité vlasy na svatbě,ale ještě to neni to pravé takže za měsíc další zkouška účesu. Časoví plán už mám připravenej: v6h budíček, 7kadeřnice,kosmetička,10h oblékat,11obřad 11,40focení,12,30už budeme v restauraci,ve15h příde nařadu hudba a pak se uvidí :-) 17h raut.
Hihi, tak to vypadá, že budu vstávat nejdýl :-D :-D Ještě uvidím, počítám hodně času na přesuny a taky na focení - ale to se ještě uvidí... Já s účesem pořád nevím :-| Bych potřebovala zkoušku co nejdřív, navíc asi půjdu k neznámé kadeřnici... bude to ještě zajímavý, no :-) :-)
Nějak nám to tady utichlo a přitom to máme za pár :) Já aktuálně sháním dort - respektive cukrářku... A čekám na svatební boty - už páté v pořadí... :D No, někdy to na první pokus nevyjde, že :) Problém je v tom, že v obchodech nic pořádného není... aspoň ne v bílé barvě :( Jinak bych si vybrala hned :-D Příští čtvrtek jdu ke kosmetičce, co mě bude líčit, tak jsem zvědavá :) A v sobotu na tu ochutnávku, fakt se těším :) :)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?