16. duben 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Přidá se někdo? :)
Profilova fotka
@bojaboja Myslím, že nemá cenu se dívat na předpověď počasí a stresovat se tím. Kolikrát se netrefí ani 2 dny předem, natož týden. Může to být vše úplně jinak.
@bojaboja Holky, musíme se sborově modlit před každým jídlem, aby nepršelo, jinak to bude na pytel!! :-) :-) A nebo budeme doufat, že zrovna v místě, kde se vdáváme, pršet nebude :D :D Btw - potkávám tady čím dál tím víc znamých lidí... :) A to až teď, jsem tady skoro dva roky a letos se to vyrojilo :)
tak jsem taky koukala na net na počasí a zatim to teda moc pěkně nevypadá :-( :-| ]-( :-S ;-( |-| 8-( :-.
Má sněžit, dneska jsme pět hodin dělaly cukroví (a ještě budeme pokračovat), jsem samej pupen... jdu si to hodit!!! Ale snad se to poddá :) :)
@maroussia pomoooc jsme na tom stejně jsem samej pupen ale v dekoltu a ramena nevim co to:-/// asi ze solarka :-)))) to bude trapas ještě že bude zima :-))
Zdravím všechny přítomné čekající nevěsty :-)) už jste nervozní??? ja mooc nemám silonky, boty, pupínky po těle no super, jinak mám pocit že něco nemám pořád nevim ale cooooo :-)) zítra jdem dělat koláčky asi 300 to bude šichta :-))) a co Vy??
dotaz: naše máti vymyslela že oddávajícímu se dává flaška a kolčky co vy na to??? ja jsem proti bo jsme platili 4000 to je dost si myslim!!! :-( =-) :-N
@cubykiwi Hihihi, to se dělalo před 30 lety, mamka to na mě taky vybalila, ale i tak by to nešlo provést... max před obřadem... hele, peč na to, přinejhorším ty flašky "zapomeneš" doma :) Nervózní ani snad nejsem, zatím není z čeho... všechno mám (šaty, prstýnky, ženicha) a už před nedávnem se mi svatba trošku vymkla z ruky (resp. představa), takže už nic neřeším a jen čekám, jak to dopadne :) :) Ségra mě posílá na manikůru, mamka zas "vyčítá", že mě nezajímá, kolik budeme mít druhů cukroví... sranda, no :) Ale hoky, je to JEN svatba, takže žádný stres :) :) P.S. Ano, v pátek se budu hroutit a hádat se všemi včetně psa, ale zatím jsem nad věcí :-D :-D :-D
:-)) super.... no a to taky odpovídá ségra se vdávala před 30ti lety a byly flašky :-)) máš pravdu .... já jsem ještě zítra v práci a ve středu masáž :-)) ve čt barva prostě pohoda a ve st nebo čt si ještě se skoro manžou zajdem na pifko :-))) at se odreagujem.... A s tím cukroví vím o čem mluvíš ja taky nevim kolik a čeho bude peče mamina má to krásný úžasný ale jde to okolo mě :-)) A co s manikůrou to nechápu nemáš drápky??? jak toooo to je základ ja si budu dělat mega super drápky špičáky :-))) koukni na mé stránky www.drapky.7x.cz :-)
Já už jsem taky krapet nervózní a furt se snažim přijít na to,co mi ještě chybí ale nějak taky nevim co :-D no ještě nemám vše..se picnu prostě..a do toho to počasí
taky mě stíhá myšlenka opomenutí nejdůležítější věci ale jaksi nevim co tooo :-)) a to počasííííí pojdte se společně modlit :-DDDDDDDDDDDDDDD
no já to beru od spoda...boty,spodní prádlo mám,šaty taky,naušnice,make up a účes zajištěn..takže nevěsta ok..ženich boty a fusky taky má,oblek a košile s kravatou taky,takže taky ok :-) focení zajištěno,hostina taky...kytky taky.. no ale takový ty drobotiny jako objednání večerního juchachání,zajištění občestvení,zajistit dostatečně velké paměťové karty do kamer a foťáků,výslužky,zjistit zda mi nic nechybí na výzdobu atd...to stále ještě musím :-N
Článek se načítá
@cubykiwi Drápky nevedu, chtěla jsem si nechat dlouhé svoje, ale omezuje mě to při práci, tak šly dolů... věřím, že se vdám i bez nich :-D :-D Já jen vím, že mi chybí něco na plovoucí svíčky... jinak snad mám všechno :) Dneska ještě zavolat kapele a hotovka :) Jé, já už se těším :) :) Jo a vlastně musím vypracovat harmonogram, abych věděla co, kdy, kde, jak, s kým.. :):)
Profilova fotka
Tak 5 dní :-D Sakra.. dneska jsem byla na matrice odevzdat CD s naší hudbou na obřad, včera jsem byla za kamarádem, předat mu nějakou hudbu na hostinu a večer, doupravili jsme menu a zbytek věcí, kamarádka objednala děkovací dorty, já zase koláčky - 4 kg snad budou stačit na zobání večer a výslužky :-D Nemám boty, bílé punčochy, obarvenou hlavu, konečnou verzi účesu, make-up bude na blind (ten můj zkušební jsem musela odvolat), jestli bude pršet, tak nemám deštník, a nevím jak to všechno zvládnu v pátek oběhat... Ještě ke všemu mi asi začal růst moudrák, tak doufám, že mě to pořádně chytí a já budu v sobotu oteklá!! :-S :-D Přítelovi nemám kravatu ani košili (mysleli jsme, že koupíme něco nového).. Doufám, že to je všechno a já na nic nezapomněla :-D
No já se těším...od zítřka mi začíná super týden ...jdu ke kadeřnici,další den na řasy,a další na pedikuru a doplnění nehtů... :-D :-D :-D
My máme konečně domluvenou písničku na první tanec :) :) Mám radost, fakt, to už byla poslední nevyřízená věc :) Jinak pořád "čekám" až na mě padne ta nervozita a pořád nic... dneska jsem měla pocit, že se vdává někdo jiný a ne já :-D :-D Jsem asi fakt divná nevěsta 8-) x-) 8-)
Já zase dneska ještě jela dokoupit další věci na výzdobu aut a na oběd ;-) takže další litránek pryč :-) Hudbu ještě nemáme dojednanou..ve večerním podniku je jejich dj,to neřeším..maximálně první tanec,ale na obřad ještě musíme dohodnout těch 5 písniček a ženichovi se skoro žádná nelíbí :-D Dnes jdu na ten melírek,tak se těším....já už vlastně taky budu mít skoro všechno,ale nějak tam furt je ten pocit že něco chybí :-N Jo a na oběd nám přibyla ještě další osoba :-D
@pavcik Nám osoby nějak samovolně ubývají a přibývají, nějak už to ani nesleduju :D :D Tak mám pocit, že mi něco chybí... asi to vědomí, že už se fakt vdádám :-D :-o :-D Teď ještě nějak zařídit to počasí a máme to v kapse :)
já si dnes raději koupila svatební deštníček v barvě šatů,abych ladila,když už by pršelo :-D
holky...jak budete řešit,když třeba zbyde dort a chcete ho lidem dát sebou???? do čeho??? já koupila malý košíčky na koláčky ale ty budou zavázaný...tak už jsem přišla na věc kterou jsem nedomyslela :-S
My budeme mít krabičky na výslužky, ale budeme ty výslužky připravovat už doma... pokud zbyde dort, asi si ho svatebčani budou dávat do kapsy :-D :-D
Jinak jsem si dnes koupila na svatbu nový lesk na rty a taky barvu na vlasy (doufám jen, že mi je někdo stihne nabarvit :-D =-) ) a jdu na další zkoušku líčení k někomu jinému, tak dofám, že to tentokrát dopadne dobře :)
no já už právě ty výslužky taky budu mít připravený z domova a budou zavázaný ]-( jinak další melír super..již brzy ze mě bude pravá blondýna :-D taky jsem už dořešila auta a zasedací pořádek do nich...budeme mít 9 aut...
No já si koupím deštník a ono to vypadá,že to počasí se v sobotu možná i umoudří 8-)
Hele, radši si ho nech, znáš to, když si ho nevezmeš, bude pršet, když ho potáhneš, bude krásně ;-) 8-) My máme aut jen šest, jsme malá rodina :-D :-D
no nechám si ho,to je jasný..no my jsme taky malá rodina..ono to udělá to,že ve dvou autech pojede pouze jedna osoba a to řidič :-)
ahoj spolunevěsty :-) taky už jen doladíme detaily a sobota je za dveřmi :-) o víkendu konec těch příprav a starostí 8-) na jednu stranu dobře,zase se holt pustíme do něčeho nového :-) teda aspon my určitě ;-)
@apvj No, já už jsem tak flegmatická, že se mi i musela ozvat i chudák sama fotografka, kdy a kam má přijet... stydím se... ale do soboty času dost :-D :-D Teď mám starosti jen s počasím a s tím, aby se vše stihlo, na pátek jsem si naplánovala relax a ono to vypadá na pěkný fofr :-D :-o :-o Já si užiju ještě svatbu kamarádky, která se vdává čtrnáct dní po mě, takže paráda :)
tak dneska se rozvezou výslužky a pak šup pro šaty,včera jsme měli výročí tak jsme vyrazili ven, :-) vlastně naposled svobodný :-)
Máme doma oblek, já jsem si půjčila flísovou pelerínku s kožešinkou (moc se mi líbí :-) ), kupila jsem si konečně ty skleničky na svíčky, prostě hotovka :)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?