Menu Forum

16. duben 2011

(Zamčená)
12. kvě 2011
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
apvj
4
Registrovala se 29. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 199 příspěvků a 3 alba. Má 5 přátel. Region Louny.
fotoportrét
fotoportrét
apvj
4
Registrovala se 29. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 199 příspěvků a 3 alba. Má 5 přátel. Region Louny.
 tak to se máš emoticon je dobře,že vám to jde.Naší mámu nic nezajímá takže nám pomáhá jen přítelova rodina s přípravou. emoticon Ještě,že jsou tak skvělý. emoticon Nám déšt vadit nebude máme focení v interieru a venku tu chvíli vydržime,vemem obří deštník emoticon
4. led 2011 ve 22:48  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
7
Registrovala se 17. července 2009 na beremese.cz. Přidala 721 příspěvků a 2 články. Má 36 přátel. Region Kolín.
  • Svatba byla 16. dubna 2011
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
7
Registrovala se 17. července 2009 na beremese.cz. Přidala 721 příspěvků a 2 články. Má 36 přátel. Region Kolín.
    Region Kolín
 Tak už máme potvrzený obřad a vybranou hudbu - z toho seznamu bylo teda umění něco vybrat, nakonec skoro nejlepší písnička tam je sv. pochod emoticon emoticon emoticon Takže už mám všechno "z krku" a teď mě bude "trápit" jen zkouška účesu a líčení emoticon A v sobotu se chystám na svatební veletrh do Prahy, možná tam nakoupím nějakou výzdobu...
5. led 2011 ve 14:18  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fidajana
1
Registrovala se 25. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 43 příspěvků a 1 album.
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
fidajana
1
Registrovala se 25. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 43 příspěvků a 1 album.
    Region Litoměřice
 Tak už máme i oznámení emoticon dneska jsme si byly zamluvit restauraci a naplánovali meníčko na jídlo takže už pohodička když to za nás udělaj emoticon v pondělí na šaty a kadeřnice a už bych se mnohla vdávat emoticon fíha už at je duben emoticon
5. led 2011 v 15:23  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
7
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
7
    Region Kolín
 Fida: Teda, to jsi dobrá, my se do restaurace dostaneme nejdřív příští týden - paní provozní je zrovna nemocná :(. A máš o šatech nějakou představu? Já s oznámkem pořád váhám - kupovaný mi přijde drahý a doma udělaný zas takový "odfláknutý", no a kupovaný levnější se mi nelíbí už vůbec :D Tak nevím emoticon
5. led 2011 v 15:45  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fidajana
1
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
fidajana
1
    Region Litoměřice
 No přítel si vzal dneska dovolenou tak jsem si to zařídila protože pak se s nim nechytám jezdí z práce v 17h. Oznámení jsem vybírali 2h emoticon
5. led 2011 v 19:05  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fidajana
1
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
fidajana
1
    Region Litoměřice
 Měli jsem vybraných 10favoritů a pak nakonec vyhrálo náhodný oznámení za 40ks +pozvánky ke svatebnímu stolu platíme 1200Kč.Restauraci jsem chtěla mít zařízenou aby už ta nervozita ze mě spadla takže jsme se skvěle dohodly budeme to mít i s ubytováním pro hosty takže paráda. Šaty ještě nevim nechám se překvapit co pro mě vybere svatební agentka takže už jsem na to pondělí zvědavá.
5. led 2011 v 19:10  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
claire_only_one
16
Registrovala se 17. května 2010 na beremese.cz. Přidala 17 příspěvků. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
claire_only_one
16
Registrovala se 17. května 2010 na beremese.cz. Přidala 17 příspěvků. Má 3 přátele.
 maroussia: Brýle budu mít určitě, jen asi ne tyto černé, ale jinou barvu... Jako brýlatou si mě přítel našel, tak si mě jako brýlatou i vezme;) Bez brýlí to nejsem já emoticon K těm prstýnkům - nám zlatník říkal, že prstýnky musí být těsnější, že nemají jít sundat lehce, ale až otáčením toho prstýnku - to aby v zimě, nebo třeba i při umývání nádobí nespadl...
fidajana: no já normálně na vlasy používám gliss kur, teď si chci koupit Viaderm, tak uvidím, jestli to bude mít výsledek emoticon Oznámení závidím emoticon My snad vybereme teď o víkendu...Ta vaše cena za oznámení je super...
5. led 2011 v 19:57  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
7
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
7
    Region Kolín
 Jůůů, ty máš agentku? To je zajímavý emoticon Cena za oznámka je super, když mě se vždycky líbí prostě ty nejdražší :D :D
To já půjdu taky s brýlemi, ale je tady jedna diskuze, kde to jedna nevěsta docela kritizuje... emoticon Ale mám stejný názor, jako ty, mě by si přítel bez brýlí nevzal - nepozval by mě emoticon Nám jdou prstýnky dobře nandat, ale sundaváme je tahem... tak snad dobrý emoticon Lepší, než kdyby padal, to je fakt emoticon Jo, Viaderm jsem myslela, jen jsem nevěděla, jak se to jmenuje emoticon Zrovna "otravuju" kadeřnici, aby mi už řekla termín zkoušky emoticon
5. led 2011 ve 21:11  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
apvj
4
fotoportrét
fotoportrét
apvj
4
 ahoj,já mám na vlasy biosil plus splní stejnou službu a za uplne jinej peníz emoticon Jinak oznámení jsme už rozdali,ted nemůžou říct,že měli málo času emoticon
6. led 2011 v 01:14  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
apvj
4
fotoportrét
fotoportrét
apvj
4
 tak to nám to utíká,ještě 100 emoticon

6. led 2011 v 01:15  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
7
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
7
    Region Kolín
 Fakt sto? To je mazec, co emoticon Tyjo, začínám mít pocit, že to nestihnu (i když už mám všechno zařízené :D).
6. led 2011 v 11:04  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
apvj
4
fotoportrét
fotoportrét
apvj
4
 Hezký den holky,nám to hrozně utíkáemoticonjinak dnes máme zaplacenou tisícikorunu za obřad,tak zase o starost méně emoticon já právě přemýšlím jestli jsem na něco nezapoměla emoticon snad né,jinak holky jsou to už jen 4 vyplaty to vypadá o hodně mín než těch 100 dní emoticon
6. led 2011 v 11:23  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fidajana
1
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
fidajana
1
    Region Litoměřice
 maroussia:my jsme na cenu vůbec nekoukali byla jsem v šoku že chce tak málo je pěkný krémový s mašličkou.Až přídou tak to naskenuju a ukážu.Agentku mám je to moje známá a vlastní svatební salon takže mi to všechno zařizuje nechávám to na ní.Ale určitě si vyberete ale nesmějí ti ukazovat moc knížek s oznámením
emoticon
a moc děkuji že jste mi napsaly ty přípravky na vlasy hned zítra si nákej koupim,abych na tu svatbu měla pěkný vlásky emoticon
6. led 2011 ve 14:30  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
7
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
7
    Region Kolín
 Já bych zrovna chtěla taky takový pěkný s mašličkou emoticon A jelikož si asi nebudeme platit vůbec hostinu a miláček si jen z lenosti vybral celkem drahej oblek (plus budeme kupovat k tomu boty), tak si asi taky dopřeju a objednám si to dražší emoticon Hlavně, abych to stihla :D. Když máš zmánou, která má salon, tak to je fakt pecka, to by se mi taky líbilo emoticon My (spíš já, no) vybíráme oznámko jen přes net.... Teď bych už jen potřebovala vědět, jak je na tom restaurace s výzdobou, abych ji kdyžtak nakoupila sama... tak snad příští týden...
6. led 2011 v 15:06  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
7
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
7
    Region Kolín
 Holky, slyšely jste někdy názor, že žena/dívka vypadá nejhůř ve svůj svatební den? emoticon Začínám se toho bát emoticon
6. led 2011 v 15:09  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fidajana
1
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
fidajana
1
    Region Litoměřice
 S výzdobou mě potěšili řekli mi at si koupim co chci a dovezu si to a oni podle toho udělají výzdobu tak si řikám že je to perfektní dovezu a oni udělají emoticon Vyber si oznámení který se ti líbí udělej si top5oznámení a pak si to teprve zpočítej každé oznámení je jiné a každá firma si to hlavně jinak účtuje a někdo si samozřejmě přidává emoticon , takže si třeba vybereš i levnější já tam musim zítra zavolat aby mi to navýšili na 60ks přítel si vzpomněl ještě na přátelé emoticon
6. led 2011 v 17:44  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fidajana
1
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
fidajana
1
    Region Litoměřice
 a ten názor jsem neslyšla myslim že je to na opak že ve svatební den je nejkrásnější
6. led 2011 v 17:45  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
7
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
7
    Region Kolín
 Tak už mám domluvenou zkoušku účesu, jupí emoticon Teď ještě vymyslet ten účes emoticon emoticon emoticon
7. led 2011 ve 12:58  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
claire_only_one
16
fotoportrét
fotoportrét
claire_only_one
16
 Jako ať si každý myslí, co chce, ale je to moje svatba, a protože se chci cítit dobře, vezmu si brýle a hotovo emoticon))
My dneska objednali oznámka, tak jsem zvědavá emoticon Rozvážet a rozesílat je budeme během února.... emoticon
8. led 2011 v 19:40  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
7
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
7
    Region Kolín
 Tak jsem byla dneska na svatebním veletrhu v Clarionu - líbílo se mi, že tam bylo málo lidí emoticon, měli tam výborný chuťovky a koláčky na ochutnání a naprosto boží šlehačkovej dortík (o tom se mi bude asi i zdát emoticon ), koupila jsem si organzu na stoly - takovou světle hnědou, měli tam veletržní slevu, tak mám roli za stovku, tomu jsem nemohla odolat (i když mě teda docela štvalo, že všude měli jen organzu a žádný vlizelín - rozhodovala jsem se mezi nima, ale když nemají, tak nemají) a koupila jsem miláčkovi košili a ještě jsem se nechala u stánku Mary Kay nalíčit (to teda nebyl až takový zázrak, ale snaha byla emoticon ) a hrozně, ale hrozně se mi tam líbily jedny šatičky a to i přesto, že nebyly bílé, ale krémové - i když to byly snad jediný šaty, co mě tam zaujaly, jinak jsme to s kamarádkou zhodnotily tak, že snad v salonech vybraly to nejhorší a vystavili to... i když já jsem asi moc náročná emoticon Takže výzdobu mám skoro v kopě :D - nebudu to nijak řešit, jen natáhnu organzu, nasypu průhledné kamínky, pár svíček a hotovo - jo a ještě ubrousky emoticon, ale zase pro změnu nemáme (nebo máme až moc možností) restaurace, ach jo, ale teď jsem objevili místo, co mi fakt učarovalo, tak teď už jen to tam dojednat emoticon Jéé, to jsem se teda rozepsala, ale doma už to nechce nikdo poslouchat emoticon
8. led 2011 ve 20:58  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fidajana
1
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
fidajana
1
    Region Litoměřice
 Jéé tak to jsi krásně strávila sobotu.To by se mi taky líbilo takový veletr.Já jsem si výzdobu objednávala http://www.stylovainspirace.cz/vlizelin/? a je bobma jak ti tam i poradí jak to nakombinovat emoticon
8. led 2011 ve 21:05  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
7
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
7
    Region Kolín
 Jojo, a zítra se chystáme obrazit nějaké restaurace, abysme si konečně vybrali emoticon Odkaz je super, líbí se mi ta inspirace emoticon A jakou máte barvu? emoticon Fidajana - určo se poblíž vás taky nějaký koná, já mám naplánovaný ještě dva (a možná i tři), velkou výhodou je, že když je to v místě, tak je většina vystavovatelů z okolí, a mají ochutnávky, ukázky, slevy... emoticon A je tam super atmosféra, no emoticon
9. led 2011 v 18:23  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fidajana
1
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
fidajana
1
    Region Litoměřice
 A kde si najdu ten veletrh? My máme oranžovou,zítra jdu na ty šaty už jsem zvědavá pak hnedka napíšu až se dostanu na net emoticon .Ta stránka se mi taky líbí podle toho jsem si vybírala barvu a líbilo se mi jak ti tam napíšou co by ještě k tomu hodilo atd emoticon
9. led 2011 v 19:53  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
7
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
7
    Region Kolín
 Třeba na stránce Svět svateb (wéwéwé tečka svetsvateb tečka cézet) je nahoře v menu nabídka svatební veletrhy, tam jsou ty velké a známé no a jinak se zkus poptat třeba v těch svatebních salonech, co tam jdeš na šaty, někdy právě salony pořádají nebo se účastní různých menších místních veletrhů a výstav. Budu ti držet palce, aby sis šaty vybrala co nejdřív emoticon Jojo, některý stránky jsou super inspirativní, ale já se snažím z netu moc neobjednávat - radši si všechno prohlídnu a třeba zrovna s výzdobou jsem si nebyla snad do minulýho měsíce jistá barvou, pak jsme si vytipovali restauraci, kde by se skoro všechny barvy tloukly s interiérem, tak jsem hledala něco neutrálního a najednou mi z toho vyšla jakási hnědo - krémová s tím, že budu mít růžovou kytici, svědkyně bude mít takové fuchciové šaty a bílou kytku, přítel šampaň oblek, smetanovou košili a hnědý boty, já bílé šaty s krémovou stuhou... :D Prostě paráda, no emoticon Takže to bude takové napůl splácané a napůl provázané emoticon Už jsem na to zvědavá emoticon Zrovna dneska přemýšlím o tom, že si zjednám fotografku i na odpoledne...
9. led 2011 ve 20:29  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fidajana
1
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
fidajana
1
    Region Litoměřice
 ok kouknu na ty veletrhy emoticon Jsem nejštastnější už mám šaty jsem z nich tak nadšená že jsem až dojetím brečela že mi tak krásně sednou a jsou opravdu luxusní už se nemůžu dočkat toho 16dubna až je budu moc každému ukázat.To jsem nečekala že budu tak spokojená šaty byly moje noční můra a ted to nejde popsat jak jsem štastná emoticon Jinak fotografa vidim že bude fotit i odpoledne protože po obřadu mám 30min na focení a pak odpoledne dofotit zbytek. Panejo ted se to rozjíždí pořádně všechno kolem svatby a lítají jen penízky emoticon ale co je to jen jednou za život emoticon
10. led 2011 ve 13:56  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
7
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
7
    Region Kolín
 Tak to moc gratuluju k šatičkám!! A máš stejný styl jako v albu? Ono od těch šatů se dost věcí odvíjí emoticon Zítra máme schůzku s provozní vybrané restaurace, tak si budu držet palce, aby to klaplo, hlavně ohledně ceny, protože prostředí je moc hezké a útulné a je tam i super okolí emoticon Prostě ideální místo na svatbu, ale zase nechci, aby nás to finančně zruinovalo emoticon A zrovna dneska jsem si říkala, že jak se to blíží, tak jsem taková klidnější, když už vidím, že už máme skoro vše zařízené emoticon
11. led 2011 v 10:14  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fidajana
1
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
fidajana
1
    Region Litoměřice
 nene tyhle šaty jsou nová kolekce,to co mám v albumu byl jen takovej návrh co se mi líbilo ale tyhle to překolnaly.My jedeme dneska za vedoucím restaurace a dohodnout místa a taky aby nám to spočítal aby jsme měli představu kolik si máme připravit emoticon
11. led 2011 v 11:36  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
7
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
7
    Region Kolín
 A máš fotku šatů? Jsem hrozně zvědavá emoticon Pořád uvažuju, co bych si tam mohla ještě pořídit, abych to měla v kupě a včera mi došlo, že nemám nic pod šaty emoticon
11. led 2011 v 11:41  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fidajana
1
    Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
fidajana
1
    Region Litoměřice
 fotku mám ale neukážu to víš jsem pověrčivá až bude po svatbě tak uvidíš emoticon no pod šaty si taky musim koupit nákej pěknej kousek emoticon
11. led 2011 ve 12:04  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
7
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
maroussia
7
    Region Kolín
 Ale ta pověra se vztahuje jen na ženicha, ne na cizí lidi :D Já uvažuju o korzetu emoticon I když nevím, jestli bych v něm vydržela celej den... A líbí se mi vzorovaný samodržící punčochy ale váhám, jestli to není zbytečný...

11. led 2011 ve 12:12  •  Svatba byla v dubnu 2011  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.