16. duben 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Přidá se někdo? :)
No jo, tak když toho máš tolik, tak to naprosto chápu :) To víš, já se v práci většinou nudím a děti ještě nemáme :) A zrovna před chvílí jsme si zamluvili (teda abych byla přesná, tak můj miláček zamluvil a do telefonu se představoval jako pan D., byla jsem hotová) místo na hostinu - nakonec teda bude všechno úplně jinak, ale možná to je lepší :) a taky kapelu, z té mám velikou radost :) :) a dokonce jdeme zítra na matriku, jupí, tak teď už si jen přát, aby nepršelo na focení a bude to super!!! A mamka slíbíla zařídit veškerý pečení koláčků a zákusků a tak, takže já už jsem vysmátá :)
tak to se máš :-) je dobře,že vám to jde.Naší mámu nic nezajímá takže nám pomáhá jen přítelova rodina s přípravou. :-) Ještě,že jsou tak skvělý. :-) Nám déšt vadit nebude máme focení v interieru a venku tu chvíli vydržime,vemem obří deštník :-)
Tak už máme potvrzený obřad a vybranou hudbu - z toho seznamu bylo teda umění něco vybrat, nakonec skoro nejlepší písnička tam je sv. pochod :-D :-o x-) Takže už mám všechno "z krku" a teď mě bude "trápit" jen zkouška účesu a líčení :) A v sobotu se chystám na svatební veletrh do Prahy, možná tam nakoupím nějakou výzdobu...
Profilova fotka
Tak už máme i oznámení :-) dneska jsme si byly zamluvit restauraci a naplánovali meníčko na jídlo takže už pohodička když to za nás udělaj :-D v pondělí na šaty a kadeřnice a už bych se mnohla vdávat :-D fíha už at je duben :-)
Fida: Teda, to jsi dobrá, my se do restaurace dostaneme nejdřív příští týden - paní provozní je zrovna nemocná :(. A máš o šatech nějakou představu? Já s oznámkem pořád váhám - kupovaný mi přijde drahý a doma udělaný zas takový "odfláknutý", no a kupovaný levnější se mi nelíbí už vůbec :D Tak nevím :)
Profilova fotka
No přítel si vzal dneska dovolenou tak jsem si to zařídila protože pak se s nim nechytám jezdí z práce v 17h. Oznámení jsem vybírali 2h :-)
Profilova fotka
Měli jsem vybraných 10favoritů a pak nakonec vyhrálo náhodný oznámení za 40ks +pozvánky ke svatebnímu stolu platíme 1200Kč.Restauraci jsem chtěla mít zařízenou aby už ta nervozita ze mě spadla takže jsme se skvěle dohodly budeme to mít i s ubytováním pro hosty takže paráda. Šaty ještě nevim nechám se překvapit co pro mě vybere svatební agentka takže už jsem na to pondělí zvědavá.
maroussia: Brýle budu mít určitě, jen asi ne tyto černé, ale jinou barvu... Jako brýlatou si mě přítel našel, tak si mě jako brýlatou i vezme;) Bez brýlí to nejsem já :) K těm prstýnkům - nám zlatník říkal, že prstýnky musí být těsnější, že nemají jít sundat lehce, ale až otáčením toho prstýnku - to aby v zimě, nebo třeba i při umývání nádobí nespadl... fidajana: no já normálně na vlasy používám gliss kur, teď si chci koupit Viaderm, tak uvidím, jestli to bude mít výsledek :) Oznámení závidím :) My snad vybereme teď o víkendu...Ta vaše cena za oznámení je super...
Jůůů, ty máš agentku? To je zajímavý :) Cena za oznámka je super, když mě se vždycky líbí prostě ty nejdražší :D :D To já půjdu taky s brýlemi, ale je tady jedna diskuze, kde to jedna nevěsta docela kritizuje... :) Ale mám stejný názor, jako ty, mě by si přítel bez brýlí nevzal - nepozval by mě :-D Nám jdou prstýnky dobře nandat, ale sundaváme je tahem... tak snad dobrý :) Lepší, než kdyby padal, to je fakt :) Jo, Viaderm jsem myslela, jen jsem nevěděla, jak se to jmenuje :) Zrovna "otravuju" kadeřnici, aby mi už řekla termín zkoušky :)
ahoj,já mám na vlasy biosil plus splní stejnou službu a za uplne jinej peníz :-) Jinak oznámení jsme už rozdali,ted nemůžou říct,že měli málo času :-)
tak to nám to utíká,ještě 100 :-)
Fakt sto? To je mazec, co :) Tyjo, začínám mít pocit, že to nestihnu (i když už mám všechno zařízené :D).
Článek se načítá
Hezký den holky,nám to hrozně utíká:-)jinak dnes máme zaplacenou tisícikorunu za obřad,tak zase o starost méně :-) já právě přemýšlím jestli jsem na něco nezapoměla :-) snad né,jinak holky jsou to už jen 4 vyplaty to vypadá o hodně mín než těch 100 dní :-)
Profilova fotka
maroussia:my jsme na cenu vůbec nekoukali byla jsem v šoku že chce tak málo je pěkný krémový s mašličkou.Až přídou tak to naskenuju a ukážu.Agentku mám je to moje známá a vlastní svatební salon takže mi to všechno zařizuje nechávám to na ní.Ale určitě si vyberete ale nesmějí ti ukazovat moc knížek s oznámením :-) a moc děkuji že jste mi napsaly ty přípravky na vlasy hned zítra si nákej koupim,abych na tu svatbu měla pěkný vlásky :-)
Já bych zrovna chtěla taky takový pěkný s mašličkou :) A jelikož si asi nebudeme platit vůbec hostinu a miláček si jen z lenosti vybral celkem drahej oblek (plus budeme kupovat k tomu boty), tak si asi taky dopřeju a objednám si to dražší :) Hlavně, abych to stihla :D. Když máš zmánou, která má salon, tak to je fakt pecka, to by se mi taky líbilo :) My (spíš já, no) vybíráme oznámko jen přes net.... Teď bych už jen potřebovala vědět, jak je na tom restaurace s výzdobou, abych ji kdyžtak nakoupila sama... tak snad příští týden...
Holky, slyšely jste někdy názor, že žena/dívka vypadá nejhůř ve svůj svatební den? :) Začínám se toho bát :)
Profilova fotka
S výzdobou mě potěšili řekli mi at si koupim co chci a dovezu si to a oni podle toho udělají výzdobu tak si řikám že je to perfektní dovezu a oni udělají :-D Vyber si oznámení který se ti líbí udělej si top5oznámení a pak si to teprve zpočítej každé oznámení je jiné a každá firma si to hlavně jinak účtuje a někdo si samozřejmě přidává :-D , takže si třeba vybereš i levnější já tam musim zítra zavolat aby mi to navýšili na 60ks přítel si vzpomněl ještě na přátelé :-D
Profilova fotka
a ten názor jsem neslyšla myslim že je to na opak že ve svatební den je nejkrásnější
Tak už mám domluvenou zkoušku účesu, jupí :) Teď ještě vymyslet ten účes :-D x-) :-o
Jako ať si každý myslí, co chce, ale je to moje svatba, a protože se chci cítit dobře, vezmu si brýle a hotovo :))) My dneska objednali oznámka, tak jsem zvědavá :) Rozvážet a rozesílat je budeme během února.... :)
Tak jsem byla dneska na svatebním veletrhu v Clarionu - líbílo se mi, že tam bylo málo lidí :), měli tam výborný chuťovky a koláčky na ochutnání a naprosto boží šlehačkovej dortík (o tom se mi bude asi i zdát :) ), koupila jsem si organzu na stoly - takovou světle hnědou, měli tam veletržní slevu, tak mám roli za stovku, tomu jsem nemohla odolat (i když mě teda docela štvalo, že všude měli jen organzu a žádný vlizelín - rozhodovala jsem se mezi nima, ale když nemají, tak nemají) a koupila jsem miláčkovi košili a ještě jsem se nechala u stánku Mary Kay nalíčit (to teda nebyl až takový zázrak, ale snaha byla :) ) a hrozně, ale hrozně se mi tam líbily jedny šatičky a to i přesto, že nebyly bílé, ale krémové - i když to byly snad jediný šaty, co mě tam zaujaly, jinak jsme to s kamarádkou zhodnotily tak, že snad v salonech vybraly to nejhorší a vystavili to... i když já jsem asi moc náročná :) Takže výzdobu mám skoro v kopě :D - nebudu to nijak řešit, jen natáhnu organzu, nasypu průhledné kamínky, pár svíček a hotovo - jo a ještě ubrousky :), ale zase pro změnu nemáme (nebo máme až moc možností) restaurace, ach jo, ale teď jsem objevili místo, co mi fakt učarovalo, tak teď už jen to tam dojednat :) Jéé, to jsem se teda rozepsala, ale doma už to nechce nikdo poslouchat :)
Profilova fotka
Jéé tak to jsi krásně strávila sobotu.To by se mi taky líbilo takový veletr.Já jsem si výzdobu objednávala http://www.stylovainspirace.cz/vlizel... a je bobma jak ti tam i poradí jak to nakombinovat :-)
Jojo, a zítra se chystáme obrazit nějaké restaurace, abysme si konečně vybrali :) Odkaz je super, líbí se mi ta inspirace :) A jakou máte barvu? :) Fidajana - určo se poblíž vás taky nějaký koná, já mám naplánovaný ještě dva (a možná i tři), velkou výhodou je, že když je to v místě, tak je většina vystavovatelů z okolí, a mají ochutnávky, ukázky, slevy... :) A je tam super atmosféra, no :)
Profilova fotka
A kde si najdu ten veletrh? My máme oranžovou,zítra jdu na ty šaty už jsem zvědavá pak hnedka napíšu až se dostanu na net :-D .Ta stránka se mi taky líbí podle toho jsem si vybírala barvu a líbilo se mi jak ti tam napíšou co by ještě k tomu hodilo atd :-)
Třeba na stránce Svět svateb (wéwéwé tečka svetsvateb tečka cézet) je nahoře v menu nabídka svatební veletrhy, tam jsou ty velké a známé no a jinak se zkus poptat třeba v těch svatebních salonech, co tam jdeš na šaty, někdy právě salony pořádají nebo se účastní různých menších místních veletrhů a výstav. Budu ti držet palce, aby sis šaty vybrala co nejdřív :) Jojo, některý stránky jsou super inspirativní, ale já se snažím z netu moc neobjednávat - radši si všechno prohlídnu a třeba zrovna s výzdobou jsem si nebyla snad do minulýho měsíce jistá barvou, pak jsme si vytipovali restauraci, kde by se skoro všechny barvy tloukly s interiérem, tak jsem hledala něco neutrálního a najednou mi z toho vyšla jakási hnědo - krémová s tím, že budu mít růžovou kytici, svědkyně bude mít takové fuchciové šaty a bílou kytku, přítel šampaň oblek, smetanovou košili a hnědý boty, já bílé šaty s krémovou stuhou... :D Prostě paráda, no :) Takže to bude takové napůl splácané a napůl provázané :) Už jsem na to zvědavá :) Zrovna dneska přemýšlím o tom, že si zjednám fotografku i na odpoledne...
Profilova fotka
ok kouknu na ty veletrhy :-) Jsem nejštastnější už mám šaty jsem z nich tak nadšená že jsem až dojetím brečela že mi tak krásně sednou a jsou opravdu luxusní už se nemůžu dočkat toho 16dubna až je budu moc každému ukázat.To jsem nečekala že budu tak spokojená šaty byly moje noční můra a ted to nejde popsat jak jsem štastná :-) Jinak fotografa vidim že bude fotit i odpoledne protože po obřadu mám 30min na focení a pak odpoledne dofotit zbytek. Panejo ted se to rozjíždí pořádně všechno kolem svatby a lítají jen penízky :-) ale co je to jen jednou za život :-)
Tak to moc gratuluju k šatičkám!! A máš stejný styl jako v albu? Ono od těch šatů se dost věcí odvíjí :) Zítra máme schůzku s provozní vybrané restaurace, tak si budu držet palce, aby to klaplo, hlavně ohledně ceny, protože prostředí je moc hezké a útulné a je tam i super okolí :) Prostě ideální místo na svatbu, ale zase nechci, aby nás to finančně zruinovalo :-D A zrovna dneska jsem si říkala, že jak se to blíží, tak jsem taková klidnější, když už vidím, že už máme skoro vše zařízené :)
Profilova fotka
nene tyhle šaty jsou nová kolekce,to co mám v albumu byl jen takovej návrh co se mi líbilo ale tyhle to překolnaly.My jedeme dneska za vedoucím restaurace a dohodnout místa a taky aby nám to spočítal aby jsme měli představu kolik si máme připravit :-D
A máš fotku šatů? Jsem hrozně zvědavá :) Pořád uvažuju, co bych si tam mohla ještě pořídit, abych to měla v kupě a včera mi došlo, že nemám nic pod šaty :)
Profilova fotka
fotku mám ale neukážu to víš jsem pověrčivá až bude po svatbě tak uvidíš :-) no pod šaty si taky musim koupit nákej pěknej kousek :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?