16. duben 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Přidá se někdo? :)
Holky, žádné novinky? My jsme byli v sobotu na ochutnávce v restauraci... hmmm.... :) :) Už mám doma regatu a kapesníček pro nastávajícího a teď sháním věci na výzdobu, protože ta v restauraci mě nijak neoslovila... tak nevím, jestli to mám objednat po netu nebo běhat po městě... a doufám, že budu mít dost organzy na stoly :) Myslíte, že stačí orientačně počítat 50 cm na jednoho? V té restauraci mají totiž takové docela malé čtvercové stolky - asi tam zavolám, aby nám je změřili :-D :-D A nevím tvar tabule - do U vypadá líp, ale zase nás bude 10 a 9 po stranách, tak zas by možná stačilo do I... a původně jsem myslela rodiče v čele, ale to by na těch stranách už nebyl skoro nikdo :) :) Jsme holt pidi svatba (na oběd, večer nás bude víc :)) Ještě mám nutkání objednat oznámka, ale zase si říkám, že je ještě čas... No, docela se těším, až bude po :-) :-) Navíc se 14 dní po mě vdává kamarádka a začali zařizovat až teď, tak to spolu konzultujeme :)
ahoj,u nás zatím nic,tento víkend jsme trošku odpočívali od dětí, :-) což bylo úžasný.Na svatbu máme skoro všechno,ted jsme dávali dohromady seznam věcí(jídlo)na raut, starší dcera špatně došlápla tak léčíme nohu,můj chlap měl v loni pracovní úraz a pořád není v pořádku,takže samá rehabka,je hnus počasí tak sedíme doma s tou menší a nějak na svatbu ted nezbejvá pomyšlení :-)
Apvj - tak držím palce, ať jsou všichni brzo v pořádku, to my děti ještě nemáme (ale už jsme se začali snažit :)), v práci docela nuda, tak mám času moře :)
@maroussia U mě se to taky moc nepohlo. Jediné, co jsem si zjišťovala byl dort a květiny, to prý stačí tak 3 týdny dopředu. Takže klid. Ted rozjíždím akci oznámení. :-) než se to domluví (1 týden) natiskne (2 týdny) a pak nadepíše a rozešle (1 týden) ... Objednávám to přes net. Dneska jim budu psát o jaké bych měla zájem - oni mi pošlou ukázky... Takže budu ráda, když se to dořeší do konce února... Což je tak akorát... :-) Chtěla jsem se zeptat, jestli budete všem, kteří jsou zvaní nahostinu rozvážet osobně i těm přes polním.
@morrilon Já jsem oznámko objednávala dneska :) Aby už bylo doma, čekám ho příští týden :) A možná do pátku moje vysněné botičky, jupí :) Oznámko budeme rozvážet všem i s koláčkama, takže asi tak dva týdny před svatbou... ale jinak o svatbě už všichni vědí :) My teď hodně řešíme jídlo a restauraci... a v sobotu jedeme do Pardubek na svatební veletrh :) Už se těším, já prostě miluju tu atmosféru :) Jinak mám pocit, že už mám snad všechno zařízené - pro mě je zlomové hlavně to oznámko :) :)
Jo a taky dělám výzdobu - zkouším to doma a přítelovi reakce jsou úžasné :D Organza - to je síť na mouchy ne? Písek do svícnů - to se dává do akvárka? Kamínky - proč taháš domů kamení? Ale dneska prohlásil, že musíme koupit košíčky na koláčky a jestli bych je taky nemohla objednat z internetu... pořád dělá, že nic a pak mě vždycky něčím překvapí :) :)
Tak mám asi někoho, kdo mi upeče vysněný dortík :) Mám fakt radost :) A co vy? Jak jdou přípravy?
Profilova fotka
ahojky tak já oznámka už rozdávám objíždim zatim místní a únor jsem naplánovala ty daleký :-D tak já už rodinnám naplánovala co kdo upeče dorty mám objednané takže žádnej stres a pohodička výzdobu mám připravenou tak jen dodám do restaurace.takže jsem stále vysmátá :-)
A mě dorazily botičky!!! Teda ještě jsem je neviděla, ale čekají na mě doma :) :) Jojo, nejlepší je všechno zařídit s předstihem a pak si užívat to těšení :)
ahoj spolunevěsty :-) tak dneska jsme měli ochutávku minizakusků :-) konečně normální cukrárna za normální peníz takže zase něco a příští víkend od nich čekáme koláčky chtějí za kg 150korun takže se s tím nemusí aspon nikdo dělat a ta cena je skvělá.Ted musím vymyslet kolik koupit stuhy na ozdobu aut a objednám se na kosmetiku, asi hned zítra.
Tak to je za koláčky super cena!! My byli o víkendu v Pardubicích na svat. veletrhu s tím, že tam taky ochutnáme koláčky a žádná ochutnávka se nekonala :( No, chystám se ještě na další dva veletrhy :D :D Já se teď těším na oznámko a řeším dort :)
Profilova fotka
Tak dneska jsem sehnala Dj na svatbu nejdřív jsme chtěli kapelu ale když chtějí od 15h-2h ráno 12000Kč řekla jsem že né.Kamarádka mi dala číslo na Dj co měli oni na svatbě a byly moc spokojení.Tak jsme se dohodli a chce 4000 a každou hodinu navíc 300Kč. Ale řeknu sehnat něhoko kdo zajistí hudbu je dřina.Aspon další bod je za mnou :-) ted už jen to pečení :-S
Článek se načítá
Tyjo, tak dvanáct tisíc to je fakt hodně... já jsem včera koupila první várku košíčků na koláčky a už jsem i jeden složila :-D :-D Jinak už mám asi všechno, tak už není co plánovat a zařizovat... akorát pořád tak nějak není jistý místo na hostinu... ale to jsem nechala na ostatních :D :D Ale o víkendu se chystám na další svatební veletrh :D :D A vlastně ani nemám kadeřnici a kosmetičku... hmm... hlavně, že jsem v klidu :-D
ahoj děvčata,tak u nas proběhla ohutnavka svat.koláčku opravdu jsou vyborný takže jdem do nich:-)jinak příští týden si skočím na kosmetiku a další den jdeu navštívit vizážistku a kadeřnici na zkoušku líčení s učesu,a jako bonus si dám trvalou na řasy :-)doufám,že mě ani doma nepoznají 8-) teda jako v dobrém :-) budouci švagrová nám bude vyrábět stojánky na jmenovky a vlastně i ty jmenovky :-) takže zase o starosti méně :-) hrozně to utíká a já začala mít starost z toho v kolik vlastně vstanu,abych všechno stihla :-(
Neboj, to stihneš :) Já mám novou práci, tak není na zařizování moc času... ale mám objednaný dlouhý závoj :) Nějak se nemůžu dokopat k tomu, zařídit zbývající věci... ale pořád je dost času :) Zatím se mi pod postelí kupí výzdoba, oznámka - jsou moc hezký, všichni nám je pochválili, to mám radost :) a další věci na svatbu :) Jmenovky bych asi taky měla udělat... a hlavně koupit novou stuhu na šaty a novou šněrovačku... to bude asi problém - nenapadá vás něco, co by se dalo použít jako tkanička na šněrování do šatů?
@maroussia Oni pánové o některých věcech nemají ani páru :-D Můj drahý mi například řekl, že žádný první tanec novomanželů nebude a že na co jsem objednávala svatební apartmá s masážní vanou, že stačí sprcha, že stejně budeme unavení a koupat se nebudeme a tu novou noční košilku prý taky nebudu potřebovat, že on bude unavený... no radši nad tím nepřemýšlet... :-D
Profilova fotka
@paju85 Co se týče toho prádélka na svatební noc.... od všech známých, co se v poslední době brali (cca 5 párů), jsem slyšela, že o "svatební noci" v jakékoli podobě nemohla být vůbec řeč... 8-), že prostě po oslavě padli jak zabití (hlavně pánové) a hotovo! :-D
No jo, chlapi :) Třeba reakce toho mého na fotografku byla - se vyfotíme před radnicí, ne? Málem jsem padla do mdlob :D :D Srandy kopec :) Ale teď už v tom jedeme spolu, vybíráme a zařizujeme :)
@eileenk Já tak nějak vím, že nějaká svatební noc nehrozí, ale mě zarazilo, jak můj nastávající s tím už zatvrzele počítá :-D To samé bylo u výzdoby svatební tabule... paní designérka se asi po 5 minutách obrátila na mě a říká: ,,pochopila jsem, že o tomhle se asi budu bavit s Váma, že? " Můj drahý totiž vypadal, jako kdyby nebyl schopný napočítat do pěti, nechápal, k čemu výzdoba a raději si prohlížel fotky na stole :-D
@maroussia Ano, tuhle verzi focení mi už můj drahý taky nabídl... a pak ještě před budovou, kde bude hostina :-D
@paju85 Takže to je asi všude stejný :-D :-D Ale jinak na mě hlavně mám zkouší takový věci jako jsou potahy na židle (fu!!) a čokofontánu... hrůza :D :D Nejlepší je nikoho nezapojovat :D Potřebovala bych si zařídit kadeřnici a kosmetičku, ale není čas :/
@maroussia Tak čokofontánu nakonec budeme mít, páč mi bylo řečeno, že spousta hostů má ráda ovoce s čokoládou :-D Opravdu, nejlíp si vše zařídit sami a hostům včetně rodičů to oznámit týden dopředu :-p Kadeřnice a kosmetička jsou naštěstí mé známé, takže s tím nebyl problém a zítra jdeme domlouvat květinovou výzdobu a kytky..uf :-)
Tak to já mám naštěstí kytky a výzdobu od přítelový mámy, takže o starost míň... dneska jsem zrovna koukala na naše oznámka a mám pocit, že čím víc se to blíží, tím míň mi to přijde reálný :-D Pořád pošťuchuju ženicha, že teď už si to nemůže rozmyslet... :-D :-D Už se těším, až budu vdaná paní a budu nosit prstýnek. Jinak čekám na závoj - prodala jsem ten kratší a objednala si dlouhý :) A miláček dostane k Valentýnu regatu s kapesníčkem.... jsem zvědavá, jak se bude tvářit :-D 8-) :-D Tyjo, už se to krátí, prakticky už jen dva měsíce... hrůza :-D :-D
Dneska jsem šla do galanterie shánět stuhu na šaty... a koukali na mě jak z jara... ve druhé totéž... tak nevím, asi zkusím železářství :-D :-D
Holky! Tak už mám stuhu, paráda :) Mám fakt radost, možná větší, než z těch šatů :D
ahoj,tak dneska jsem byla na zkoušce líčení a trvalou řas užasný,pak hned 3zkoušky učesu to už bylo horší,ale jdu znova tak uvidím :-)
@maroussia Ahoj, tak jak se ženich tvářil na valentýnský dárek? :-)
@maroussia Kdepak jsi koupila, v tom železářství? :-D
@apvj Ahoj a jak jsi spokojená s tou trvalou na řasách? Mně ji moje kosmetička pořád strašně doporučuje i s barvením řas, protože mám své řasy fakt douhé, ale když já pořád váhám, nebudu jako mrkací panenka?
Ahoj,dlouho jsem tu nebyla a koukám, jak jste postoupily. Taky už se nemůžu dočkat (svítí mi tu 51 dní). Mám strach, jak to všechno dopadne. U nás rodiče umoudřili a už nám do toho tak nemluví. Ted čekáme na prstýnky a oznámení. Za tři týdny jedeme ještě na lyže do Alp. Tak doufám, že nebudu mít bílou sádru... :)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?