16. duben 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Přidá se někdo? :)
Kupodivu v galanterce, ale i prodavačka říkala, že to je hrůza, že v těch ostatních krámech asi pozbyli rozumu :-D :-D No, nejdřív nebyl moc nadšenej, ale včera už se chlubil mojí mámě :-D :-D Je to prostě zlatíčko :-) Hrozně to utíká, co? A to mám pocit, že mi chybí polovina věcí :D
@paju85 ahoj,jo u mě velká spokojenost :-) mám krátké a rovné řasy takžed hruza a ted vypadaji dobře,nechala jsem je taky hned nabarvit,akorát mám citlivý oči tak jsem mrkala jak divá,pak to pálí do očí :-) barva, při té trvalé né.Takže taky doporučuji :-)
@apvj tak uvidím, ještě si to musím rozmyslet, ale kosmetička mně k tomu pořád přemlouvá, že na mých řasách to prý bude vypadat úžasně...tak snad :-)
@paju85 jo bude :-) já chci zkusit prodloužení,ale nevim zda vydržím tu tříhodinovou proceduru :-) doplnovaní pak už jde rychleji.
Ahojky nevěsty...mám také svatbu 16.dubna....můžu se k vám přidat?? 8-)
@pavcik ahoj,vítej mezi nami :-) tak jak u tebe pokračují přípravy kolik toho už máš zařízený? :-) My už jen takové drobnosti zařizujeme.
@pavcik Ahoj, jasně, pojď mezi nás, já si moc ráda povídám a je nás tu maličko :-)
Děkuju za přivítání :-) No u nás,samozřejmě máme termín a čas obřadu je 14h na Staroměstské radnici v Praze. Mám zarezervovanou restauračku,fotografku,šaty,líčení a česání,řasy a nehty. No a vyčíhlý ale ještě nemám koupený boty,věci na výzdobu,dort a spodní prádlo a tak. Vše to chci rozjet začátkem měsíce. Doufám že to stihnu,ale tak my máme maličkou svatbu,takže když by něco nebylo dokonalý,tak se z toho věšet nebudu :-)
malá svatba,ale vaše :-) kolik máte lidí my 24.Taky si neděláme hlavu z toho,aby všechno bylo dokonalý,máme i jiný příjemnější starosti :-) Dvě dcery :-) Dneska jsme poslaly peníze za šatičky jsem zvědava jak budou v ypadat na malý,na fotce byly užasný :-)
no nás na obědě bude asi 15 a večer jsem chtěla podniknout jen pro omladinu. No my taky už máme synka :-)
Nás mělo být taky málo - teda relativně, kolem 40 a nějak se to začíná nenápadně zvyšovat :-) :-o :-)
mi právě chcem opravdu jen nejbližší,původně jsme měli být čtyři,takže pro nás to už je hodně :-) čekám na šatičky pro malou a nmužu sehnat pro ni botičky. :-(
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky nevěsty tak já už nic nezařizuju už mám všechno zamluvené,objednané tak už opravdu pohodička ani mi to nepříde že už za chvilku bude svatba.My máme 50lidí na oběd a pak na večernní raut 70lidí. Ale moc se na to těšim :-D
Já tak nějak zrovna krotím skoromuže a mojí mamku, aby to s plánováním nepřeháněli :-D :-D Už došlo i na takové blbosti, jako jsou ubrousky na stůl... jsem fakt ráda, že už je to za rohem :) I když "plno" věcí ještě nemám :)
tak mi dnes pořídili mladší dceři botky a konečně jsem sehnala prádlo podle svých přestav :-) pořád ještě nedošly šatičky tak jsem zvědavá.
@apvj Teda, to tě obdivuju, já bych bez šatů byla běsná... to je po ženichovi pro mě to nejdůležitější :-D
ahoj,já jsem v pohodě,šatičky jsou pro naší malou princeznu :-) já už je mám i když dalo to práci nemám zrovna idealní míry :-)
Profilova fotka
ahojky holky i já se ráda přidám, svatbu máme 16.4.2011 v 10.00 hod.v Prostějově.Skoro všechno máme už zamluvené a objednané jenom nám schází dj ale ten už je v řešení tak snad do pár dní budemem vědět co a jak......už se moc těšíme a doufám že si to naše malá pořádně užije:-) :-)
no už máme pěkný číslo "50" potřebujem ještě domluvit jídlo na raut a nejduležitější je hotový :-)
@ket.li ahoj,vitej.Koukám,že máte Natálku,my taky a ještě Amálku :-) jasně ,že si to malá s vami užije,hlavně když uvidí spokojený rodiče :-)
Padesát, to je "hrůza", co? :-D :-o :-D Já jdu zítra ke kosmetičce a v neděli budu řešit účes... nejradši bych se nechala ostříhat :-D :-D Ale "musím" to vydržet :) Pořád nemám vyřešený dort... ale už máme zaplacenou zálohu na místě hostiny :-) A mám slíbené kytky, jupí :) Včera se mě kamarádka ptala, jestli už se těším a já se zeptala NA CO? :-D Ale jo, těším a moc.... i když svatba nebude na sto procent podle mých nejtajnějších představ (ale bude taková, jak jsem předpokládala :)), tak se těším moc :)
Profilova fotka
Ahojky, tak já se taky přidávám ;) Svatbu máme zamluvenou na 16.04.2011 na Kokoříně a já nemám vůbec nic... :-S Jenom šatičky se mi za chvíli začnou šít. Nemáme ani vybraný oznámení, nemluvím o tom, že nevíme kde bude hostina a jak to všechno bude probíhat, koho pozvat a co k jídlu... :-( Jelikož jsem byla na svatbě asi tak v 6 letech, tak bych se vás chtěla zeptat jak to bude probíhat u vás a jak vy to máte naplánovaný?? :-)
@bojaboja Vítej mezi námi :) Tak to budeš mít fofr :) Ale radím ti jednu věc - nenech se znervóznit těmito stránkami :-D Na tvém místě bych začala jen rychle vybírat prstýnky - výroba trvá někdy i měsíc - i když pořád snad není sezóna... Taky si sestavte seznam hostů - i kvůli místu na hostinu. No a to ostatní je brnkačka... jo a ještě fotograf, pokud bys chtěla někoho "provařenějšího :)" Jinak oznámko je hotové za pár dní a jinak většina věcí se dá vyřídit telefonem,mailem nebo během jednoho dne :) My máme obřad v půl jedné na radnici, pak bude focení v parku nedaleko (když nebude pršet), počítám tak hodinku... pak bude oběd - kuřecí koktejl, knedlíčková polévka a svíčková... Oběd počítám tak v půl třetí... od šesti bude kapela, od pěti raut, oběd jen s rodinou... jo a možná budeme mít večeři pro ty, co přijdou večer - výběr ze tří nebo čtyř jídel, ale večeře bude "dobrovolná"... na rautu klasika - řízky, guláš, zelenina, vepřová kýta... ani nevím, co všechno :-D A radím, zapoj okolí - pokud chceš :) U nás to momentálně probíhá tak, že já "uklidňuju" mamku, že nemusí zařizovat ubrousky na stůl :-D :-D
Ahoj holky,tak já se musím pochlubit :-) dnes jsme byli v kamenném obchodě svatební doplnky a něco jsem si odtamtud odnesla :-D botičky (takový ty popelkovský střevíčky) ubrousky,organzy na stůl i na auta,podvazek,svíčky,vývazky...Takže docela úspěch...a prodavačka mi tam ujasnila barvu svatby,takže růžovo smetanová...já chtěla růžovo zelenkavou ale prý by se to moc mlátilo a měla vlastně pravdu. Takhle to vypadá krásně jemňoučce...v tomto týdnu chci dořešit spodní prádlo,objednat se na zkoušku,další víkend jít na další zkoušku šatů abych věděla jak to sedí s botama a prádlem. Pak i příští týden jet do restauračky ochutnat několik variant jídel...no je toho tolik až nevim co všechno ještě musím :-) ale z dneška mám radost
Profilova fotka
tak konečně máme na 90% domluveného dj:-)a v týdnu dořešíme poslední záležitosti....to je :objednat květiny,dokoupit ubrousky v barvě šampań a prstýnky, jinak už máme všechno koupené, ještě zajít do restaurace doladit pár věcí a je to:-) 5.dubna mám zkoušku účesu,líčení a šatů tak se už moc těším:-)ještě se objednat na nehtíky ale to stačí tak 14 předem a co vy??jak pokračujete??
Dneska jsem měla zkoušku účesu - fotky v albíčku :) Ale zkusím ještě rozpuštěné natočené vlasy... a jsem skoro na stoprocent rozhodnutá pro ten francouzský závoj :) Přeci jen se nevdávám tak často, že :-D :-D
ahoj také se přidávám k 16.04.2011 :-)))) už je to za pááár :-)) jak se těšíte???? nervozita?? ja ted mám problém: vlasy - líčení :-D
@maroussia Sluší ti to. A jak to, že teda bude světlý oblek? :-)
teď koukám že jsem to nějak pomotala :-)) myslala jsem tím co je dřív??? vlasy nebo líčení?? kdo ví?? odpoví děkuji :-))))
ahoj holky,dnes přišly šatičky pro malou to bude přemlouvání,aby si je zkusila :-) rada se nechá přemlouvat :-D jinak ano nervozita už trochu je i když já prožívám všechno takže už se vidím jak mi bude zle vyklepaná a určitě moje nejnavštevovanejsi mistnost 16.dubna bude wc :-) cubykiwi nejdřív líčení pak česání,aspon teda u mě to tak bude :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?