16. duben 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Přidá se někdo? :)
1
17
18
tak už mám doma šatičky :-)
@apvj To je paráda :)
Ještě jednou se vyspíme a jdeme na to :) :-D Tak, kočky, ať nám to všechno klapne ;-)
Ahoj novomanželky :-) Tak jak u vás? Až budu mít více času tak napíšu více ale jen rychle....hektické,nic nešlo dle plánu,ale závěrem naprosto super 8-)
@pavcik o tom hektickém mi ani nemluv....nikdo nepřišel tak jak měl, takže zhruba do 10,45 jsme byli doma sami..., pak nepřijelo ozdobený auto od hotelu, řidič popletl hodinu, takže na poslední chvíli mě tam vezla švagrová, naštěstí bydlí asi minutu od Staromáku, ale tak nas... nevěstu tam ještě neviděli...,ale zbytek byl naprosto super :-D
Skoro se to stydím napsat, ale kromě toho, že si maminky i svědkyně zapoměly doma kytku a svědek neměl myrtu ani ozdobené auto, tak jsme byli všude včas a s dokonce i s předstihem, všechno vyšlo podle plánu (ne, že bysme nějaký plán měli :-D 8-) :-D ) a celkově to byla dost dobře prožitá sobota ;-)
ahojky,u nás všechno v pohodě,naprosto dokonalý :-) moc jsme si to užili,všichni nás mile překvapili :-) a tak jsem se bála,aby všechno klaplo i to počasí :-)
Profilova fotka
Holky, tak já se taky podělím o své zážitky, ale docela se bojím, že to bude znamenat něco špatnýho. Nikdo si nic nezapomněl, sice na poslední chvilku oblíkání do šatů a malé bláznění kolem odjezdu, ale jinak nám proběhlo vše v naprostém pořádku.. Počasí nám vyšlo na jedničku, skoro nechodící taťka vyšlapal na hrad jako mladej Jura, manžel řekl ANO, občanku měli všichni, kytičky naprosto super... Teď už si jen počkat na fotografie ;) Při obřadu jsme všichni brečeli jak želvy a když jsme odjížděli od hradu, tak jsme potkali snad 100 motorkářů a všichni zdravili a troubili a mávali, tak jsem zase dojetím brečela :-D Jen jsem byla včera "zklamaná", že nám naši zaplatili hostinu a vše kolem a ani neřekli, že to byli oni (stačilo by mi, aby to přiznali a já bych to nechtěla dál řešit a poděkovala bych jim) :( Jinak na to jak jsem bláznila před svatbou a byla nervní jak nic nedopadne, tak až na pomalej rozjezd po hostině (všichni unavení, najedení, tak se jim chtělo spát) se všichni skvěle bavili ;) a ten můj chlap všechnu tu nervozitu dostal ve svatební den a já byla naprosto v klidu a v pohodě ;) :-D Jsem šťastná.... ;-) Snad vy taky ;)
Tak už mám v albíčku pár foteček
Tak co, jak se cítíte jako vdané paní? Já super :) Mám v albu pár fotek (zatím od kamarádek).
Ahoj, u nas v Prostejove v sobotu probehlo take vse v poradku, pocasi bylo paradni, vsechno vyslo podle planu a my dva novomanzele jsme stastni jako blechy:-)
@zlutaki Krásná nevěsta :) Sluší vám to spolu
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky svatba proběhla úžasně a jsem moc spokojená :-) fotky dodám příští týden ted odjíždíme na líbanky. A jako mladá pani jsem mooooccc spokojená. Jinak všechny máte moc krásné fotky :-)
Jééé, líbánky zavídím :) Už mám prvních pár fotek od fotografky :)
ahojky,dala jsem pár fotek do alba,jinak máte krásný fotečky :-) tak ted pořád jen lítání po uřadech a pak už jen si užívat manželství :-) Jinak holky na svatební cestu nejedem nadělili jsme jinej dar,miláček překvapil,a kupujem si domeček,bylo to šílený překvapení,ale hrozně se všichni těšíme:-)
@apvj Ty jo, tak domeček taky závidím :-D :-D Ale v dobrým, pochopitelně :)
@maroussia moc děkuji :-) byl to náš velikej sen :-)
tak už fakt nevím kde všude nahlásit změnu jména :-( jaK jste na tom holky vy?
@apvj Já to zatím nahlásila jen na zdravotní pojišťovně... měním zároveň i bydliště, tak čekám, až to bude vyřízený... na občanku je naštěstí 15 dní... jinak to budu asi oznamovat průběžně... Mám výhodu, že pošta mi chodila i předtím k rodičům, takže to tak nehoním :)
Já to ještě nikde vůbec nehlásila,jen jsme si udělali radost a koupili si jmenovku na dveře od bytu :-D Ale budu to hlásit na pojištovně,řidičáku,na plynárně,bytovém družštvu,bance a pak na takových těch všech kartičkách co mám v peněžence...také u doktorů. Časem budeme zjišťovat co se vše musí změnit. Hold delší dobu budeme mít na schránce dvě příjmení aby mohli doručovat i starou poštu :-) my budeme mít oddací list příští týden,tak pak hned zařídim občany a pas a manželovi trvalé bydliště ke mě :-)
taky máme jmenovku,ale tu použijem až na naš novej domeček,takže já ted všude hlásim změnu a cca 3 měsíce znova měnit doklady.aspon se nenudím :-)
Tak co, novomanželky? :) Já bych měla mít tento týden fotky od fotografky, tak se už nemůžu dočkat :)
ahoj,mi už máme fotečky,ale i jiné než jsme původně chtěli:-)nechali jsme si udělat 2 větší na zed :-)
1
17
18

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?