14.8.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, diskusi s tímto názvem jsem tady nenašla tak snad jsem opravdu hledala dobře. Tak se pochlubte jak připravujete a jak se těšíte.... :-)
To ty moje botky už pak nebudou asi ani k použití,jelikož jsou celý vyšívaný,tak bláto z nich nikdo dolů nedostane. Mám ještě jedny,ale ty mají otevřenou špičku. No jsem fakt na to počasí zvědavá. Teď jsem koukala a hlásí 23 a déšť. Včera to bylo úplně jinak. Teď se na to ještě nedá spolíhat. No uvidíme.
Profilova fotka
cuke: No, byl to sled událostí. Nejprve mě naštvalo, že přišla pozdě - pracuje na Václaváku do 17 h a na Újezd dorazila 18:45. Kdokoli další přišel pozdě, tak psal předem, že má třeba rodinnou oslavu a bude tam v tolik a tolik. Pak mě mrzelo, když se ptala na svatbu a nepamatovala si různé věci, které jsem jí ohledně svatby říkala.... 8-( No, pily jsme dost panáků, jí se pak udělo blbě. Měla spát u mě, tak jsem zavolala taxik, dala jí klíče a prachy, taxikářovi řekla, kam jí má hodit, že tak za 2 h dorazíme. No, pak několikrát letěly klíče ven z auta a odjela taxikem domů - x km za Prahu. Opravdu super scéna. Tak mi bylo docela smutno...sestřenka i Klára se mě snažili dostat do nálady, ale i tak jsem to s nima řešila po zbytek noci. :-( Prostě se ve mě nahromadilo to, že si nepamatuje věci, o kterých sem jí říkala, jak ve svatební den budou (V kolik, že je obřad?). Všechno zařizuju sama i rozlučku. Měla mi na rozlučce předat podvazek...no, tak si zítra jdu nějaký koupit. Chápu, že řeší spoustu osobních problémů, ale myslím si, že by se mnou přesto mohla víc komunikovat...Nevím, zavžuju, že si ve svatební den vezmu na pomoc Kláru, mojí výbornou kámošku ze střední, které jsem nedávno svědčila. Ta se alespoň ptá a volá, jestli nemá něco zařídit, vyzvednout apod. Sorry, jsem se docela rozepsala. :-|
alte - tak to je docela drsný. To by mě teda taky pěkně zvedlo ze židle. Asi nic nezklame člověka tak, jako nezájem toho druhého a zvlášť, pokud se jedná o svědka na svatbě. Neuvažovala jsi třeba o změně svědka? Tohle by mě asi tak naštvalo, že bych o tom vážně uvažovala... Protože si myslim, že svědek má být někdo, kdo Ti bude oporou a kdo Ti pomůže (aspoň to je pro mě má svědkyně).
Jo a jen tak mimochodem - k šílenství mě dovádí spíš nejbližší příbuzní... Svědkyni se pak "chodím vybrečet na rameno" (aspoň po telefonu. ;-) Alte, důležité je, že máš aspoň někoho, na koho se můžeš spolehnout a kdo Ti pomůže... :-)
Alte, tak to je teda docela sila. To by me taky nastvalo. Asi bych stejne jako fatin uvazovala v tomhle pripade o zmene svedka. Ale hlavne ze se mas na koho spolehnout.
Profilova fotka
Ahoj holky...hlásím asi největší úspěch naší svatby - nevěřila bych jak mě, jak už jsem tu několikrát psala, dokážou ty noviny potrápit :-D Že já se na to nevykašlala!! Ale dneska konečně všechno svázáno a hotovo - jupíííí :-D :-D Jinak jsme dneska byli v restauraci odnést dekorace, koupila jsem chybějící stužky na výslužky a na svázání těch novin a koupila jsem si balerínky na "mokrou" variantu...sice jsou krásný, ale doufám, že je nevyužiju. Jinak Alte já souhlasím s holkama, taky bych jí vyměnila! Já teda měla při výběru svědkyně šťastnou ruku :-) Ale zase rozlučku jsem si organizovala taky sama a podvazek taky ještě nemám, musím se nějak nenápadně poptat svědkyně, abych si ho kdyžtak koupila ve čtvrtek v Adině.
Profilova fotka
Jo a už mám hotový melír..dokonce mi to ani nevypadalo ani podobný katastrofický scénář se nekonal :-D
Profilova fotka
Ahoj holky....dík za podporu, ale svědkyni měnit nebudu. Je nahlášená v papírech a hlavně by mi to přišlo blbý vůči osobě, kterou bych vybrala - pořád by byla náhradníkem. :-| Svědkyně byla vždy super holka do nepohody, jen posedního půl roku je to jinak, má dost problémů a už se holt na nic jiného nedokáže soustředit. Požádala jsem Kláru, zda by mi ve svatební den pomáhala, takže to bude ok. Počítám, že s tím, že na svatbě bude dělat určitá osoba dusno (to má asi každý)...no, uvidíme. Každopádně se tu pak o svatební pocity podělím. :-) lucy: Gratulace k definitivnímu dokončení novin. Už z toho začínal být seriál na pokračování. :-) Jinak jsem si koupila úžasné šaty na převlečení. Jirka je z nich totálně paf a babička mě přemlouvá ať se vdávám v nich, že svatební jsou nic moc.
Alte, hlavne ze je nekdo ochotnej ti pomoct. Das si fotku satu na prevleceni do alba? Jsem hrozne zvedava, ja vim:-) lucy, taky gratuluju k dokonceni novin. Je fajn ze se ti melir povedl. Vcera jsem byla dobarvit vlasy, aby fakt nebyly videt sediny. Rovnou jsem se nechala i vyfotit na doklady, takze to zase bylo penez az hruza. Dneska jedu odvezt veci do restaurace a taky predat CD s hudbou na obrad.
Ahojky, jak jste na tom s nervozitou? Já už jsem značně nervní. Mám dotaz - nevíte, jak říct někomu, že to, co si chce na sebe vzít, není vhodné k jeho věku? Přítelova mamka si koupila na svatbu šaty, ale jsou to večerní šaty a ještě navíc tak pro 16ku. Fakt síla. A přítelův brácha řekl, že je to asi o zvyku. :-D To teda fakt neni. :-S Jsem zvědavá, jak tohle dopadne. Ale co - ať si jde každý v čem chce. Dneska jdu na nehty, tak nevim, jestli mi vydrží do pátku. Snad jo. Lucy - tak noviny jsem teda fakt nezvládla. Takže gratuluju. :-) Jo a v pátek pršet nesmí, protože já jdu skutečně v pantoflích - nic jiného u mě v úvahu nepřipadá. :-(
ja zatim nervozni nejsem, vsechno v klidku. Jediny co me tak trochu znervoznuje je pocasi:-) ale zatim to vypada dobre, tak uvidime. Zitra nehty, ve ctvrtek vyzvednout zavoj a hotovo.
Profilova fotka
Nervozní zatím nejsem. :-) Počítám, že to ale přijde. Zítra a ve čtvrtek mám moře lítání, tak se nerozitě asi nevyhnu. Dneska jsem si konečně koupila prádlo a punčošky (Victoria secret za 65,- Kč - paráda). Zítra se jdu nechat odbarvit a musím připravit krabici do restaurace a ve čtvrtek nehty, zkouška líčení, vyzvednutí spodničky. cuke: Zítra šatky vyfotím a dám je do alba. :-) fatin: Tohle se blbě říká....nevím co poradit. Jedna přítelova 60 letá teta pořád chodí ve volánkaté mini do půlky stehen a taky jsme jí neřekli, že je to fakt divný. :-|
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky...tak já teda taky nervozní nejsem, ale třeba když si vezmu na nohy ty moje svatební botičky tak už se mi trošku klepou kolena..ale těším se...my zítra pečeme s mamkama koláčky, odpo jedeme vyzvednout s Láďou dorty pro rodiče a ještě večer je jim odvezeme, ve čtvrtek či pátek by byl už zmatek. Jinak nejvíc věcí nás čeká ve čtvrtek..to už nevím jak se sem dostanu...Jinak musím zítra balit svatební věcičky, abych si u nás nic nezapomněla vzít k našim. :-)
Profilova fotka
Ahoj holky...tak mám novou barvu (fotky v albu). V podtstě je to rezato-modro-šedivý melír. ]-( Jsem z toho lehce v rozpacích. Barva je docela divoká a hlavně se to vůbec neleskne. :-S
Profilova fotka
Ahoj, tak hlásím se živá a zdravá po čtyřhodinovém pečení koláčků...upekly jsme jich téměř 7kg.. Alte jestli ta fotka nezkresluje tak mě se to líbí :-) Ale myslím si že je to hodně o zvyku..večer ti to už přijde hezký... já měla vždycky ty melíry takový ty "dožluta" a teď poprvé takovej "platinovej" a taky jsem koukala vyděšeně a teď už jsem nadšená :-)
Ahojky holky posilam pozdrav z Turecka nezklamala jsem a vzal jsem si notebuck at se svama muzu podivat jak jste ci nejste nervozni.Dneska jsem se bavila s pritelem a rekl mi ze by si me chtel vzit u more,ale jsem domaci putka a chtela bych to v okli sveho bydliste a s rodinou.prijde mi ze je mu na tom tak nezalezi.Jinak dovca je bomba jsem cerna jidlo tady je super a piti taky dam nejake fotky do alba.Vppatek na vas budu myslet uzod rana.
Ahojky! Tak už jsem nervní jak pes. Zítra nebudu vedět co dřív. Jelikož nám v hospůdce dělají jen oběd a zbytek si musíme zajistit,tak se o to všechno starají naši s přítelovýma rodičema. Výzdoba celé hospůdky je v mojí režii. Zítra tam s mamkou a se svědkyní naběhneme někde kolem 19.00 a vyzdobíme to. Jsem vyučená květinářka,tak snad to dopadne. Cit pro aranžování trochu mám. Kytky si ale sama nedělám,to už bych časově nezvládala.Já budu spát u nás sama doma,jelikož u našich už budou ze čtvrtka na pátek spát hosté z daleko a já už se nevejdu. Mám to k našim 3 minutky,tak se ani nic neděje.
Profilova fotka
Ahoj, my to občerstvení máme úplně stejně...ale docela je to zajištěný...myslím, že to klapne...jen teď prší a prší |-| Ale s tím nic neuděláme...věřím, že se to uklidní..MUSÍ!!! Mili: já být tebou a kdyby se to co jste prožili mělo opakovat tak bych se u moře vzala bez váhání..ale naprosto tě chápu, já si to taky nedokážu moc představit...užívej si krásnou dovču..tady pořád prší a je ošklivo My jsme dneska odvezli rodičům dortíky jako poděkování za syna/dceru...byli moc dojatí..dortíky se povedly (jsou v albu) Jinak já ráno ještě budu péct muffiny, po 10 jdeme vyzvednout šaty, ve 12 jdu na nehty a pak musím udělat výslužky, připravit myrty a pak už si budu užívat nevěstování..na to se už těším...doufám, že si najdu chvíli na obyčejné odpočívání. Kdybych se sem vlastně už dneska nedostala tak vám holky přeju ať se vám všechno vydaří a vyjde vám přesně tak jak si představujete. Hodně štěstí a vykročte do manželství pravou nohou... :-)
Ahojky, lucy, tobe preju to samy. Ja mam dneska zkraslovaci den - budu se pokouset o francouzskou manikuru na nehtech u nohou, mam pujceny laky od moji manikerky. Na nehtech jsem byla vcera a nevim, jestli jsem to neprehnala s delkou, ale co, dneska a zitra to vydrzim a pak to muzu zkratit. Dneska to bude zajimavy, nejak mam pocit, ze to nestihnu vsechno, ze na neco zapomenu.
Ahojky,holky,tak jak si užíváte poslední den před svatbou?
Makkyy, kde budes mit svatbu? Koukala jsem ze bude v okrese Kladno, tak by me zajimalo kde....Ja jsem sice od Plzne, ale svatbu mam v Lidicich v Ruzovem sadu od 11 hodin.
Tak vám všem přeji,ať se to zítra všechno vydaří a ať si ten svatební den náležitě užijete. Já už se sem taky nedostanu. Přijede mi manikérka u jdeme zdobit hospůdku. Už se těším až se tu podělíme o společné zážitky. Pá
Ahojky, tak všem držím palce, ať nám to vyjde a všechno je v pohodě. ;-) Papa
Profilova fotka
Ahojky, holky, ať nám to všem vyjde podle našich představ a pořádně si ten jedinčný den užijeme. Přeju Vám všem hodně štěstíčka. Pokud se něco po...., tak to není konec světa. Já dnes měla zkoušku líčení a slečna na recepci mě omylem objednala na příští týden, což se zjistilo až dnes. Slečna vizážistka už má bohužel na zítra plno, ale je tak hodná, že přijde do práce o hodinu dřív, aby mě nalíčila. Takže zítra vstávám v šest. Slečna na nehty mi zase 2x zlomila již hotový nehet, jak usilovně pilovala. :-D Jsou to jen drobnosti...hlavně, ať vyjde počasí. :-) cuke: Sorry, šaty jsem stálenestihla vyfotit. Tak až bude po, tak nějaké fotky v nich do alba dám. :-) Držte se!
Profilova fotka
Ahoj holky, hlavně si ten zítřejší den musíme pěkně užít:-). Takže ať se vám vše vyvede, jak nejlíp může. alterego: my se možná zítra ještě uvidíme, jud na 9:30 kadeřnici:-)
Cuketacek: My to budeme mít ve Slaném.Tak Vám všem přeji,ať se Vám to vydaří podle vašich představ!!!!Pevné nervy na zítřek a hlavně počasí co bude stát za to.Tak papa
Profilova fotka
colormaus: Já jdu už na osmou, to budu mít líčení, od devíti česání, tak se vidíme na 100%. Budu se k tobě hlásit (pokud tě poznám). :-)
Profilova fotka
A mimochodem....dnešek je NÁŠ den! :-) :-) :-)
Profilova fotka
Byla to super bomba, vše vyšlo nejlépe, jak mohlo! Jdu si užívat pohodičku, ozvu se později. :-)
Ahojky tak jak jste si kazda uzila svuj den???POvidejte jsemjedno velke ucho? :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?