14.8.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, diskusi s tímto názvem jsem tady nenašla tak snad jsem opravdu hledala dobře. Tak se pochlubte jak připravujete a jak se těšíte.... :-)
Ahojky Mili, bylo to pekny, az na par chvil. Spat jsme sli az ve ctvrt na tri rano.Chystam se na vytvoreni alba, ted si stahuju fotky od segry.
Profilova fotka
Cuke: Konečně vidím jak vypadáš. :-) Byla jsi moc krásná nevěsta a Standa je fešák. :-) Gratuluju. Jsem zvědavá na první dojmy. :-D Mimochodem, s colormause jsme se opravdu viděly. Mooooc jí to slušelo. Měla nádhernou barvu vlasů a super účes. :-) Moje dojmy? Jsem opravdu happy. Vše bylo nad očkávání dokonalé. Fakt. U obřadu ukápla slzička a dokonce jsem musela smrkat. :-N Fotky dodám, až něco dorazí (vyžebrám od kamarádů). Profi od Zuzky budou tak za 14 dní.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se taky hlásím...neřekla bych, že to bylo dokonalé, ale rozhodně se to tomu blížilo. Počasí bylo dokonalé, obřad krásný a dojemný, pak úmorné focení, ale věřím, že to bude stát za to...jen oběd se trošku pokazil, protože když všichni rychle snědli oběd tak neměl nikdo chuť na dortík a jelikož se muselo už zase pro naše pejsky tak museli někteří jet..takže jsme si ho nakonec převezli na zahradu a byl to nakonec skvělý tah, měli ho nakonec všichni včetně kamarádů, kteří přišli pak k nám na zahradu...první novomanželský tanec jsme si užili na naší milovanou písničku The Rose pod prskáním ohňostroje, což bylo překvapení pro kamarády..na první tanec jsem si oblíkla zase šatičky, ve kterých jsem pak byla asi ještě hodinu a půl a tancovali jsme a blbli. Nakonec jsme jeli domů taxíkem asi tak v půl třetí. :-) Shrnula bych to asi tak, že to bylo super, ale za ty nervy bych to už neopakovala :-D :-D Zdraví mladá paní Procházková
Profilova fotka
Ahojda paní Procházková :-) Ohňostroj musel být bomba. Hlavně, že většina věcí vyšla. :-) My jsme odjeli před jednou hodinou ráno na hotýlek, kde měl pro mě Jirka překvapení - lahvinku šáňa a všude okvětní lístky růží. Do hajan jsme šli až v půl čtvrté ráno. :-D 8-) Uteklo to fakt strašně rychle. :-) PS: Jaké máte křestní, ať se kdyžtak oslovujeme jmény. ;-)
Profilova fotka
No hele hlavní bylo počasí a to bylo dokonalý!!! Ani vedro ani déšť pro nás nejlepší jaký mohlo být :-D Jo tak to jsme si taky připravili doma...na postýlku okvětní lístky a šampíčko do ledničky...nakonec jsme si sice připili z těch našich svatebních skleniček kolou, ale přípitek byl. A svatební noc taky...a krásná...ale dneska jsme spinkali až do 11 hodin. Ohňostroj byl krásný...sice jenom kraťoučkej, ale stačilo to...všichni koukali a tleskali..nádhera... A holky brečeli jste? Mě rozbrečel nejvíc ráno tatínek, když mi řekl, že mi to sluší a má mě rád (už z toho brečím zase) a pak paní matrikářka, když mi před podpisem řekla: a teď mladá paní...to jsem se málem složila..pak gratulace klasika :-D No dobře...zdraví Lucinka Procházková :-D
Ahojky, to je fajn, ze vam to vychazelo podle predstav. U nas to bylo tak napul. Pocasi bylo idealni. Udrzela jsem se nebrecet i kdyz v jednu chvili jsem mela na male - to kdyz si pro me prisel Standa k nam domu. Pak jsme jeli na obrad do Lidic, cesta nam trvala zhruba hodinu takze to bylo v pohode. Tam byl obrad a to se vsichni dozvedeli prekvapko, ze si Standa bere moje prijmeni. Vsichni byli prekvapeni - nasi celkem v pohode, tata vypadal ze je i rad. Bohuzel manzeluv otec zacal potom delat samy naschvaly, ze jsme ve ctyri hodiny meli chut to oficialne ukoncit. Nakonec jsme se ale rozhodli prezit to a bavit se hlavne s tema co byli v pohode. Pri foceni jsme se paradne vyblbli, na fotky uz se strasne tesim. Hrozne jsme se u toho nasmali.Takze nakonec to prece jen bylo fajn. Zdravi vas Petra Fišerová
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se hlasím i já:-). Užili jsme si to v rámci možností, všichni dodvatelé byli super a vše bylo snad ještě lepší než jsme to objednali:-). Kamarádi, známí a rodiče ženicha byli super. Naši to nevydrželi a ještě před obřadem jsme se chytli a to dost nehezky. Celou dobu to vypadalo, že se nebaví a vše jsme měli samozřejmě dle jejich názoru uplně špatně. Což mě dost naštvalo a hlavně mi to bylo strašně líto.Nic nepochválili. Měla jsem ze všeho velké nervy, ale nakonec díky svědkyni a všem kamarádům jsem si to užila. A mimochodem, když jsme šli z malostranského náměstí do vrtbovské zahrady, tak jsem si opravdu připadala, jak filmová hvězda, cizinci cvakali fotaky o stosest:-) alterego: těším se na fotky, jsem zvědavá, jak ten pěkný účes a líčení ti ladil k šatům:-)
Ahojky, tak všechny moc zdravím a přeju hodně štěstí a pokojenosti do toho manželského života. :-)
Tak jsem si přečetla, jak jste měli úúúúžasný tedn den D vy a teď se podělím o ten svůj. ;-) Byl úplně úžasný, všichni (teda až na manžela mé mamky) byli úžasní a všechno klaplo, jak mělo, i když jsem z toho měla docela nervy. Zvlášť jsem se bála o místo oslavy, když jsme ho našli na poslední chvíli a všechno se zdálo ok (pořád tam hlodal nějaký červíček našeptávač, který říkal, že to není možné a že něco bude špatně) ale musím říct, že to fakt bylo dokonalý. Jídlo super, personál byl úžasný, hrozně milý a vstřícný, případala jsem si tam jako v bavlnce, snažili se nám splnit veškerá přání, komunikace na jedničku a vrchol všeho bylo, že nám jako překvapení dali pokoj v penzionu i s lahvinkou šáňa. ;-) Takže jsme se nakonec nemuseli vracet domů (tady snad vybuchla bomba), ale spinkali jsme v hezkém uklizeném pokojíčku. Takže Kamenný dvůr v Písnici můžu jen doporučit - tohle jsem si fakt nedovedla představit. Zdraví vás Květa Provinská. Jo a jen tak mimochodem - připadáte si jako "vdané"? Že se něco změnilo? Já teda nějak vůbec. Je to fajn jako dřív. ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my už máme definitivně odsvatbováno...teď jsme odvezli šatky a oblek...zbývá už jen vyzvednout fotky a máme to..U nás se změnilo snad jen to, že je tu víc srandy když si říkáme manželi a manželko....a ostatní mi neřeknou jinak než Procházková :-D
Profilova fotka
Péťo +colormaus: Holky, to mě mrzí. Nejhorší je, když dělá dusno rodina. Myslela jsem, že si to na svatbě odpustí... tak hlavně, že jste si náš velký den i přesto užily. :-) Časem si budte pamatovat jen to krásné... Květo: Mám moc radost, že restaurace klapla a vše bylo v pohodě. Vaše fotbalové fotky jsou fakt bomba!!! Super originální nápad. Jinak jak jsem psala absolutní spokojenost, tak se bohužel včera objevil fakt, který to trochu zkazil. S restaurací jsme byli absolutně spokojení. Fakt bylo vše totálně dokonalé, jenže.... Včara jsme se stavovali pro zbytek dortu, který jsme si tam nechali, abychom ho rozvezli rodinám. Zbylo 3/4 spodního dílu, který měl rozměry 40cm na 40 cm (Odcházeli jsme poslední, když už restaurace uklízela a domluvili se, že si dort vyzvedneme v neděli). No a v neděli nám slavnostně předali kousek rozměru 10 cm na 15 cm. Byli jsme tak šokovaní, že jsme se nezmohli na jediné slovo. Pak jsem ještě telefonovala páru, který odcházel s námi, abch se poptala, kolik dortu dle nich zbylo. No, prostě ho někdo rozkradl! Tak to mi trochu zkazilo dojem...Já vím, je to prkotina, ale i tak to zamrzí.
Ahojky! Zdraví Míša Karešová. Svatbička byla úžasná,téměř perfektní. Mám jen samé úsměvné historky. Dokonce i strejda prudič byl ok. Akorát asi trochu koukal,že jsem neřekla o odvoz jemu. Má totiž bílou audinu,ale to bych se v životě nesnížila. Řekla jsem jednomu známému co má bílého lexuse,tak to koukal. Jinak nám ženich ujel. Už byl skoro před radnicí a my teprve na konci té naší vesničky. Mamka zastavila kolonu a chodila kdo mám mobil ať mu brnkne ať se vrátí. Tak když se celá kolona seřadila,tak zase všichni projeli závory,jen já poslední jsem tam zůstala trčet a jel zrovna nákladní vlak. Fakt sranda. Smála jsem se jak blázen. A nebo mi vůbec nešel Petrovi nandat prstýnek. Jinak se vše hrozně povedlo. Měli jsme nádherný dort a ty kytky, taky super. Moc jsem si to užívala už od chvíle co jsem vstala. Nervy byly den předem,ale v pátek ani ne.
Článek se načítá
Ahojky holky,tak to jsem moc ráda,že se Vám všem vydařila svatba( až na pár malých zádrhelů) My jsme si to také užili,ikdyž začátek dne byl děsný.Mamka přivezla v sedm ráno našeho prcka,který měl 40°C horečky,takže začala panika.Naštěstí mu zabrali léky a tak byl s námi i na obřadě,kde každého bavil,takže na slzy nebyl ani čas.jen náš taťka dělal trochu dusno,nakonec nešel ani na oběd,ale co člověk nadělá.Tak všem dodatečně přeji vše nej do toho nového života.Ať jste šťastné!!!!!!!! :-)
Profilova fotka
A vdané paní kdy budou fotečky? Jinak já se na týden loučím...jedeme na svatební cestu..takže doufám, že až se vrátím tak je tu už najdu.. ;-) Zatím páááá :-)
Profilova fotka
Já odjíždím na svatebku zítra, vracím se příští pondělí. Pak zapracuju na albu a doplním nějaké popisky. Budu se těšit na další příval fotek. :-)
Ahojky holky,tak jsem doma vcerjsi let z Turecka do Brna byl vcelku super ubehlo to jak voda.Az natu dovolenou to nam taky uteklo rychle.14.8jsem na vas myslela byla jsem smutna i trochu protivna v ten den bylo mi to proste lito.Koukala jsem a vy tady jeste nemte zadne fotecky.Pritel mi na dovolene rekl,ze tu svatbu co jsmeodlozili na cerven tak ji nechce.Chce ji az na zari.Jsem smutnanevim co mam delat asi osud. :-( Jinak vam prejimnoho krasnych chvil v novem zivote :-)
Ahoj holky, hlasim se tu po navratu ze svatebni cesty po jiznich Cechach.Bylo to uzasne. Jezdili jsme kam se nam zrovna chtelo, ubytovani jsme shaneli vzdycky az na konkretni noc.Nemeli jsme nic zamluvenyho predem a bylo to perfektni. Spali jsme pod stanem, v chaticce, u kamaradky i v penzionu.Proste to bylo pestry. Jeden cely den jsme stravili na Rabi (to byla puvodne jedna z variant mista pro obrad), nakoupili jsme si medovinku, zastrileli si z luku, ukazali par fotek znamym, protoze jsem tam vloni pruvodcovala.Pak jsme prespavali v Susici, dalsi den me cekal zapis do skoly v Budejovicich, tak jsme to spojili s navstevou zamku Hluboka (teda spis parku) a ZOO Ohrada. Pak jsme se vydali pomalu dal, prespali v kempu a dalsi den jsme navstivili Boubinsky prales a pak dojeli na Horskou Kvildu. Tam jsme se ubytovali a odtamtud pesky vyrazili na Jezerni slat a pak k Hamerskemu potoku. V patek jsme navstivili Zeleznou Rudu a dosli se podivat na Certovo jezero (vybrali jsme si fakt uzasnou cestu samy kamen a koreny stromu).Prijeli jsme domu vcera vecer v deset.Prvni noc nam dokonce promoknul stan, tak jsme rychle balili a jeli ke kamaradce kde nas spalo v mistnosi se trema postelema pet. Celou dobu me manzel nepustil k vareni, varil sam at uz na varici nebo na ohynku v kotliku a nemelo to chybu. Teda az na to, ze delal jidla jak pro armadu a ne pro dve osoby :-) A chce abych ho necala varit i nadale, takze mu to asi rada prenecham. Je to proste moje zlaticko:-)
Profilova fotka
cuke: Tak to zní fakt skvěle. :-) My se rozhodovali o svatební cestě podle financí...nakonec nám zbylo dost, tak padla volba na cizinu. Autem jsme jeli do Salcburku, do Benátek, do Puly a do Samnaun. Všude bylo fajn, ta nezávislost na cestovce a akční hledání ubytování bylo super...zítra se ze Švýcarska vracím domů. Každopádně jižní Čechy byly také jednou z možností...mám to tam moc ráda. ;-) :-) Vařícího manžela ti závidím...to ten můj zvládne jen kafe a šopák, ale je zlatej. :-)
alte: bylo to fakt uzasny, jen ten navrat do reality nic moc. Vubec se nam nechtelo domu.
Mili, to jsem rada ze dovolena byla fajn. Mrzi me, ze se pritel snazi tu svatbu zase aspon o trochu posunout. Nevim co na to rict, je to tezke. Hlavne ti preju az ta svatba jednou bude, aby se nikdo nesnazil ti ten den znechutit. Jinak o tom, ze se nam tu svatbu snazili znechutit hlavne rodice manzela jsem se tu uz zminovala. Kdyz uz se jim nepovedlo nam ji rozmluvit (o to se moje tchyne snazila jeste cestou na obrad), tak se snazili aspon nam ten den zkazit. Nakonec nam rekli, ze jsme si to zkazili sami tim co jsme provedli (manzel si vzal moje prijmeni - byl to jeho napad a dost tvrde si za tim stal, tak jsem to nakonec odsouhlasila). Delali samy naschvaly. Kapela byla domluvena na urcity cas a jim tak hodinu a pul predtim zacalo vadit, ze neni hudba. Zaridili jsme teda nejakou hudbu, ale to bylo taky spatne, protoze to nebyla ziva hudba a pisnicky podle jejich predstav. Vyslechli jsme si i to, ze my tam nejsme od toho abysme se bavili, ze jsme tam kvuli lidem, ne lidi kvuli nam. Vrchol bylo kdyz nam zkazili solo pro novomanzele na "nasi" pisnicku. Nenechali nas totiz tancovat ani minutu a sli si nas rozdelit. Takze ja byla nucena nase solo odtancovat s tchanem a manzel se svoji mamou. Vsichni kolem na nas vrhali tazavy pohledy co to jako ma znamenat, tak jsme jim naznacovali ze taky nechapeme. Nakonec jsme jejich pokusy o znechuceni dne radsi zacali ignorovat a bavili se po svym. Tesne predtim nez koncila kapela jsme si nechali solo zahrat znova (sice uz to nebylo vyhlaseny jako nase solo,k ale byla to stejna pisnicka) a konecne jsme si to odtancovali spolu. To "nahradni solo" bylo nakonec lepsi nez to oficialni i presto ze tancovalo vic paru (i nekteri, co nepatrili mezi svatebni hosty - nemeli jsme uzavrenou spolecnost). Nakonec jsme si to dalo by se rict i pres ty neprijemnosti uzivali a tim jsme je stvali jeste vic. Nejak jsem driv nezvladala to napsat, ale uz jsem se s tim docela srovnala, takze uz to jde. Koukam, ze jsem se pekne rozepsala, tak snad vam to moc nevadi :-)
Určitě to neva cuke. Všude je něco. To moje babička byla na hostině asi 2 hoďky. Je tak střelená,že se urazila kvůli focení. 5 lidí mělo digitál.+ i na hostině byl asi hodinu a půl profík,takže fotek hrozně moc. Babička vlastní ještě takový ten starý foťák na filmy a pořád měla nutkání někoho někam stavět a fotit ho. Moje tetka,když jí babička už po několikátý stavěla na focení jí řekla. Ale mami vždyť fotek bude tolik,už jsi nás fotila,my už se fotit nejdem. No a milá babička se urazila a šla domů. Od té doby leží v posteli,dělá že je strašně nemocná a s nikým z rodiny se nebaví. Jen s dědou. Nikdo jí nechápeme. Tetka jí na to napsala že by jí doporučovala navštívit psychyatra. No takže svatba byla bez ní. Všichni jsme ale byly rádi,že si to dědoušek užil iá bez ní a vůbec se na to neohlížil. Tančil se všema jak blázena a bavil se. Tak to zase byl zážitek z naší svatby.
No tak koukam, ze nejsem sama u koho si aspon jeden z hostu myslel, ze je ten nejdulezitejsi:-) Je to sice blby, ale potesi to vedet ze clovek neni sam u koho to nebylo dokonaly. trojanova: Koukala jsem na fotky, sluselo vam to. Pridas dalsi?
Určitě. Ale pořád se mi je nedaří změnšit tak,aby se mi tam přiřadili. Stáhla jsem si na to program picaso,ale třeba ty co jsou foceny na šířku,tak s těma se nechytám. Mám zatím fotky jen amatérské,od profíka ještě nemám.
Profilova fotka
Ahoj novomanželky, tak jak se vám žije v manželství? My jsme se v úterý večer vrátili ze svatební cesty. Byli jsme na Zakynthosu...no romantika jako blázen, nádherně jsme si užívali první novomanželské kroky. Dneska nám přišly profi fotky, tak jsem něco přidala do albíčka..jsou nádherný, takže jsem nadšená..takže přidávejte přidávejte ať se můžu pokochat..jinak zdravím zdravím :-)
Profilova fotka
Jak píše trojanova: Všude je něco. Hlavně, že jste si to nenechali kompletně zkazit a užili jste si to. ;-) Včera jsem vyzvedla fotky. Jsou naprosto úžasný. Musím zamakat a taky něco přidat. Jen se pak prosím nedivte, že mi nesedí šaty. Jak jsem je nemohla dopnout (zip), tak jsem 14 dní před svatbou zamakala a zhubla pět kilo. Pak mi celý svatební den padaly. :-| ]-( lucy: Jak se žije? Dobře, jen do telefonu se hlásím starým příjmením a podepisuju se taky pořád blbě. :-D Jinak jsem koukla na fotky a jsou super. Ještě něco přihoď. :-)
Ahojky holky, tak u nas se zije taky dobre - i kdyz teda vstavat rano ve ctyri s manzelem a pak ja v sest je dost narocny.Kdyz jsem mela dovolenou tak to bylo v pohode, to jsme mohla spat dyl. Ale pomalu si zvykame. Ja si sice nemusim zvykat na nove prijmeni, manzel si na nove prijmeni zvyknul snadno, ale zase musim porad vysvetlovat proc se jmenuju stejne.Mam pocit, ze uz se me ptal snad kazdy od nas z mesta. V sobotu jdeme vyzvedavat nabytek co nam prisel, uz se tesim. Minulou sobotu jsme si u nas v nabytku objednali dve komody a dneska mi pani volala, ze uz prisly, tak at si pro ne prijedeme az se nam to bude hodit.
Cuke tak to je rychlost. Já jsem v nábytku dělala 3 roky. U nás ale dodačky byly 2-8 týdnů.Většinou až osm. My si za penízky co jsme dostali ke svatbě chceme udělat novou koupelnu,jenže se nemůžeme shodnout na barvě obkladů. Tak nevím,za jak dlouho jí budeme mít.
Tak jsme si dneska byli pro ty komody a pani v nabytku nam rekla, ze jsme se s ni mohli klidne dohodnout i na vyzvednuti treba v devet vecer kdyz manzel jezdi pozde z prace, ze by tam kvuli nam prisla... tak jsme docela koukali. Jednu uz mame danou dohromady a druhou mame rozlozenou po mistnosti. Na tu se vrhneme za chvili. Jde nam to docela dobre.
Ahojky, tak jsme se včera vrátili ze svatebky a dneska jsem rovnou nastoupila do práce... Když to tak čtu, tak všude je něco... Já jsem ve svatební den nabrala zpoždění už ráno - domů jsem dojela někdy po 10. (a rozhodla se, že si musím odlakovat a nalakovat nehty - kamarádka mi je lakovala v úterý a nějak nevydržely - ale asi bych udělala líp, kdybych je nechala) a to jsme měli odjíždět po 11. - v 11 jsem ještě nebyla připravená a kamarádka mě ještě oblíkala. Nakonec jsme vyráželi někdy v půl 12 (kdy už jsme měli být na místě). Těsně před odchodem mě dost nevybíravými slovy pořád popoháněl mámin manžel (docela nepříjemné) a i později měl nějaké blbé kecy... Dan cestou na svatbu zabloudil - odehli někde jinde než měli a tak jsem byla na místě ještě s jedním autem, ale ostatní uhli někam jinam. Takže začla sháňka po snoubenci a svědcích. To už jsem docela pěnila, protože mě paní z úřadu hnala, ať jdu podepsat papíry a odevzdat občanku aspoň já... Docela jsem měla chuť se na to všechno vykašlat... Ještě jak jsme se řadili, tak jsem byla dost naštvaná. Ale nakonec jsem se uklidnila. ;-) No a svatební cestu jsme taky sháněli úplně na poslední chvíli a musím říct, že dobrý. Jinak v sobotu po svatbě jsem měla takovou euforickou náladu, jak se to povedlo a tak - jen do té chvíle, než jsem mluvila s mamkou a dozvěděla jsem se (nebo spíš dostala vynadáno), že jsme zapomněli dát na stůl tyčinky a 2. dort (to je taky kapitola sama pro sebe, protože já si ho neobjednávala - objednal ho mámin manžel - když mi to říkal, tak jsem myslela, že nějaký normální, ale doma, když jsme to přivezli všechno z restaurace zpět, tak jsem zjistila, že je 3-patrový marcipánový...). Docela jsem z toho byla špatná. Ale tak co člověk nadělá, že? Tak koukám, že jsem se taky pěkně rozepsala...
lucyjanek - a kde jste přesně byli? My totiž taky byli na Zakyntu - v Limni Keri.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?