14.8.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, diskusi s tímto názvem jsem tady nenašla tak snad jsem opravdu hledala dobře. Tak se pochlubte jak připravujete a jak se těšíte.... :-)
Profilova fotka
Tak holky už to máme měsíc...téééda...my touhle dobou byli v restauraci...ale stejně jsem ráda, že je to už úspěšně za námi :-D
Lucy, taky jsem rada ze to mame za sebou. Mit ty zkusenosti co mam ted, tak bych urcite volila variantu pouze se svedkama.
Ahoj holky! Prosím Vás poraďte mi,jaký program si mám stáhnout,nebo jak mám zmenšit fotky tak,aby měli jen 700kb. Mám program picaso,ale když to v něm oříznu,tak to je stejně větší a ty fotky se mi do toho alba nepřiřadí. Už se s tím babrám jakou dobu,chtěla jsem dát do alba taky nějaké od profíka,ale nejde mi to. Dík Míša
Profilova fotka
Ahoj, já mám normálně v počítači Microsoft Office Picture manager - v tom se mi normálně otvírají fotky a mám tam záložku obrázek a pak komprese obrázků..komprimuju to na "dokument"..jinak to tedy neumím.. A holky už se vám to v rodinách srovnalo?
Aha tak tento program ani neznám.Ale děkuji za typ.Jinak u nás už je to ok. Babička je už v pohodě,ale s tou tetlou kvůli které odešla ze svatby se stále nebaví. A ten strejc?? No tak ten byl na svatbě a myslím si že to bylo naše poslední zvané setkání. Jak už jsem psala tak jsem u něj dala výpověď a už to bude 2 měsíce co jsem na pracáku. Ne a ne něco normálního sehnat. Buď je to od nevidím do nevidím,že se nemám jak dostat domů a nebo za 10.000,- hrubýho a to se mi do Liberce dojíždět ani nevyplatí. Je to teď těžké. Chceme miminko,že bychom tuto situaci částečně vyřešili tímto,ale ne a ne to přijít. Oba si ho moc přejeme.
Ahoj holky, tak jak se mate? My jsme si byli ve stredu vyzvednout obcanky...
Profilova fotka
No, mám se strašně pracovně. :-( Tak sem ani nestíhám chodit. Já byla pro občanku včera. Jinak jsem zatím jiný úřady a doklady neobíhala. Tak jsem zvědavá, jestli nebudu muset platit nějakou pokutu...
No ja mam taky zatim jenom obcanku, ale uz mam dom zadosti o ridicak, tak se vecer chystame je vyplnovat. Tak jsem zvedava kdy to vsechno zvladneme, protoze s casem to u nas taky neni zrovna moc ruzovy. Uz aby byly ty podzimni prazdniny :-)
Ahoj holky, tak jsem se sem opet po delsi dobe podivala a ono tady nic novyho, koukam, ze jsme vysechny nejak vytizeny. Doufam, ze nam to tu neutichne, to by me mrzelo. Jinak zhruba za dva tydny bysme uz meli mit nove ridicaky. A jak jste na tom vy?
Profilova fotka
Ahoj holky, nejdřív se musím omluvit, že jsem se téměř měsíc neozvala....jsem pořád v jednom kole....je to hrůůza..po pořádku...hledala jsem si druhou brigádku/práci na částečný úvazek - no nakonec jsem našla, ale ze začátku tam byly dost komplikace, protože nás přijali hodně a neměli tolik práce, ale nakonec to vypadá, že to možná bude dobrý...jinak chodím pořád hodně do divadla (dělám uvaděčku - nevím jestli jsem to tu někdy psala) a tak jsem v práci v podstatě pořád...jinak jsem zjistila, že do konce listopadu musím odevzdat bakalářku :-D takže jí budu muset asi fakt napsat..a státnice bych mohla dělat v únoru...takže bych se měla už konečně začít učit (chybí mi ještě dvě zkoušky)...a doklady :-D Já mám už téměř všechny...teda mám všechny důležitý...ještě mě čeká dojít do banky, bytový družstvo a pak to měnit u doktorů a tak, ale to má čas...důležitá je občanka, pas, řidičák, opencard, kartičku pojišťovny.... Jinak k příjemnějším věcem :-D manželství je fakt super...konečně jsme si dodělali obývák (ještě čekáme na taburety k sedačce, ale to je už to nejmenší) a tak za měsíc se pustíme do předsíně..teď si dáme chvilku klídek :-D No a k miminku, já bych ho taky brala hned, ale musím přece jen dodělat aspoň ten třeťák, ale hlavně manžílek ještě nechce..přece jen je nám teprve 23 let...tak nějak sme se shodli, že těch 25 by bylo optimální...ale já pořád doufám v nějakou šťastnou nehodu :-D :-D , ale pomáhat jí samozřejmě nebudu, to bych neudělala... A co vy?? Už se těším až si tu přečtu co je u vás novééého......... ;-)
Ahojky Holkyy:Tak mam pro vas skvelou zpravu 11.6mame nahradni termin budem se brat Doufam,ze nam uz to nikdo nezkazi.Tesim se uz zas planuji.Dlouho jsem tady nebyla actu si tady ty velke zmeny .Tykkdy planujete miminko
Ahoj, ted taky nejak nestiham. Mame nemocnyho potkanka, tak mi to zabira vetsinu casu. Pristi patek se mi zverinec rozroste o dve maly potkanky. Jinak uz se tesim na pristi tyden - to jdu do prace jen v pondeli a v utery :-) Mili: to je super, ze uz mate konecne termin. Do cervna to utece jako voda, tak si pripravy uzivej a nenech si je nikym zneprijemnit. Samotny den utece jako voda :-) Drzim palce at vsechno vyjde jak si prejes a doufam, ze nam budes podavat prubezne hlaseni jak to u vas vypada s pripravama, jak pokracujete :-) Lucyjanek: Tak na bakalarku, zkousky i statnice drzim palce, ale to urcite zvladnes :-) Jinak u nas nic novyho ani neni. Vsechno je tak nejak pri starym.
Článek se načítá
Cuketacek:Jj dekuji bude se sbazit vam psat zatim vime ze svatba bude v Praze asi v Trojském zámečkua hostinu pak máme u nás na chate na zahrade.Je to bez obeda rovnou budem mit raut piti atd.Mam uz i cisniky kteri nas budou obsluhovat atd.TAkze planuji uz mam i jine predstavu na svatbu jako kremovo fialovou
Tak ta kombinace barev bude vypadat pekne a rekla bych, ze je dost neradicni. Koukam, ze uz to mas pekne promysleny :-)
Ahojky, koukam, ze se tu zase dlouho nic nedelo. Taky jsem toho mela dost, ted mam nastesti chvili volna. Mela jsem nemocnou potkanici, tyden jsme ji krmili ze strikacky, jinak nebyla schopna si nic vzit, minulou sobotu uz zase zacala ohryzavat chleba a piskoty, tak jsme byli radi, ale v pondeli (asi brzo rano po nasem odchodu z bytu) umrela. Dneska jsme si byli pro novy potkanice - jsou dve a jmenuji se Darinka a Dorinka. Obe jsou cernobily.
Profilova fotka
Ahoj holky...teda nejdřív super zpráva a pak ošklivá zpráva...to jsou věci :-( Jinak Mili5: Držím moc palce ať ti konečně vyjde tak jak si představuješ (přestavujete)...docela ti to závidím ty přípravy...připravovala bych znovu..ale ten den bych už mít pak ani nemusela :-D :-D Cuke: s domacíma mazlíčkama je to vždycky těžký, ale tak máte nový, tak vám určitě budou dělat radost..jinak jména jsou perfektní :-D :-D Já mám holky na vás prosím prosbu :-D posílám vám odkaz na jednu anketku...je to o nejsympatičtější pár roku...takže jestli Vás to nebude obtěžovat tak pro nás hlasujte co nejvíc...je to až do konce roku a dá se hlasovat 1x denně z IP adresy...a jestli máte nějaký hodný kamarády, kterým by to nevadilo tak ať taky hlasují...díííííky....jo a kdybyste nevěděli tak pro Procházkovi :)) http://www.lionstudio.cz/svatby/svate...
Ahojky holky vy tady stima temata vubec nehejbete.JAk se mate vdanne pani.Je neco u vas noveho???U nas se uz delaji pripravy mam neuveritelnou radost ze zenicha byla jsem snim domluvena ze si vse zaridime sami a ze jeho rodicum to oznamime az v kvetnu.Ale predevcirem byl za mnou v praci a rekl mi ze to rekl mame mela jsem radost.Ted shanim saty ke koupeni.Jedna holcina ma krasne saty tady na beremese k prodani.Jinak obrad a hostinu budem mit v Beroune na golfovem hristi.A svatbu budem mit do te fialovokremove.Cuke je mi lito co se vam stalo.Ale jmena peo nove mazlicky bezva.A ktera pak uz z vas planuje miminko????
Ahojky holky, omlouvam se za delsi odmlku, ale nemela jsem cas. Mysata nas zamestnavaji fakt fest, porad vyzadujou pozornost. Jinak uz nam chybi jenom par poslednich darku k Vanocum, mam uz objednano i pro manzela, ale az to zjisti, tak me uskrti, protoze mi rikal, ze to kupovat nemam, ze je to drahy.
Ahojky holky mno ja nemam ani jeden darekj czke ty blazen.Ja nakupuju vzdycky den pred vanocema nestiham chodim totiz do prace i 23.12takze na prd
Ahoj holky, csu je cim dal tim min :-(. V patek jsme byli na plese - od svatby to byla prvni vetsi spolecenska akce na ktery jsme byli. Prijeli nam kamosi co nam byli na svatbe, nektery jsme fakt od svatby nevideli, protoze nejak zkombinovat kdy mame cas vsichni je temer nadlidskej vykon a nekteri zase bydli dost daleko, takze jet na navstevu na jedno odpoledne je nerealny. Jinak Vanoce uz mame z krku, darky mame nakoupeny kompletne, takze aspon jedna starost z krku. A jak se mate vy?
Profilova fotka
Ahoj holky, omlouvám se...jééé téma vánoce...no já mám zatím jenom dárky pro manžílka...jsem spokojená, ale co psát nemůžu..kdyby náhodou :-D :-D Jinak už máme pro mamky, vymyšlený pro mýho taťku..ale co tcháníkovi a bráchovi netušíme :-| Takže vymýšlení v plném proudu....jinak se už docela těším až budu péct cukroví..je to pro mě skvělej relax..ale od druhého týdne v prosinci budu pořád v práci tak jsem zvědavá kdy to budu dělat...Jinak já teď pořád psala tu bakalářku...když jsem jí celá šťastná téměř dopsala (teda bez závěru.. :-D ) a odnesla jí mému vedoucímu tak mi řekl, že teď nemá čas a já to tudíž nestíhám odevzdat v termínu takže musím státnice odložit až na květen, ale nakonec jsem si docela oddechla...nemusím spěchat a všechno se pořádně naučit...no ale stejně jsem to obrečela :-D :-D Asi nervy...Jinak času je vážně málo...mám dvě práce a dá to zabrat všechno zkombinovat.. A jak jste oslavili 3měsíční výročí svatbičky? My využili poukázku na masáže lávovými kameny co jsme dostali od svědkyně s přítelem...bylo to úžasný..jak v ráji..krásně jsme si ten den užili...dokonce to vyšlo i na sobotu..prostě nádhera... A mili jak pokračují přípravy? něco nového? :-) Docela ti to závidím...já bych taky připravovala :-D :-D
Ahojky lucy:no pripravy jdou stale ,ale pomalu plno veci uz mame jako boty oblek prstynky.Ja ted v sobotu jedu do Mlade Boleslavi si koupit svatebni saticky.Cena je za ne smesna tak si je koupim.Jinak oznameni a fotografa uz mame tak nejak zarizeneho.restauraci neresim pritele bracha dela ted v nove otevrene restauraci manazera v Beroune na golfovem hristi tak asi tam.Jenze ted vymyslime kde ten obrad je spousta mist ale potrebujem to bud v Praze nebo pobliz berouna.Jinak kyticky a dorty to mam vse pres zname takze nebude problem.Jinak noveho u nas no darky na ty jsem se jeste nezmohla ani na jeden jsem ostuda co???????No hledam jinou praci a premyslim jak bych si otevrela svatebni agenturu nebo prodejnu se vsim na svatby.Od obalek po vse vyzdoby na stoly auta veci pro nevesty atd....jenze to je jeste ve hvezdach kdo mi da na to penizky.:-)
Profilova fotka
mili a co dát nějaký nový fotečky do albíčka? ať se můžeme pokochat ;-)
Lucyjanek:No neco jsem tam pridala,ale jako co uz mame doma na to je jeste cas.MAme to za 6mesicu :-) Jinak upresnime Svatba bude 11.6.2010 Obrad bude asi v Pruhonickem zamku a Hostina v Beroune.Sice je to od sebe dost daleko ale tim to bude hezci. KAdernici uz mam vyjednanou budu mit trosku prodlouzene vlasky protoze chci mit jen korunku a kudrnate vlasky udelane do nejakeho drdolu jako mam v albu.Jinak ted v sobotu si jedu pro ty saty strasne se tesim pak sem dam fotecky :-) Strasne se tšesim pak uz to vse bude brnkacka jen par detailu a to budu delat dneska
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem se konečně rozhodla ozvat. Nějak jsem řešila, jestli sem ještě něco psát, neb jistá osoba si tu vytiskla mé příspěvky a donesla je manželovi (v jedné diskuzi jsem se o té osobě vyjádřila). Vím, že to zní divně, ale chtěla jsem vysvětlit, proč sem chodím, ale nic nepíšu. :-S Tímto tu osobu zdravím a prosím, ať šetří papírem. Jinak mili5 gratuluju k výběru krásného místa a přeju, ať si v klidu užíváš přípravy. Šest měsíců uteče jak nic. :-) Jak jsme slavili třetí výročí? Ráno snídaně v kavárně Savoy, procházky po městě a večer v restauraci ohutnávka svatomartinských vín. :-) Lucy, každopádně masáž lávovými kameny musela být bomba - beru to jako inspiraci na 6. měsíců. Lucy: Bakalářku neřeš, já ji taky měla odloženou o půl roku a zvládlo se to. Jen si ji pak musí člověk několikrát přečíst, neb docela pozapomene, co všechno tam psal. ;-)
Ahoj holky, my vyroci tri mesicu oslavili o 14 dni pozdeji, protoze predtim jsme oba meli moc rozlitano. Sli jsme na veceri, dali si k tomu vinecko, dostala jsem rudou ruzi a proste jsme si udelali hezky vecer. Druhy den jsme sli na veceri znova, protoze jsme tyden predtim na plese vyhrali poukazku do restaurace, tak jsme to spojili s oslavou dvou let, co jsme spolu (30.11.). Ted se chystame pect na vanoce, tak jsem zvedava jak to dopadne. Alte, tak to je dost sila. Nad inteligenci nekterych lidi fakt zustava rozum stat. Doufam, ze kvuli tomu na nas nezanevres a aspon obcas nam neco napises (klidne i do IP :-) ). Lucy, bakalarku zvladnes i kdyz treba pozdeji. Ja ctyrlety obor dostudovala po sesti a pul letech, ale na to se nikdo nikdy ptat nebude. Hlavne ze je hotovo.
Ahoj holky, tak uz mame za sebou 4 mesice manzelstvi, to to utika. Jak jste na tom s darkama? Ja ponekud nestiham, balit budu asi az v utery vecer. Ted ve ctvrtek mi prisly posledni darky, konecne :-) A jak se jinak mate?
Ahojjky Cuke::No ja jsem dokoupila zbytek darku,ale jeste mi jich plono chybi.Stromecek uz stoji a uklid uz mam taky za sebou.Ted mam 4dny volna tak musim se vrhnout na nejake pripravy na svatbu porad vybirame misto v Praze a nejak nemuzem najit to spravne Mame vse zarizene restaurace saty oblek prstynky akorad cekame na misto obradu.Koukala jsem na Letensky zamecek ale pak se nam libil i Pruhonicky zamek je to v praze takze nam to vyhovuje.Svatebni hostinu mame v Beroune Pritele bratr tam otevrel restauraci akorad nam to nevychazi s dekoraci Chceme to do kremovo lila a restaurace je moderni zeleno hneda.BYla nam dana rada ze to mame udelat do 3barev ale stim ze tam ta fialova bude.Celkem vam zavidim to manzelstvi snad uz to prijde a ja budu taky pani. Jak se mate jinak ???NApeceno???
Ahojky holky, ted bylo trochu rusno. Napekli jsme toho tolik, ze to asi ani nezvladneme snist. Mili, barevna trojkombinace by taky nemusela byt spatna. Casu mas na vsechno jeste docela dost. Hlavne to chce klid a nezmatkovat :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, omlouvám se za dlouhou odmlku. Nevím pořád kde mi hlava stojí... :-D Mám dvě práce, učím se do školy a do toho byly ty přípravy na první naše (bez rodičů) vánoce :-D Ale vánoce byli krásné...i když hektické...2 rodiče, 5 prarodiče a ještě teta...no bylo to náročné, ale nakonec všechno dobře dopadlo, takže hlavně, že je to už za námi :-D :-D Jinak dárky se moc povedly a myslím, že byli všichni moc spokojení..jinak se teď v únoru chystáme předělat chodbu a pak v létě ložnici, tak se už těším a děsím zároveň... :-D Mili: Užívej si ty přípravy, hned bych připravovala taky :-D A hlavně se tím zas až tolik netrap, ono to nějak dopadne..nám se tam všechno taky nepovedlo a všichni byli spokojeni...takže žádný nervy, pak si to ani neužiješ (a vím o čem mluvím :-D ) A holky....koukala jsem, že už se objevila diskuse 14.8.2010...já jim tak závidím x-) x-) taky bych připravovala :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?