14.8.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, diskusi s tímto názvem jsem tady nenašla tak snad jsem opravdu hledala dobře. Tak se pochlubte jak připravujete a jak se těšíte.... :-)
Profilova fotka
fajn...a ještě k tomu jsem ztratila lístek v kolik mám jít ráno ke kadeřnici..takže tam musím zítra zavolat :-|
Profilova fotka
No, ženichovi se líbí Wagner, já preferuju tu druhou skladbu....tak asi ustoupím. Ztarcený lístek? Když tam jde zavolat, tak je to v poho. Já už si vše píšu do diáře, jinak bych byla namydlená. :-)
Profilova fotka
no já si ho tam založila, ale asi se někde vytratil...předělávali jsme ten obývák tak přitom stěhování asi...ach jo to zase budu za káču :-D
Profilova fotka
v klidu, já tam zase vždy volám, že nestíhám.... :-)
Ahojkyholky dlouho jsem tady nebyla,ale ted jsem tady a chtela bych vam neco rict.Zitra jsem mela mit rozlucku se svobodou,Ale ke zruseni svatby nasedam Vecer v 20:00do letadla smer Turecko.Chtela bych vam vsem poprat strasne moc stesticka at jste stasni a hodne lasky ktere je v manzelstvi velka potreba lasky v tom novem zivote.Budu na vas 14.8myslet at se vam ten velky DEN D splni tak jak jste si ho kazda prala.Fotecky zdovolene vam pak dam do fotoalba.A vy my pak napiste.Jak vse probihalo.Mam vas rada Mili
Mili, moc diky. Tobe preju aby sis tu dovolenou i pres to vsechno poradne uzila. Na tvoje fotecky se moc tesime a my se pak fotkama urcite taky pochlubime :-) Holky, jo terminy, to je neco - taky si vsechno pisuradsi do kalendare i do diare :-D a nejlepsi na tom je, ze kdyz si to napisu na nekolik mist, tak uz si to vetsinou pamatuju...V pondeli jdu ke kadernici na dobarveni vlasu, vyuziju toho ze budu vypadat jako clovek a rovnou si necham udelat fotky - budu jich potrebovat asi tak 10, nejen na doklady, ale i na veci do skoly - index, prukaz studenta atd. V utery vezu do Lidic hudbu na obrad a veci do restaurace, ve stredu rozvazime vysluzky, ve ctvrtek jdu na nehty a v patek to vypukne - vstavani v pul 6, v 7 kadernice, predtim nalicit...proste zmatky po ranu, do klidu se hodim az v aute.Jeste dorovnavam obruc u satu, uz to vypada ze bude celkem dobra...
Profilova fotka
mili 5: Díky moc. Taky na tebe budeme myslet. Zkus si tu dovču užít a pořádně se odreagovat. :-) Fotečky? Super. Já jdu v neděli dokoupit vázy a nějaké svíčky do Ikey, v pondělí dokoupím vlizelín, v úterý je klid, ve středu jdu na odbarvení, ve čtvrtek fofry (zkouška líčení, nehty, vyzvednutí spodniček, koláčků pro ty co nejdou na raut), v pátek počítám se stáváním v sedm, ale jak se znám, tak budu do tří vzhůru a od pěti opět! :-p ....do klidu se hodím až po svatbě! :-D :-D :-D
Profilova fotka
Mili: děkuju, užij si krásnou dovolenou, ale nemysli už na to, ať se tím už netrápíš :-( ;-) Já už máme vytisknutý téměř ty svatební noviny...nakonec jsem to zredukovala na tři barevný stránky, ty mi vytisknul táta a já si vytisknu ten černobílý zbytek...no má to 22 stránek..nakonec se to rozšířilo :-D Já v pondělí jdu na melír a odpo vezeme věci do restaurace, v úterý mám volno, ve středu pečeme s mamkama koláčky a ve čtvrtek začne frmol :-D od desíti můžeme vyzvednout šatičky, ve 12 jdu na nehty, naši jedou nakupovat, ve tři jede Láďa s rodiči pro dort a cukroví a přivezou to do restaurace a k nám, a pak už budeme jenom uklízet a připravovat barák a zahradu na pátek, nabalíčkovat cukroví a pak už jenom relaxovat a užívat si pocit klidu (haha :-D :-D ) nevěsty :-D :-D
Tak zmena, na nehty jdu ve stredu odpoledne az se mi to bude hodit,protoze ve ctvrtek se to manikerce nehodi. Ctvrtek bude fakt relaxacni den, teda aspon doufam...Meli by jak mne tak priteli prijet kamosi tak planujeme vzit je nekam spolecne aby se trochu seznamili.
Profilova fotka
To já budu mít ve čtvrtek největší fofry! :-| No co se dá dělat! Myslete na mě, ať se tu zase ve zdraví přihlásím. Pomalu se chystám na rozlučku. Koupila jsem si pro jistotu antiethanol, neb nad alkoholem se nedá vyhrát...dá se s ním maximálně remizovat. :-) :-D
Profilova fotka
Alte: :-D :-D Fakt dobrý No já mám dneska pečící den, dopo jsem pekla perníčky a teď peču jakoby ořechy, ale musím je nějak nazdobit, ještě nevím jak...někde jsem v albíčku viděla, že to měli nazdobený jako mušličky - neslepili je úplně k sobě, a dali tam takovou tu cukrovou perličku jako perlu tak jsem zvědavá jak to dopadne v mém podání :-D Jo a přidala jsem kdyžtak nějaký věci do albíčka tak můžete juknout :-)
Tak u nás se včera pekly koláčky jak o život. O víkendu je budeme rozážet. Včera jsem byla na úplně první zkoušce líčení. Namalovala mě takové ty stíny do fialkova kouřova. Celkem pěkný. Byla jsem v nich taková výrazná. Normolně se moc nelíčím,tak první dojem byl divnej. Ale pak se mi to čím dál tím víc líbilo. V pondělí jdu ke kadeřnici na dobarvení a hnědej melírek a ostříhání ofči. Už se těším. Už vypadá jak blbec. Ve čtvrtek nehtíky a pedikůra. Tak nějak už všechno mám,jen dorazí mašle na židle. :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
No holky teď ještě to počasí a bude to dokonalý...my máme mít zahradní párty tak mě trošku děsí, ale to bohužel neovlivníme no :-(
Holky, tak hlásím, že máme restauraci - dokonce 2, ve kterých jsme se byli podívat (+mám ještě v mailu tipy na další, kterým jsem včera psala) a teď se rozhodujem kterou. :-)
Profilova fotka
To je super..A co jste tedy sehnali? :-)
Oboje je v Písnici - jedno je vinárna, kde pořádají jen akce a druhé je restaurace - bowling. Oboje je hezké a personál vstřícný. Ještě mám nabídku z hotelu v Kbelích, ale tam jsme nebyli - zas co psali ceny, tak jsou až neuvěřitelně dobré. Ale nevim, jak to tam vypadá...
Profilova fotka
No vidíš...a já měla takový nervy, kdyby nám to krachlo že by se už nic nesehnalo, a nakonec to vypadá že není problém..děkuju za uklidnění :-D
Profilova fotka
teda Cuke ty sis musela máknout s tím vyšíváním..je to moc hezký :-)
No tak já měla taky pěkný nervy, když ta restaurace krachla - taková prelička - včera nám přišla kalkulace za pronájem těch několik stolů, kdybychom nechtěli, aby hned vedle nás seděli nějací hosti a paní si to ocenila na 5.000,-. Docela síla. Nicméně katastrofa zažehnána a potěšující zjištění - i na poslední chvíli se dá sehnat něco hezkého. ;-)
Holky jak to sleduju tak vy jste pekne vynerovane jsem rada ze jsem tomu stresu utekla :-) Ale taky me to pak casem ceka tak budete radi co a jak
Ahoj mili, je mi líto, co se Ti stalo, ale užij si to v Turecku. ;-) A až budeš jednou chystat svatbu, tak aspoň už budeš vědět co a jak. ;-)
Profilova fotka
fatin: Gratuluju k nalezení restaurace. :-)
alte: díky, teď se jen rozhodnout pro tu správnou :-)
Fatin: neboj, to urcite zvladnes, ale moc bych s tim radsi nevahala:-) Mili, jasne ze ti budeme radit kdyz budes potrebovat :-) Jinak jsem se byla odpoledne podivat u nas na zamku a jsem opalena krasne podle satu. Ted je to sice trochu do cervena, ale nejpozdeji v pondeli uz budu pekne hneda, jako obvykle.Ted jeste trochu zada a bude to super:-) Kupodivu jeste ani nejsem nervozni, to se docela divim. A jak jste na tom vy?
Profilova fotka
ahoj holky...tak jak užíváte poslední svobodný víkend? ;-) Ani bych nevěřila jak to uteklo. My se jdeme na Libeňák podívat zítra, okouknout kde by se dalo fotit a tak Jinak já jsem nervozní nehorázně, ale ne ze samotný svatbičky, ale z toho počasí a pak z tý odpolední oslavy...úplně se děsím "hysterický" maminky, že není všechno připravený a všichni dokonale obsloužený, do toho úplně slyším tátu jak na ní "řve", ať toho nechá...a když si do toho představim ten déšť tak bych to nejradši zrušila.. :-| Ale jinak se těším neskutečně...teď jsem dodělala dárky pro rodinu...začala kompletovat ty svatební noviny, táta mi sice vytisknul nějaký ty stránky co jsem potřebovala barevně, ale fotky se mu tam nějak sesypaly, takže to stejně asi budu muset dát přetisknout, ale ta chyba je jen na 30 stránkách, takže to jde.. :-) A dneska jsme s přítelem byli na zkoušce obleku v Adině, teda holky musím vám říct, že z něj budu na měkko, bude to fešák, budou mi ho všechny svatebčanky závidět :-D
Profilova fotka
Ahoj holky! Rozlučka byla celkem vklidu. Jen jsem se docela hustě pohádala se svědkyní. ]-( No nic. Promýšlím,že mi na svatbu bude pomáhat do šatů někdo jiný (třeba letitá kámoška, které jsem byla za svědka). Prostě mám pocit, že té role svědkyně by si měl člověk vážit. Docela mě to rozhodilo a svatební nálada nic moc. :-( lucy: Taky se pekelně bojím počasí. Máme to venku na zahradě, jsou tam jen takový stříšky. Když bude foukat, tak jsme mokří všichni. "Suchá varianta" prakticky není - je to tam malé. Jinak koukám, že ti ty svatební noviny dávají docela zabrat. :-)
alte: to je fajn ze ti ta rozlucka vysla. Muzu se zeptat kvuli cemu jste se pohadaly se svedkyni? Lucy: na to pocasi jsem taky zvedava, ale s tim nic nenadelame, takze nema cenu se kvuli tomu nervovat. A vypadaji ty spatny stranky hodne blbe nebo se to da prezit? Jestli se to da prezit tak co je dat mene oblibenym hostum? Ten psledni vikend za svobodna utekl nejak rychle. Ja mam teda jeste do 25.8. dovolenou, takze pohoda, ale pritel musi na dva dny jeste do prace, volno ma az od stredy (pokud na nej sefova neudela podraz aby si nemohl vybrat nahradni volno) a pak cely dalsi tyden. Bohuzel to vypada, ze nam pada cela svatebni cesta, protoze nemame auto. Predbezne jsme ho meli slibeny, ale vcera nam bylo receno, ze mame smulu ( jeste to nebylo receno majitelem auta primo nam, ale dozvedeli jsme se to pres prostrednika).
Ahoj holky! Tak už se to blíží neuvěřitelnou rychlostí. Teď jsem koukala na meteopress a tam píší 24 stupňů a bouřky. Taky jsem na to zvědavá. To ty moje šaty budou vypadat. Vlečka celá zaprasená.
Profilova fotka
Alte: souhlasím s tím, že by si člověk toho svědkování měl vážit! Moje svědkyně Janča je v tomhle zlatíčko :-) My máme sice obřad a oběd uvnitř, ale pak na zahradě máme pergolu a přidá se ještě nějaký partystan, ale bude blbý se tam mačkat, ale nějak se to přežije, co jinýho nám zbyde.. Cuke: přítel má dovolenou až od čtvrtka takže, jste na tom ještě líp Trojanova: to já budu mít nejen zaprasený šatičky, ale hlavně mokrý nohy, protože mám pořád jenom sandálky..takže dneska jdu shánět nějaký uzavřený botky :-D
lucy, tak to jsi me uklidnila. Jinak ja se vcera dozvedela, ze jedna kamaradka nedorazi (byla pozvana i na hostinu), protoze je nemocna. Psala mi to vcera vecer. Neda se nic delat, tohle chapu, ale i tak to mrzi.A nejhorsi je, ze se jinak moc nevidame, protoze od sebe bydlime daleko. A dalsi dva kamaradi odjizdi uz po obede zpatky domu.Ale tech si uziju aspon trochu, budou tu uz od ctvrtka.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?