14.8.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, diskusi s tímto názvem jsem tady nenašla tak snad jsem opravdu hledala dobře. Tak se pochlubte jak připravujete a jak se těšíte.... :-)
Profilova fotka
Ahoj holky...tak už jsme skoro všechny příbuzný s fotkama objeli...všichni byli nadšení, tak mě to těší...pořád mě baví se na ně dívat, ale manžela to už nebaví... :-D My byli v Laganasu...a byla to bomba, máme rádi noční život a to byla ta nejlepší volba.. :-)
Ahojkyholky jak se mate vdane zeny??? Altegro mas moc nadherne fotky byla jsi nadherna nevesta.BYlo na na tobe videt,ze jsis ten den uzasne uzila.Jen nam se nedari,Mame doma nejakep problemy a ted se dokonce stehujem do jineho bytu na Andelu.Pritel svatbu olozil zas na pristi rok na zari.Vezmem se v Chorvacku budem mit vyroci a je to misto kde jsme se seznamili.Hostinu budem mit u nas na chate obed pro rodice a po obede udelame party tata uz planuje priprvy.Nevim jak to bude vypadat neumim si to predstavit.
Ahojky, nas o vikendu ceka prestehovavani v ramci baraku, bude to asi docela hruza. Dostaneme totiz od babicky jeste jednu mistnost a ten nabytek co tam ma budeme stehovat jinam, třam si budeme stehovat jednu skrin z naseho pokoje a dve komody, ktere jsme v sobotu poskladali a zatim nam stoji v obyvaku. Mili, drzim palce at se ty vase problemy srovnaji. Takova svatba jak pises vubec nemusi byt spatna, jen to zarizovani mozna bude slozitejsi.
lucyjanek - tak tím jsme projížděli a právě jsme si říkali, že bychom tam být nechtěli - moc rušné a co jsme slyšeli o Anglánech tam... My byli v Limni Keri - ještě víc na jihu - tam byl zas klid, možná až moc. ;-)
Profilova fotka
To jo..my bydleli dokonce na tý hlavní třídě, ale měli jsme pokoj na druhý straně toho komplexu a ještě výhled na druhou stranu, takže my měli božskej klid..o anglánech to ani trošku nelže :-D A byli jste na nějakým výletě? my jeli lodí okolo ostrova a byla to bomba...nejhezčí výlet co jsem kdy v životě byla...a viděli jste želvičku? ;-)
Profilova fotka
mili5: Moc děkuju. Fotografka ze mě udělala princeznu. :-) Nervozita zmizela ve chvíli, kdy jsem vyrazila na obřad. Pak už jsem si jen užívala pohody. Ačkoli byly také nějaké problémy s rodinou, ale nic tak nepříjemného, jako psaly holky. Přeju ti, ať už máte taky od všech problémů klid a začnete zase plánovat svatbu. Chorvatsko je krásný nápad. Začni brzy zjišťovat, co je třeba k sňatku a hlavně si do toho nenech mluvit. ;-)
Alte, mas krasny fotky. Ja uz jsem taky pridala profesionalni fotky, ale nechala jsem v albu i ty puvodni. Mame z ceho vybirat - od fotografky mame temer 1 100 fotek. A jeste pres 200 od kamaradu a to jeste ne od vsech co fotili.
Profilova fotka
cuke: Tvoje jsou taky super. Teď jsem koukla do tvého alba na ty profesinalní. Ty černobílé mají sílu. Vypadáte na nich happy. :-) Moc krásná je i ta detailní s kytkou. Dortík byl marcipánový? My měli z cukrové hmoty...vypadal pěkně, ale dobře chutnal jen ten střed. Ta cukrová vrstva byla taková...nijaká. :-|
My meli dort orechovy a povrch byl z mandloveho testa, byl vybornej (uplne cely).Dneska mi prisel darek od kamosky co byla na svatbe - vyhrala si, udelala prezentaci z fotek ze svatby, pridala k tomu komentare, hudbu, na pozadi dala obrazky ruze a nakonec napsala prani. Fakt je to nadherny a strasne me tim prekvapila.
Profilova fotka
Holky fotky máte překrásný..alte: Zuzka nezklamala :-) Vyfoukla si mi jí... ]-( :-D :-D Jinak my měli úplně božskej dortík...horní a spodní patro ořechový, prostřední vanilkový...výbornej...poleva božská a ještě byl krásnej... :-) Všichni čumákovali
To jsem rada, ze se nam dorty vsem povedly k nasi spokojenosti. A jak se vam vede zhruba tri tydny po svatbe? My se jeste nejak nezastavili, kazdy vikend mame pracovni - dneska jsme treba stehovali nabytek v byte. Bydlime s babickou a ta nam dala jeste jednu mistnost, tak jsme museli vystehovat jeji nabytek a nastehovat tam cast naseho (do toho jednoho pokoje jsme se uz nejak nemohli vejit). Jeste zitra budeme douklizet, mame to tu jak po vybuchu. Tak me napada, planujete uz nektera miminko?
Profilova fotka
lucy: Moc děkuju. To, že jsem jí někomu vyfoukla, mě ani nenapadlo. :-S Každopádně fotečky máte super. ;-) cuke: Taky mám pocit, že jsem se nějak ještě nezastavila a to narozdíl od vás nic na bytě neděláme. Každý víkend objíždíme příbuzenstvo a ukazujeme fotky. 8-( Miminko plánujeme tak za dva tři roky... Pracuju ve školství a dětičky jsou zatím dostatečná antikoncepce. :-) 8-)
Článek se načítá
lucyjanek - byli jsme na vlastní pěst v Zakyntu, jinak výlety lodí (parníkem kolem ostrova a lodičkou koupání a hon za karetama - nějakou jsme viděli - Dan ji viděl i při potápění, tak to měl lepší), taky jsme si půjčili auto - to bylo super. A co vy?
alte - tak z dortu jsem byla taky trochu zklamaná. Hned od začátku jsem chtěla marcipánový a nechala se od cukrářky překecat k cukrářské hmotě - netušila jsem, že to bude takový rozdíl. Takže chuťově to bylo trochu zklamání. I když všichni ho chválili... Taky pracuju ve školství - teda teprve jsem začla a mám toho ažaž. Ale miminko bych asi chtěla, teda spíš pocitově než rozumově. Dohodli jsme se (spíš jsem rozhodla), že zatím ještě počkáme. Ale třeba za rok... Kdoví ;-)
Hholky, tak koukam, ze je to tu pekna slezina ucitelek. Ja taky pracuju ve skolstvi a musim priznat, ze uz toho mam tak nejak plny zuby a to teprve zacinam treti rok. Takze jsme se s manzelem dohodli, ze tomu nechame volny prubeh, tak jsem zvedava.
Profilova fotka
fatin, cuke: No to tedy zírám. To snad není možný! Učitelky se vdávaly 14.8. ! :-) Taky začínám třetí rok. Už dva roky jsem třídní, teď už mi dorostli na osmáky... taky toho mám plné zuby. ]-( Koukám, že mě s mimčama asi předběhnete. :-) Každopádně by mě vůbec nenapadlo, že jste taky ve školství.
No je to fakt pekny, ze si ucitelky vybraly stejny datum. Ja ucim na druhem stupni matiku a zemak a co ucite vy? Ja zatim nastesti tridni nejsem.
Profilova fotka
No nerada to přiznávám... :-) Mám vystudovanou češtinu (za chybky se omlouvám, ale po večerech popíjím) ;-) a fráninu. Nově jsem dostala občanku (bonusem je sexuální výchova) v osmičce. :-N
alte, to je v pohode. Ja musim priznat, ze beda jak po me nekdo chce neco spocitat kdyz je volno - jsem na to desne lina kdyz tim travim vetsinu pracovni doby. A myslim, ze u cestinaru to bude podobny :-) To je dobry po vecerech popijet, taky to obcas praktikuju :-D
Tak já teprve začínám. Učím na ZŠ praktické a to do dneška 2. a 5. třídu a od zítřka pouze 5. Jo, tak o tom popíjení jsem také uvažovala - hlavně o nějakém pěkném panákovi, když jsem přišla první den z práce. Ale ode dneška se to tak nějak srovnalo - asi vědomí, že budu mít jen jeden ročník. ;-) :-D
Profilova fotka
cuke: Jo, u češtinářů je to podobný. A to občasné popíjení? Pokud nemusím večer pracovat, tak si ráda odfrknu. Panáka si dávám pouze po třídních schůzkách. :-) Občas si říkám, že by bodlo, kdybych si ho dala před, alespoň bych rodičům řekla bez obalu, co si o jejich dítkách myslím. ;-) :-D No, popravdě to na doživotní práci ve školství nevidím....neb by hrozilo, že bych se na stará kolena uchlastala... :-N :-D
Profilova fotka
Teda holky to jste mě vážně pobavily...Já teda učitelka nejsem, ale docela by mě to bavilo..ale tak maximálně do třetí třídy..pak bych musela vraždit...já ještě chodím do školy (zemědělka)...jinak popíjení docela rozumím i bez učitelství :-D Jinak k miminku..nám bude teď oběma 23, takže jsme se shodli na těch 25 letech...takže vlastně přespříští léto začneme šetřit za prášky a necháme to na přírodě...ale upřímně já bych to brala hned teď...už aby to bylo. ;-)
Profilova fotka
Fatin: My jsme teda žádnou želvičku neviděli, tak jsme si jí koupili aspoň plyšovou..pes už jí pěkně roztrhal...jsou jí teď 2,5 roku a je v pubertě nebo co, ale všechny hračky devastuje..zmetek ]-(
Ahojklyholkytak musim vam pochvalit nadherne fotoalba.Chtela jsem se vas zeptat zda nevite kdo prodavanebo je nekde svatebni salon kde prodavaji svatebni saty.Tim ze se bereme u toho more takjsi musim saticky koupit.
Mili: Ahojky,nevím,jestli si koukala na moje album a můj inzerát. Prodávám své svatební šaty a myslím si,že nejsou vůbec přehnané,že i na svatbu u moře by jsi je mohla mít. Pokud tě zaujali napiš a můžeme se dohodnout. Každopádně nic nevnucuji.Cena je včetně bolerka a spodnice.
Profilova fotka
Ahoj holky, to jsou věci, já jen na chvíli odjedu na dovolenou a hned je z toho učitelský spolek.:-). o víkendu jsme přijeli teprve z dovolené, tak se tak nějak zpomatovávám. Na beremese fotky jsem zatím nedala, ale najdete je tady: http://pandm.jalbum.net/Svatba/ Jinak fotečky máte krásný všechny, každý jsou uplně jiný. U nás se manželstvím nic nezměnilo (ještě že tak):-) Ale v pondělí to bude už měsíc, tak mě uplně děsí, jak to letí. :-). My jsme byli na Korfu, moc hezký, ale Zankythos je holt naše srdeční záležiost:-). My jezdíme vždy do Tsilivi.
Mili: ja jsem si saty taky kupovala a byla jsem rada - vydrzela jsem v nich az do noci a nebala jsem se udelat jakoukoliv blbost pri foceni. Sice spodek sukne je zatrhany a byla priserne spinava, ale jsou to moje saty, tak je to jedno.Koupila jsem je v Praze na IP Pavlova v domu mody. Staly me 2 500,- a musim rict ze i pani prodavacka byla moc prijemna. Proste kdybych saty shanela znova, tak bych sla zase tam. colormaus: mate moc krasne fotky.
Profilova fotka
colormaus: Už jsem si říkala, že jsi se tu nějak dlouho nebojevila... Máte parádní fotky. Moc vám to slušelo. :-) mili: Taky jsem měla koupené, a proto jsem byla ve větším klídku a mohla blbnout. Mám odkoupené používané šaty Cymbeline ze svatebního salonu (cena byla nižší než půjčovné). Jde o to, jaké šaty chceš... Vím, že za cenu půjčovného prodává také Andělské studio a snad i Klenoid (někde jsem to četla). Doporučuju kouknout net na salony v Praze, zda nemají nějakou akci nebo počkat na výprodej staré kolekce.
Profilova fotka
Ahoj holky...ten čas tak letí...v pondělí to je už měsíc...je to úžasný...pořád prohlížíme fotky a čekáme na dvd...je to krásný.. Já teda měla šaty půjčený, ale chtěla jsem je původně kupovat...chtěla jsem je z toho studia Marry...tam mají šatky boží.... :-)
Jo, leti to poradne. My porad zarizujeme docasny bydleni a mame toho nejak nad hlavu. Zitra jedeme kupovat jidelni stul se zidlema, mame vyhlidnutej z masivu. Vsechno se snazime sehnat z masivu, konkretne borovice.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?