14.8.2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, diskusi s tímto názvem jsem tady nenašla tak snad jsem opravdu hledala dobře. Tak se pochlubte jak připravujete a jak se těšíte.... :-)
1
17
18
Ahojky Alte, večeře je taky dobrý způsob oslavy. My nakonec šli taky ještě na večeři, i když to bylo částečně k výročí a částečně k mému svátku, který mám 3 dny po výročí. Jinak jsem k svátku dostala brzdový destičky na auto, kytičku (která musí mít pořád hodně vody) a tričko. Nějak se nám všechno se* zrovna když jsme na tom mizerně s penězma. Přímo na naše výročí jsme byli na svatbě kamarádky a domů jsme přijeli až druhý den po poledni. Bylo to naprosto super. Vdávala se v Mariánský Týnici a tam byiy lidický děti - my měli svatbu v Lidicích, takže aspoň nějaká podobnost.
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Holky, kde se flákáte? Co je u vás novýho? Jsem hrozně zvědavá...
Profilova fotka
Ahoj, máme se dobře. Chystáme se slavit manžovy narozeniny. :-) Jinak se pomalu rozhýbáváme s pomalou rekonstrukcí bytu (nejbližší věc je obývák - dávám tomu tak půl roku práce). Vychtnáváme klid a pohodu. :-) Co vy?
Ahojky, my zatím s rekonstrukcíá nezačínáme - to až tak nejdřív za rok. Ale zatim jsme v podnájmu a musim říct, že celkem i pokojenost. Měli jsme teď trochu složitější situaci, ale už to je zase v pohodě - už máme novou práci oba dva, tak už to bude zase lepší.
Ahoj holky, co takhle založit si soukromou skupinu abysme o sobě měly pořád informace a taky klid a soukromí?
Profilova fotka
Souhlasím. :-) .
Holky, tak jsme už v soukromí: http://www.beremese.cz/diskuse/tema/s... Zatím mají přístup ty nejvíc diskutující, ostatní ať mi kdyžtak pošlou IP...
1
17
18

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?