Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
kristi už ne, ale pro tměnu distala dnes od táty panenku co má megatěžkou hlavu, tak fárám fárám a ta panena dělá kotrmelce.....
Odpovědět
Profilova fotka
AHoooooooojte holky tak to mame za sebou a bylo to naaaaaaaaaddddddhhhhheeeeerneeee..Ani jsem to tak krasne necekala. Meli jste pravdu v den svatby ze me vse opadlo,zato den predtim lepe receno ve ct. od nejakych19 hod. se zaclo hodne dit a ja byla s nervama tak v prdeli,ze jsem chtela vsechno zrusit, bylo mi tak blbe,ze jsem malem 2x zvracela,bylo par hadek,par slz ale bohuzel to vse bylo ze strany rodiny. Ale nakonec vse dobre dopadlo, vsichni se uplne bozsky bavili,jsem moc rada za celou spolecnost co se sesla a muj chlap rikla,ze se bavil uplne bozsky. Svatebni noc byla taky krasna, Sli jsme spat az ve 4 a do hotelu jsme dorazili ve 2. No nadhera se vsim vsudy. Pridam fotky,ale musite pockat,protoze ted vsichni odjeli a ja musim v baraku uklidit . Musim rict, ovsem ze bez me maminky bych nezvladla ani polovinu. Jo a v ychlastalo se nejakých 95 piv a 21 malych. Ani ja ani Toams jsem nebyly ozrali a nejlepe se snad bavil Jamie. Ten tancil a dovadel, boze nevim kde se to v nem vzalo. Bly decka naprosto hodni a skveli. Jen sofule netancila a spis litala za kralikama atd. Jamie mi rano rekl,ze byl asi ozralej :-D :-D Tak ja se zase ozvu jen jsem vam chtela rict, ze to bylo nad me ocekavani. Jo ale nesel mi rikal ani svatebni slib jak jsem brecela a jak me muj tomas videl, zacal taky brecet. :-(
Odpovědět
Lucy tak to mooooooooooooc gratuluji a ja ti rikala,ze Tomas bude jiny..Tak at se vam dari i v tom druhem manzelstvi krasne ;-) A uz se tesim na fotecky A jak slo to foceni a prvni tanec a kdo rikal pripitek??
Odpovědět
http://ajanlo.kapu.hu/video/post.php?... holkýýý koukněte x-) x-) x-) luci gratuluju mooc , těším se na fotenky
Odpovědět
Profilova fotka
lucy...moc gratuluju, to je super, že jsi byla v klídku a taky že všechno vyšlo. A na fotky jsme zvědavá, hlavně na manžílka, jak mu to seklo ve svatebním ;-) lucenek...já jsem tě včera viděla - teda tebe až tak ne, ale Sáru jo :-D Jely jste v tramvajce, já jsem sedělana zastávce třebovická a čekala na tramvajku. A koukám do toho vozu, kdo se to na mě zubí a to vysmátá Sára, jsem si říkala, odkud jí znám :-D :-D :-D A tebe jsem viděla už jenom přes dveře....
Odpovědět
Profilova fotka
Lucy tak to mám velikou radost, že to dopadlo podle představ!!! moc se těším na fotečky luci to je moc pěkné to videjko
Odpovědět
kukiííí jooo si matně vzpomínám mělas černé slun brýle....no gojgy je velmi družná..tlemí se na všecky :-D :-D :-D čus kristi
Odpovědět
Profilova fotka
HOlky zatim vam poslu jen odkaz na rajce kde jsem to v rychlosti vsechno z meho fotaku hodila ju?? Jsou nektere ale rozmazane, jak se clovek hejbe,to je skarede,takze omluvte kvalitu,. Od fotografky to bude trosku pozdeji. Pak pridam co kdo posle jeste. www.mypics4u.rajce.idnes.cz
Odpovědět
Lucy moc krasne fotky,Rad.rikal,ze jsi byla krasna ;-) Ted jsme vas ocihli zrovna. My ted cekame na nase,prijedou k ranu nekdy a ja vcera usla v pet rano,dala jsem si krava kavu v deset vecer a do peti cumeila na tv a dnes cekam do rana na nase,tak hruza,ale moc se tesim. JInak tu jsou pekne horka,tak umiram.
Odpovědět
luci fotky krásně make up super,vydržel????
Odpovědět
Profilova fotka
luce...jojo,to jsem byla asi já, taková agentka :-D lucy...fotky moc hozké, to počasí vám vyšlo parádně, co? sim...neboj, tedka hodíš holky na krk vašim a budeš spát týden v kuse :-D
Odpovědět
jo a měla jsi sukni :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
luc...neeee,tak to jsem nebyla já :-D :-D :-D Dneska je tu nějak mrtvo,ne? My před chvíli slupli oběd, dopoledne jsme malovali dětský pokoj, ještě jeden nátěr a je hotovo. Poskládali jsme postýlku a manžel namontoval držák nebes, už se to rýusuje, se těším, jak to bude vypadat kompletně nachystané x-) A za chvilku jdeme na procházku a asi si někam sednout na zahrádku, když je venku tak fajně
Odpovědět
kuki nebo tříčtvrťáky...prostě černé brýle a seděla jsi.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj holky, po strašně dlouhé době vás zdravím. Dneska jsme se vrátili z dovolené - putovali jsme po Středních Čechách a poznali jsme zase kus naší země. Bylo to super, máme spoustu zážitků, fotek...(jak se vzpamatuju a stáhnu je do pc, tak nějaké hodím na facebook). Asi vás budu dočítat až zítra, jsem nějaká unavená... Lucyko: Tobě bych chtěla moc pogratulovat k svatbě!!! Přeju vám moc a moc lásky a štěstí, aby vám to i nadále hezky klapalo :-) Myslela jsem na tebe v den tvé svatby, ale nemohla jsem tu napsat, protože zrovna tam, kde jsme byli, nebyl signál na net :-( Počasí vám vyšlo super :-) My jsme tou dobou byli na Slapské přehradě. Nakoukla jsem na vaše fotky a moc vám to slušelo - byla jsi hezká nevěsta. Ta kytka a věneček na dveřích - nádhera ! Tak zatím ahoj...já jdu vybalovat a nebo spíš odpočívat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte :-) lucy: myslela jsem na tebe celý pátek, tak to je fajn, že se svatbička vyvedla a jak jste byli dojatí :-) takže mooooc GRATULUJÍÍÍÍ a užijte si to ;-) a už se taky těším na fotečky ty od fotografky... tamty na rajčeti jsem zkoukla a fakt supééér :-) bylas krásná nevěsta ;-) lucenek: moc pěkné video ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky dekuji moc za gratulace a krasne komentare a za to ze jste na nas mysleli. Opravdu jsem byla velmi stastna a jak jste rikali,ze by jste si to zopakovali,tak ja bych sla znova do toho. Tomas byl naprosto bozsky a dokonce by i s mou mamou tancila sel by za ni atd. vsechno cim me stresoval bylo uplne jinak. Uzasnej proste a shodli jsme se ze to rychle uteklo a taky ze lepsi spolecnost sme si vybrat nemohli. I ma mamka rekla,ze bylo super jen se ji nelibil pristup zamestnancu v tom smyslu,ze dali na talire cukrovi a jak se to snedllo, uz nic nedoplnili a takove male veci. Ale ja se nestarala o nic ani o ty decka ale o tech jsme ani nevedeli, uzivali si to a nejvic Jamie ten byl hotovej tenecnik.
Odpovědět
Profilova fotka
lucen...jojo, máš štěstí, to jsem byla jááááá :-D jaro..takže pěkná užívačka,co?A byli jste sami nebo ještě s někým?
Odpovědět
Profilova fotka
přeji krásné pondělní ranko :-)
Odpovědět
bré ráno sem mi dneska fakt chce :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no mě se taky dnes nic nechce ]-(
Odpovědět
jo vlatně chche spát..ale to by si hany musel vzít malou na celý den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, mě se táááááák nechtělo :-| kuki: jojo byli jsme sami dva :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, LUcy dívala jsem se na face, strašně moc Vám to slušelo !!! už se těšim na další fotečky my celý víkend dělali rekonstrukci koupelny a pořád se nám sralo, fakt to byl nazec, křivé zdi, nešla usadit vana, pak začala protékat nová páková baterie, lámali se kachličky, všude bordel no hnus fialovej, Radim musel do práce, ale je hotovej a já vlastně taky jdu se vrhnout na uklid, včera už jsem pomalu uklízela, ale začalo mi strašně tvrdnout břicho, takže jsem musela přestat, tak doufám, že dneska to bude lepší :-)
Odpovědět
kristi tývado to je pech hany dělal koupelnu sám a čéče dodnes nepochopim jak vanu vytáhl a dal ji zpět,, když ji vyzdíval.....takže chápu bordela všude hafo, máme řezačku na kachle...tak nepraskalo nic díkybohu
Odpovědět
Profilova fotka
no nám praskaly, ty kachličky, které se dávali třeba kolem kulaté tyčky topení, to když začal řezat takovou zvláštní řezačkou přímo na to tak 2 v pohodě a zbytek začal praskat, jinak jsme měli řezačku na kachličky z hornbachu, je to nějaká profi a ta byla fakt super, kamarád tam pracuje, tak ji Rádovi půjčil hlavně původní vana byla zabetonovaná, to jsme tak nějak nečekali :-o takže fakt mazec ji dostat ven
Odpovědět
týjo ty kulaté otvory na pytel..ale jsou ty nastavce na to...ale víc to praská to je fakt zalitá betonem jooo???A co zten hluk z výtahu u vás dělo se něco????
Odpovědět
Profilova fotka
no výtah, to je kapitola sama o sobě, je to mnohem lepší a hlavně jsme si zvykli že :-) každopádně to řešíme a řveme, jenže ta firma prý teď nemá čas a příjdou v září a něco prý vymyslí, no chápeš to???, je to bordel, ale nedá se nic dělat už nás to stálo hodně sil a zbytečně se pak stresuji, takže jsem to teď vypustila a uvidíme v září :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci mám kupovat malému takové to lehátko na doma? já ani nevím jaké bych měla koupit poradíš???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?