Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: ;-) no já bych taky ase 3 nechtěla :-D
Odpovědět
pan a ty mas segry nebo i brachu? My jsme tri holky a manza ma taky dve segry. Tady je tak hnusne,od vcera rana prsi vkuse,fakt hnus. A predtim taky porad preselo,jen ne tak moc vkuse :-D Dopo mi prijde pani z kliniky zvazit vikusku,tak snad uz nabira,tak drzte palce.Docela kolisame s vahou totiz. Ja totiz odmitla chodit na kliniku mezi ne mocne lidi a deti,tak mi ji budou chodit vazit domu x-) Protoze detska klinika ma stejnou cekarnu jak doktor pro dospele,kde sedi lidi s chripkama a tak.Jen zitra musime na prvni ockovani 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem sama a máme v rodině dvojčata, babička moje byla z dvojčat, tak si i říkám, jestli až zaděláme jednou na druhé tak jestli nebudeme mít dvojčátka ty jo 3 děti mazec Simi držím palec
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak mám za sebou první katastrofickou těhotenskou noc ]-( Nemohla jsem ani zaboha usnout, mimčo mě pěkně šikanovalo a bylo úplně jedno jak ležím..Takže jsem chodila, hladila, mluvila a nakonec jsem si dala hrnek teplého mlíka s medem - a pak jsem vyčerpáním asi po další hodině usnula. A dneska?Vypadám jako z reklamy na hrůzu, jako bych celou noc probrečela - myslím, že budu fakt krááásná maminka :-S berr..já jsem taky u hutnické, ale na rozdíl od tebe jsem teda úplně v klidu :-D Mě to totiž příjde, že se pořád řeší pojišťovny a člověk se přehlásí a za čtvrt roku ab to měnil. Já jsem přešla od RBP, protože před nějakým časem měla prý taky problémy no a teďka mám jít zase jinam? A navíc máš čas do října, dříve pojišťovnu změnit ani nemůžeš. Já tedďka využiju příspěvek na těhot. kurz a na přítomnost otce u porodu, to je jediné, co nám navíc proplatí..Ale dělají s těma bonusama navíc pěkné caviky 8-( luc...tyjo,to pěkně uteklo, už teďka v sobotu x-) A kdy se pak vracíte zpátky? Jinak já bych teda tři děti asi nechtěla, už se teďka bavíme o dvou, kdyžz si představím, že ta těhotná budu zase já :-D A taky nevím, jak bychom je tady rozmístili, se třema se prostě při stavbě nepočítalo..Jo a nemluvě o penězích, kdž si představím placení školného krát tři |-|
Odpovědět
Kuki neboj,bude hur :-D ALe drzim s tebou,ja v noci krmila co dve hodky,odsrikavala a to viki po kazdem krmeni hodinu kadila a to jde slyset na celou ulici jak ona tlaci do tech plen,silene to proziva,tak jsem taky kocka ;-) A ted mura chrape jak drevo. Se tremi souhlasim,3x boty na zimu,3x skolni vylet.......musi to byt zahul.Jak to ty nase mamky delaly?Ja uz ted mam hruzu,jak budem platit dovcu 4x a letenky 4x,to uz domu budu litat tak co pet let.Ale zas jak mala vyroste,tak se muzou mlatit s Veru v pokojicku aj a budu mit klid :-p
Odpovědět
kuki a kolik mate pokoju v baraku?Tam by se urco treti veslo a mozna i ctvrte,kdyz nebudou deti narocne,co? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: jednu ségru a jednoho bráchu tak u nás je krásně, azuro. No nebudu tě provokovat :-D jinak držím pěstičky s malou. jak to dělaly? no v obchodech nic nebylo, nikam nelítaly, na dovolené nejezdily.. ale byly nějako happy.. berryl: no ale to už to první budeš mít samostatnější - třeba - a můžeš ho zapřáhnout do povinností a může se taky trošku starat, pohlídat apod. taky to má své výhody ;-) kuki: ten tvůj popis mě dojal :-N ale je to vtipné to takto číst... no a bude hůř :-N
Odpovědět
pan,my teda na dovolene jezdili a uz moje babi s mamkou a tetou jezdili k mori a na dovelene a veci nam tatka vozil z nemecka za valuty :-D Tady je cerno,ja musim dokonce svitit abych vubec neco videla. tyn a jaky chces rozil vekovy?A jkay ty pan a kuki?Ja mam 2.5roku. Moje mamka rikala,ze chtela jeste 4dite,ale pak onemocnela a od manzi mamka se snazila o 4 nekolik let a uz jim to neslo-blazni
Odpovědět
Profilova fotka
Proč mi jako píšete, že bude hůř??????????? :-D :-D :-D Jsem se teďka dívala do zrcadla a vypadám fakt hustě - mám úplně zkrvavené oči a pokaždé, když mrknu, tak mě řežou a slzí, to budu dneska na kurzu kočka 8-( No my máme 4+1 a ty dva pokojíčky jsou malinkaté, takže každé bude mít jedno, podle mě by se dvě do jednoho nevešly. Takže dvojčata nepřicházejí v úvahu, i dkyž nějaký ty Simčo. Ale kdo ví, abychom si to nenaplánovali a já pak otěhotním buď po šestinedělí nebo po 10 letech :-D A mít čtyři děti považuju za sociální sebevraždu, to už bychom neměli snad ani na jídlo....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko tak jsem byla rano na odberu a vysledky zitra. Taky jsem si nechala predepsat leky na sklidneni abych se nepoto a od zitrka jim asi jen suchou ryzi. Holky teda co delate, Ja se vdavam uz v patek,takze kdyz v so na me budete myslet, je to epkkne, ale uz bude po vsem. :-D .Takze zitra me ceka rano jeste farar a pak jeste oblitavani a odpo nehty a vyzvednout dort a kytku do vlasu a vecer vyzdoba stolu a v 10 vecer dorazi kamoska atd. Uz dnes jsem ale nemohla usnout, teda vcera. Jo a co se tyce deti. Hmm ten muj chce jeste minimalne dalsi jedno. Dvojcata hrozi nekolikrat, tak bych se asi dost modlila aby nebyly dvojcata,kdybych nahodou ejste nekdy do toho sla. Ale v blizske budoucnosti ne. Mozna kolem 35 pokud me to neprejde. To sem silenec co?? Ale jak rikam, ted ne a krome toho jestli se ten nas synek nezklidni, tak si brachu muze akorat tak namalovat. :-p Holky moje nervy pracujou,teda moje streva. Ja musim porad na WC a nemuzu nic pojist, se mi krouti bricho. Jo jeste, jak prijde DJ, asi tak hodku -hodku a pul po obede ma dostat jeste obed??A nevite kde je nejake pekne mistecko na foceni ve smeru stara bela az skalka? V te Bele toho totiz moc neni,takze nekde jinde budeme muset jet,ale dnes mame schuzku s fotografkou,tak mozna bude vedet. Tak custe
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé mě tam zmizely nějaké věty :-D Mělo tam být, že pro dvojčata máme nějaké genetické předpoklady a potom, že rozdíl asi tak nějak, jak to máš ty Simčo.. Nějak mi to tu hlupne
Odpovědět
Profilova fotka
no já bych chtěla jít po 3 leteh do práce a pak do roku dvou mít další mimi, nechci přijít o práci a hlavně kvůli peněz nechci mít 2 prcky hned po sobě
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
luc...pátek??????Ty bláho, to už se jenom 2x vyspíš a jsi vdaná :-D :-D :-D Klíííííííííííííííííííííd, to bude dobré...Já se chtěla podívat, kdy to máte, ale nějak se mmi nezobrazujou takové ty rámečky, když najedu na jméno, takže jsem to vzdala. Dýdžejovi bych dala oběd, kdyby zbyl, jinak asi ne a o focení nevím, neznám to tam
Odpovědět
Profilova fotka
simi: to netuším a zatím toto neřeším ;-) lucy: no vidíš to :-D jéééjej.. nějak jsem si to popletla.. tak budu držet palce už v pátek ;-) ja bych mu obed nedala... bude mit kafe a zákusky ataky tam budeš mít raut ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky co vaříte??? nějaký recept na rychlou buchtu?ale ne prosím ať si ji zajdu koupit jo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky, no ono je to asi automaticke, ze si myslite,ze to je v sobotu, on se taky vzdycky kazdy divi ze vpatek,protoze svatby jsou vzdy v sobotu. Jinak jsem pridala par asi uz poslednich fotek do alba, zitra uz asi nic nepridam A to vite,ze tady potom vlitnu jako znovu vdana pani :-D a pridam fotecky. To se nebojteeeeeee.. No nic, dekca na 2 hodky vypadly ven, muzik je v posilovne,takjdu uklizet,zitra moc neuklidim. taky budeme spat u toho Ferdy,takasi bych si mela neco sebou nabalit ne????? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já jdu na oběd k našim 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucy je to paráda, strašně rychle to uteklo co? moc Ti to sluší na těch fotečkách a celkově to bude parádní a pro prcky to bude taky zážitek
Odpovědět
Profilova fotka
no ja doufam, mam ale trochu obavy z manzela a moji mamky. Nechce se s ni fotit, tancit ani nijak pripijet . takze to me nejvice znervoznuje. ]-( On je palicak hroznej. Jen se modlim aby pro nej neprisla na tanec, jinak on ji mi to nebudete verit odmitne. Opravdu ja taky nevim co budu varit, vetsinou nekde jime, pujdem odpo na pizzu nez bude sraz s fotografkou,tak asi jen polevku :-(
Odpovědět
Lucy,my obed nedavali,protoze prisel po obede a za chvili byla vecere,takze dostal tu a ani to nechtel,ze nema hlad,tak jen neco mlsal. jee,tak to uz je streda dneska??? Tak to mas fakt za par,drzi palec zitra i stredu at se nepos... :-D Kuki,muj manza ma tri sestrenky nebo bratnrance a vsichni maji dvojcata :-D Nam uz ale nehrozi,tuk tuk tuk :-p Tynus,2hrnky hladke mouky,hrnek mlika,jedno vajicko,hrnek roztopeneho masla,hrnek curku-jaky mas a prasek do peciva,zamichat,dat na plech a 40 na 170stupnu upect. A podle chuti tam muzes dat ovoce,cokoladu,kakao,kokos co chce nebo jen tak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi díky, jdu na to:o) Lucy nám taky příšel až po obědě a pak už jedl raut a jelikož nám toho hodně zbylo tak jsme mu nabalili hodně věcí domů, měl i děti doma tak jsem mu dali i dort, ale on byl strašnej sympoš, že Luci :-)
Odpovědět
my taky dali vysluzku,dort a kolace a jeste flasku domaci slivovice. U nas to bylo divocejsi,tak si zaslouzil
Odpovědět
Profilova fotka
hned bych se vdávala znovu!!! příšti rok se vdává kamarádka tak se na svatbu aspoň podívám, najím se a zatančím si, ale ty šaty jí budu závidět :-o
Odpovědět
Ja bych se taky hned znova vdavala,mela krasne saty,zavoj a tak x-)
Odpovědět
čuste buste tak jsem byla s malou u zubáka a sueeer x-) x-) x-) už jsme myslela že sáru nikde neudám...to je děs nikde neberou...naštěstí vzal malou můj závodní a přišel za malou do čekárny a říká:Ahoj, já jsme dědeček Lubošek a kouknu se ti to v¨tvojí papulenky tímhle zrcákem..a dal jí to zrcátko do ruky...no pajada tenhle přísstup.... jinak se mi blbě píše nebop jsem vylila do klávesnice horký kafe, je to sice vyčištěné, ale některé písmenka jdou těžko :-S
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super Luci :o) takový přístup se málo kde vidí!!! tak kafe jo, no hlavně, že to nezačalo hořet
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: tak jak se ti povedla buchta? jinak přeji pěkný večer.
Odpovědět
Profilova fotka
luc...tyjo,tohle by fakt měli dělat všichni doktoři a vůbec všichni, co se dostanou do kontaktu s dětma. A to je takový problém sehnat zubáka pro dítě jo?To koukám, já myslela,že jenom pro dospělé.... Jinak jsem došla z kurz a už mám objasněno, proč jsem v noci nespala - já a pak skoro všechny těhotné, co tam byly - protože bude úplněk a děti na to prý některé špatně reagujou - nepřekvapuje mě, že zrovna to naše :-D A taky jsme poslouchali miminko, jak mu bije srdíčko a jak je otočené
Odpovědět
kuki jo a když jsi jako dospělák někde regostrovaná tak ti tvoje dr nemusí malou vzít páč z ní nemaj nic do kapsy, to mi dneska řekl doktor, proč se nedá sehnat zubák :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no to je síla jak to tu poslouchám o tom zdravotnictví.. teda resp. čtu :-N furt by chtěli prachy a skutek utek
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?