Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pan: jojo už jsem to tu psala...byli jsme na týden ve Středních Čechách - 1 den v Praze (hlavně ZOO a pak procházka po Praze), 3 dny Srbsko (5 km od Karlštějna) - od tama jsme jezdili nebo chodili na výlety (Karlštějn, Koněpruské jeskyně, lom Velká Amerika, Bubovické vodopády, Točník, Křivoklát atd.), 1 den Slapská přehrada (výlet na parníku) a 1 den u Týnce nad Sázavou (výlet Konopiště). Bylo to fakt super, všechno krásně vyšlo. Ještě jsem nestáhla ty fotky...tak to musím brzo napravit a pochlubit se :-) A kam se chystáte?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ja nestiham tak jen vas pozdravim . Vcera jsem pridala nejake fotky od fotografky,ale zatim jen poslala par mailem,takze az bude vice,tak to dodam. Denne nekde litame, nestihame,pristi tyden uz letime domu,takze toho je hodne. Mejte se . Ja jdu dnes ostrihat vlasy ,ani se mi nechce jak jsem videla ten krasnej uces na svat be. ale jdu.tak pa zatim
Odpovědět
Profilova fotka
nad: máš to v mailu ;-) jaro: ještě nemáme jasno a furt se tu dohadujem. Tak to jste měli parádní ;-) lucy: tak to už se těším na fotečky ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, ja uz tady mam mamcu a tatka odjel v pondeli. Vikuska ma kkoliku,tak se bobek trapi s prdama. My uz nakupujem pomalu vanocni darky,co najdem v akci,takze uz mame pro Veru asi 5darku :-p Taky jsem se nastvala,tak menime doktora,protoze ti nasi jsou debil.,tak jdu na doporuceni k jinym. Lucy,,mate nadherne fotky,moc ti to sluselo x-) Kuki,videla jsem fotky Zdenky segry a ma 90kg,mamca rikala,ze je cela rozpraskana,tak bude mit jizvy na stehnach i na lytkech a je fakt obrovska,ale slusi ji to.Termin ma za dva tydny,zatim je zavrena a maly uz ma 3.5kg a bricho pry ma uz uplne spadnute.spat nemuze a ani chodit,tak se uz tesi,az to bude mit za sebou
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, tak holky ja jsem uz uplne nakratko. Ale je to dobry,ale poprve mi bylo lito ty vlasy shazovat. Jinak o vikendu uz budeme mit hotove zrejme to video ze svatby,tak se tesim. Fotky jeste nevim snad by taky mely byt. Ale bude to tezke z tolikati fotek vybrat ty nejhezci.
Odpovědět
Lucy a tak proc sis nenechala dlouhe?? A kdy letite domu,tesis se nebo se vubec nechce?
Odpovědět
Profilova fotka
SIMI- netesim se vubec, myslim,ze i tomas by tu zustal trochu dele. Ja jsem rikala od zacatku ze se ostriham. zase kdyby se mi o ty vlasy takhle nekdo staral,tak to bych brala,ale nebavi me to . Jinak letime pristi ctvrtek 20.sprna. Jo a normalne uz mam i boty prodane svatebni. To byla rychlovka a jeste se o ne malem pohadali holky.
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: zkoukla jsem svateb.fotoalbum, moooc pěkné :-) napsala jsem i gratulaci. a máš fotku jak ted vypadáš? no taky ty boty byly jak pro popelku :-N tak proč by se holky nepopraly :-D simi: a proc nejsi spokojena s dr.? Co ti provedli?
Odpovědět
LUcy tak to uz mate za par a zas sup domu. Planujete letet zas pristi rok nebo uz nebude litat tak casto? To mas supr s botky,ze si je tak rychle prodala. Pan,jsou tam hrozni.Vubec se nestaraji. Ted ztratili dopis z nemocnice,kde je napsane,co maji predepisovat viktorce,takze mi nemuzou dat recept,taky blbe na psali recept na paralen pro ni,tak jsme stravili 40min.v lekarne a lekarnik zjistoval,kolik ml muze,protoze nemuze normal davky jak normal,narozene deti......no debil..... Takze menime,tam toho bylo vic a ted to byla posledni kapka. A taky ten novy je bliz domova. Mamka porad nosi Viki,se zblaznim jak vsichni odleti,ona vubec nechce do postylky jak ji rozmazlili 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, Simi tak to bych taky hned změnila doktora lucy hoď fotku jak jsi ostříhaná
Odpovědět
Profilova fotka
luc...fotky od fotografky jsou taky moc hezké, mě normálěn příjde, že se k sobě s manželem strašně hodíte, jste si i podobní :-N sim...fakt?90?to je šílené, já si ji neumím ani za nic představit, páč si neumím představit ani sebe s 90ti kily...ale je to mazec ten konec, si pamatuju lucenka, když byla na rozsypání a pořád nic..chjop,kdo ví,jak to bude se mnou :-)
Odpovědět
kuki,no me by hlavne nenapadlo,ze segra tolik nabere. Ja nabrala u veru 11kg,druha segra u terky 11kg,nase mamka byla s nama taky hubena a chudak zdenka to nabrala za nas vsechny. ALe taky mamka rikala,ze brutalne zere,ze jako fakt zere,ze je to silene,kolik toho sni :-D ALe jen at se tlaci,dali si tolik prace s tim tehu,tak konecne se dockala,tak si uziva a pry ji ta vaha ani ne jak nevadi,tak to je hlavnik,ze je spokojena. jen ten konec mazec a jeste k tomu horka. Zrovna s mamkou typujem kdy porodi. Luc,hod foto,ja chci tkay videt
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojte holky foto me nove hlavy na facebooku ju???? Kuki- nejsi vubec prvni ani posledni kdo nam rekl,ze vypadame spis jak sourozenci. Pred 11 lety kdyz jsem prijeli do USA a meli oba dlouhe vlasy,tak si mysleli ze jsme bracha se segrou,takze to slysime dost casto. Ale vis jak se rika,kdyz jsi s clovekem uz dlouho zacinas se mu podobat,tak mozna proto :-D :-D Simi- napred mi bylo v lednu receno,ze nepojedeme pristi rok ,ale ted kdyz se mluvi tak v tom smyslu ze zase prijedeme. Tomas ted uz ma opet dost prace ( mel by, snad se nic nezmeni) takze nejaka ta vyhlidka je,ale uz to bude o moc financne narocnejsi,tak uvidime. Planujeme pristi rok pokrtit deti ve stejnem kostele. Tak se uvidi.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) simi: no to je děs s tím zdravotnictvím, tak to se ti vůůůbec nedivím, já mám tady špatnou zkušenost s Bulovkou :-( neboooj, děti mají krátkodobou paměť ;-) 1den vydržíš řev a druhý den už bude v poho. a kdy má sétra termín? lucy: a čím se manža vůbec zabývá, co dělá?
Odpovědět
kuki já nabrala 13 kilo teda 15 ale rodit jsem šla se 73kg ;-) jako ten finiš byl fakt maras, ale díky bohu za léto nedovedu si představit zavazovat boty soukat se do zimních věcí brrrr
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak to je pravda, zavazovat si boty a soukat se do nich přes zimu by bylo nad mé síly, tak skočím do žabek a je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ránko Pan- manza dela u stavebni a designove firmy,takze stavi baraky. Pocasi jako des a hruza. Chteli jsme konecne do toho dinoparku,ale v tom pocasi to nema smysl, taky jsem chteli do hrabyne na pamatnik,to taky dnes nejde,tak jdu asi do Shopingu a dam decka do koutku a budu utracet. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: ahááá tak to jo.. tak to věřím, že toho má docela dost.. jj máš recht ;-) užij si to :-)
Odpovědět
Ahoj holky, vim, ze tohle tema tady uz bylo, ale nejde se do nej dostat..Zajimalo by me, jestli jste nejakym zpusobem (karticka, věta v oznameni) resili, at vam svatebcani potvrdi ucas na svatbe..
Odpovědět
Profilova fotka
nad: jasně.. posílali jsme to i mailem a těm co chodili naši osobně, protože my to měli docela z ruky - jako k těm starším co chodili... tak jim to potvrdili rovnou. Jinak jsme to chtěli potvrdit třeba mailem at víme s kolika lidmi máme počítat.
Odpovědět
Profilova fotka
simi..no právě, to,že tolik má je mi putna,ale neřekla bych ot do ní taky. Ale napsalas to moc hezky, hlavní je,že se dočkali... lucy..no ani se nedivím, jste si teda dost podobní :-D A tou podobou mě nestraš, jestli budu někdy vypadat jako manžel, tak tě pic teda :-D :-D :-D luce..no já si právě vzpomínám, jak jsi přenášela a všichni se tě furt ptali, jesli teda už nebo co =-) Já myslí, že tím,že těhotenství trvá tak dlouho, tak si člověk moc nevybere...Já být zase jako lucenek,tak nevím, mám problémy s žílama a vážit o 20 kilo více v těch vedrech tak mi snad všechny žíly puknou :-N nad...my poslali oznámení a když jsme rozváželi koláče, tak jsme ověřovali, kdo příjde
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: no ahoooj :-)
Odpovědět
víte co je prdel že já 26.10 otěhotněla a Sára se 26.7 narodila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pan..no nazdááárek, jak je v praze?páč tady je pěkný hnus.... luc...pěkně plánované dítě :-D
Odpovědět
snad na minutu přesně :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda to je sranda Luci a že to víš tak přesně :-D :-D :-D já mám dvě data a nevím kterého, ale to je jedno :-) nad my jsme některé navštívili, s některýma se spojili mailem a některým volali ať víme kolik čeho objednat, věděli jsme už 2m před svatbou kdo půjde a kdo ne, no a stejně jsme měli strejdu navíc, je to od manžela teta a má o hodně staršího manžela, který nikam nechodí, tak nám tchán řekl ať je pozveme oba ze slušnosti, ale že strejda určitě nepůjde, že nikam nechodí natož na svatby no a jaké to bylo příjemné překvapení, když se dostavil na obřad a těšil se na hostinu, tak jsme rychle zařídili oběd, udělali další místo a bylo po problému :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek: tak to vám vyšlo krááásně... kdyby to tak člověk mohl naplánovat, tak se mu to tak pěkně nepovede co? :D luki: no tu bylo raz pod mrakem, raz slunce.. ale superně... jemně pofukoval větříček.. takhle by to mohlo být furt.
Odpovědět
Ahoj holky, tady je tak stridave oblacno. My dnes nasli noveho dok.na doporuceni a vypada to tam supr,tak pristi tyden mame kontrolu s Viki. Taky manza dnes koupil stan pro 4,4spacaky a 4 karimatky za asi 1500kc,byla to supr akce. TAkze pristi tyden jede manza s tchanem a Verunkou na prvni stanovano. My s Viki zustanem doma,nechcou nas vzit,pry si to chcou uzit 8-( Tak az pristi rok velka akce. Zitra dopo se k nam pridjou predstavit s detskeho centra,tak jsem zvedava,no hned malou prihlasim na krouzek a v zari supnem na nejakou skupinu pro mamky s mimcama a taky pro veru. Je to supr,poslali mi dopis,jak se viki narodila-maji to dobre udelane,ale nevim jak vi,ze se nam narodila viki. A to je z dnesnich zprav vse :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem už dala pár fotek na facebook (je to jen hrstka toho, co jsme nafotili - celkem ai 600 fotek :-D) Dneska jsem byla na Lenince a šla jsem kolem toho obchodu, co je místo UVY - už jste o něm mluvily - no tam je krásných věcíííí!! A to jsem koukala jen za výlohou - byla tam nádherná postýlka a to povlečení s žirafkami - no krása x-)
Odpovědět
leni to je co????????????já bych tam nechala majlant
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?