Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi: nooo tak to jsou dobré zprávičky na všech frontách :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi= fotekcy krasnoucke, vidis jaka je to sikulka, je to bojovnice Pan= co ty tu strasis uz v 5 hodin?? To jsi tak brzy v praci????
Odpovědět
Dobre ranko,nam dneska prisla nova sedacka,no ale moc se mi tu nelibi. Teda ona je jako supr,fakt velka,ale nejak ten nabytek v vse vypada malicky o proti ni,tak budem odpo trochu stehovat,teda manza. ALe je brutalne fakt pohodlna,je to jak sedet na manzelskem letisti,jen to vypada jak lod tady :-D ALe mozna to je nezvyk. Lucy,ty jsi p orad nenapsala jak skonci ty zoufale manzelky????????? A uz se vam to krati,co?Kdy dorazi manza za vama? Pan,ty sis blbe naridila budika?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi tak až přestěhujete tak hoď fotky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: dneska je svátek, tak jsme doma... ložnici máme na východ a nějak mi bylo i horko, tak už jsem nemohla zabrat. To víš, jak můžu spát, tak nespím a když musím vstávat, tak bantuju :-| simi: jj já jsem na foto taky zvědavá tyn: ty už jsi doma? jak ti je?
Odpovědět
No pak hodim fotky,ale nemyslim si,ze to stehovani zachrani. Je fakt desne masivni o proti vsemu. Je to jak nabytek trpasliku co si pujcila sedacku od obra :-p :-p Tyn uz doma? Jdu do sprchy a jedu do nemocnice. Veru jde odpo s tatkou do trojrozmerneho kina na dobu ledovou tri,me se nechce.
Odpovědět
Jo a je na Verunku podobna
Odpovědět
Profilova fotka
simi: jééé tak na 3D na pohádku bych taky šla... jenže se mnou nikdo nechce, tak musím taky počkat na prcka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi: a co prsa? Už lepší?
Odpovědět
prsa porad stejne,ucpane uz nejsou,ale zase se mi zvysila tvroba,tak porad tecou a jsou jak melouny. A hlavni je,ze je mliko ;-) No nic baby,jedu,tak pekny svatek dneska,si to poradne uzijte
Odpovědět
Profilova fotka
tak sluníčko se nám schovalo za mraky :O(
Odpovědět
Profilova fotka
simi: tak to jo... no hlavně, že tě to už nebolí :-) a je mlíko jak píšeš ;-) berryl: no tu je taky opar a tak divně, dusno... normálně bych si přála abych krápek sprchlo.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no kde jste kdo? :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
my byli na návštěvě u prababi a pak jsme byli ještě nq pivu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: no taky jsme to měli v plánu, ale po obědě se nějak zatáhlo, pak pršelo a ochladilo se, tak jsme už neměli ani chuť někam chodit. a zítra zase do práce :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak to my zítra jedeme pro švagrovou a jejího přítele na letiště do Katovic ;-) Kdybych mohla tak bych šla taky do práce, aspoň na pár hodin :-D
Odpovědět
Profilova fotka
noo tak to se ti ani nedivím... aspon bys měla nějakou změnu co? A co druhé, neplánujete?
Odpovědět
Profilova fotka
pan dej pokoj s druhým. My chceme salší až bude eli větší :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to se nedivím :-D pujdes jeste do praáce?
Odpovědět
Profilova fotka
jo chci se vrátit zoět do práce tak na tři roky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak hlavní že máš plán :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no plán je, ale zda to ak vyjde to nevím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jdu pomalu do hajan... tak se měj hezky, užij si zítra cestu na sever ;-) a já se zase přihlásím z práce. Dobrou noc a pěkné sny
Odpovědět
Tak doba ledova tri uplne bomba,fatk se jim povedly vsechny tri dily a troj.kino je fakt supr. Verunka vydrzela cely film se divat-koupili jsme ji velkou krabici popkornu :-p Ja jdu spat,protoze nevidim na oci. Zofi,plan mas dobry,jen aby to vyslo. Jinak tady pocasi taky na prd,zatazeno a prsi,me to neva,horka nesnasim,jen prset by nemuselo
Odpovědět
Profilova fotka
HOlky ja su dnes vecer sama doma s deckama. Bojim bojim, ten barak je tak velkej a strasidelnej, tak jsem se domluvila na skype s milackem, prej at mu aspon kozenky ukazu,tak se jdu rychle jeste okoupat,protoze uz prej pelasi domu. Holky neznate nekoho kdo pece takove ty krasne dorty? Potrebuju nutne. Pocasi docela dnes vyslo nakonec neprselo,ikdyz jsem cekala ze bude. Zitra mam doktora, ve stredu vylet za kamoskou ve ct to taky ubehne co na vikend jeste nevim to je daleko. JO a SIMI doba ledova je pekna to je fakt, ze se to povedlo. Tak se mejte papa
Odpovědět
čus bus :-) kristi s tím sluníčkem....no co naděláme....ale příští týden má být krásně tak snad......tě pak vytáhnem na koupák... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky Jsem tu zas nějakou dobu nebyla... Tynko: Dávej na sebe pozor a šetři se. Jsem se lekla, jak jsem četla, že jsi v nemocnici. Už jsi doma? Všechno zase v pořádnku? Simi: Gratuluju švagrové k miminku. Teda to byl macíček :-N To je super, že je Viktorka už mimo inkubátor v postýlce :-) Kuknu ještě na fotky...a sedačka - je super, že je velká, taky máme velkou, to si brzo zvyknete ;-) A budete si tam všichni 4 lebedit. lucyka: Dívala jsem se na ty fotky v přípravném albu. Tak mě se ta miska na prstýnky moc líbí. Líbí se mi i ten závoj - je takový jemňoučký a sluší ti. I Sofince :-) Kytka z hortenzií bude určitě moc hezká. A ta výzdoba stolu není špatná, jen bych jinak nařasila tu modrou látku. Nesvazovala bych ji tak, ale víc bych ji nařasila, aby více vynikla ta modrá...zkusím pohledat nějaké fotky...Mušličky jsou moc hezké :-) Už vám opravili to oznámení? Jo a s mbankou žádné zkušenosti nemám. Já věřím jen těm velkým osvědčeným a známým bankám. Ale zkus mrknout na net, co tam píšou. No jinak my jsme byli předminulý pátek taky v kině - na Transformers nebo tak nějak...jako samotnou by mě nenapadlo tam jít, ale chtěl jít manžel a švagrová se švagrem, tak jsem se přidala a první minuty byli celkem o ničem, ale pak to bylo dobré, aji jsem se tam dost nasmála, takže to bylo fajn. A teď v neděli a včera byli u nás na návštěvě kamarádi, tak bylo moc dobře :-) Naplánovali jsme si, že si to brzo zopakujeme. Šli jsme spát až někdy ve dvě ráno, tak jsem byla včera úplně mrtvá...A to vedroooo, to byl maras :-p Dneska ráno už bylo chladněji, tak jsem zvědavá, jak se to během dne vyvrbí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Lucko, tebe jsem tu dlouho neviděla :-) Jak se vede? Jak se má Sára?
Odpovědět
Profilova fotka
lucyka: jo a ptala ses na dorty...cukrarstvi-aknel.cz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucyka: co tohle - nějak takhle nařasit: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?