Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Luci určitě s tebou a Sárou moc ráda půjdu jo a musíme zajít na zákusek :-D :-D :-D Jaro ahojky, už jsem doma a dá se říct, že v pohodě jen psychicky trochu vyčerpaná, ale to bude ok
Odpovědět
Hoj leni má se fajn, za chvíli roček slavíme x-) To víš občas tady čtu blafy a to radši nepřispívám :-D :-x
Odpovědět
Profilova fotka
:-N :-N :-N
Odpovědět
kristi :-D :-x už mlčim
Odpovědět
Profilova fotka
raději :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Lucy já Ti tu svatbu závidím, hned bych se vdávala znovu. O víkendu jsem to říkala manžovi a že bych si ho vzala hned znovu a měla svatbu a to vše kolem a on mi na to řekl, že by si mě taky klidně vzal, ale už bez toho všeho kolem a raději by si za ty prachy koupil pořádnou káru :-D :-D :-D no chlap!!!
Odpovědět
kristi přesně u nás to samé :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) no jo chlapi
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: ještě sháníš tip na dorty? Já měla úúúžasný a dostala jsem tip od jedné kamarádky z brms. Dorty jsou jako domácí :-) tak jestli chceš, dám tip. Je to cukrárna v Ludgeřovicích. jaro: a mě jako nepozdravíš jo? :-D :-D
Odpovědět
já zrovna dnes objednala u paní co nám dělala sv. dort pro sáru velkou berušku a místo krovek malé berušky x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jejda holky vy děláte ale chutě.
Odpovědět
pan dej si nějaké kokinko
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
asi dám :-N jdu vedle do budovy pro nanuk :-N
Odpovědět
Profilova fotka
juj tak to bude parádní dort, to tak letí, nedávno si Sárušku nosila ještě v bříšku a už bude mít svůj první dort :o) já si dám taky nanuk mám zásobu v ledničce, zhubla jsem z toho stresu 2kg tak je třeba to dodat zpátky
Odpovědět
jo nanuuk taky bych si dala jo kristi za chvíli budu zase rodit (vzpomínat co jsem ten den dělala a ták, určo ty první narozky ořvu, to je jasná věc)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo chtělo by to malého Honzíka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: no to máš recht... to zase nabereš ;) neboj.. hlavně už bud v klidu a opatruj se!!! Raději se na spoustu věcí vybodni a odpočívej. lucenek: jak zase rodit? O něčem tu nevím? jinak nanuk neměli, tak jsem si koupila soj.suk.
Odpovědět
pan...jako vzpomínat jaké to bylo před rokem víš......až budem slavit.... x-) x-) x-) jinak takhle rodím každý měsíc 26 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek: aháááá :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jaro- ja tu fotku taky videla kterysi den jak jsem mrkala na albicka. To byla jen takova zkouska,protoze ja budu kupovat novou tu latku na stul.Tuto mam z usa a je to moc svetle, nejde to moc videt,tak mozna pujdu i do tmavsi a halvne sirsi. Tuto necham na jine ozdoby Na ty dorty mrknu, ale mamka mi furt rika, ze mi upece, tak nevim jit do toho nejit. Holky poslete nejake ty fotecky dortiku co jste meli a LUCENEK posli pak fotku berusky,. A cenove nevite jak se to pohybuje? ja chcu 3 patra hranaty Ted jsem byla rychle s mamkou hrabat seno. Si ted poseldni dva dny hraju na selku a hrabu travu suchou hiiiii . k veceru jedeme do Ikei jdu kupovat vazy atd.
Odpovědět
Profilova fotka
JARO - Transformers 2 super co? Nevideli jsme jeste, jamie me ukecaval,ale zlobil,takze smula ale lmame doma jednicku a on to miluje. SIMI- sory za ty manzelky, kdybych nekdy zapomela na neco odepsat,tak musite pripomenout mam sklerozu vetsi jak Praha :-D .No pokud to u vas skoncilo tim, ze SUsan jela na kemp s tim blbeckem Davidem a smalym a ten jeji byvalej letel do vegas se vzit, tak tak to skoncilo i u nas, akorat ale mam pocit, ze nebyl mrtvy ten David ale ze byl spet v blazinci,ale neivm mozna se mi to plete jak to tam ukazovali jako vzpominku. A kdo si bude toh oMichaela brat to taky nevim,protoze to oni tak schvalne ukazali ale podle me si veme zpet tu SUSAN. Nevim uvidim. JO a SIMI nevim zda jsem gratulovala, mala je krasnoucka a silna. jeste jsem chtela neco napsat, ale ted nevim co tak si treba vzpomenu.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo uz vim BErryl- to je teda super, ze by jsi se vdavala znova a manza ti rekl, ze on klidne taky , Snad to budete rikat i po 10 letech. Je to moc krasne . tak uvidim co potom budu rikat ja. :-N
Odpovědět
luci pošlu mě můj svatební vyšel u té paní co je vyuč. cukrářka na 1000kč v profi cukráně na můj námět chtěly 7000Kč, a byl nešizený a asi 5kg měl..... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Lucy: mrkni ke mě do alba já tam mám taky dort a ten mi dělala paní a je fakt pravý domácí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: my měli marcipánový tuším 180kč/kg. A 3 patrový dort počítej tak 10kg že má. Mám foto v albu, koukni. no to máš výýýběrů :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem zhlidla vase dorty. Vsechny jsou pekne, ale nejvic se mi libil tvuj LUCENEK. A rikas ze po tobe chteli 7 litru??? A KDO prosimte?? NO tak to je sila. no ja bych chtela takovej hranatej,ale jednodussi je to v tom, ze mam na to sve musle, (ktere se sice neji) ale je to mene pracne. S tema vsema ruzickama, si teda musela pekne maknout. Ale to by me stacilo. Ja potrebuju tak pro 45 lidi a vy jste meli kolik asi tak lidi ? Jo taky jsem si holky vsimla, ze jste zadna nemeli ty punchochy bile. Nebo meli a uz jste to na foceni sundaly? Ja sem si je koupila, je to prej jen jedna velikost a teda mi ty kyty z toho tecou ven a moc prijemne to taky neni. Tak nevim
Odpovědět
Profilova fotka
luci já měla hnědé silonky a po focení jsem je sundala
Odpovědět
lucyka měli jsme 47 ;-) a v pooho asi byl těžší, neb jsem jej nemohla unést jj všeude kde jsem zašla do cukrárrny tak chtěli tolik peněz měli jsme spodní patro čokoláda úprostřední ananas a vrch vanilka..hany nejí ořechy tak rpoto ;-) já měla punčochy sice ne bílé ale ty šampán ke sp. prádlu.....klidně jdi bez.....
Odpovědět
ježiš ty moje překlepy :-p pardon :-x
Odpovědět
Profilova fotka
lucy ten dost od Lucenek vypadá parádně, no já jsem si silonky pořídila a měla jsem je 5min a sundala jsem je,protože mám úzkou nohu a padaly mi pak boty a taky to vypadalo na těch stehnech otřesně!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?