Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to máš dobře azařízené aspoň si odpočineš to je super, že se to morčátko tak rychle u vás zabydlelo
Odpovědět
No morcatko je malinke a zradla ma dost,tak uz asi vi,ze mu nic nehrozi. Jo mam to dobre,kdyz manza neni v praci,tak vari,skace kolem male,da ji spat,okoupe,precte pohadku,hjraje si s ni a ja muzu treba cely den cumet na filmy nebo jdem nekde spolu. Ted jdem do kina na nejakou pohadku.No halvne jsem rada,ze nemusim varit,protoze ja to k smrti nesnasim,ale uplne silene moooooc. Ja mam ted nudu,ja mal cumi na bednu asi pujdu povesti pradlo co tam mam v pracce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jsme na tom stejně, vaření mě nebaví a teď mi hlavně všechno smrdí, nedávám to občas se mi stane, že mě vaření chytne, ale tak jeden den v měsíci :-)
Odpovědět
Jo a ja dneska sla mrknout na tehu obleceni,tak rifle meli za asi 550kc, a meli i knoflicek ze pak jsou z nich trictvrtaky a byly pekne soupane a trika tehu stali od 100kc do 500kc asi a teplaky tehu stali 250kc. Tak to jde. ALe nebyl to nejaky extra znackovy obchod,ale dobry obchod,maji tam krasne hadry,jsem zdechala,skoda ze budu mit pupek a tehu me nebavi kupovat,protoze to stejne budu nosti jen chvili
Odpovědět
Profilova fotka
hm tady rifle stojí 1500,- trička kolem 500,- já to taky moc neřeším jen rifle a nějaké triko, stejně to pak bude ležet ve skříni
Odpovědět
no ja mam ty rifle od kamosky,i kdyz jsou mi teda velke,ale ja stejne litam po parku a tak,tak je mi to fuk,trika tky nejake od ni a plus nejaky svoje,do kterych se vlezu i tehu a na zaver 9mesic se nehodlam hybat a nocni kosili mam :-D Jen jeslti bude horko,tak nejake kratasy nebo saty,ale nikdy jsem tu tehu saty nevidela
Odpovědět
tady ty obyc tricka tehu koupis dve i za 150kc,takze ja si koupim ty,protoze se hodi k riflim i teplakum,nez ty tehu halenky. ALe at se uz otepli,bo se nevlezu do kabatu,to tu bude problem,jeslti bude leto jak loni,tak si budu muset sehnat tehu bundu nebo hooodne hruby svetr bo zkosnu
Odpovědět
Profilova fotka
fakt to tam máte takovou zimu? no já jsem ráda, že mám zimu za sebou, všechny bundy mám na tělo, takže už se bude oteplovat, tak vynosím mikiny, svetry a trička koupila jsem si ty rifle a od kamaradky mám manžestráky, ale ty mám ještě velké, budou se hodit ke konci tak to září
Odpovědět
no nekdy mama takovou zimu,nekdy mluvim se segrou a ona je v tilku a ja venku chodim v jarnim kabatu a svetru. Letni obleceni nevychodis tady,jako tilka a tak,teda anglani jo,oni jsou jini,oni chodi v tilku,ze je leto a vsude se to tu pise a ja ve svetru :-D Pozna tady na lidech odkud pochazi ;-) Mala uz mi lesti kachlicky v koupelne :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ona je čiperná :o) to já bych byla taky navlečená jsem strašná zmrzlina :-o
Odpovědět
no natesti v tehu je vetsinou velke horko,takze mi bude teplo snad..Vim ze kdyz jsem cekala malou,tak manza byl normal v triku aj a doma lezla po ledovou,ale ulne ledovou sprchu,namocila jsem si i vlasy a lezela nahata na zemi s mokrou hlavou v pruvanu a jest mi manzel daval mokrou hadru studenou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:o) ty jsi blázínek no uvidíme půjdu se dívat na TV tak papa
Odpovědět
Článek se načítá
ja uz malou uspala,cetli jsme krtka a taky jdu lezet k tv,dneska jsem uplne utahana. Tak dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: já myslela, že simi přehání... i na uších jo? :-D hi hi no to je děs... těžko si to člověk představí.. já myslela, že k hlavě to už jít nemůže.. max do obličeje.. ale ne moc.. no tak to jsem se fakt spletla. zofi: a nenajdes ten kalendář dle kterého to vyšlo tobě? tynka: no ty se máááš ;-) že nechodíš do práce 8-) ale je fakt... že ten kdo chodí do práce, chce být doma a ten kdo je dýl doma tak pak zase chce chodit do práce a mezi lidi... tak vidím, že už jdete do hajan, tak pěkný večer
Odpovědět
Profilova fotka
pan nevím jestli ho najdu, ale pokusím se. Já hp viděla v nějakém albu na MK. :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pan tady to je, ale jde to špatně vidět možná když si to dáš stáhnout tak to bude lepší http://www.pohlaviditete.cz/cinsky-lu...
Odpovědět
Profilova fotka
tady je to ve větším http://www.pohlaviditete.cz/wp-conten...
Odpovědět
zofi,ja nechapu ten lunarni vek????????????????????????????? :-S :-S :-S :-S Jdu to poradne precist
Odpovědět
Profilova fotka
JO tak s tou zpevackou jsem se trochu spletla, ale blizko,tak diky moc . Snad uz ji ted najdu. Jinak se vam priznam, ze vareni k smrti nenavidim taky a nesnasim kdyz musim varit. A jeste horsi kdyz nevim co. Takze kdyz mi nekdo nerekno co chce, tak to dopadne tak, ze neni nic. Smula, ja to nenavidim. Pandi- zkusim nejkaou tu mou krasnou fotku najit kde jsem tak pekne otekla at viidite ze tech 30 kg jsem fakt nabrala a z toho bylo 5 mozna v obliceji :-D :-D
Odpovědět
TAk jestli to dobre pocitam,tak cekame holku. Zofi,kdzy jsem se narodila 25.unora 83 a dite bylo splozene v listopadu 08. Lunarne mi bylo 26???Spocetla jsem si to dobre?
Odpovědět
Profilova fotka
jo simi spočetla sis to dobře ;-)
Odpovědět
TAk podle Tynus kalendare,ja cekam kluka a segra holky,podle zofi kalednare,ja cekam holku a segra kluka.Tak uvidime,kdo z vas lze :-D
Odpovědět
ale nevychazi to,protoze to by verunka musela byt kluk ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já tomu stejně nějak nevěřím ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já to vlastně vědět nechci ne! Místo abych spala, tak už tady straším. Dneska nám přijde návštěva, tak musím uklidit a něco nachystat k papu.
Odpovědět
já věři prstýnku mě ukázl, kámošce a druhé taky.......takže tak a podle číňana jsme měli mít kluka :-D
Odpovědět
luc,jak se to dela s prstynkem???Ja znam jen z retizkem a polde toho cekam kluka a kamosce to vyslo. Tynus zkus ti to,me jak to delala kamoska,tak jsem tomu neverli a rikala jsem ji,ze ho rozhoupava a pak jsem to zkousela tehu kamosce delat ja a fakt se retizek sam roztocil nad dlani a delal kola pres celou dlan a fakt cekala holku a me se rozhoupal sam od sebe.Ale musi ti to delat nekdo jiny a retizek musi byt zlaty. Cinani lzou,komunisti jedni ]-(
Odpovědět
simi snubák, nebo nejbližší prstýnek si navlečeš na svůj nejdelší vlas a pověsiš nad pupek když se točí dokola je to holka, když se kýve dopředu dozadu je to kluk...a vyšlo to vždyyyyyyy a mužeš si to dělat sama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci a to si ten vlas sjako vytrhneš? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
vy čarodějnice:o)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?