Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
švagrová si na oblečení potrpí, takže vše je jako nové má sice dva kluky, ale nemá jen modré má i zelené, béžové atd :o)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já jsem ulítavala na růžové a ta známá měla taky holčičku, takže jsem to měla jednodušší. No a ona si zakládala taky na krásných a nových věcech a taky to muselo být drahé. Některé věci jsou z Anglie a některé HM atd. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nic jdu do hajan. Jsem dnaska uchozená až hrůza :-p
Odpovědět
Profilova fotka
já mám kamarádku v americe a tam za pár kaček nakoupila plno oblečení pro oba prcky od švagrové, chtělaj sem jí překvapit a podařilo se, no a teď už nakupuje pro nás :-) je to tam všechno směšně levné
Odpovědět
Profilova fotka
jdu spát dobrou noc :-N |-|
Odpovědět
Profilova fotka
tynka: ti mravenci jsou fakt super ;-) prý ten pás se prodává i v CaA tak zkus mrknout... jestli by to cenově nevyšlo líp ;-) taky dobrou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko :-)
Odpovědět
týjo mravenci kristi kde na to chodiš
Odpovědět
Profilova fotka
to by určitě nečekal ne aspoň bude sranda
Odpovědět
Ja mam obleceni nejake po male,ale jen pro novorozence,pak mam vse ruzove,ale kamoska ma krabice modrych klucicich do 2let a i holcicich,takze ja pujdu nakoupit k ni :-D Nove nekupuji,protoze vim,ze z toho mimco hned vyroste,takze koupim jen bodycka nove a budu se krotit,protoze mala pul veci nevychodila. No a kocar,sedacku a tak mam vse po male ahracky zas nakoupim u kamosky :-D Tehu rifle mam od kamosky,ale to az fakt budu mit velkyyyyyy pupek. Pandi,segra dobre,pohlavi nechce vedet,tak to vi jen jeji doktorka,brisko ma pry malinke,spis tloustne po celem tele,nohy,zadek,prsa,ruce,hlava a mimco uz citi jak se hybe. KOnci ted 18tt. Mamka prijede 8. do 21,pak musi do cr,kvuli te curkovce,je to nejpozdejsi termin co ji dali a muj termin je 19,takze musim rodit na termin. A manzel ma volno od 17 dva tydny. Mala se narodila presne na termin,ale je to pry sance 3% a pochybuji,ze budu mit takove stesti i podruhe. TAkze ja bud driv,nebo presne :-p
Odpovědět
Profilova fotka
simi u druhoridiček by to mohlo být i dříve. Já jsem eli rodila ještě 6 dnů před termínem :-D
Odpovědět
Tynus a je tehu obleceni v cr porad tak silene predrazene?? Tady je tehu veci dost,hlavne teda co se ted nosi za trika a svetry a saty..........to muzes mit tehotna,vsechno je od prs do acka volne,takze neni problem s vyberem. A trika se nosi co nosila moje mamka,takove dlouhe a volne pres bricho a az u stehne trosicku uzsi,stejne jak tehu,jsem se nato koukala.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
simi tady jsou ty těhu věci hodně drahé :-p
Odpovědět
Profilova fotka
simi: i hlava jo? :-D nepřeháníš kapku? To jsem překvapená, že to tvoje sestra cítí tak brzo.. se říká až po 20tt ne? Jako ty pohyby..
Odpovědět
Pandi,ja malou citila v 18tt..Kazda mamina to citi jinak,nekdo ve 20tt. nekdo pozdeji a nekdo driv.Ted to druhe citim od 15tt.. JO i hlava,tak kdyz tloustnes,tak pribiras i v obliceji,ne? ALe mozna natika vodou buh vi,to zjisti az porodi. Prvorodicky citi od 17tt.-20tt.prvi pohyby,druhorodicky od 15tt.,pry je pri druhem tehu telo citlivejsi nebo tak nejak to pisou
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to pak jo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
HOlky ja taky kynula i na hlave i na usich, Vsude byl ajsem jak nafouklej balon. obe deti jsem prenasela 3 dny. Tynka- tak mraveniste znam, to tu taky prodavaji a uz kolikrat jsme si rikali, ze to deckam koupime at muzou pozorovat jak tam ziji,a le bojim se aby pak neutekly, ale napad dobry, treba jdi do toho. Detektor lzi, no dobry,ale urco by jsi to radsi sama ani plno veci vedet nechtela. Vis jak co oci nevidi to srdce neboli enbo tak nejak ne?? :-D JO a to soduku nebo co to ani nevim co je. Jdi do mravencu, zalezi jakej ma tvuj chlapik humor. Simi- ja bych klidne rodila sama. Chlapa jsem sice up orodu mela, ale musim rict, ze nejak stejne nepomuze. Akorat koukal a byl proste u porodu ale vsechno ta zenska dela stejne sama,t akze me by to bylo jedno a mamku svou bych tam teda urco nechtela. Jsem sice rada ze tam tomas byl, zazil si to ale zvladla bych to a nevadilo by mi to. Kdysi to taky tak bylo. Horsi je aby se mel kdo starat o malou to je dulezite. Chapu ze nechcete babysitter, protzoe cizimu bych dite taky nedala, on Tomas nechce dat decka ani k jeho brachovi natoz k cizimu, ale myslela jsem zaplatiti nekoho koho znate a kdo by vam pomohl. Kdyz to neudela zadara, tak treba za penize by to udelal . Ikdyz ja mam znamych ze by to udelali zadara. No tak treba ti to s tou mamcou vyjde. Jo a ty hadry tu v americe jsou opravdu moc moc moc levne. Taky jsem tu plno znamym nakoupila a nekdy chteji i na kseft. Bohuzel jsem na tom ted financne asi tak jak SImi takze kdyz nekdo neco chce, bohuzel nemuzu ted slouzit. ale poslali jsem plno veci do ceska jak obleceni,tak decka veci jako sedacky, chodicky atd. ale bohuzel je ted po znamych a jedno i v rodine miminko,takze to je vse popujcovane ale chtela jsem to vsechno prodat, tak uvidim treba co nebude potreba hodim na bazar. Pak dam vedet co budu prodavat Jo jeste jsem se chtela zeptat, neznane nekdo nejakou zpevacku Katerina Pechtova nebo tak nejak podobne. Ja jsem nekolikrat slysela v radiu pisnicku a chvili mi prijde ze se zpiva slovensky chvili cesky a v refremu je Muj andel z hlubin a dal nevim a zda se mi ze pak rikali ze to zpivala Katerina Pechtova ale na youtube jsem ji nenasla. Poradi mi nekdo>>? se mi to libi
Odpovědět
Luci kam oska pohlida,pak tu mam znamou,ale te bych sve dite nesverila,lprotoze vim,jak se chova ke svemu a jinak tu zadne zname nemame. Jinak ja teda rodit sama nechci,me Radek pomoh,drzel me za ruku a vse mi popisoval,drzel mi nohu ve vzduchu,prestrihl snuru..............ja si msylim,ze by u toho mel byt i tatinek,je to velky zazitek. Taky mi chodil pro jidlo a pro piti.
Odpovědět
Profilova fotka
Lucy to bude tím, že se jmenuje Katka Knechtová
Odpovědět
Profilova fotka
Holky co máte děti můžete prosím vyzkoušet ten čínský kalendář na zjištění pohlaví, skoro každému to sedí tak mě zajímá jestli i vám vychází mi chlapeček http://www.emimino.cz/pages/story/887
Odpovědět
No ja teda nevim kdy byla pocata VErunka,ale tusim,ze leden a vysla holka a je holka. Ted mi vychazi kluk a od zacatku tusim,ze to bude kluk,tak uvidime. Kamoska mi delala ten test se zlatym retizekm na ruce a houpal se mi kluk,kamosce co cekala holku,se tocila hokla a ji nic bo tehu nebyla,zkouseli jsme vzdycky ruzne varianty a vzdy to tak vyslo,tak tomu taky verim trochu.
Odpovědět
Ted jsem to zkousela na segru a podel toho by mela mit holku.
Odpovědět
Profilova fotka
já bych i chlapečka chtěla jako první dítě, takže jsem spokojená, my jsme si i hned s manželen shodli na jméně pro kluka, pro holku jsme dlouho neměli, takže se uvídí v říjnu jaký červíček to bude
Odpovědět
nevychazi,segre vychazi kluk a ma holku
Odpovědět
Profilova fotka
tak se necháme překvapit co malý satánek?
Odpovědět
Profilova fotka
tynuš tak mi to taky nevychází, ale těch kalendářů je více a podle jednoho mi to vyšlo na holčičku. My jsem se zas s manželem hned na začátku shodli na jméně pro holčičku a ono to vyšlo. Já si strašně přála holčičku :-D
Odpovědět
Tak my jsme od zacatku shodli na holce,tak to bude holka. U male to taky tak bylo :-D Maly satanek cumi na pohadky a ji jabko a George tady beha po obyvaku,uz prijde na zavolani a toho mame 24hodin teprve,tak je to supr. My ted prisli z obchodu,tak jsme provetrani,pekne venku fuci :-S
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem byla u kamarádky má 7m chlapečka, celý se pokadil, tak mě to rodičovství trochu přechází :-D tady taky fouká a hodně na oběd jsem měla špenát a musím se pochválit byl výborný, ale přežrala jsem se ho, tak tu teď funím
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, tak nám se mění čas v neděli, ale já to asi vnímat poprvé moc nebudu, jelikož nechodím do práce =-)
Odpovědět
No ja to asi vnimat budu,jestli se meni cas. A nemeni se cas az v lete na letni????? Ja mela kedlubnu a chleba s maslem a rajcetem,po dlouhe dobe neco zdraveho,ale nefunim. :-D Ted cekam az bude sest a pujdu okoupat malou a cist pohadky dneska.O vikendu je manza doma,tak se budu valet a nebudu delat nic x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?