Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte a pěkný večer :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky přeji krásný večer a že je krásnýýýýýýýýý :-D
Odpovědět
Dobre rano,my dneska truchlime,umrel nam krecek. Veru jsem rekla,ze byl nemocny a ze ted bude bydlet s mravencama a zizalama,tak se s tim spokojila,ze je venku a ma domecek tam kde zizaly a ze zitra koupime noveho,tak chce zeleneho-to uz bude horsi :-D On bl takovy fajny a srandovni :-( Vcera jsme byli u kamosky az do osmi vecera od dopoledne,tak mala radisla,dnes jde dos kolky,tak snad nebude brecet. Je tu kosa,fouka a prsi,fuuuuuuuuuuuuuj.. Snad bude dneska hezky. A k tomu musim varit. Proc nejsme bohati a nemama kucharku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Simi já bych teda spíše brala kuchaře :o) s křečkem mi to je líto, taky mi kdysi jeden umřel, zakopali jsme ho na chatě tady svítíčko sluní :-D 8-) :-D , ale zima je pořád já jdu dneska na 11h na tu trvalou řas tak jsem hooodně zvěděvá jestli mi to chytne, před svatbou mi to chytlo skvěle, tak uvidíme, pak dám echo
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, tak my se taky chystáme ven. Mám samé vyřizování ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak trvala na rasy chytla tož mám radost!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, Tynko a jak takova trvala na rasach vypada??? Je to nejakej rozdil??? Zajimave, zni to totiz zvlastne. Trvala na rasy. To ja byla jen na oboci zatim :-D zitra me ceka melirko. Simi- dej vedet jak jste dopadli se zelenym kreckem, drizim pesti. Ja taky kdysi mela krecka a taky piskomily a rybicky. Ty meli i decka a zkoncili no vite kde, plavaly potrubim. U nas je slunecno ale i fouka. Koupila jsem listove testo,tak budu neco dobreho pect. Jo holky jake ml. maso smazite a co tam vse davate? Ja jednou se pokusila osmazit na panvi ml. maso a vypadalo to teda dost hnusne,takze to letelo do kose. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
já mám od malička rovné řasy, takže jsem vždycky používala kleštičky na řasy a tím jsem si je natočila, jenže několikrát se mi podařilo nějakou tu řasu zlomit nebo mi odpadla celá, takže jsem začala chodit na trvalou tzn. že mi natočí řasy na takovu pěnovou roličku, pokape to tím smradem co je i u trvalé, nechá se to působit a pak jsem jak mrkací panenka :o))) vydrží mi to tak 3-4 měsíce a už nemusím používat ani řasenku
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, simi..neuvěříš, ale nám umřel křeček včera :-D :-D :-D Já když jsem to četla, tak jsem čuměla, že je to strašná náhoda. Ale my nového nechcemem a už vůbec ne zeleného :-D No teda holky, asi ze sebou začnu taky něco dělat, když to tak čtu - nové vlasy, samá kosmetika, trvalá na řasy, nějak nestíhám :-N Ale to bdue asi tím jarem, jak se všichni snaží, aby "rozkvetli"
Odpovědět
Profilova fotka
simi: tak to je mi líto :-| tynka: tak to slyším prvně... sice jsem si představila uplne zvlnene řasy :-D ale to asi tak není co? :-D a kdy jdes na melirek, nebo zmenu ucesu? kuki: neboj, já nestíhám taky... už rok si říkám, že by to chtělo kosmetiku :-N to je smutné co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pan...je,no :-D Alep okud pořád chodíme mezi lidi, tak je tov pohodě, no ni? :-D Já chodila dříve na barvení řas, ale měla jsem z toho vždycky nervy - jsem totiž na oči celkem citlivá, takže nějaké šachování kolem nich mi pořádně vadí, až se mi z toho někdy dělá špatně. Takže o trvalé na řasách si mlžu nechat zdát |-|
Odpovědět
Profilova fotka
ne ne mám řasy krásně natočené nahoru, se na sebe pořád chodím dívat, k holiči jdu až další pátek, ale ještě nevím možná si nechám jen umýt hlavu :-o :-o :-o
Odpovědět
Článek se načítá
kuki,asi je nejaky kreckovy virus. Nam umiral do vecera a rano pry byl uz studeny chudak. My noveho mit musime kvuli male,ale zeleny asi nebude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No nic, jdu spát :-N Jsem úplně mrtvá, takže dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
NO a to ti ty rasy nevypadnou po tom sajrajtu?? A mala natacka na rasy, to musi byt hodne mala. :-N Jaj ak si nabarvim rasy,tak se furt chodim divat na sebe jak su krasna. Normalne se totiz nikdynemaluju,takze jsem pak jak panenka taky. Haaa
Odpovědět
Profilova fotka
je to pidi malá natáčka rasy mám všechny je to bezpečné! Holky poraďte spojme hlavy manžel bude mít 30 začátkem května, velký dárek už máme vybraný, oslava, dort atd. Ale potřebuji nějakou maličkost, něco co nebude čekat. Holky poraďte prosím. Zkuste popřemýšlet jo děkuji
Odpovědět
Tak to muzete radit dvojte,u nas ma manza v cervenci 30
Odpovědět
kristi hany bude mít letos 40 a já seženu důchodcovskou hůlku jako ne berli ale hůlku, na ni ořidělám držák na pití co se dává na kolo, pak nahoru zvonek ať může trubit :-D a dlooouhé brčko s té lahve rpvnou do pusy :-D :-D :-D :-D se umlatim smichy až to budu konstruovat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:o))) a ty si Hanymu nechala dělat nějaké to dvd s fotkama že?
Odpovědět
Profilova fotka
tynuš tak já ti moc neporadím. Manža bude mít letos už 33 :-D a na 30 jsme mu koupili hodinky
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, ale nápad skvělý :o) to počasí mě štve chtěla jsem jí na procházku, ale když se podívám z okna hned mě to přejde!
Odpovědět
Profilova fotka
teď už ale svítí sluníčko huráááááááááááááááááááááááá :-D
Odpovědět
jj kristi dvd jako video s fotkama od mala po nás a sárinku a do toho komentáře a hudba takové domácí dvd x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to musí být pěkné :o) další týden bych se už konečně stavila co vy na to holky?
Odpovědět
v po a ut nemůže a pátek taky ne jsem free středa čtvrtek ju? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to by šlo po mi taky nevyhovuje a v pátek mám toho holiče, tak ve čtvrtek dopoledne nebo odpoledne?
Odpovědět
kristi tak jak bude počásko šla bych s malou když tak poo na dvě tři hodky vena kolem 15.30-16h bych byla doma ci ty na to????
Odpovědět
Profilova fotka
v pohodo půjdu s váma ráda na vzduch tak si zavoláme
Odpovědět
jj
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte , takze k darku neporadim. Manza ma teda bude mi t v kvetnu 33 a ja ted 30 mela, ale vis jak nic moc. CHlapum se desne blbe kupuje., ale to stou hulkou, to je dost dobry, fakt, pochcala bych se asi smichy,ale to jeste budes muset pockat aspon do te 40tky. A co mu tak nechat udelat nejake sexy fotecky?? At te nekdo vyfoti a dej mu male albicko,az bude sam at se muze na neco koukat. :-D a nebude myslet na jine haaa :-N U nas je to s darkma atezke,protoze muj milacek na tyto veci vubec neni,t akze ja moc darky nekupuju po pravde receno ahlavne kdyz neco chceme tak si to koupime,takze neni nic co byjsme potrabovali. Ale sama vim, ze rucni prace neco udelane moc potesi. Vice nez sperky. A to ze si clovek vubec vzpomene ze?? Moje mamka ted po me chtela at ji koupim pro jednoho znameho kus mesice. Uz jste to slyseli?? No proste si kupite pozemek na mesici, a oni vam poslou fotku, certifikat a jakesi povidani o tom. No teda ja to dostat, tak nevim, podle me to je kravovina jak prase, ale mamka to ma prej ze srandy no. . Ja nevim tak si zajdete nekde na masaze nebo neco. Hm to jsou rady co?? tak sory :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?