Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Se meni cas????????????Jezis to zas budu mit delsi den a kratsi noc??To mala bude vstavat po pate urcite a chodit spat stejne 8-( To zas bude. Uz ted vstava v sest rano a pres den uz neusne Jaro vy jste s manzou pet let?jee to je pekne,my teprv neco pres tri roky,ale spoluzacky uz maji desetilete vztahy,to je mazec
Odpovědět
Profilova fotka
no já ráno vstanu a tak do hodiny se mi chce spát tak polehavam nebo jdu rovnou zase spát :o) pak ještě odpoledne možná to těhotenstvi celé prospím, já miluju horko, parak, ale kdo ví jak to budu zvládat s bříškem no uvidíme, mě čeká kontrola ve středu tak už se těším na krokodylka :o) Simi a Tobě už je dobře? Jaro už máš vybranou žehličku?
Odpovědět
Profilova fotka
Simi- no pretaceni casu je hruza, u nas se pretacel uz pred 2 tydny a teda rano tma jak v pytli, blbe se vstava a jeste k tomu uz je tu opet teplo a Sophie protoze si mylsi kvuli te tmy, ze je venku zima,tak se mi furt navlika, nevim ajk ji to mam vysvetlit, ze bude teplo. Ale jinak decka problem nemaji se spanim nebo tak,jen ty rana jsou horsi. Jo jo na fotkach jde videt, jak deticky rostou, se meni a hlavne jak my rodicove STARNEME ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tynko, zrovna jsem vám to chtěla napsat, že jak jsem začala vybírat novou, tak se ta stará asi zalekla, že ji vyhodíme nebo co a vzpamatovala se...zase se nahřívá... :-) Ale má dost blbou tu žehlící plochu, protože to málo klouže a dost se u toho člověk nadře. Ale zatím jede. :-) Takže nákup nové se zatím odkládá...no aspoň ušetříme penízky. :-) Ale koukala jsem v obchodě a některé vypadaly dost dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
...jo a to spaní ti teda závidím...dneska musím jít spát trochu dřív, jsem mrtvá :-S Tak zatím čau čau ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobrou noc já už se taky chystám spát a Simca ta už určitě spí
Odpovědět
Ja se vcera hecla a vydrzela jsem do 9vecera :-D Ale to protoze jsem cekala na manzu nez prijde z prace a taky jsem ted spala do pul osme a pak me vzbudila mamka bo volalal na skype,oni zapomoneli ze tu je o hodku min 8-( Jinak segre uz jde krasne na ultrazvuku videt pohlavi,ale nechce to vedet :-D Takze to vi jen doktorka,tak si myslim,ze to bude kluk,bo ji dok.rekla,ze to jde krasne videt a v 16tt.se to vetsinou rika u kluka ze to jde krasne videt a uz taky citi jak se mimi hybe
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, Simi já to taky vedet nechci a už se shodli s manželem na jméne? Já měla dneska hororové sny, vzbudila jsem se celá zpocená, fakt jak živé. To já si pospím vstávala jsem někdy kolem 10h :o)
Odpovědět
zatim jmena tusim neresi. tynus,v prvnim trimestru je to bezne,spi se i 15hod. denne,ono to fakt pak prejde jakpsala zofi. do toho 14tt.je to nejhorsi a pak zas uz budes normalni ;-) Ja mela dneska eroticky sen s jednim kamaredem :-D Ale takovym krasnym ;-) :-p
Odpovědět
Profilova fotka
hm to jsou teda sny :o) snad i mě se bude něco takového zdát než ty moje horory! Už se těším az mi bude lépe je to hodně únavné a člověk to ani nezná je to divný pocit, zítra jdeme na ultrazvuk tak se těším jak malé dětsko, právě jim jahody s cukrem v létě zamrazene a teď se hodí mnam
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko, no teda jedna eroticke sny a chodi spat v 8 druha hororove. To ja mam posledni dobou problem v noci se spanim. Sice usnu to jo, ale pak se furt prevaluju a budim,protoze mam blbej poslar, uz jsem asi 3 vystridala ale proste me furt boli za krkem atd. Ja uz neivm co si pod tu hlavu dat. Asi si pak privezu z ceska postar, tu jsou takove cipate stejne. U nas uz je krasne tep lo, uz decka byly i na bazene,takze ty vedra zacnou velmi brzy. Dneska je St.Patrick Day, to se slavi tam v Irsku tak co jak to vasi Simi slavi to nejak? Hrajou si tam na leprkony??? :-D NO Sophie vcera byla v gymnastice a p. trenerka(ucitelka nebo co to je,bo to je takova boubelka ze bych nerekla, ze nekdy gymnastiku delala) rekla, ze Sophie je velmi dobra a ze to vypada, ze to je pro ni vsechno moc lehke.TO ja ale vim, ze je sikovna, byla sikula i v baletu ale prestala ho delat, musim ji tam zas nejak dotahnout,protoze ona k tomu ma opravdu vlohy a je droboucka, hubenoucka a mozna by mohla udelat karieru. Hmm ikdyz to ranni vstavani u tech vrcholovych sportovcu je desne. :-S Hii ale nebudu nejak prehanet. Jen doufam aspon ze u toho zustane, at je lepsi jak jeji maminka :-D
Odpovědět
Tak ja to zakrikla,u nas uz je zas zima,vcera v triku a dnes v kabatu a hrubem svetru ]-( A pak ze se tem bacilum nema darit tkaove supy na nas. Ja mam eroticke sny cele tehu,uz jsme spala se vsemi spoluzaky ze zakladky :-D :-p Kdyz jsem cekala verunku,tak se mi cele tehu zdalo o jednom byvalem a to jsem ho tri roky asi nevidela a ani si na nej nevzpomnela,ale ono se rika,ze v tehu josu divne sny. Luci ja chci tkay malou nekde dat jak bude starsi,je moc sikovna na pohyb,hlavne na hudbu,takze urco tanecni,ale urco nechci aby byla profi,porad si hlidat vahu,trenovat jak defo..............ja delala atletiku a segra zavodne plavala,nakonec segra ma z plavani astma a skoncila jako decko v nemocnici,vstavala na treningy v pet rano,pak mela hned skolu a pak po skole do sedmi vecera treninh a tak kazdy den.A znama tancila zavodne a v 18 s tim prestala a rikala ze prisla o cele detstvi a pubertu a vsechno bo taky porad trenovali a o vikendech souteze. Takze jen tak pro zabavu. I dkyz manza chce mit doma tenistku a ze nas pak bude zivit :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bazén ach jo o tom si mužů nechat zdát, Lucy já spím bez polštáře, mám po operací páteř a spí se mi takhle lépe :o) tak ať je Ti brzo lépe, gymnastiku jsem dělala taky, ale pak jsem hodně vyrostla a narostly mi prsa :o) takže jsem skončila u volejbalu, hrála jsem závodne a byly to super roky, plno přátel, závody, soustredeni, lyžaky fakt super!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky! jaro..byli jsme v Rakousku v Zillertalu, celkem 4 dny lyžování a docela velký zápřah. a to mi 4 dny připadaly málo.... simi..no jak píšeš o těch snech, tak to je mazec, to by mě ani nenapadlo, že se ti může zdát zrovna tohle :-D Já teďka nějak blbě spím, takže jsem vědavá, jak se srovnám s tou změnou času. Vstávám každé ráno před šestou, i když vůbec nemusím apak už se jěnom povaluju..
Odpovědět
čau ženský týnuš nesmíš plavat v těhu?????kdo říkal?????já plavala a v poho spíš mi to prospělo...a takové ty kecy o infekci jsou kravina největšího kalibru, páč když máš zavřené hrdlo nehrozí nic...mnohem horší je to co se děla v olsední době, tampon a jít do bazenu ten tou vodou nasákne a drží jí tam dýl než když tam není, to je daleko horší
Odpovědět
Profilova fotka
ne plavat můžu já jen že psala Lucyka, že už dcera byla dneska v bazéně, tady si na koupaliště počkáme :o) Luci už je ti dobře?
Odpovědět
jo aháá ju je :-D konečně
Odpovědět
Profilova fotka
tak se musíme domluvit už mi je lépe :o) zítra jdu na druhý ultrazvuk a pak bychom se mohly domluvit na některý den
Odpovědět
ok na příští týden mám volnějic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek, luci už chodíte se Sárinkou do velkého bazénu na plavču?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky kuki: aha :-) tynka, simi: též mám někdy dost ulítlé sny :-D ...já vstávám za deset 5 :-| no někdy až v 5, ve čtvrtek a v pátek ráno už mám krizi a to se už hooodně musím přemáhat :-D Jinak spím jak špalek, lehnu, usnu a nevím o světě. :-D luci: jak se daří, co nového? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaro...to jako že vstáváš do práce?Páč dobrovolně by to byl mazec....já chodím do práce většinou na 7, ale bydlím hned naprit, takže vstávám tak v 6:45 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a musím říct, že počasí je dneska pekelné 8-( 8-( 8-( Já už nemůžu sníh ani vidět...
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: jojo do práce, dobrovolně ani za nic :-D ...to já si ráda pospím třeba o víkendu do 10 :-D To teda jo, počasí se zblásznilo :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, jo ja si to pamatuju ze Gabca plavala, protoze kvuli toho odesla od nas ze skoly na plaveckou tusim ne??? NO vidis a k cemu ji to bylo ze??? No ja samozrejme nechci sophie do neceho takvheo nutit, vim ze takove ty sportovkyne, bruslarky,atletky atd. nemaji zadne detstvi, rychle vyrostou atd. ael branit bych ji v tom takynebranila. Jen chci aby to umela a byla v tom dobra,protoze ma k tomu vlohy. Ja taky toho delala hodne,ale zkoncila jsem tusim v prvaku. Zato synek ten je lenivec.J e vysokej, doktori rikaj, ze tak skoro 2 metry mit bude, tak jsem si basnila jak nas nebude zivit, ze bude basketbalista ale houbelec. NO je spis na kresleni,tak treba bude delat art. :-D Taky se da vydelat ne???
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak hlásím, že tu dneska azuro, sluníčko, pohodička... teda za oknem :-D venku docela kosa. andelka: díky za info o té akci... jsem to už využila a objednala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: no já taky vstávám v 5hod... je to děs běs.... kdy že se mění ten čas???
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj pandi, to jsme ranní ptáčata, co :-D Čas se mění příští víkend - v neděli.
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak to my ještě spinkáme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak mimi je v pořádku, má už 2,5cm :o) a podle holé hlavičky je zatím podobné tatínkovi
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?