Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky co myslite zvladnu to?? http://www.youtube.com/watch?v=8mVEGf... Potrebovala bych jeste dve tanecnice k tomu , nejake dobrovolnice :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=ZYhlm9... Taky dobry, to by me stacilo. Holky neznate nekoho kdo je choreograf nebo dela tanecnika.Mysim nekoho kdo predtancuje???
Odpovědět
Profilova fotka
lucyka: tulipánky jsou moc pěkné :-) To první video se mi neotevřelo, ale to druhé jo a je super - to se mi líbí, zvládli to skvěle :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko. Luci tak to první video mi taky nešlo otevřít, ale to druhé je fakt super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj tak to druhé video je bomba Tulipány jsme chtěla, ale nakonec mi je květinářka rozmluvila velice rychle se otevřou a fotit jsme se šli až po jídle a tak by to už nebylo ono
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem taky měla mít místo růži tulipány, ale taky mi to nedoporučovali. Na teplé dny se nehodí, tož spíš když je chladněji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucy... pokud to máš jen tak na krátko tak to se ti neoplatí... nez se to vyřídí, nez ti vůbec tu kartu dají, tak to trvá cca měsíc. A pak pořizovací náklady vzhledem k cestování jen 2měsíce to se ti neoplatí. Ke vsemu by musel mit kartu kazdy ;) no pokud necestujes pres vikendy ale v týdnu, tak nemusis 2měs. dopredu.. to se jedná hlavne o pátek az nedele. ale to muzete využít akci SoNe... kdy cestujete vlaky ic, ec pod. za 450kč - je jedno kam a platí pro 2 dospělé a tuším 3 děti. A můžeš cestovat celou sobotu, nebo pak neděli. Takze kdyz jedes na otočku, tak to máš vyloženě za hubičku ;-) simi: tak to je děs když se to stane malému tvorečkovi... bylu určo hodně dehydrovaná :-| andelka: jéé tak to děkuji za tip.. to se na to zaměřím s tou eliškou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
HOlky tak jsem zkousela ten videoklip otevrit a slo mi to, tak to mozna zkuste znova. Nebo ze by to bylo pcckem? :-D No s tema tulipankama skoda, neda se ale nic delat. Ruze nesnasim,takze ty mit nebudu.Jdu asi do kali,pokud mi nepadne do oka neco ineho :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Pan- ta akce So Ne to je taky u te karty? NEbo to je jina akce?
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: to je jiná akce... na tu se pro změnu in-karta nevztahuje.. když není uz eliška, využíváme na neděli tuto akci.
Odpovědět
Profilova fotka
Pandi- aha a kde zjistim vice info to se mi muze hodit, cestuji i o vikendu .Ja v lete cestuju furt
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, Lucy kaly jsou moc pěkné původně jsem o nich taky uvažovala, nakonec jsem měla růže a mám je i ususene a schované v krabici, jinak přeji pěkný víkend
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Tynko, ty máš ještě kytici? Já jsem myslela, že jsi ji už vyhodila...v lednu...jsi to psala :-o Taky přeju hezký víkend ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano, preji krasnej vikend. Nejak to tu holky vazne posledni dobou. Simca asi si uziva s malou, bobek malej asi je mocnemocnej, ze tu ani Sima neni. Tak snad je vsechno v poradku. JIndy to trva cele dny docist ty nase spisy a ted to je jen par veticek./Kde jste holky???
Odpovědět
Profilova fotka
všichni jsou asi venku, když je tak krásně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jaro já ji vyhodila, ale manžel ji dál do krabice nedávno mě tím překvapil :o) dokonce tam přilepil i ty růžičky co postupně odpadly
Odpovědět
Profilova fotka
aha :-) To máš hodného muže :-)
Odpovědět
caute holky, mala uz je ok.,ale ja to chytla od ni,tak jsme si to vystridali. Uz sice neblijem ani jedna,ale porad prujmujem. Jinak my teda tady mame krasne slunicko a docela i teploucko,no takove to zacinajici jaro,takze mala byla dneska s tatinkem v parku a ja lezim a cumim od rana na filmy ze stare doby x-) Jinak se tu nic nedeje,k pocitaci nejak necodim,jsem total leniva a uzivam si manzu,je odma jeste zitra a pak uz dela,tak to budu muset prebrat zas ja. Luci ja taky chtela kaly a nakonec jsem si nasla fotku kytky co se mi libi a kvetinarka to udelal z ni,byly to ruzicky,ale nejake divne,takove jak by malinkate,no nevim jak to pospat a byla moc kraaaaaasnaaaaaaaaaaa.
Odpovědět
Profilova fotka
lucyka: no na stránkách českých drah ;-) tam jsou veškeré akce... třeba bys využila i kilometrickou banku... no to musíš propočítat... jak budeš jezdit, kdy a kolik vás bude jezdit a propočítat co tě vyjde nejvýhodněji ;-) jinak já měla kaly... původně jsem chtěla jinou barvu - do bordo.. nakonec byly fialové.. ale to prý u těch kal nejde objednat přesná barva.. priste bych šla raději do bílých... ale je fakt, že to nakonec se vším ladilo.. i muž měl do fialova kravatu a já měla na závoji fialové kytičky.. protože jiný závoj prostě v danou chvili uz nebyl :-| to je dobře ,že to tu vázne... aspon stíhám dočítat :-D :-D :-D tynka: no tak to by mě překvapilo taky ;-) ty kaly se usušit nedají... já ji měla s fréziema.. no nádherně voněla.. ale pak taky začala krásně smrdět :-D takže pak už taky letěla... ale holky, než já přišla na to, co to v tom bytě smrdí... prvně jsem začala očuchávat sebe :-D a myslela jsem, že u mě probíhá nějaká hormonální změna hi hi .. to bylo vtipné... no nakonec mě upozornil až muž co to je :-D :-D jsme se nasmálli. simi: tak to mě mrzí :-| snad ti bude brzo ok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak my už jsme zpátky a jsme bez ztrát :-D Bylo to parádní, akorát teda takový zápřah na své tělo jsem neměla od dob, kdy nám ve škole skončil povinný tělovcik...A to počasí x-) x-) x-) Máme s manželem oba oranžové xichty, jak jsme se hezky opálili - i když já měla první den na obličeji vypálené červené lyžařské brýle, vypadala jsem u večeře jako potápeč :-N :-D ale pak jsem to doopálila všechno. A teda musím vám říct, že je tu trochu zanedbávačka, dočítání byla rychlovka :-)
Odpovědět
kuki tak to dovcu zavidim,taky bych hned nekde jela. My mame zitra kontrolu,ale uz jsem byla dnesk avenku i ja,byli jsme tri hodky v parku,mame krasne jaro,vse v rozkvetu a slunko svitilo a hralo,tak jsem mela jen svetr a i mala a dokonce tam byli decka v trickach a v satech letnich,no ale anglani jsou vic teplokrevni asi nebo co,tady jak je 18stupnu,tak nosi tilka 8-( ALe je to supr se vyhrivat na lavicce na slunicko,konecne nemrzne. U me kytku chytila segra a ja ji ji nechala,stejne jak se to ususi,tak to akorat sbira prah,nevoni a neni uz to pekne,ale mame strepy doma s lopatkou a smetackem,to se pry ma dat domu,je to zvyk,takze strepy stesti jsou na skrini :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem hodila pár fotek ze svatby do alba zak se mrkněte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky my měli opět rodinný víkend a užili jsme si ho, Simi bože jak já Vám to teplo závidím, tady stále prsi a příští týden se na ochladit, manžel mě tou kyti prekvapil jeho maminka má totiž svou svatební kyti pořád taky schovanou takže prý ji teď mám i já :o) sice už nevoní ale ani nesmrdi
Odpovědět
zofi moc pekne,hlavne je neuveritelne,jak mala uz ej velka,nedavno se cekalo,kdy porodis a ona uz je takovy maly smisek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi je to tak. Dneska jsme měli křtiny a malá byla úžasná. Fotky zatím nemám, ale až budou tak hodím odkaz. Jinak spustu fotek mám tady: http://cz.fotoalbum.eu/Elinka2008
Odpovědět
Profilova fotka
fotečky jsou pěkné na dětech nejvíce vidíš jak rychle ten čas utíká
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak já mám dneska spací den nic se mi nechce a pořád jen pospavam :o) dneska jsem se dívala na předpověď a s jarem má ještě sněžit :o( já se toho tepla snad nedočkám !
Odpovědět
Profilova fotka
tynuš neboj dočkáš. Já v těhu na začátku taky hodně spala a pak mě to přešlo :-)
Odpovědět
tynus ja spim porad :-D ale tda pres den uz ne,ale vecer chodim nejpozdeji v osm spat,takze si to nadspavam ;-) my dnesk kontrola,tak jsem se krasne provetrali,bylo fakt nadeherne,byla jsem jen v trisku s tristvrtecnim rukavem,tak snad to uz fakt vydrzi,jestli zas prituhne,tak budu mit depky a umru ]-( tynus taky jsem cetla ze vam ma na zacatek jara snezit,ale zas si rikej,ze zas ma byt tropicke leto,i kdyz to zrovna asi nadsena z toho nejsi,kdyz budes mit pupek
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) zofi: moc vám to slušelo, měla jsi hezké šaty i kytičku :-) Tak ještě jednou gratuluju k 2. svatbě :-) ;-) kuki: kde jste to teda byli? To je super, že jste si to tak hezky užili. No to opalování mi připomíná jak jsem se legračně opálila nebo spíš spálila v Bulharsku :-D pandi: to je dobré s tou kytkou a s tím smradem :-D Já jsem v pátek dostala krásnou kytičku k tomu našemu 5 letému výročí :-) A véča byla super. tynka: mě se chce furt spát i když nejsem těhotná :-D Padá na mě asi jarní únava...teď po prvním pracovním dnu mám pocit, že zas žádný víkend nebyl, moc to utíká. A příští víkend se mění čas - brrr ukradou nám jednu hoďku spánku :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?