Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
my dneska meli krasne a pekne narocny den. Uz v 7 rano jsme gruntovala,maly satan vstava ted v 5-5.30 8-( ,takze vse ted stiham. Pak sla do skolky,konecne se ji tam po ldouhe dobe libilo a dostala jsem poprve ze skolky vytvor ke dni matek,tady je 30.brezna,tak tam ma obtisknute rucicky a je to i zalite igelitem ci co to je,tak je to moc krasne udelane x-) Pak jsme byli tri hodky v parku,malovali kridama,na houpackach,nakrmit kaceny a pak jsem doma zas do 7gruntovala,takze uz mam jarni uklid hovoty,teda krom oken a zaclon. Ale vse jsem povytahovala,vytrela...............jsme na sebe taaaaaaaaaaaaaaaak pysna :-D tynus tak gratuluji,nam nikdo nevolal z nemocnice ohledne genetiky,takze to znamena,ze je vse v poradku.Teda snad.Pristi tyden by nam to melo prijit pisemne jeste a v dubnu amme ultrazvuk,druhy a posledni,ten velky,tak jsem zvedava,jestli se mala potvurka ukaze co je a hlavne at je zdrava samozrejme
Odpovědět
Profilova fotka
to jsem moc ráda, že je vše v pořádku :-) :-) :-) teda vy máte, ale perný den já měla dneska nákupní horečku, ale moje nožičky jsou z toho stáleho ležení pěkně lenivé a teď tu brečím, protože mě bolí celé tělo viděla jsem krásnou koženou bundičku, ale asi bych ji s bříškem moc nevynosila :O) tak nic no
Odpovědět
Ja si koupila minule kabat,takovy do pasu a vyjde mi to akorat,nez bude uplne teplo definitivni,tak se do nej nevlezu a na podzim uz zas budu lanka :-D
Odpovědět
Tynus kdyby jsi vstavala v pet,taky mas taky dlohy den :-D Jeste je tma jak v prde...a mala na me krici,mamiiii,vstavej ja uz vidim...........podle toho ona pozna ze je rano,ze nejsou bubaci a ze uz mzue vstavat,ale vidi leda ona,ja teda jeste nic nevidim.Ji asi staci obrysy 8-( A jak blila,jak byla tak nemocna,tak byli na zemi zvratky a ona -Mami,muze se divat na spatne??Ahoooooooj spatne!!! A mavala na poblity koberec :-D Dej si nohy nahoru at se ti prokrvi,me zas desne boli zada,jak hodne chodim,ale to i kdyz nejsem tehu,chodim prohnuta,takze bedra trpi pekne
Odpovědět
Profilova fotka
ona je fakt sladká :o) se těším na mimi jakmile začne mluvit to jsou fakt hlášky na vánoce synovec rozdával dárky nám všem(i nám je rozbaloval) a tchán dostal doutníky a malý na to ,, ježiši zase kouřimky,, :o) dám si ty nohy až za hlavu
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: až ten příští jo? Jako ze soboty na neděli jo? A nevíš jak? Mám v tom vzdy chaos.. dopředu nebo dozadu? tynka: no tak to je supééér :-) a už víte co to je??? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi: malá vstává už tak brzo jo? No to by mě zabilo teda... já takový spáč ]-( tak to je malá šikovná v té školce... to tě muselo zahřát u srdíčka :-) tak jarní uklid jo??? No taky pěkně máknem... dostanem byteček, tak budem muset vygruntovat a pak vybavit :-N tak to jsem ráda, že je vsechno v pořádku... kdyby něco bylo špatné, tak určo volají.. :-) tynka: a nakonec jsi něco pořídila nebo to bylo jen na kukandu? no já mam se zadama taky problémy... no jo skolioza :-| tak musím cvičit... ale kdyz mame v praáci urední den a jak člověk furt sedí u PC tak nic dobrého.. jinak přeji dobré ranko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko. pan: ten čas se mění na o hodinu dopředu. Takže místo 2 h. budou už 3. h. :-D Což znamená že budeš spát o hodinu méně ;-) x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: aháá díky ;-) tak to budu zase celá pitomá :-D :-D :-D to budu dospávat zas týden hi h i... no uvidíme...ale už aby přišlo to jaro :-| jsem to asi tenkrát zakřikla, když jsem tu psala, že ještě nasněží... no a tu tak chumelí jak blázen... to zase bude kalamita :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi, tynka: to jsou dobré zprávy :-) Gratuluju. simi: ty se teda nenudíš, co :-D tynko: též mívám nákupní horečky...ale na netu - Quelle :-) pan: též mi to udělá chaos a jsem z té změny aspoň týden zpitomělá.
Odpovědět
dobre ranko holky, tak ten cas je teda na prd,to jako budu vstavat ve 4.30?????????? 8-( Tak to nedospim ani za pul roku a nez do dospim,tak zas budu co hodku kojit :-D Pandi,ono ti nic jineho nezbyde,vetsina deti vstvava bohuzel brzo,ale kdysi mala vstavala v pet rano a to pres noc co hodinu,to byl masakr. To jsme chodila a spala. My dnes mama silenou mlhu,ale snd bude zase teplo,odpo jdu k doktorovi s kaslem a ma to pekny kus. Tynus,,me tak v noci bolely nohy,ze jsme ani nespala,jsme si na tebe vzpomnela. Ja vcera nachodila asi 15km snad.A k doktorovi to mam hodku chuze tam a zpatky,nevim na co jsem si pujcovala dvd civeni pro tehu,nemam cas kdy cvicit a pres den toho nacvicim. ALe aspon me ulidnuje,ze budu mit jen brisko a zbytek tela nromalani. My mame doma taaaaaaak krasne uklizene x-) x-) Jeste by mi moh prijit nekdo navarit
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak konečně neprší ani nesněží, ale dneska nevytáhnu paty z domu, pořád mě bolý nohy jaro a sedí ti ty věci z quelle? holky tak já su už v 10týdnu podle ultrazvuku a ne v 9 týdnu to to letí s takovou budu za chviličku rodit dám fotku do alba tak mrkněte večer ji dám pryč
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tynko: jéé už se těším na fotečku :-) Mě se nedávno zdálo, že jsem těhotná a mám pořádné břicho :-D Jo sedí to dobře. Jen jednou jsem vracela svetr (rolák) - ale nebylo to kvůli velikosti, ale ten materiál tak strašně kousal a vypadal jsem v tom příšerně. Jinak dobrý - košile, tílka, svetříky, šátek, i manželovi něco, neteři v vánocům. Bývají tam i zajímavé slevy. Ale musím se s tím trochu krotit :-D Jak jsem nakynula, tak jsem potřebovala větší velikost, abych mohla v něčem chodit a v normálních obchodech se mi toho moc nelíbilo. Ale kalhoty a boty bych neriskovala...na ty půjdu do obchodu.
Odpovědět
Profilova fotka
hm zkusím se podívat na jejich stránky :o) foto už tam je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé to je krásná fotka, takový malý prďolka :-) Jak si tam lebedí :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
už tam jde vidět i pupeční šňůra, ale tu anténku na hlavě mít nebude :O))) zůstala tam čárka z měření
Odpovědět
Profilova fotka
aha, vidím ji - tu šňůru :-) chichi i anténku :-) To je až neuvěřitelné, teď má 2,5 cm...a za pár měsíců z něho/ní bude malý cvalíček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo jestli bude po tatínkovi :-D :-D :-D ale ne manžel byl hubeňour jak byl malý a já jsem byla jak reklama na hlad, teď už se hold máme dobře a manžel z mohutněl a hlavně cvičí, má sice 116kg, ale není tlusťoch teda zatím :o)))
Odpovědět
Nas prdolek uz ma asi 20cm :-D Ja zkusim vlozit nas fotku z 13tt.
Odpovědět
Tak nedam,nevim kde ji mame ulozenou :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: no nejsi vodnarka??? ;-) simi: no to je děs... to je hrozná představa :-D a že jsi šla do druhého :-D :-D :-N tynka: jééé tak to je pěkné mimi :-) já myslela, že se pupeč.snura vytváří až jak je placenta a ta se tvoří až ve 12tt ne?
Odpovědět
Profilova fotka
mi včera doktor říkal, že je to pupeční šňůra tak Ti nevím :o) je tam krásně vidět, jinak nevím co jiného by to bylo ! Holky tady začíná sněžit ach jo
Odpovědět
Ja myselal,ze pupecni snura je hned?????????????????? No ale taky vubec nevim,ja nad tim nikdy nepremyslela. My ted prisli z venku a me se spalil ksicht ze slunka,se budu muset uz mazat,ale jsem krasne vyhrata,byli jsme zas 4hodky,tak sjme vyvetrani. Pandi,no to jo :-D Taky manzel se netesti,ze zas budou jen pleny a ze zas dva roky nebude spat :-D Jenze ono to nejak vse zapomenes,ten porod,to bliti v tehu,ty starosti.............proste chces znova to miminko co sji mela a tu hruzu kolem uz nevidis-teda starosti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tynuš: Já jsem nemyslela, že by mělo být mimi jako kulička...ale že je to zázrak přírody, že z malé tečky vyroste človíček :-) Já jsem taky myslela, že pupeční šňůra je hned... pandi: Vodnářka? Myslíš jako znamení zvěrokruhu? Nene já jsem býk a to znamení na mě perfektně sedí :-D
Odpovědět
Tys mi jaro pripomnela,ze mi manzel vzdycky odpovida,kdyz mu rikam,at si zkusi pidnou protlacit 3.5kg dite,tak on na to,ze on ho protlacil uplne na samem zacatku a ze to nebolelo :-D Ale je to fakt silene,ze se spoji rybka s kulickou a v brichu ti vyroste dcera nebo syn,to je fakt mazec a jeste vetsi,jak vyleze ven,sice to boli,ale je to neuveritelne. nase mimi uz slysi muj hlas,moje srdicko a vsechno a cuca si prst a pritom to je takova mala cokoladova tycinka jeste My pecem babovku,mnam. Holky nevite,jeslti se kolace pecou na vymazanem a vysypanem plechu nebo jen na vysypanem a jak dlouho a na kolik stupnu?
Odpovědět
Profilova fotka
simi já byla taky venku, ale pusu mám zmrzlou :o( ta pupeční šňůra není úplně hned, v 6tt ještě nebyla, já mám zase dneska pořád hlad!
Odpovědět
Profilova fotka
holky kdepak se loudáte? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-) Jupíííí je paťulínek...snad to už dneska nějak v práci přežiju a konečně se o víkendu vyspíííím :-D simi: chichi to je dobré - no ale má v podstatě pravdu :-D :-D S koláčema moc neporadím, já nepeču, ale asi bych je dala na pečící papír na plech. zofi: tady jseeeem :-D Ale kde jsou ostatní holky? :-o :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: moc hezké fotečky :-) Zase dvě přibyly...Eliška je fajnáááá :-) A že je dost podobná na tatínka.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, :-) no páteček jupííííííííííííííííí, jak pro koho. :-S já musím dneska do školy :-p Jaro: jo přibyly fotenky a Eli je opravdu celý tatínek, jenže on mi pořád nevěří. Já mu to ukážu a to zase bude něco. :-D Ale když ji někdo vidí, tak všichni říkají že je to celý tatínek. :-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?