Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: jj to je lepší takhle než u agentury....já to taky měla tak...ještě navíc vyhoženejnej inzerát akorát na JOBS. Ale je pravda, že ta první práce si mě tam sama našla :-) jinak agenturam nefandim.
Odpovědět
Profilova fotka
Mě teda nejde do hlavy jak si lze zarazit párátko 6 cm do nohy, které leží předpokládám na plocho na zemi. :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak s tou travesti nevím, mamka chtěla koupit lístky, ale mají prý až od 11té řady, tak měla strach, že nic neuvidíme. :-|
Odpovědět
peta: bylo asi zapichle v koberci, lukas proste na nej dupl celou vahou
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, to neřeš....chtěla bych vidět tak tlustou nohu... 6cm je docela dost na hloubku rány...to muselo vyjet druhou stranou ven a nemuselo se nic řezat :-D :-D
Odpovědět
Peťo: já už mám lístky zarezervovaný ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, jak se vede? Sleduju to tady z povzdálí a nestačím se divit, jak se to ze svatby :-) přesunulo na témata, která jsou jak z hororu :-(
Odpovědět
to je asi tim, ze uz je po svatbach :-) holky nelanujete nekdo svatebni fotoknihu, nebo nejaky velky tisk jako A2 bud normal nebo na platno? mi si to chcem zaramovat do loznice a nevim co zvolit... jo a asi si nchame udelat i scrapbook :-D
Odpovědět
mitote: To ano, ale od některých tu ani nezaznělo jaké to bylo :-(
Odpovědět
Mitote: chci tu fotku jak jsi rikala do ramečku a taky nevim jak to udělat, zatím přemýšlíme a pak se ještě optám a uvidím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: my budeme mít svatební knihu od fotografa, ale ještě do ní musíme vybrat fotky. Nějakou fotku určitě budeme chtít na zeď, ale bude těžký vybrat, kterou, když jsou všechny nádherný :-) Jinak musím poděkovat holkám, co se na nás přišly podívat, potěšilo mě to. Díky moc za dárek, hodláme ještě v říjnu využít hezkýho počasí na koně :-) Svatba byla nádherná, sice se pár věcí nestihlo, nemáme společnou fotku se všemi, kdo se přišli podívat, což mě mrzí, ale vzhledem k tomu, že jen gratulace trvaly 40 minut mě nepřekvapuje, že se někteří rozprchli. Počasí bylo jak na objednávku, fotek máme spoustu, jedna hezčí než druhá. Zumba na kostkách v podpatcích byla super (hlavně, že jsem si chystala kecky a vůbec jsem nevěděla, kde jsou). Salsa od kamarádů ze Starletu byla pro nás oba překvapením, ale moc příjemným. Svatební cesta do jižních Čech se taky docela vyvedla, počasí nám přálo. Takže vlastně spokojenost :-)
Odpovědět
hvezdicka: od kterych? :-/ simmikk: no mi zvazujem tisk na plato a nebo jsme dostlai doporuceni a levny a kvalitni velky tisk tak u tech nechame i jine foto delat
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak mi fotoknihu budeme dělat určitě, jen se k tomu nemůžu pořád dokopat... po těch dvou pro rodiče. A to plátno bude nejspíš taky. Nebo, jelikož máme známýho v tiskárně, tak možná jen big plakát a necháme ho zarámovat. Uvidíme, co bude levnější... ale nemůže vybrat fotku. Takže to možná skončí x rámečkama nad postelí :-)
Odpovědět
no to mi jsme si rekli ze ceny u tohoto resit nebudem, vsude to vychazi prakticky na stejno a chceme kvalitni krasne foto :-) navic mame nastesti dost ze svatebnich daru...predevcirem jsem posilala optavku na libanky do brnenske cestovk co se na to specializuje a zatim nic :-/
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mi cenu řešit budeme :-) nebudu dávat za plátno 2500, když tisk i s rámem mě vyjde např. jen na 1500. Ten tisk bude za hubičku, ale nevím, kolik si kde řeknou za rám. Samozřejmě i my chceme kvalitní a krásné foto, což u tisku mám záruku, jelikož jsem to několikrát dělala třeba k narozkám. Plátno jsem ještě u nikoho neviděla :-| Tak mi jsme domluvení s jednou paní v cestovce, že nám něco najde... tak snad to vyjde :-)
Odpovědět
lutsousek: no ja jsem videla platno za polovicni cenu :-) a zase tu velkou foto nad postel chceme naporad, udavaji stalost barev na platne 100 let, nerada bych aby me klasicka brzo vybledla :-/ a v jake cestovce? mi jsme davali poptavku do te agentury co dela svatby na klic, delaji i svatebni cesty a prave maji se spoustou hotelu domluvy ohledne slev pro nevestu na ubytovani nebo treba sampanske a jine veci a ani nejsou drazi
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak taky záleží, jak velikej formát chcete, že. ;-) Vzhledem k velikosti naší ložnice potřebujeme opravdu veliký... :-D No známe majitele last minute centra a pak ještě paní v orange travelu a ck minutka. Něco určo najdou. Jj, tu cestovku znám, ale takový blbosti, jako šampus apod. ti při svatebce dají v hodně hotelech. My oběhali spoustu cestovek a všude nám řekli, že ty slevy a dárky záleží na hotelech. Takže nějakej se určo najde. :-) Navíc už za sebou máme 2 svatebky, takže se nám krátí rozpočet na tu třetí, tak musíme doufat, že něco seženeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,,, tak jsem dorazila do práce,,, už 4. den mě šíleně bolí hlava, ani prášky nepomáhají,, a to tu mám být dnes do somi, zítra do šesti a ještě v sobotu,,, mě asi picne
Odpovědět
Profilova fotka
Romi, tak se drž! Nesnáším migrény. :-( Hodně pij a papkej ovoce a zeleninku. Mně to docela pomáhá :-) Já letím na oběd a mamce koupit dárek k narozkám, tak se tu mějte :-) papa.
Odpovědět
lutsousek: no chceme tak A2 :-) to jo me jde spise o ty hotely co davaji 30-50% slevu na novomanzelku :-D To je pak slusna castka pokud jd eo Karibik, maledivy nebo Kubu :-D my pojedem na jednu svatebku, ale za to nejakou takovou, protoze nevime jeslti se jeste nekdy takto daleko podivame.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak ty A2 bysme potřebovaly tak 4 :-D :-D :-D
Odpovědět
lutsousek: nebude to pak tak velky ze se ti to cely ani nedostane do ocicek? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: nebude, máme fakt big ložnici :-D :-D :-D máme nad postelí volnou zeď 3,6m x 3m. Takže když jsme měřili to největší plátno, které mají v běžné nabídce 90cm x 160cm, tak je to děsně maličký :-D
Odpovědět
no mi mame dve volne zdi 4x3 ale nejak si to tam neumim predstavit :-D a kdyby udelala pres celou zed tak bych se pak sama sebe lekala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: to mi máme přímo nad postelí... ty boční se nepočítají :-D prostě potřebujeme něco většího no. Takže proto jsem psala, že to možná vyřešíme několika fotkama v rámech :-)
Odpovědět
pro mitote: pokud bylo párátko v koberci jak ty tvrdíš měsíc( úplně stačí ale i 2 dny) breberky pochcípají, na párátku nemaj žádnou živnou půdu, potřebují jaksi toho ,,tvora" k žití. To se spíš ten tvůj luky nakazí nějakou antropozoonozou od toho vašeho psa.... olízne ti pusu a máš lišej jak blázen, psi jsou čuňata, čichají ke každýmu h...u na chodníku, a to i ti, kteří nosí oblečení... neber to moc vážně, trochu to zlehčuju, ale je dost mizivá pravděpodobnost že se nakazí hepkou či HIV. Ted spíš je dobrý dávat bacha na hepku A, té je teď všude plno, hlavně mezi méně přizpůsobivější částí populace, která nemá přehnané nároky na hygienu. Stačí se chytnout držadla v šalině, které se před tím držel nějaký ,,maur" a třeba pčiknout, rukou si hepku přeneseš rovnou do pusy...
Odpovědět
:-D já se směju, až mě z toho bolí břicho :-D Radunka: máš velkej bodík za popis psů :-D Bohužel jsou těm jejich hovnům vystavenní i ostatní než jen bezohlední majitelé ]-(
Odpovědět
ssimmikk: se sbiranim je to tezke, kdyz duchodci vykradaj zasobniky se sacky, videla jsem to u naseho baraku milionkrat jak si duchodce odmotaval pulku roly igelitaku
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: Luci, ty máš nějakou tu fotoknihu ve formě sešitu, ne, myslím tím jako měkké desky :-) My chceme taky z fotky obraz, asi se poradím se Simčou kde to nechat udělat.
Odpovědět
tak jsme objednali fotoknihu, no jsem pekne napnuta :-) hele a co je to ten tisk na hlinik?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?