Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, tak to pak jo! Ale už se na ně třepu :-) Já nejsem schopná se domuvit s Filipem, kdy půjdeme vyzvednout ty naše.. pořád se mu mění práce. Já už chci mít taky fotky doma a kochat se. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
já cu taky sraz,, já byla vyzvednout fotečky včera, a pořád jsem se na ně všera musela koukat
Odpovědět
Lutsousek: si pro ně zajdi sama nebo se taky nedočkáš, znáš chlapy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, no joo..ale musíme spolu vybrat ty pro tisk...a on chce jít se mnou, protože se na fotkách nesnáší, tak aby je viděl předem...chjo.
Odpovědět
Aha, tak nám dala fotografka DVD a my je musíme vybrat, já jsem myslela, že to máte taky tak a né, že budete vybírat přímo u fotografky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simik: no my jdeme přímo k ní :-) a rovnou si tam vyzvedneme fotky na dvd. Aspoň nám poradí, který se jí fakt povedly atd. Já ty fotky ráda nechám i na názoru fotografa a Filip tuplem. Kdybys viděla, co dělal už při tom focení :-D :-D :-D tam padaly slova :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek -- no my si naopak focení užívali
Odpovědět
Profilova fotka
romca: však to my taky ;-) ale byla u toho hrozná prča. Až při tom focení jsem si na sto procent uvědomila, že jsem lepší fotografku vybrat nemohla. Filip focení bytostně nesnáší a kdyby nás nefotila zrovna Simča, tak by ty fotky nikdy nebyly... A svědek si šel radši sednout do auta :-D :-D :-D Simča si na Veveří klidně v šatech lehla na zem a roztáhla nohy na lidi co čuměly okolo, to bylo haloo :-D :-D :-D a ty slova, co padaly při focení... fakt rozřehtala i Filipa. To bylo samý dopr a kur a nevidím ti do ksichtu, lízej ji a podobně :-D Svědek z toho nemohl... :-D ale aspoň jsem byli fakt vysmátí a uvolnění. :-) Je to skvělá holčina! Koordinovala nám svatbu, poradila, pomohla... pořád něco vymýšlela.
Odpovědět
Profilova fotka
simi: nene, zapotit se na kole ani ne, spíš se projet a poznat to tam ;-) lutsousek: v Drážďanech zrovna příští týden začínají letní výprodeje, tak jsem zvědavá, kolik stihneme památek (to byl původní záměr) :-D Z focení máte dobrý zážitky :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, holky jdete někdo v sobotu hvezdicce na Belcredi? Já přesně nevím jak se tam jede, tak že bych si s někým dala srázek. lutsousek: Luci to zní moc slibně, už se na ni taky těším :-) A hlavně už chci vidět tvoje fotečky :-)
Odpovědět
p. e. t. a. : Peti já se nevdávám na Belcredi a už vůbec tuto sobotu :-D :-D Sis to nějak popletla ne??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Ježiš Luci promiň, já myslela 21.7, no já mám teda dost :-x
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hvezdicka: ještě blbej, 24.7 jsem myslela, já nevím kde jsem na to došla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, když už jste u toho..která je další? :-N angebot?
Odpovědět
lutsousek : Tento víkend nikdo pokud vím a příští týden angebot a pak až já 21.8 ;-)
Odpovědět
p.e.t.a. : Peti to je v pohodě ;-)
Odpovědět
jojo holky, teď jsem na ráně já, haha a to mi ještě milion věcí chybí.. trošku mě chytá panika :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Romi: u nás je to tak, že když se oba zhostí zametání stejnou vervou, tak to stejně zvládnou i v manželství...a kdo má smetáček, tak to tak trochu vede to zametání a zvládání :-) angebot: to mě chybělo věcí ještě dva dny před svatbou a mě ti už to bylo uplně jedno, jestli něco bude chybět nebo ne :-D
Odpovědět
nikaa666 : Ahojky Leni, tak jak je?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno,,,
Odpovědět
romca13 : Dobré ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady je zase mrtvo :(
Odpovědět
Profilova fotka
njn, je teplo a všichni si buď užívají nebo jsou v práci... Romči, dotaz- s oddacím listem jdu dneska občanku vyřídit. A zbytek- řidičák, zdravka, pas, banka- tam musím až s novou občankou nebo stačí ten oddací list?
Odpovědět
Profilova fotka
no většinou chtějí OP--- ale VZP, vČSOB i v KB , vodafone, katastr, sipo, internet mi změnili jen s OL,, jen do banky pak musím nahlásit č nové OP
Odpovědět
Profilova fotka
Super... no KB mám já, tak ale tu asi nechám až na pak s tou občankou, ať tam nemusím dvakrát. Zdravku teda vyřídím hnedkom, na pas se zeptám dneska na občankách. Řidičák až s novou OP. Ještě někam musím jít??? =-)
Odpovědět
holky jak dlouho trvá to vystavení OL?
Odpovědět
Profilova fotka
angebot: 3 dny
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko holky :-) tak jsem zase v práci :-( chjo, to je vopruz. Romi, ještě že si vzpomněla ten katastr, na ten bych uplně zapomněla...a to jim stačí jen občanka?
Odpovědět
Dobré raníčko holky :-) nika: Leni tak to v tý práci přežíj ;-)
Odpovědět
Je tu někdo???? :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?