Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno,,, tak jsem dorazila do práce úúúplně mokrá,,, hrůza,,,, Nikkaa -- no na katastru jim stačil oddací list,,, jinak jsem si byla dnes vyzvednout novou občanku,, to je prča :)
Odpovědět
Profilova fotka
a jelikož se k tomu nikdo nemá,,, organizuju srazík,,, takže příští týden,,, pondělí, úterý, středa nebo čtrtek???? mělo by být trochu chladněji , než tyto dny, takže by to mohlo být fajn,,, kdo se přidá?? navrhujte dny, kdy se vám to hodí,,, šup, šup
Odpovědět
romca13 : Ahojky, tak mě je to jedno jaký den ;-) Přizpůsobím se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré dopoledne :-) lutsousek: pro vyřízení řidičáku stačí ustřižená OP s tím papírkem...
Odpovědět
Profilova fotka
no ještě si musím jít vyřídit ten řidičák....
Odpovědět
Profilova fotka
romca: no jenomže my měníme i trvalé bydliště, takže asi všechno obejdu až s občankou...to si pak budu muset vzít den volno a všechno obejít...to bude zas lítání. Jinak je mi jedno kterej den ten srazík bude, já můžu každej den :-)
Odpovědět
Holky, když koukám co je s tou změnou jména vyřizování, tak si asi nechám to svoje :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já si měnila příjmení asi na 20 místech,, hrůze,,,, SipO, na družstvu, hypošku, šalinkartu, OP, řidičák, VZP, ČSOB, katastr, finančák, spoření, KB, internet, životní pojištění, vodafone,v práci,,,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
takže ,,, srazík,, v úterý????? v kolik a kde??
Odpovědět
Profilova fotka
někde na zahrádce a zase od 16:00?
Odpovědět
romca13 : No to se mám na co těšit :-( Jinak pro srazík jsem pro ;-) Už si to píšu na úterý do kalendáře, abych si tam už nic nedávala :-D Od 16hod to bude fajn a kde???
Odpovědět
Profilova fotka
ok--- takže úterý v 16h,,, a kde???? byla jsem jednou s Kačkou na čáře na zahrádce u švejka a bylo to tam fajn
Odpovědět
Článek se načítá
romca13 : Jo tam jsem taky byla...je to tam fakt fajn a mají tam kofolu :-D
Odpovědět
romca13 : Já jse pro Švejka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi,, no právě, mají tam kofolu,,,, takže by to chtělo pslat všem do IP,,,,,,,
Odpovědět
romca13 : Rozešleš to?? Nebo to mám rozeslat? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem v práci, a času moc nemám, tak jestli tě můžu poprosit
Odpovědět
romca13 : Jasan ;-)
Odpovědět
romca13 : Hotovo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
díky,,, ještě jsi zapoměnla na Lutsouska a Lenyu,, tak jsem jim to poslala
Odpovědět
romca13 : Jéééééééé tak to se omlouvám...já tam psala, že pokud na někoho zapomenu, tak jim to přepošlete :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Oki píšu si do kalendáře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky už to mám poznačeno,, se moc těším, jsme vás dlouho neviděla
Odpovědět
Profilova fotka
no nějakej ten týden už to bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky četla jsem první příspěvek v tématu Smutek po svatbě,, jako je mi té holčiny líto,, já teda takový pocity nemám,, jako je fakt, že si říkám, že to bylo tak krásný, že je škoda, že už je to zase pryč,,, ale přece...
Odpovědět
romca13 : No já se moc těším, tak mě neděs :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já tě neděsím,,, já jen že jí je hrozně líto, že to tak uteklo,,
Odpovědět
Profilova fotka
Romi zrovna jsem to četla, taky je mi to děsně líto, že už je to fuč a jsme z toho trochu smutná ale ne zas tak. Teď mi spíš trhá srdce to všechno prodat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nikkaa.. no já už mám prodanou výzdobu na auto a závoj, a teď budu posílat bižu,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
já dneska vyvěsila první várku, tak uvidíme kdo se ozve. A už mám i zájemce na pujčení altánku, ale tam mám dilema, jestli pujčit....nechci aby to měl někdo uplně stejné jako já víš....taky to bude v Rájci totiž
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?