Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem v práci celkem dohnala vše, co mě tu po dovolené čekalo. Dnes jsem vyřídila změnu bydliště, OP a řidičák a plánujeme další dovolenou 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
čaute holky, tak my finišujem a začínáme hafo nestíhat, ale určo to nakonec zvládnem...nejvíc mě štve mamka, ptž s tou už je k nevydržení..na zítřek hlásí přívalové deště, tak snad se to Brnu a Medlovu vyhne ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já už mám od včerejška vymyšlené šaty, tak mám velkou radost :-) efendy.a: neboj, zítra bude hezky, pršet bude až v noci. Zítra se jdu na Tebe mrknout, těším se.
Odpovědět
lenieka: A kam se ještě chystáte??? ;-) efendy.a: Neboj včera taky říkali, že bude pršet a ono nic :-( Takže bych kvůli tomu nestresovala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek ..já myslela,že už sis nechávala šaty šít, ne? No s tím deštěm doufám, že to vyjde..vecer at uz si prsi:o) Hlavně nesmí pršet, když se bude fotit..to je deě jak to uteklo..si pamatuju, když sem sem začínala chodit, tak mi to přišlo, že to bude za strašně dlouho a už je to tady..taky se těším hvezdicka07 ..no divala sem se na Medarda melo by se to zitra cely den Brnu a okoli vyhýbat, tak budu doufat,že jim to výjde. Já budu zítra tak nervní, až budu muset říct to ano, se nechci vidět :-) Mohla bych nechat Radka taky chvilku napínat..heh
Odpovědět
Profilova fotka
efendy.a. Jo jo nechám si šít, vymyslely jsme s krejčovou střih. Budou moc hezký :-) Beru zítra foťák, udělám pár fotek :-)
Odpovědět
tak jsem nahazela fotky restaurace a okoli http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: To je luxus!!! Ta terasa vypadá jak někde v Itálii :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Andrejko, přeji Ti, ať Vám zítra vyjde všechno podle představ!!! Užijte si Váš svatební den!
Odpovědět
:-)
Odpovědět
efendy.a : Andri taky Ti přeji, aby sis dnešní den užila naplno a vyšlo Ti vše podle Tvých představ ;-) Když to stihnu, tak na Tebe příjdu mrknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky, tak jsme zpět od moooře:-) předem gratuluji všem novým novomanželkám a musím říct, že ste byly kočky!!!! Krása! x-) x-) x-) dokonce jsem si dala tu práci a dočetla všechny stránky od odjezdu, že to ale dalo zabrat :-D na sraz bych určo přišla, pokud se nějak dohodnete. a už mi psala fotografka, že má naše fotky, tak se těším jak blázen x-) x-) x-) efendy: ať vám to dneska vyjde na 100% a pořádně si to užijete! ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Heleme se, kdopak se nám vrátil z dovolenkování :-D jak bylo v Talošce? Já bych tam jela hned ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No nazdar ženo :-D bylo tam blaze, jak jinak... dala bych si ještě týden. 8-) Leč povinnosti volají...
Odpovědět
Profilova fotka
čau zlatíčka,,, tak jsme se právě vrátili z Mušova,, bylo tam nádherně,, včera tam byla travesti,,, Lukášovi jsem to sice před odjezdem říkala, asi v úterý,, a on na to, že na žádný buzeranty nepůjde,, ale já to tak zamaskovala, že jsme nakonec jeli už včera, "náhodou " se šli projít směrem tak kde to mělo být,, a on,,jéé tady se asi něco bude dít,,, tak jsem tam zůstali a začalo travesti,, a on: takhle se nechat napálit!!! ale jo, bylo to fajn, ani se nezlobil, že jsem ho tak podfoukla :) a docela se i bavil a smál se,,,, jinak voda byla hrozně teplá,,27 stupňů,,, a eď už tam nesvítilo sluníčko, tak jsem to zabalili,,, musíme se konečně dokopat k tomu vybrat ty fotky do videjka,, a co ten srázek, když už jste se vrátily všechny z líbánke???
Odpovědět
Profilova fotka
romca: No ještě, že jste to zbalili, byste možná pod stanem promokli! ;-) Nechcete přijet na sraz do Blanska na přehradu? :-p
Odpovědět
kachorka: tak za dva tri roky klidne, hledame pozemky mezi brnem a blanskem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka -- my nakonec nespalli ve stanu,,, jesli jsme tranzitem, takže jsme si dozadu dali tu nafukovací matraci a spali v autě,, aspoň jsme se nemuseli otravovat se stavěním stanu,,, jdu hajat, papa
Odpovědět
Ahojík holky ;-) tak kdepak se touláte? Všechny ještě dovolenkujete nebo se nemůžete vzpamatovat z návratu??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! My byli v sobotu ve Znojmě na koupáku a včera odpočívali :-) Za chvíli mi má přijít kamoška, tak zatím se loučím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,, no my byli včera do jedenácti u kameramana, vybírali jsme hudbu do videjka,, šla jsem spát před jednou a jsem úplně hotová,,,,
Odpovědět
romca13: A jaké bude videjko? ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, hlásím návrat od známých :-) koukám, že nemám co dočítat tak jsem ráda ;-) Dnes vstanu, probudila mě ta nejkrásnější písnička x-) Miška totiž vstala a od rána si prohlíží video ze svatby furt dokola :-D v sobotu jsme doprohlížely všechny fotky od fotografky a jsou moc pěkný, akorát nevím kdo bude vybírat ty na vyvolání, protože je jich hafo mooooooc :-N Já zaběhnu na obec zaplatit nedopatek na vodu,pak mi dojde dom zásilka a pak se tu snad ukážu nebo až večer, zatím papapa
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmi: s fotkama mi povídej, my už je máme naštěstí vytříděný - z 600 jsme jich vybrali 130, ale byl to záhul...
Odpovědět
Profilova fotka
simi -- a no a kde jsou fotečky,, jsem zvědavá,,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mně už přišla fotokniha, dělala jsem si ji sama a dnes jsem poslala fotky na vyvolání :-) Kdy bude nějakej ten sraz? Musíme dát pejsánkovi ještě penízky za dárek! simča: Kde máš fotky? Šup sem!
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, chci vidět fotky!!! A už teď je pozdě :-D :-D :-D Kači, od koho máš tu fotoknihu? Já našla na netu akorát tu "moje cewe kniha"... chtěla bych ji vidět v reálu, jak vypadá ten přebal. Kamarádka má takovej jakoby luxusní katalog bez pevných desek a vypadá to suprově.
Odpovědět
Profilova fotka
kači -- víš jak ti závidím to volno??? bych si ho hned s tebou vyměnila,, hele , až budeme mít to videjko, nechcete se sejít třeba jedno odpoledne na chvíli u nás??? že bysme se podívali ???
Odpovědět
Profilova fotka
holky,,, no co se tu děje??? vy jste všechny na výletě, nebo na koupáku, nebo pracujete??, co se s váma děje ???
Odpovědět
Aoj kočky, fotky dodám, musím je stáhnout do PC, mám to na externím disku, máme jich 800ks a musíme vybrat 150ks na vyvolání a vůbec se mi do toho nechce :-p no nevím, kdy se na to vrhneme, ale měly bychom co nejdřív =-) Romčo: nevím co se děje, ale kouák asi dnes nikdo neplánuje ;-) já jsem musela uvařit, jít na obec, nakoupit, tak jsem tu nebyla, ještě musím na poštu poslat balík 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?