Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi -- já si jdu dnes pro vyvolané foteščky, tak se na ně těším
Odpovědět
Profilova fotka
romca: jeee, já bych se šla kouknout na videjko určitě x-) já se tak hrozně těším na naše fotky a video...
Odpovědět
lutsousek: my budem delat asi taky fotoknihu, tusim ze ve fotexu nebo tak nejak, vychazi to ca na 700,-
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: já budu dělat ty katalogy pro rodiče a prarodiče a při odběru 4 a více kusů jsem našla cenu cca 400kč za 36stran a pro nás chci tu lepší a ty, který se mi líbí vychází na 2tisíce... tak teda nevím no. Ale určo si radši teda připlatím, ať to vypadá... nechci klasický alba.
Odpovědět
lususek: jake katalogy? no my udelame jednu velkou pro nas a pak dve male pro rodice a mozna jeste malou pro babicku s dedou.... my taky nechcem klasicky alba ale tim fotexem jsme listovaly na vystavisti a vypadal vyborne za tech 700,-
Odpovědět
Profilova fotka
ahojek kočkyyy....tak jsem z5 :-) Doma je doma. Včera jsem ale celej den proežela s horečkou :-( Vůbec nevím co to bylo. Asi Vás nebudu dočítat....tak kdy bude ten srazík? Už se ná vás těším.
Odpovědět
já chci taky dovču sakra :-D
Odpovědět
Ahojky holky ;-) nika: No to je nemilé, ale to bylo asi změnou klimatu :-( Na srazík bych šla, ale zítra nemůžu....až od středy ;-)
Odpovědět
tak sjem byla sluzebne v praze a koupila milackovi slipy na svatbu :-D byly slevnene na pulku, hold musi mit chlapes luxusni na svuj luxusni zadecek, ehm :-D :-D :-D takze chlap uz je komplet vybaven, zitra mu dojde toaletni papir a je to :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek,,, tak já si vyzvedla fotečky,,, nakonec nám jich uděly i něco víc a dokonce 16 fotek nám udělaly 2x :) což je super,,, a budeme mít teda klasický album,,, zítra mi přijede mamča s její ségrou a sestřenkama na dvě noci, což je do čtvrtka, takže já jsem tento týden zaneprázdněná,,,, já chci vidět nějaký nový fotky, simčo,, safra,, ukaž!!!! :) :)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi....sem s nimi :-) Romi, já teď přidala pár foteček od tchána...tak aspoň troška nových :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, už jsem to zkoukla, super,,, a ty jsi měla v ruce smetáček??? teda holka, jedna,,,,,,,
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no to víš no :-D smetáček, to musí být
Odpovědět
Profilova fotka
no právě se říká, že ten kdo má smetáček, tak s tím bude zametaný,, tak by si právě nevěsta měla vzít lopatku :) co jste tančili za 1. tanec?? vščera jsemten náš viděla na vidjeku a bylo to dobrý,,
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky mladé paní a nevěsty, teda už nás moc není :-) Holky a co srazík příští úterý? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Peti,, no musím se podívat, jak jdu do práce,, jako tady to nějak umírá,, holky,,, !!!
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: Já mám taky od Cewe, je to u všech stejný, např. Fotolab, Fotostar, Schlecker... Já mám A4, tvrdý desky, za 845,- a vyzvedla jsem si ji u nás v Blansku, si vybereš prodejnu za 50 Kč. Poštovný je dražší.
Odpovědět
Profilova fotka
čauda holky, tak já už chodím do práce a je to opruz ]-( těším se až bude nějakej srazík! ;-) Dala jsem do alba fotky od fotografky. Hrozně se nám líbí, měla jsem z toho obavu, když byla zadarmo, ale myslím, že líp bychom asi nevybrali. Album jsme taky původně nechtěli, ale nakonec jsme na líbánkách našli takový krásný, netradiční, v kovových stříbrných deskách a hned bylo jasné, že si ho odvezeme jako suvenýr :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko :-) kachorka: ty už máš hotovou fotoknihu? :-o Jsi rychlík :-) Já příští týden nemůžu, jedeme na dovču... Pokud se Rosťovi stihne zahojit naražený prst na noze :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka: no to už jsem taky vypozorovala, že ty knihy jsou vlastně všude stejný... i to poštovný! Jee, tak ji vezmi na srázek, ju? :-) lenya: ty fotky jsou super! Moc vám to sluší x-) a pokud jste sehnali netradiční a krásný album, tak to bych se tomu taky nebránila. Jenže tady jsem žádný takový nikde neviděla... a taky jsou pěkně předražený ty alba. To už to raději dám za ty knihy. My je budeme dávat i rodičům a babičkám a to by vyšlo pěkně draho, kupovat alba a nechat tisknout fotky. :-S lenieka: jee, kam frčíte? Bych jela zase někam hnedka...
Odpovědět
Ahojky holky, tak jak s tím srázkem? Nedáme ho tento týden, když lenieka příští týden nemůže? Kdo může ve čtvtek??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já tento týden na srázek nemůžu,,,, ale příštíá jooo
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: do Českého Švýcarska na kola. Rádi bysme stihli zajet i do Drážďan, je to odtama kousek. hvězdi: to neřeš, když se tu nedomluvil sraz během celého týdne, tak na poslední chvíli tomu už nevěřím... Navíc budeme dokupovat výbavu na kola, takže spíš budu běhat po obchodech než sedět na kafíčku ;-)
Odpovědět
lenieka: No to je fakt...ten sraz se tu domlouvá už týden a nikdo se k ničemu nemá :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj kočky :-D srázek bych klidně udělala příští týden, kdo bude chtít a moct, tak dojde a kdo ne, tak ne :-N já bych teoreticky mohla příští týden, pokud manželovi nevymění službu kvůli dovoleným ]-( ale až k večeru, odpoledne určitě ne, kam by jste chtěly jít, byla bych pro zahrádku, protože od zítřka mají být zase pařáky :-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, ale co jsem se dívala na předpověď, tak od víkednu by zase mělo být pod 30 a příští týden se to tak držet, tak snad jim to vyjde. Jako nedovedu si představit ve 35 stupních zdolávat kopce :-|
Odpovědět
Profilova fotka
lenieka: tak až na ty kola bych jela hned taky! :-) A Drážďany jsou krásný, tam jeďte určitě. Simi, já jsem pro sraz všema deseti. Už mám po vás absťák :-D :-D :-D
Odpovědět
Lutsousek: taky mám absťák, těch 25C by mi vyhovovalo :-D holky nic poti, ale mám radši zimu než tady ty pařáky co byly :-D Lenienka: aspoň by jsi se pořádně zapotila, to je účel, ne? :-D x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Simi a kdy nám ukážeš ty fotky konečně?? grrr...
Odpovědět
dnes je stáhnu do PC a během týdne je přetáhnu na beremko nebo na FC ;-) není to na chvílu, musela jsme to u známé stáhnout na externí disk a jen to stahování trvalo přes hodinu, je jich fakt moooc, navíc nemám PC na cD a DVD, takže je to obtížnější :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?