Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
jo a muz si do kosiku k druzickam hodil svatebni toaletni papir :-D pry si chces stylove utirat zadek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: taky už máme domluvenýho učitele tance,jsem zvědavá co nám vymyslí :-)
Odpovědět
peta: a kdo to je? ten nas je choreograf z mestskeho divadla azaroven ucil na JAMU muzikal, a momentlane ma produkcni agenturu :-D
Odpovědět
peta: na kolik vas to vyjde? nas tak na 300 za 60min takze pocitam tak ve finale 5 tacu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no my teď chodíme do taneční školy, a právě ten co tam učí tak nám udělá i nějakou choreografii spol.tanců. Tady v Německu, takže ti jméno asi moc neřekne :-D :-D Tím pádem nás ta hodina vyjde o dost dráž. A co plánujete, nějakou klasiku?
Odpovědět
Ahojky:-))
Odpovědět
peta: tak to je tim nemeckem no :-) ja kdyz nekomu reknu kolik jsem dala za mesic za pripravy na JAMU tak kazdy vali oci =-) :-D ale vis co on je znamy, dobry znamy, takze ta cena je symbolicka, ale je to machr a co jsem od nej videla byla vzy bomba...jinak netradicni...zadny plouzak ani spolecensky tanec, rikala jsme ze to ma byt vtipne a ze nemame hudbu tak rikal ze do pristiho tydne neco vymysli :-)
Odpovědět
holky, vy to teda budete mít promakaný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
suki: Ahoj :-) No to jsem zvědavá jestli promakaný, přítel moc tanečník není, tak nám nic jinýho nezbývalo :-D
Odpovědět
suki: kdyz ty moznosti a kontakty jsou, byla by skoda je nevyuzit :-D peta: tak to my jsme nastesti oba tanecnici, ja tancuji od tri let, jazz, modernu, balet a Luky tancoval irsky step
Odpovědět
:-) :-) však to bude super,uvidíte :-)
Odpovědět
Dobré horké léto :-) Asi zdechnu :-( Jak jste na tom vy holky??? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky,, no já se právě chystám do práce,,,
Odpovědět
Romi, tak to tam přežij ;-)
Odpovědět
Hvězda:jsem ti jasně řekla nereaguj na mě, tak mi neposílej žádný zprávy a nic furt ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
čauvec holky,,, tak venku spadly asi tři kapky a zase nic,, a já se těšila na pořádnou bouřku,, no třeba přijde,až budu doma ,, to se
Odpovědět
ssimmikk : Cože o čem to mluvíš??? :-o Nic jsem Ti neposílala.... romca13: No snad zaprší nebo už je to děsný :-(
Odpovědět
Romi: u nás je černo, tak snad něco dojde ;-) Na Badoo, jsi mi poslala zprávu!!!
Odpovědět
ssimmikk : Tak to nějak omylem :-/
Odpovědět
ssimmikk : Já to neumím ovládat, tak jsem tam něco asi poklikala :-(
Odpovědět
Profilova fotka
simi -- tak to za hodinku pošli i na vinohrady,, to už budu doma z práce
Odpovědět
Romco: ok,jestli se mi to povede počítej za hoďku s deštěm ;-) :-D
Odpovědět
ssimmikk : Simi, ty zprávy na badoo chodí samy, je to něco jako spam, chodí ti to proto, že jsi jim nějakým způsobem poskytla svůj email a oni posílají falešné zprávy, typu : Jarmila Vopršálková si vás přidala do přátel na badoo, nebo poslala vám zprávu atd.. I když ty třeba vubec na badoo nejsi.. Tak to jen na vysvětlení! Hezký večer všem!
Odpovědět
cau holky tak dnes jsme nechali udelat druhou kalkulaci an dorty, jeste nechame udelat pak treti...no v tisnove v adine to vychazi levneji, na 7000,- se vsim vsudy s tim ze v den svatby je i dovezou do restaurace... v intru to vychazelo jen za suroviny 7500,- plus 300,- z ahodinu prace :-/ jeste se poptame u kamosky ve voronezi :-D jinak co nechapu v intru nen i problem udelat jogurotvy nebo tiramisu krem, ale v adine tvrdil ze to nejde ze to ten tripatrovy dort neudrzi :-/ tak ted nevim :-/
Odpovědět
Angebot: kdyby mě nikde neměla, tak mi nic chodit nebude, od nikoho jinýho mi nic nechodí :-D to jen pro upřesnění ;-) :-D a nemíním to dál rozebírat :-)
Odpovědět
angebot : Deni, on mi přišel z Bandoo mail a já asi na něco klikla a ono se to odeslalo i někomu komu nemělo...já na tom Bandoo to neumím, ale byl to omyl :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak konečně jsem našla program, ve kterém umím udělat z fotek koláž! :-) Hotovo :-D !!!
Odpovědět
Ahoj holky :-) odpoledne si jedu pro fotečky, příští týden je dodám, protože o víkendu tu nebudu ;-) Kachorka: tak se poděl s programem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauvec holky,, kachorka,,, tak jsem na FB koukala na tvoje fotečky,, jak se tak dívám, tak to muela být hodně akční svatbička, ,super fotečky :)
Odpovědět
tak mame restauraci...budem v Boulevardu k tomu jeste budeme mit terasu hned vedle Jardin :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?