Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
lutsousek : To jo :-)
Odpovědět
A jaký? Já chci taky boty.......................... :-D
Odpovědět
ssimmikk : Černý jarní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: tak sis udělala radost ;-) to já dneska dostala výplatnici s vrácenou daní, tak mám taky docela radost :-)...že bych si šla taky něco koupit????? 8-)
Odpovědět
Tak kam zítra půjdeme? :-)
Odpovědět
mitote: Vůbec jsem neřekla, že jsi si to vymyslela,,jen jsem chtěla vědět v čem jsi hrála krom divadla a v jaké agentuře děláš modeling? ,,,v žádné jsem Tě nenašla,,
Odpovědět
nikaa666 : No už, ale slyším toho mýho :-D Takový botky nepotřebuješ, takových máš plený botník...bla, bla, bla :-D
Odpovědět
Holky, tak vy jste se s těma nákupama teda rozšouply :-D
Odpovědět
ssimmikk : Já chcu do Peagasa :-D Že Niko?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: jasně že Pegas...ale prostě tento týden beze mě holky :-( já můžu až příští tejden :-(
Odpovědět
Tak já končím, vstala mi Miška, tak se rozhodnite kam a pak si to tu večer přečtu......... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: chlap nikdy nepochopí, že ti nestačí dva páry bot jako jim :-D :-D na to bla bla se nekoukej 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Tak mně dva páry bot stačí, ale né v létě a abych pravdu řekla, tak u nás má nejvíc bot právě chlap :-D
Odpovědět
Ahoj holky,potřebuju poradit. Ruzhodujeme se mezi zámkem Bučovice,Rájcem Jestřebí, zámečkem V Blansku nebo hrad Boskovice na obřad.Co byste mi doporučily? Děkuju :-)
Odpovědět
suki :Ahojky, tak podle mého názoru a mého citového rozpoložení bych se rozhodla pro RÁJEC. Chtěli jsme tam mít taky obřad, ale nakonc jsme se rozhodli pro Lysice :-)
Odpovědět
Suki, tak v tom ti neporadím, ani jedno místo neznám :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak v kolik to zítra dáme?? V těch 17? A do Pegasu klidně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
suki: Já mám obřad v Rájci, ale hlavně proto, že od tama jsem....ale i Boskovice bych brala 8-) Kdypak to máte?
Odpovědět
lutsousek: Tak pegas padá, když nejde Nika :-( Radši někam jinam :-)
Odpovědět
Mají v tom vašem Pegasu vůbec kofču? Koukala jsem na web a snad mimo piva tam nemají nic??? To je jako pivnice, či co................chjo!!! Nejsou jiný návrhy?
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: ahaaa, tak kam? Nějak nemám nápady... pivo, víno, jídlo? Znáte třeba Veselou Vačici?? Vedle Caribiku?
Odpovědět
Profilova fotka
simi: v pegasu kofču maj...je to pivovar, takže tam točí hlavně pivo, ale maj super jídlo a je tam i takový separé, že se nemusí sedět přímo v pivnici...tam bysme mohli příště 8-) 8-) by jsme si to jednou s Hvezdickou prosadili ;-) ;-)
Odpovědět
máme to v červnu :-) nebo v červenci,záleží na výběru místa :-) Mně se taky líbí Rájec :-)ale i třeba zámek v Blansku je pěknej..Jinak jsem začala obvolávat až dneska :-D myslela,jak všude bude plno a nakonec nebudu vědět co vybrat :-D Děláme to trošku narychlo :-p
Odpovědět
Když nejde Nika, tak pivo oželím a přizpůsobím se většině :-D
Odpovědět
Mně je to jedno.........rozhodnite se sami kam se půjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
suki: a chceš to mít vevniř? Mě se třeba v Blansku zase nelíbí zámek z venku :-( ale vevnitř ta obřadní místnost je hezká :-) Hele a nechceš to mít semnou 3.7. v Rájci ;-) bych tu aspoň měla nějakého sparingpartnera :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nika: Náhodou už je pěkně opravený i zvenku zámek v Blansku... Holky já bych zítra šla, ale brzo, třeba už v 15:15 sraz?
Odpovědět
Tak to já rozhodně v 15.15hod.nemůžu, mně to vyhovuje až tak po páté hodině, nejdřív v 17hod., nevím jak to stihnu........... :-N
Odpovědět
Přidá se někdo v ten pátek??? ,,,Mitote to přede mnou tají,,,
Odpovědět
Helca: možná se v pátek stavím, ale jen na chvílu, uvidím, taky by bylo dobrý říct kam se jde, kdybych se zpozdila, v kolik máte vůbec sraz?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?