Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
mitote: Jo mají tam i doplňky, ale na netu je nemají. Musíš si zajít přímo tam, nás vyšel polštářek na 150 kč.
Odpovědět
helca: Možná bych taky šla, ale raději nic neslibuju :-| ještě bych dala vědět..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) romca: ten účes je moooc pěknej. Ale na záclonku nemá :-D A ten závoj asi fakt dolů... ten drdolek je až moc pěkný, aby byl zakrytý... jinak já můžu ve středu určitě a v ten pátek asi taky...
Odpovědět
nzodiova: Ok, fajn,.,tak dej pak kdyžtak vědět,,,
Odpovědět
nzodiova: tak to je dobra cena...myslis to NAIVE na Masarycce? asi tam skocim :-D me tam dost odradili tenkrat se saama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek -- děkuju moc,, pořád na to čučím :) se nemůžu vynadívat :) no zatím se nikdo na tu středu moc nehlásí, tak nevím,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
romca: tak uvidíme, jestli se někdo ještě nahlásí. Mně by se to totiž hodilo víc, než v ten pátek... A ty bys ten závoj chtěla raději nahoru nebo ze spod? Já ho mám ze shora, ale fotit se budu se závojem i bez. Takže účes vidět bude... ale mám ten i přes obličej, ale nevím, jestli ho budu mít i přes něj nebo ne.
Odpovědět
lutsousek: Prosím Tě,,kde jsi sehnala potahy na židle za 20Kč??
Odpovědět
Profilova fotka
helca: z hotelu, kde máme svatbu....
Odpovědět
Profilova fotka
byla to nějaká oslava, kde jich vypouštěli asi 40 bo co, no abyl velký vítr, takže je zanesl do lesa a ten chytil....bylo to u nás na Blanensku, ale nevím přesně kde...vím to jen od strejdy, ten je policajt, jsme se ptali kde hořelo
Odpovědět
Ahoj holky :-) Nikaa: ty jsi mě s těma lampionama moc nepotěšila, jako se budu třepat, aby něco nechytlo 8-( Jinak já holky nevím kdy můžu, v ten pátek bych asi na chvilku mohla, ale ve středu nevím co bude, nechci to slibovat, jéžiši, ona je středa, ale už zítra, že?! Hm, tak já nevím no :-D
Odpovědět
Holky věděli jste,,,že mitote dělala modelku??,,a že hrála v českých i zahraničních filmech a ještě k tomu v divadle??To jsem blázen,,, :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
helca.. o že hraje nebo tančí v divadle vím,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, to ale byla jejich chyba, že to pouštěli při silném větru...jinak by se to nestalo
Odpovědět
Nikaa: jasný, no............ale i tak mi to nedá :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, Romca: Teda, tobě to sluší! Fakt nádrený Romi. Já bych ve středu mohla, ale až tak po páté hodině a už bych vám mohla vzít bublifuky ;-) V pátek nejspíš ne, máme rodinou oslavu tak nevím do kdy se to protáhne. Nzodiova: My jsme se taky dívali v Peeku a líbili se nám dva, možná dokonce stejný, tvamohnědý s trochu lesklý.A pořád nevíme jestlli je dost sváteční.
Odpovědět
Profilova fotka
peti -- tak to by šlo v těch pět, klidně,,,, tak budeme lákat další lidi:) vím, že psala Lenieka, že by možná dorazila a Lutsousek,,, a myslím, že i hvezdicka by se přidala, ale tu jsem tu dnes ještě neviděla,,, a díky za kompliment :)
Odpovědět
Profilova fotka
Romi krásný účes, moc Ti sluší. Taky myslím, že závoj spíš dolů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já ve středu nemůžu nebo jen na chvilku, pokud by byl srazík. Jdu večer na koncert na Petrov. Pokud byste měly sraz někde poblíž, můžu přinést ty slevy do Maxim Fashion.
Odpovědět
pejsanek: Ten pátek ale platí,ne? Kdyby něco, napiš mi sms,,budu tu ještě zítra ale od čtvrtka do soboty se tu neukážu,,
Odpovědět
Profilova fotka
helcapelca: pátek platí, s tím počítám :-)
Odpovědět
Tak já bych zítra nejspíš mohla, ale nevím jestli to na 17hod.stihnu, no, kdyžtak bych dorazila později :-N Jj, Peťo, já mám u tebe vlastně dluh, doufám, že to nemáš s úrokama :-D :-D :-p
Odpovědět
romca: A tys jí viděla??
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek: Jé tak to bych tě o jeden ten kuponek poprosila. Simmikk: Neboj, já budu ráda když ti to předám, abysme na to nezapoměly a já si pak v září můžu zdobit obývák :-D :-D
Odpovědět
Ahojky holky, ta jsem vás dočetla..na srazík bych zítra asi mohle, ale v pátek určitě ne...odjíždíme pryč. Jinak jsem byla u zubaře a našel mi silný zánět dásní ze kterého teče i hnis, tak jsem fakt šťastná :-(
Odpovědět
helca: jsi vtipna...vsichni to tady vi ze jsem hrala a tancovala v divadle :-D jestli mi neveris, podivej sena stranky Mestskeho divadla Brno, jednoduse si me tam muzes najit :-D stejne tak ve fotkach z inscenaci :-D :-D :-D takze tvoje napadani ze jsem si to vymyslela ze vtopne :-D :-D :-D jo a bacha Heli, ja hrala v muzikalech, aaaa, no to je strasny :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to zítra s tím srazíkem vypadá nadějně :-) hvězdička: tak to je blbý s tím zánětem.... máš i antibiotika?
Odpovědět
lutsousek : Nee mám si to vyplachovat kysličníkem :-(
Odpovědět
Jo a jako bolestný jsem si koupila botičky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: :-) tak ty botičky hned sníží nepříjemnost nemoci :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?