Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Leni,,, děkuju :) doprostřed to právě nešlo,, ,to jsme zkoušely,, takže buď dolu nebo nahoru,,, a pro nahoru byi zatím jen dva lidi asi z 20ti :)
Odpovědět
romca13: Jednoznačně dolů:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky moc děkuju,,, já jsem z něho úplně nadšená, i když to byl jen takový pokus bez žehličky, bez laku, neuhlazené, nepropracované, za chvíli hotové,,, jen jsme zkoušeli, jestli vůbec něco takového půjde s mýma vlasama udělat,,,, a ta záclona,,, no nebudu komentovat :)
Odpovědět
Profilova fotka
v prostřed to nedrží na těch kudrdlinách co :-( ale klidně bych ho nahoru upíchla :-) záclona je jedna věc, ale ten závoj bude uplně jinak vipadat ;-)...mě to připadá takové víc jako nevěsta nahoře, dyť ten drdol pak stejně odhalíš a až do konce to bude bez závoje a na to focení, jak si tu psala, jde přehodit :-) Já jsem totiž taky rozhodnutá mít závoj přes účes 8-) 8-) kdy jindy ho taky můžu mít že.....:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni,,, no právě, já si to říkám taky,,,, ale fakt mi všichni říkají, že to mám dát dolů,,, i Lukášovi jsem ukazovala fotky účesů a když viděl fotky se závojem nahoře, tak mi říkal, že je to jak čepice,,, tak nevím, myslím, že se rozhodnu až den D,,, ale už pomalu začínám věřit tomu, že budu pěkná nevěsta,,, si teda myslím, co?????
Odpovědět
Profilova fotka
tak o tom nepochybuj 8-) moc ti to sluší i teď všechno nanečisto...natož pak až to bude všechno perfektní ;-) Budeš krásná nevěsta :-) počkej jenom, ten tvůj až tě uvidí, tak sedne na prdel ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni ,,, a víš, že bych to moc chtěla, aby mu spadla brada??? ale to by chtěla asi každá nevěsta ... ani jsem mu neukázala ty fotky mýho účesu,,, bude mít překvápko se vším všudy :)
Odpovědět
Profilova fotka
Romi, jasně...já bych si to taky přála :-) takže neuvidí ani účes ani líčení..prostě nic nic nic :-) a to by bylo aby nebylo ne????? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni - no jasný,,, ještě ani bižu nebviděl,,, jen botky,,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já měla náhrdelník na sobě na plese, abych 100% věděla, že se z něj neosypu :-D a závoj mám doma, tak ten taky už viděl, ale nemá absolutně představivost jak by to mohlo být v celku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenya je vyfocená s PvD? Kde??? Ci to taky viděěět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romča: zahlídla jsem tu něco o středě - plánujete další sraz?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lenieka,,, no já bych šla, ale nidko se k tomu zatím nevyjádřil,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
Já to teď bohužel potvrdit nedokážu :-( Tento týden je nějak nabitý. Dnes nebo zítra jdeme na prstýnky a kdy, to právě ještě nevím... V kolik by jsi mohla?
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem v práci do tří,,,, ale v podstatě je mi to pak jedno,,,, přidal by se ještě někdo ????
Odpovědět
No já a "pejsanek" máme sraz v pátek,,,
Odpovědět
Profilova fotka
helco - a v kolik to áte? já bych se možná na chvilku stavila,,,
Odpovědět
romca: V 18.00 u KFC u nádraží,,,ale kam půjdem, nevím,,to jsme se ještě nedomlouvali,,
Odpovědět
Profilova fotka
mě by se to hodilo až příští týden :-(
Odpovědět
Ahoj děvčata, dlouho jsem tady nebyla a zvládla jsem přečíst jen 5 posledních stránek tak mi snad nic podstatného neuniklo :) Hodím do alba oblek co jsme koupili v Peeku. Pak že se nedá pěkný sehnat kvalitní za 6000 kč :-D je taky tmavě hnědý a do lesku, bohužel to na fotce není tolik vidět, ale jsme moc spokojení.. V pátek jde na srázek kdo všechno?
Odpovědět
nzodiova: tne polsatrek je z veletrhu? je krasny, nevis od jake firmy?
Odpovědět
jo a jeste tady ohledne lampionu vendula22 • 2. duben 2010 ve 14:59 Ahoj, takže jsem zjistila jak je to s balonkama štěstí. Volala jsem přímo na letiště a není to vůbec žádný problém stačí zavolat dopředu a říct přibližnou hodinu, datum a místo a oni upozorní prolétající letadla. Telefoní číslo mám takže pokud někdo budete mít zájem tak ho sem napíšu. Takže to byla trošku nafouknutá bublina, nikam na úřady nic hlásit nemusíš. A do 20 ks nemusíš hlásit vůbec nic.
Odpovědět
mitote: Jo my ho viděli na veletrhu, ale koupili ho až na pobočce. Je z Naive :)
Odpovědět
nzodiova: oni maji v Naive i doplnky?
Odpovědět
nzodiova: V pátek zatím jdem já a "pejsanek" zatím nikdo jiný na stopro nepotvrdil,,
Odpovědět
helcapelca: ja se mozna pridam
Odpovědět
helca: a ty sem jezdis jen v patek? proc?
Odpovědět
Profilova fotka
Zrovna minulej týden někde od vypuštěnejch lampionků chytl les holky :-D
Odpovědět
nikaa: kde? ]-( no ja doufma ze me nechytne Mestsky divadlo :-D budem je vypoustet tam na tom nadvori :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni-- no nekecej,,, my to máme asi 2 metry od lesa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?