Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
helcapelca : Nee jedeme s mým do Čech k jeho babičce :-)
Odpovědět
misicka: V pátek máme v Brně sraz, tak se stav,,možná budu v neděli v hodoši,tak mě můžeš vidět naživo,, Bažulu znám,,mám tam známé,,,i na pasteokách,,,navíc jsem makala na Nautilu,,
Odpovědět
hvezdicka: škoda, chtěla jsem,abyste mě poznaly naživo,,,
Odpovědět
helcapelca: dobrý, není třeba, už vím, kdo jsi :-D
Odpovědět
kdo??
Odpovědět
máš v Mistříně babičku, že? A sestřenku Mirku.
Odpovědět
misicka1985 : Tak to by mě taky zajímalo kdo je helcapelca :-)
Odpovědět
misicka: Ne,nemám,,
Odpovědět
hvezdicka07: a ty jsi odkud? :-)
Odpovědět
helcapelca: aha, takže tohle není tvůj předchozí nick, že? :-D madam namyšlená Helena z Hroznovky.. :) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
misicka1985: A ty jsi kdo? Nováček v Brně?
Odpovědět
misicka1985 : Pročpak Tě to zajímá...no přeci z Brna a okolí :-) Jako nevím co jste si vy dvě tady udělali, ale nechápu, proč si to musíte řešit v naší diskuzi, když sem ani nepatříš... :-o
Odpovědět
Článek se načítá
Ne, já su z Hodonína, zabloudila jsem sem tak jaksi víceméně omylem, kvůli Helence. :-) Ale co se Brna týče, pracovně jsem tu každý týden a salony se šatkama tu mám taky obšláplé. :-)
Odpovědět
misicka1985 : Jako nevím je tu Helenka už x stránek a jediný kdo s ní měl problém byla mitote, ale ta má problém s každým mi příjde ]-(
Odpovědět
občas jsou někteří jedinci prostě potížisti.. co na to říct :-)
Odpovědět
misicka1985 : To je fakt...bohužel :-( Se tu s ženskýma nevěstama radíme co a jak...užíváme si přípravy a pak nějaká ..... příjde a dělá tady rozbroje :-(
Odpovědět
ale tak to je všude, v diskuzích i v životě :-) Mmch, mám v Brně objednaný dort a zákusky, z Cukrárny Pusinka, mají tam úúžasné dortíky, jak řekl skoromuž - prudce jedlé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Romčo, tak co dát sraz o půl 4 zase u KFC? Já tam mám nějaký poukázky, tak bysme se tam mohly spolu zatím najíst :-D
Odpovědět
misicka1985 : A jak to mají cenově? Prý to zrovna není nejlacinější :-(
Odpovědět
aha tak zase jsem zpatna ja, helenka uz je tu snad s patym nickem,admin ji vzdy blokne ze nekoho urazi,dnes jsem to byla ja,minule martinka,predtim zmyzulka a ja nevim kdo dal, takze se do toho hvezdicko neplet kdyz o tom nic nevis a nepomlouvej me, ja tve prani taky respektuji
Odpovědět
kachorka : A kam by se teda šlo? Abysme věděli, kam dorazit :-)
Odpovědět
hvezdicka07: my máme dort z takových těch malých minidortíků - cca 60 porcí, potažené marcipánem, 2 druhy toho vnitřku a 200 ks minidezertů a vyjde nás to asi na 3700,-, měli jsme slevu 20% na celou zakázku z veletržní akce
Odpovědět
mitote : Mě narozdíl od Tebe Helenka nebo kdo to je nic neudělala. Jako je mi jedno, jestli si tu je nebo ne, když se do mě nenaváží, ale kdyby jsi tu nebyla ty, tak je to tu ráj na zemi.
Odpovědět
tedaaaa, ještě že se tu nemůžete poliskat... :-D
Odpovědět
to radeji nebudu ani komentovat!
Odpovědět
misicka1985 : No to bych asi nevyhrála :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Nevím! Mamut?
Odpovědět
no nic, holky, mějte se, tu, jdu raději zpět do Hodonína, na brněnské poměry asi nebudu zvyklá :-) přeju všem krásné přípravy! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kači -- já to do 15.30h ke KFC nestíhám,,, jdu k doktoroiv na čáru,,, a budu tam od 14.30-15.30h, takže já bych mohla být tak po půl čtvrteé na čáře,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
misicka -- mě tu vůbec nevadíš:) jen je třeba ignorovat určité příspěvky :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?