Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
romca: Romi, tak jsem to byla já! :-D Zrovna jsem jela naštvaná ze školy do práce, co víc si přát v pondělní ráno! :-D Jinak jsem dnes byla v nejkrásnější svatbě kouknout na oznámka a jsme už rozhodnuti pro ;-) A mají tam super cenu za pronájem potahů na židle 45,-/ks, měla jsem do teď zamluvené za 70,-.. tak jdem zkusit v blízké době velikost a když padnou, tak je berem.. ;-) Taky mi tam paní ochotně radila, co je tyl a organza a vizelín a co se na co hodí a tak.. fakt mám dobrej dojem z nich! Mějte se! ;-)
Odpovědět
angebot: No v nejkrasnější svatbě jsou úžasní :-)
Odpovědět
Angebot: souhlasím, tam jsou úžasní ;-) jinak tady na beremku půjčují potahy za 30kč a poštovný vyjde za 95kč, tak jestli někdo chcete dám kontakt :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk ...V Šuláku chtějí za oběd 200,- Kč, to by bylo moc,ne? A vzhledem k té domluvě nedoporučuju.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, trochu se Vam sem vtirnu, zmenili jsme s pritelem barvu svatby a ja ma udelany vyvazky v bile, tak je budu prodavat, tak kdyby mel nekdo zajem tak pisnete, mam je v albu
Odpovědět
Efendy: šuláka jsem už včera zamítla........ :-|
Odpovědět
ssimmikk: Šulák je drahej a ještě je to tam hnusný :-( Teda aspoň nám se to tam nelíbí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak taky sem pro, aby se fotky z posledního srázku smazaly:o)
Odpovědět
efendy.a: Ještě ty začínej ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka07 ..nám se to tam vzhledově líbilo, ale to je tak první a poslední.. nakonec budeme mít asi hostinu ve Vojkovicích v Dobré škole
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmik: To víš, že ne, z mojí hlavy to taky není ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka07 ..ale tak já to nějak přežiju, když jsou ty fotky pro dobrou věc :-D
Odpovědět
Článek se načítá
efendy.a: Tak já to smažu, když na tom trváte, ale myslela jsem, že pro ostatní to bude dobrý, aby viděli jak vypadáte :-) Peti ta básnička je super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka07 ..Však to nech..aspoň nebudeme na dalším srázku inkognito
Odpovědět
Profilova fotka
holky a můžu potvrdit, že ten cheesecake je výbornej a vůbec nechutná divně..spíš jako tvaroh
Odpovědět
Zrovna jsem se tě na ten cheesecake chtěla zeptat :-D Vojkovice to vím, kde je a Dobrá škola, to je co, škola nebo restaurace?
Odpovědět
Profilova fotka
To je restauračka i s bowlingem..když zadáš do vyhledávače Dobrá škola Vojkovice, tak to určo najdeš..
Odpovědět
Efendy: vypadá to dobře..........sice je to dost z ruky..........kolik lidí budete mít a na kolik vám udělaly rozpočet? :-N
Odpovědět
Holky jdu se umýt a na kutě, protože jsem dneska KO, tak zítra čaute a dobrou noc :-)
Odpovědět
Holky, kdo mi tu nabízel, že má někoho na žebětínským dvoře a domluvil by mi to s ním? Koukám na net a nevypadá to tam špatně ;-) možná tam zítra zajedu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
efendy: Vojkovice vypadají pěkně. Jsem ráda, že jste vybrali a je s nimi lepší domluva, než se Šulákem :-) ssimmi: mám pocit, že to byla Nikol...
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno,,,, holky mě tady mrskne v té práci,,, děs a hrůza,,, bych šla někam na pohár nebo na zmrzku....
Odpovědět
Profilova fotka
romca: to mi povídej :-( Dnes to naštěstí uteče rychle, mám anglinu a odpoledne jdu s kámoškou možná na ten pohár :-) Dnes jsi v práci zase až do večera?
Odpovědět
Profilova fotka
Leni -- nee, dnes jen do tří :)
Odpovědět
Profilova fotka
To se někdo má :-)
Odpovědět
Dobré ráno holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, jenže včera jsem byla dlouho a v pátek budu až do osmi :(
Odpovědět
Dneska mě bolí zuby, asi mám zase zánět dásní :-(
Odpovědět
Dobré ranko,,,
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já už sem včera nedostala... odjeli jsme k našim, doma bych to už nedala :-| efendy: tak to jsem ráda, že vám chutnal :-) Už jsem se bála, že mě poplivete, co jíme za divný věci :-D Důležitý je ho nepřesušit v té troubě, aby nebyl moc suchej a krásně jemnej..bez těch jakoby tvarohových hrudek. Musí se hlídat... hvězdička: zuby jsou svinstvo, ten můj má s nima pořád něco...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?